Komputery, oprogramowanie, www, bezprzewodowo, ... - Moja "Ja" w sieci

Neo - 4 Październik 2005, 20:41
Temat postu: Moja "Ja" w sieci
Po długim długim czasie , mała aktualizacja. Dwie stronki z czego jedna zakończyła swoje aktualizacje mianowicie jest to www.djneo.kom.pl . Możecie tam znależć troszkę moich muzycznych "wypocin",które odnalazły nawet swoich zwolenników.

Drug? stronk? jest www.neonek.eu - stronka w miarę na bież?co uzupełniana, to fotkami to innymi pierdołami :P Zreszt? zobaczcie sami.

Pozdrawiam

/aktualizacja 1.04.2009 :roll:

Mr.Kamil - 5 Październik 2005, 14:09
Temat postu: Stronka
cze dj neo bardzo fajna jest twoja stronka.bardzo mi sie podaba.uczeszczam czasami na twoj? stronke, ale juz sie nie chwal :cool: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Marlenka - 7 Październik 2005, 19:05

czesc Michal!!! zajefajn? masz tę stronkę i chociaż teraz rzadko na nia wchodze to i tak nadrabiam z tematami tylko nie mam czasu czegos napisac Pozdrawiam i przesyłam buziaki :hyhy:
Nobody - 8 Listopad 2005, 16:51

No gratuluje DJ Neo, niezła muzyke tworzysz, przesłuchałem sobie
kila twoich kompozycji. A i strona nieĽle sie prezentuje. a pod tym
drugim adresem jak widze narazie pusto co tam planujesz zrobić ?
S?dziłe,ze tam sie jakies radyjko zał?ćza bo pisze "So you wanna
listen". Ale spoko stronki sa wporzadeczku.

bober - 17 Październik 2006, 09:03

co? mi sie pr?dzi ta stronka...
Agressiva - 17 Październik 2006, 11:17

Hello

Headerek mi się nie podoba :( taki jaki? smętny i widać mało ostry.

Neo popraw linka w temacie bo z niego nie da się wej?ć na stronkę - htttp powinno być, a jest htpp :P

Neo - 19 Październik 2006, 20:00

bober napisał/a:
co? mi sie pr?dzi ta stronka...


wystarczyło skopiować nazwę zamiast klikać w ni?, ale już poprawiłem literówkę ^^

Agressiva napisał/a:
Headerek mi się nie podoba :( taki jaki? smętny i widać mało ostry.


Hmm wiem, za wspaniały to on nie jest, ale być może w niedalekiej porzyszło?ci powstanie nowy. Narazie uczę się troszkę o grafice.

x) - 16 Listopad 2006, 14:24

Neo, stron jak strona, chodzi mi o ta Twoja osobist?. Nic mnie na niej nie zaskoczyło, header prosty i ta czcionka na nim mi nie podchodzi, a i mógłby? uzupełnić dane (:
Neo - 2 Luty 2007, 19:06

x) napisał/a:
Neo, stron jak strona, chodzi mi o ta Twoja osobist?. Nic mnie na niej nie zaskoczyło, header prosty i ta czcionka na nim mi nie podchodzi, a i mógłby? uzupełnić dane (:
Wiesz stronka nie miała zaskakiwać, bardziej dla mnie s? wazniejsze informacje która na niej sa ;)
A faktycznie ostatnio nie miałe mczasu aby j? uzupełnić i przy okazji skasowałem to demene z panelu hihi musze ja przywrócić ; )

Nobody - 14 Marzec 2007, 19:09

Neo napisał/a:
www.michalp.one.pl


ta domenka co? nie trybi ;)

a co do normalnej stronki www.djneo.kom.pl to przydała by się aktualizacja :lol2: bo ostatnia aktualizacja to była rok temu hehe.

Neo - 15 Marzec 2007, 23:42

Być może w ten weekend zaktualizuje stronkę w wolnej chwili. Ale nie wiem czy bede miał dostep do kompa i netu :P

a domenka michalp.one.pl nie trybi bo z niej nie korzystam, nadal jestem jej wła?cicielem ale na obecna chwile z niej zrezygnowałem. ;)

Nobody - 16 Marzec 2007, 20:06

Byle szybko abym zd?żył jeszcze to zobaczyć :D czekam na informacje :P
C E Z - 30 Marzec 2009, 21:42

CEZ;)
Szczerze mówi?c zapracowani ludzie zwykle nie maj? czasu na zajmowanie się własnymi stronami. Sam my?lę, że to bł?d. Ale cóż zrobić, czasu coraz mniej. Chyba będę musiał się rozwin?ć. Podobno kryzys to najlepszy czas na rozwój.
Pozdro...:)

Neo - 1 Kwiecień 2009, 16:52

C E Z, za dużo czasu na robienie czegokolwiek ze swoj? stron? nie mam. Ale to też po prostu o niej zapominam heh.

djneo.kom.pl od długiego czasu nie była aktualizowana i już nie będzie. Obecna strona, jaka jest,że tak powiem o mojej osobie i tym, czym się zajmuje to www.neonek.eu .

W pierwszym po?cie również aktualizacja. :)

Pozdrawiam

Johny Q - 2 Kwiecień 2009, 12:41

neonek.eu - to fajna sprawa.

Z miła chęci? tez bym sobie co? takiego zrobił. Ale nie kumam żadnych skryptów hehe :D

Pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group