PTK Group - P³yta skoñczona i dostêpna!!!!

Ozer - 16 Czerwiec 2006, 23:01
Temat postu: P³yta skoñczona i dostêpna!!!!
Wreszcie p³yta skoñczona !!!

Czekam na akceptacje utworów na wp.pl i bedzie odpalony "prawie" ca³y album:)

Inna opcja ni¿ mp3? No problemo. Mam plan nagrywaæ CD :]
Z ok³?dk?, p³yta, pud³o i przesy³ka w sumie wychodzi 14-15z³, wiec Negro wpad³ na pomys³ zeby takie sprzedawaæ po kosztach plus GRATIS AUTOGRAFY :D ;) Formula¿ zamówienia znajdziesz na sronie :) Co s?dzicie o tym pomy?le ?

Pozdrawiam i zapraszam na stronke :]
www.ptkgroup.xu.pl


:impreza:

Neo - 16 Czerwiec 2006, 23:21

To ja tak na szybko Ci powiem ,¿e jest to ³amanie prawa... dlatego lepiej siê nad tym zastanów. :) Pomys³ fajny... ale bardzo szybko mo¿esz na robiæ sobie problemów.
Be-R-es - 17 Czerwiec 2006, 19:12

Mi sie wydaje, ze lepiej by bylo dac za darmo zeby ocenili czy warto kupic nastêpn? p³ytke. 15zl to jednak juz sredni grosz ale inny przedstawiciel ten muzyki napewno nie jest przy kasie i napewno nie dal bym tyle za plytke? £amanie prawa....hmmm....
Polityk te¿ ³amie prawo i nikt go nie wsadza do wiêzienia.
:) :) :) :diabelek: :southpark: :brawa:

Ozer - 17 Czerwiec 2006, 21:10

No wiecie... ja tysz nie mam kasy by za free drukowac ;) a pseca w necie s? dostêpne mp3 ;) a p³ytek i tak z 15 szt. wydrukuje i rozdam znajomym ... :D Neo ty dostaniesz z autografem :D

PZDR

Neo - 17 Czerwiec 2006, 21:17

Tzn widzisz taka polityka ,ze czasami tzreba sporo w³o¿yc aby to w po¥niejszym czasie siê zwróci³o z nadwy¿k?. Ja równiez planuje wydac promo dostêpne tylko dla znajomych i ludzi z mojego krêgu nie do sprzedarzy. Z autografem, ale¿ dziêkuje bardzo.

Be-R-es napisa³/a:
£amanie prawa....hmmm....
Polityk te¿ ³amie prawo i nikt go nie wsadza do wiêzienia.


Widzisz polityków nie rusza bo maja immunitte poselski, a szarego cz³owieka zawsze zgnoja, a powiem,ze lepiej nie mieæ do czynienia z firma typu ZAIKS :]

Ozer - 17 Czerwiec 2006, 21:30

Neo hehe :)
Jak by? chcia³ ok³adki drukowaæ to mam znajomych :P tu ko³o mnnie maj? firme :]
Ale mo¿e kto? zechce kupiæ tak? p³ytke :] Pieni?dze umieszcze w ramce z dopiskiem " Zarobek z 5 lat rapowania" :D :D :D:D

Negro - 18 Czerwiec 2006, 13:55
Temat postu: heh
Siemano ejjj Ozer podobno co? nie tak z formularzem jest na stronce bo jush mi siê parê osób skarzyo ¿e nie moga wysaæ zgoszenia :P .. ??? a masz ju¿ jakie? zgoszenia?? mo¿esz to sprawdziæ ? bo sporo osób u mnie siê asi na t? pytkê ;)
Pozdrawiam ;) :]

Ozer - 18 Czerwiec 2006, 19:01

Negro ... formularz jutro poprawie... i bedzie mo¿na s³aæ :] hehe pozdrawiam ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group