Auto-Moto - Lajcikowy samochodzik

BaD_ToMi - 4 Październik 2005, 20:40
Temat postu: Lajcikowy samochodzik
Siemka :hyhy: jestem ciekaw co powiecie ciekawego na temat autka typu Mercedes E V12 Biturbo :padam: co nie co wiem na temat tego pojazdu jestem ciekaw czy wy macie jakies spostrzezenia, porownania i temu podobne :oczami: :rotfl:


Mr.Kamil - 10 Październik 2005, 17:12
Temat postu: Lajcikowy samochodzik
Chciałbym taki wózeczek mieć ale jak narazie mnie niestac ale może kiedy?.Poprostu ten Lajcikowy samochodzik jest zaje..............i co tu duzo pisać. POZDRAWIAM[
Neo - 11 Październik 2005, 17:22

Co do wygody na codzien to musi byc wygodny bo z automatyczna skrzynia biegow jest a o zawieszeniu napisali : The suspension of the Brabus E V12 Biturbo is sporty yet comfortable with a ride height lowered by some 30 millimeters compared to its production brethren. Brabus sport sway bars support the sporty handling with excellent ride comfort and large safety reserves. We wnetrzu to w koncu full wypas czyli najwyzszej jakosci materialy. Ciekawe czy silnik ma czasowe wylaczanie cylindrow np. w miescie wtedy, kiedy nie korzysta z pelnej mocy w celu oszczednosci paliwa.

Nie tzreba chyba tłumaczyć co niektórych słów :) Poniżej macie kilka fotek jeszcze tego jak to Tomi okre?lił "Lajcikowego samochodziku".

Kliknij w wybarne zdjęcie aby powiększyć...




Nobody - 5 Luty 2006, 23:07

Powiem tak przygladajac, sie temu zdjeci merca z wystawy nie za bardzo mnie on zainspirował dopiero przygladajac sie zdjacia jakie DJ zapodał to urzekł mnie jego wyglad hehe naprawde naprawde trudnow w to uwierzyć, ale samochód jest piekny.
feety - 23 Wrzesień 2006, 13:08

A to moja ostatnia fotograficzna zdobycz ;) Klasyczne BMW po całkiem fajnym wizualnym (i pewnie nie tylko) tuningu. Widziałam j? wcze?niej kilka razy kr?ż?c? po |winouj?ciu, ale do piero kilka dni temu udało mi się j? "ustrzelić" przed tamtejszym... Aresztem |ledczym :D

Paula - 23 Wrzesień 2006, 14:42

feety, ale bryka :D fajny motyw na autku :) chociaż osobi?cie wolałabym inne kolory :D np. czerń z czerwieni? ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group