Piotrkowska Grupa Rowerowa (PGR) - Wycieczka na Jurę Krak.-Częst. 1-4 lipca

Rosiu - 26 Czerwiec 2006, 14:13
Temat postu: Wycieczka na Jurę Krak.-Częst. 1-4 lipca
Jedziemy na wycieczkę po Jurze w dniach 1-4 lipca, powrót poci?giem, a więc 4 dni pedałowania i zwiedzania, warto..
noclegi dla wygody uczestników w schroniskach i prywatnych kwaterach, zabieramy tylko ?piwór i ubrania.

jest kto? chętny? pytajcie o szczegóły jakby co...

Paula - 4 Lipiec 2006, 15:29

Witam :)

Dzi? 4.lipca a więc wielki powrót wielkiego Rosia :) Rosiu opowiadaj jak było! Mam nadzieję, że skoro pogoda dopisała to i wycieczka była również ?wietna :) Wstaw jakie? fotki z tego wypadu, zapewne każdy z nas je chętnie obejrzy :P

Pozdrówki :)

Rosiu - 4 Lipiec 2006, 22:19

jeste?my,żyjemy...było niesamowicie...fotki będ? na stronie Masy jak już je pozbieramy do kupy..jest kilkaset sztuk...
pogoda super..ludzie extra..rejon przecudny..skały niepowtarzalne.....wszyscy dali?my radę...a było ciężko...wybrali?my się szlakiem pieszym, który nie jest przeznaczony dla rowerzystów....i czasem trzeba było pchać , albo i nie?ć rower z sakwami na plecach....to poprostu trzeba to przeżyć samemu, żeby wiedzieć o czym mówię...

Paula - 4 Lipiec 2006, 22:50

No to się cieszę, że wycieczka Wam na maxa wypaliła, że ludzie i klimat były super :) Fotki naturalnie jak każde inne na stronie Masy zlukam, bo jakby inaczej :) Mam nadzieję, że będzie na co popatrzeć :P
Gratuluję Rosiu wytrwało?ci, bo z tego co opisujesz to łatwo nie było :)

Pozdrówki :)

Rosiu - 5 Lipiec 2006, 10:06

oj... momentami było naprawdę ciężko, zostawali?my na szlaku tylko ja i Alex, a reszta jechała asfaltem, bo szlak pieszy z obci?żonym rowerem to niemalże samobójstwo...

a te widoki...... skały tuż za oknami domów, groty i jaskinie, potoki górskie, mnóstwo nienaruszonej zieleni, spokój...cisza...co? pięknego, naprawdę....aż nie chciało się wracać....

stacha - 5 Lipiec 2006, 13:34

rosiu przestań juz bo sie popłacze....

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group