Gry PC i konsole - ogame

sedan - 22 Marzec 2006, 15:44
Temat postu: ogame
Gra kto? z Was w t? internetow? gierkę, je?li tak to na którym UNI i w jakim sojuszu (a może bez) ;) :super:
feety - 22 Marzec 2006, 18:37

Ja gram na 27 Universum i ma planete Riddiculus ;) Przez jaki? czas należałam do sojuszu AsQ ale nie wiedzieć czemu już nie należę :looka: Ogólnie gra wci?gaj?ca więc polecam :ok:
sedan - 22 Marzec 2006, 20:15

Ja katuje UNI32 jako "r o c k". Jestem w TOP300 orza w sojuszu JW (3 miejsce) :) Gierka wci?ga oraz sprawia, że często noce s? nie przespane, ale za to j? wszyscy kochaj? :P
Raven - 14 Lipiec 2006, 17:45

Ja gram na 5 Uni, nick w grze Azazel, gralem w to przez kilka mies. codziennie ale teraz mi sie znudzilo, i gram sporadycznie, w sumie to wg. mnie gra jest niedopracowana, przykladowo te osoby ktore graja juz po kilka lat vs te osoby ktore graja od pol roku, jak to mozna wogole porownywac, powinien byc podzial na handlowcow i tych co wola sobie walczyc. A tak to jest jak jest, nie bawi mnie jakos codzienne, badz co kilku dziennie robienie FS i ciagle pamietanie o flocie.
erNi - 7 Listopad 2006, 15:11

ja już przestałem grać w ogame :)
a sedan mnie pewnie pamięta :) - Byłem na uni32 w koalce COMA -
A tak to grałem na u1 u10 u29 u32 i jeszcze na Angielskim , Niemieckim i jakim? tam ogame :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group