Auto-Moto - Fiat Grande Punto

Mr.Kamil - 27 Marzec 2006, 14:10
Temat postu: Fiat Grande Punto
Fiat Grande Punto, który docelowo nosić będzie tradycyjn? nazwę Fiat Punto, to krok milowy w historii tego modelu. Głównie za spraw? sylwetki, która jest dziełem samego Giorgetto Giugiaro. W Polsce Fiat Grande Punto zadebiutował w styczniu 2006 roku. W ci?gu pierwszych miesięcy od pojawienia się w salonach Fiat Grande Punto zyskał uznanie w?ród klientów z Europy Zachodniej, zdobywaj?c między innymi: tytuł "Złotej kierownicy 2005" przyznawanej przez niemiecki magazyn Autobild, "Auta Europy 2006" we Włoszech oraz "Samochodu miejskiego 2005" we Francji. W testach zderzeniowych Euro NCAP Fiat Grande Punto uzyskał 5 gwiazdek.

Klasa samochodu: Mały
Rodzaje samochodu: Osobowy

Wersje nadwozia: 3 dr. 5 dr.

Rodzaje silnika: benzynowy turbo diesel turbo diesel

Pojemno?ci silnika: 1242 1248 1368 1910

Cena samochodu - już od (PLN): 36700



Neo - 28 Marzec 2006, 21:30

Czytałem jaki? czas temu o tym autku w gazecie motoryzacyjnej i jak by nie było przypomina syletka Forda Focusa. Wygl?da jak taki mały pocisk hehe. Nareszcie nowe dziecko Fiata ujżało ?wiatło dzienne długo kazali nam czekać. ale efekt oceniam na 4.
Marlenka - 29 Marzec 2006, 14:41

nawet spoczko autko :) a je?li zdobyło pare tytułów to napewno nie jest złe :)
RaDiO - 31 Marzec 2006, 13:12

ten samochód to moje marzenie - moja obsesja - kiedys przez trzy godziny siedzialem na stronie fiata i kombinowałem z różnymi wersjami ale jedno jest pewne - jak bym mial kase to bym kupil 1,9 TD i pełne wyposażenie chociaz 1,4 by mi wystarczyl tak na dobr? sprawe :] narazie jednak musi mi starczyc Cinki którym brawurowo poruszam się po mie?cie :]
jelOnek - 1 Kwiecień 2006, 08:48

"Skazany Na Sukces"
Taki tutuł miał artykuł na temat tego auta w jedym z pism motoryzacyjnych.

Auto moim zdaniem fajne, ale marzeniem moim nie będzie nigdy.
Jeżeli, już to podchodzi mi wersja 3 trzy drzwiowa, z silnikiem 1.9 na benzynie. :]


Zobaczymy czy ten model znajdzie tylu zwolenników, ilu jego poprzednik. :P

Pozdrawiam. :)

Neo - 7 Czerwiec 2006, 23:36

Heheh skazany na sukces :hyhy: już dosyć długo czekam od premiery tego
fiata aby ukazał się on na Polskich drogach. Czy kto? juz miał okazje przyjżeć
mu sie z bliska :?:

RaDiO - 8 Czerwiec 2006, 06:37

no pewnie ze tak - np: na wojska polskiego w salonie fiata i przed salonem albo przy banku na armii krajowej :]
Neo - 15 Lipiec 2006, 16:30

:D hehe udało mi się widziałem nowe dziecko Fiata, nawet w nim siedziałem. Dużo miejsca wydaje siebyć bardzo komfortowym autkiem. Przejechaćsie nie dali bo prawka nie mam :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group