Po godzinach... - Dla wszystkich...

Blade - 4 Październik 2005, 21:07
Temat postu: Dla wszystkich...
Pozdrowionka dla wszystkich którzy mnie znaj?. A którzy to to już wiedz? ci co mnie znaj? . Trzymajcie się cieplutko bo zima idzie He he ;)
Neo - 4 Październik 2005, 21:11

Wielkie dzięki Blade'u, i równiez dla Ciebie pozdróweczki i browareczek .
no fakt zima zima zima pada pada ?nieg o jak fajnie jest :hyhy:

Pozdrówki ;)

feety - 9 Październik 2005, 20:44

Pozdrowienia dla Józka ?le Mariola ;)
kWaSnY kUrCzAk - 22 Październik 2005, 22:29

siEma wSzYskiM na fOruM :] pOzdRo ?Le kWaSnY kUrCzAk || cI kTórZy pOwiNi wiEdziEc tO wiEdza kiM jeSteM ;) gOsia cO taM wOgoLe
feety - 23 Październik 2005, 09:47

Ave Koorczak! Widzę że pojawia się tu coraz więcej ludzi z tajemnego kręgu ;) :hyhy: Tak trzymać! W kupie siła!! :cwaniak: POZZZDRO for ALL!!!
P.S.:...dla WIADOMO|CI... :hyhy: ;)

Nobody - 11 Listopad 2005, 01:04

Ja również doł?czam sie do zyczonek i pozdrawiam wszystkich uzytkowników
z Forum Piotrkowian, pokażcie na co Was stać.

Marlenka - 11 Listopad 2005, 11:45

Hejka
też sie doł?czam do tych życzonek chociaz większo?ci nie znam..... Pzdr
:hyhy:

Paula - 20 Listopad 2005, 12:09

Kurce nie będę gorsza i też się doł?czę do życzonek :P
Nio więc big pozdrowionka dla wszystkich użytkowników Forum.. a buziaki dla jednej osoby :x :* (tak, tak, Ju do Ciebie mówię :P )

3mta się ciepło :]

Neo - 20 Listopad 2005, 13:25

Hehe Tak pozdrawiacie Wszytskich z forum to ja zorbie to w drug? strone .
Serdeczne Pozdrowienia dla Wszytskich ,któzy odwiedzaj? nasze forum.
Oby?cie do nas dołaczyli.

P.S. Buziaki dla Miss X heheh :*

Paula - 21 Listopad 2005, 19:52

hMm :D Micha? chyba cosik Ci się Ľle napisał post :D :D wdech, wydech, wdech, wydech i piszemy jeszcze raz :D :D przeczytaj spokojnie i popraw :P buziaki Łosiu :* :D
Neo - 21 Listopad 2005, 20:47

hmmm ja tam nic widzie nic złego niewiem jak TY ? :cool:
Paula - 4 Grudzień 2005, 22:32

Bo Ty Ło? jeste? wiesz Neo i dlatego nic nie widzisz :P :D:D:P

buziaki :*

Nobody - 7 Styczeń 2006, 12:45

To ,że nowy rok już mamy to ja wam życze wszystkiego naj naj naj lepszego.
Pozdrowienia dla wszystkich bez wyj?tków ;)

Paula - 7 Styczeń 2006, 16:07

Wzajemnie Nobody wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) Dla reszty również przesyłam te życzonka :) Mi "troszkę" przykro i Ľle się rozpocz?ł rok 2006 .. :( ale mam nadzieję, że to się zmieni, poprawi i będzie za jakich czas dobrze..

Pozdrówki :)

Marlenka - 11 Styczeń 2006, 13:58

ja z opóĽnieniem wszystkim składam serdeczne życzonka... dużo rado?ci :d... dużo miło?ci... :serce: no i szczę?cia ;) no i wszystkim przesyłam Buuuuziaki :P :D:D
Paula - 12 Styczeń 2006, 18:51

Dzięki Marlenka :) Tego samego również Tobie życzę :P ojj... mi najbardziej potrzeba szczę?cia, miło?ci i wsparcia..nic więcej.. tylko gdzie ono jest? hmm.. jak ktos wie to niech mi powie :luka:
Nobody - 5 Luty 2006, 23:03

dobra ludzik z okazji takie,ze mamy już dawno nowy rok hehe to wszytskiego naj naj naj. 3majcie sie tam czego tylko możecie hehe. Pozdrawiam i zycze miłego urzedowania na forum rozkręcimy ten bałagan :D
Paula - 9 Luty 2006, 13:51

Nobody hehe:D:D Nowy Rok to był ponad miesi?c temu :P :D a nie kurcze :D :D hmm.. no dobra.. to ja też życzę wam wszytskim wszystkiego naj naj z okazji bez okazji :D :D

Pozdrówki :P

Marlenka - 9 Luty 2006, 16:00

Bosz kochany ale tych zyczonek no no :D ja sie doł?czam ale nie zycze wam wspanialego roku tylko wspanialego lutego :P :D:D:D mam nadzieje ze go przezyje....:P
feety - 16 Luty 2006, 11:50

Na tę okoliczno?ć iż moja Mamusia ma dzi? urodziny i imieniny w jednym, składam Jej najserdeczniejsze życzenia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! Spełnienia marzeń i pociechy z jej zajefajnych dzieci!!!! :rotfl: Tak trzymaj Danuta!!!!! :super: :ok: :super:
Nobody - 16 Luty 2006, 16:07

WOW 2 w 1 niezle czyli dobra imprezka sie szykuje :D to ja doł?czam się do zyczonek, a fakt pociechy może mieć maj?c tak? corke jak ty :]
jelOnek - 16 Luty 2006, 19:40

Sis_Fit :rotfl: Pozdróweczka dla MAmusi i Wszystkiego Najlepszego, Ucałuj j? odemnie :super:

Witam Wszystkich Użytkowników forum, tych znanych i tym mniej znanych ;)

feety - 17 Luty 2006, 09:09

Nobody to mi teraz posłodziłe? ;D Mam Ci przekazać podziękowania za życzenia :D
Lol_Bros Mamusia ucałowana! Całuje Cię też!!:D :D THX :) Wogóle dla Ciebie Loloo? wielkie PyzdRy! Fajnie że znów tu jeste? :) ;)

Paula - 17 Luty 2006, 10:56

Buu... a ja się spóĽniłam :( no ale cóż... Ficia przekaż ode mnie jeszcze życzonka dla Mamusi - fakt spóĽnione, ale lepiej póĽno niż wcale :P i też ja ucałuj ode mnie - tylko w policzek :P :D:D hmm.. LoLoO? SyneQ bez takich :P :D:D nie tak publicznie :P (ja Ci jestem znana - raczej)

BuĽki dla wszystkich mUuUaa :D

Nobody - 17 Luty 2006, 11:57

feety, nie ma sprawy :D

jelOnek, witam witam, hmm tak wszyscy pisza,że kiedy? tu użedowałes, fajnie,ze wróciłes do nas. Piotrkowianie Rz?dz? :D

jelOnek - 18 Luty 2006, 10:25

Sis_Fit Wróciłem i foreVer :]


Mami nO oKay Znana Mi Jeste? naWet dObrze :zawstydzony: , ale niDługO zapOmnE jaK wyGladasz, dOstaWe fOteceK prOsze :P


Nobody No baa PTB Rulez :cool: :D Pozdro w Twoj? Strone ;)





actRrrRRrRRrrrRRRrRRR ! [;.

Paula - 18 Luty 2006, 11:36

jelOnek, eee tam zapomniesz.. mnie się nie da tak łatwo zapomnieć :D :P a foteczek brak nowych jak na razie :D ale jak będę może kiedy? za kilka lat miała to Ci wy?lę :D no a tak dobrze to ja Ci w sumie znana nie jestem :P :D ale co tam :P
jelOnek - 18 Luty 2006, 12:40

Mami ojj zdziwiła by? się jak ja dużo o Tobie wiem :P
Dorwałem Twoj? Fotke z Gdańska :)


Jak Kto? Chce To Moge opublikowac na Forum :D ;)

Paula - 19 Luty 2006, 11:28

Przemek weĽ :D a sk?d j? masz ?? hmm.. chyba od .. wiem już :> a raczej domy?lam się.. :D a ten Gdańsk to było dawno temu i nieprawda już :D i to jest stare jak ?wiat :P i nawet nie próbuj mi tego na forum umieszczać, bo się bardzo obrażę :> jak będę mieć jaki? nowe fotki to dam Ci znać (jak będziesz grzeczny) :P :D
jelOnek - 19 Luty 2006, 12:35

My?lisz, ze od Kogo Moge j? mieć ?? ;) Nie no nie umieszcze, jestem grzeczny więc spodziewam się fotek jak najszybciej :P

P.S. Ładnie wyszła? na Tamtej :)

Nobody - 19 Luty 2006, 21:10

Z okazji tego,że jutro Poniedziałek i przed nami nowy tydzień, Życzę Wszystkim aby było to udany tydzień. Pozdrawiam :)
Paula - 19 Luty 2006, 22:55

jelOnek, nie no to takie moje domysły, a w sumie mam dług? listę osób podejrzanych o rozprowadzanie moich fot :D przejmować się zreszt? nie mam czym :P cieszę się, że uważasz, że ładnie wyszłam tam :zawstydzony:
Nobody, również życzę Ci i innym miłego poniedziałku i całego tygodnia :) ehh ja do szkoły jutro już idę :( ale na szczę?cie tylko 1,5 godzinki :D

Pozdrówki dla wszystkich :)

stacha - 20 Luty 2006, 14:45

Nobody napisał/a:
Z okazji tego,że jutro Poniedziałek i przed nami nowy tydzień, Życzę Wszystkim aby było to udany tydzień.

dziękuje ale nie pomogło :P :P jak na razie.....:)
czyli to jest taki temat, w którym sobie rozmawiamy o wszystkim i bez celu tak? :)

Paula - 20 Luty 2006, 14:52

stacha, nio na to wygl?da, że jest to taki temat, gdzie można pisać chyba wszystko i bez celu :)
A jak Wam min?ł poniedziałek? Mi jako? nawet, nawet sympatycznie. Zaczęło się fajnie jak z 90-cio minutowego wykładu na uczelni zrobił sie wykład 15-sto minutowy :D a póĽniej wyparował?m sobie z kumpel? na kawkę do Randez Vous :D :D hehe, a teraz siedze w domku i troszkę sie nudzę :D ale cóż.. bywa :)

Pozdrówki dla Wszystkich :)

feety - 20 Luty 2006, 15:12

Pozdrowienia dla pani Danusi z parteru za to że mi pozwoliła z suszarni skorzystać :ok: :rotfl:
stacha - 20 Luty 2006, 15:24

Paula napisał/a:
A jak Wam min?ł poniedziałek?

heh "wszystko sie moze zdażyć...:P ) generalnie zaczęło się nie bardzo bo musiałam wstać rano :/ poĽniej miałam sprawdzian z biologii, z którego dostane 1, ponieważ miałam 4 błędy na 16 zadań :looka: trochę to dziwne, no ale cóż... takie życie...
feety napisał/a:
Pozdrowienia dla pani Danusi z parteru za to że mi pozwoliła z suszarni skorzystać

:rotfl:
wpadaj do mnie :P ja mam dużo miejsca, a w lato jak mi dasz ubranka rano to koło południa już s? suche :P takiego mam speeda :P

[ Dodano: Pon 20 Lut, 2006 ]
Paula co studiujesz??? je?li można wiedzieć :P

feety - 20 Luty 2006, 15:28

stacha nie ma sprawy :D :D:D :super:
Paula - 20 Luty 2006, 15:35

feety, hehe:D ale masz wypasion? s?siadkę :P pozdrów j? ode mnie :P :D:D
stacha, hmm..nio ja też rano musiałam wstać.. z ciężkim bólem ale wstałam :D a co do Twojego sprawdzianu to nie załamuj się - jak co? to na pewno się poprawisz i będzie wszystko ok :) A co ja studiuję? hmm.. nie pytaj :D :D no ale już skoro zapytała? to powiem, tylko prosze się nie ?miać, bo nie ma tu nic ?miesznego w nazwie mojego kierunku :D no więc, hmm.. jestem na ekonomii ogólnie mówi?c, a specjalno?ć, jak? wybrałam sobie na 1 roku, to ekonomika agrobiznesu z informatyk? stosowan? :P mi tam sie podoba i dla mnie jest spoczko specjalizacja :) w tym roczku kończę licencjat, tzn mam taki zamiar :D oby się udało już w czerwcu :D

stacha - 20 Luty 2006, 15:51

Chciałam jeszcze tylko dodać, że ja ZAWSZE mówiłam, że mozna wymiotować mas? kałow? i nikt mi nie wierzył. I dzisiaj na biologii moje słowa się potwierdziły:) W ogole ale jazda :P :rotfl:
Paula napisał/a:
ekonomika agrobiznesu z informatyk? stosowan?

mrr... nie wiem czy na tym kierunku kiedy? moja siostra cioteczna nie studiowała :) przepisywałam jej kawałek tej pracy licencjackiej :P Połowy słów nie rozumiałam :P

Paula - 20 Luty 2006, 16:05

stacha, hehe :D no ładnie to Cię siostra wykorzystywała powiadasz :P :D hmm.. nie wnikam w szczegóły ;)
Nobody - 20 Luty 2006, 16:21

stacha napisał/a:
czyli to jest taki temat, w którym sobie rozmawiamy o wszystkim i bez celu tak?


Hmm niewiem jak TY ale ja widze,ze pierwszy post tyczy się pozdrowien i jakos do momentu były pozdrowienia życzenia, a jak widze schodzimy na inny temat. :] Neo tyle razy pisał, aby?cie sie nie bali zakładać własnych tematów, to zakladajcie ?miało :P

A tak ogólnie to dopiero dzi? poniedziałek i wiadomo,ze nie zawsze jest on udany. Ale należy być dobrej my?li. Pozdrawiam

stacha - 20 Luty 2006, 17:10

Paula napisał/a:
stacha, hehe :D no ładnie to Cię siostra wykorzystywała powiadasz :P :D hmm.. nie wnikam w szczegóły ;)

zboczuch :P
Nobody napisał/a:
Hmm niewiem jak TY ale ja widze,ze pierwszy post tyczy się pozdrowien i jakos do momentu były pozdrowienia życzenia, a jak widze schodzimy na inny temat.

dlatego wła?nie się zapytałam :P mi trzeba wszystko tłumaczyć wielkimi literami.
:)

[ Dodano: Pon 20 Lut, 2006 ]
feety napisał/a:
stacha no jakto Cię nie ma? A ta Murzynka to przypadkiem nie Ty...? :suchy:

no popatrz, popatrz... jak oni zrobili to zdjęcie, że siebie nie poznałam :/ komputerowo przerobili :looka: łozbuzy :looka:

jelOnek - 20 Luty 2006, 17:39

Nie ma człwieka Pare godzin i się towarzystwo ładnie rozpisało :o ;)


a ja chory jestem :(

Neo - 20 Luty 2006, 18:59

Poniedziałek już mamy za sob?, tzn może prawie pozostały jeszcze 4 h tego dnia, który dla niektórych upłynał w miłe atmosferze , hmm ciekawe czy znajdzie się kto? taki. Ja sie ciesze bo niedawno wróciłem do domciu wreszcie z pracy i ten najgorszy dzień w tygodniu amm już za soba. :)

Jelonek głowa do góry, trzeba znależć dobre strony tego,ze jeste? chory, np to ,że może Cie odwiedzi ładna zgrabna i powabna koleżanka :P . Zawsze s? jakie? plusy.

Pozdrowionka Moim mili trzymajcie się ciepło... zajże jako? jutro wieczorem :)

stacha - 20 Luty 2006, 19:02

DJ Neo napisał/a:
trzeba znależć dobre strony tego,ze jeste? chory

ja byma chciała sobie poleżeć z tydzień w domu i nic nie robic...... jajku ja chyba od roku nie miałam takiego tygodnia... ba nawet paru dni :/ tauma... musze odpocz?ć.....

[ Dodano: Pon 20 Lut, 2006 ]
aaaa!!!!!!! Przed chwil? opartłam łokcja na biurku a ręk? podparłam sobie głowe i wiecie co się stało? Złapał mnie jaki? skurcz i mnie własna ręka w twarz uderzyła :/ :/ :/ nowiecie co ludzie.... :/

Neo - 20 Luty 2006, 20:11

stacha, heh no ja już nawet nie wiem od kiedy... bo praca zajmuje mi bardzo dużo czasu a na zwolnienie chorobowe nie mogę sobie pozwolić. Ale jeszcze zd?rzymy sie nawylegiwać :P

A co do skurczu to niewiem czy się ?miać czy być zaskoczonym :] nie miałem okazji spotkać sie z czym? takim.. Hmm wydaje się to być do?ć możliwe :oczami:
Możesz ręce oddać :hyhy: (żarcik...)

Pozdrowionka :)

stacha - 20 Luty 2006, 21:18

DJ Neo napisał/a:
Ale jeszcze zd?rzymy sie nawylegiwać

w sumie "wy?pisz się po ?mierci" wcale mnie nie pociesza :P
ja potrzebuje dużo snu i często... kiedy? tak nie miałam, ale teraz tak mi się po przestawiało :P
DJ Neo napisał/a:
Możesz ręce oddać


:rotfl:
DJ Neo napisał/a:
Hmm wydaje się to być do?ć możliwe

rozmarzyłe? się... a to wcale fajne nie jest :P mi się już chyba 2 raz zdarzyło i znowu się wystraszyłam bardzo... :/

aaa... jutro geografia... nienawidze.... :/ fuj....

Paula - 20 Luty 2006, 21:23

hm..no ale że?cie się faktycznie rozpisali, że ho ho :D :D:P to teraz ja sobie popiszę :D
stacha, jeste? kolejn? osob?, która powiedziała, że jestem zboczuch :> w sumie... to prawda :wstyd: ale tylko tak tyci tycieńkę :P powaga :rotfl: i nie zaprzeczaj, że Ty też nie jeste? :luka: bo nie uwierzę :P
jelOnek, biedactwo Ty moje :( mam nadzieję że szybko wyzdrowiejesz :) mnie od ponad tygodnia katar męczy i ci?gle mnie główka strasznie boli ale jako? daję radę :) może Ci jakiego? rumu albo czego? innego mocniejszego przynie?ć to od razu wyzdrowiejesz :hyhy:

stacha - 21 Luty 2006, 06:12

Paula napisał/a:
i nie zaprzeczaj, że Ty też nie jeste?

ja wcale nie zaprzeczam :P to normalne... :P
DJ Neo napisał/a:
np to ,że może Cie odwiedzi ładna zgrabna i powabna koleżanka

|
|
|
\/

Paula napisał/a:
może Ci jakiego? rumu albo czego? innego mocniejszego przynie?ć to od razu wyzdrowiejesz


tak mi się nasuwa... Adimn zawsze ma racje :P :rotfl:

7 rano a ja pije kawkę sobie.... kurde kocham deszcz uwielbiam jak pada... ale jak w domu siedze :looka:

[ Dodano: Wto 21 Lut, 2006 ]
aha...... o co chodzi z tym "pomogła/ pomógł" ??? ???????

Neo - 21 Luty 2006, 08:27

Je?li jestes autorka tematu jakiego? i satysfakcjonuje Cie wypowiedz jakiej? osoby możesz przyznać jej za to punkt :)

Ja spacerowałem rano z pieskiem w tym deszczu , miłego dzionka życzę :]

Nobody - 21 Luty 2006, 11:28

O ręcach które lecza słyszałem, ale o ręce która bije to jeszcze nie :) hmm niby ten tydzien miał byc taki fajny a tu masz od rana pada ;] feee .... ANeo to kiedy ty odpoczywasz ? :P

Pozdrawiam

stacha - 21 Luty 2006, 12:03

Nobody napisał/a:
ANeo to kiedy ty odpoczywasz ?

pewnie jak spi :P takie życie :P
napisałam t? geografię nieszczęsn? i się "zwolniłam" do urzędu miasta niby:P dzięki temu 3 godzinki wcze?niej w domu... już wiem wszystko o tym przegl?dzie i zapraszam do tematu :)

[ Dodano: Wto 21 Lut, 2006 ]
Cytat:
Opowiadanie powiadasz :P w wolnej chwil poszukam i przeczytam.


nie jest długie... mnie wzruszyło...
http://www.literatura.zap...hlasko/krok.htm dla ułatwienia... :P tylko tytuł poręciłam bo to jest "Pierwszy krok w chmurach" a nie w chmury :P ale takia mała pomyłeczka chyba nie zaszkodzi :)

Nobody- a jak? Ty muzykę preferujesz??

Paula - 21 Luty 2006, 21:35

stacha napisał/a:
ja wcale nie zaprzeczam

hmm.. czyli jeste? :P
stacha napisał/a:
tak mi się nasuwa... Adimn zawsze ma racje

no pieknie.. wygl?da na to, że co? tu mi insynuujesz :P że mam i?ć do jelOnka z rumem :P hmm.. a zastanowie się, zastanowię, bo fajny chłopok i ma boskiego piesiunia - zakochać się tylko (w piesku:P LoL wybacz, że nie w Tobie:P )
Nobody napisał/a:
O ręcach które lecza słyszałem

widzę, że też to ogl?dałe? kiedy? :D :D hehe.. koszmarne to było :D :P
stacha napisał/a:
"zwolniłam" do urzędu miasta niby:P

no ładnie!! gdzie Ty do szkoły chodzisz? ja zaraz powiem pani wychowawczyni wszystko :P :P nunu..nieeeładnie :P a ciu? ciu? :P

jelOnek - 21 Luty 2006, 22:31

O_o teraz to juz jestem max'ymalnie chory :( 39 stopni goraczki czuje się jak na zwale :kwasny:


MaMi ajĆ wpadnij kiedy?, ale bez rumu cdn...

"Dziękuje nie pije alkoholu...." <==kiedy? w szkole miałem gadke jak być asertywnym :rotfl: i potrafić odmówić :P

cd... ale na Kawke zapraszam kiedy tylko chcesz :)

Foch za to ze nie we mnie się zakochać :( tylko w tej suczce mojej :zly: ;)
BuĽki :)

Neo - 21 Luty 2006, 23:04

stacha, po pierwsze walnełas sie w tematach bo ten tój post powinien wyl?dowac w tym temacie :

http://forum.piotrkow.org/viewtopic.php?p=2742

bo to własnie tutaj pisałas o tym opowiadaniu. Zajżyj tam a dowiesz sie reszty . :)

Paula - 21 Luty 2006, 23:13

jelOnek napisał/a:
wpadnij kiedy?, ale bez rumu cdn...

moge przyj?ć ale nie wpa?ć :D :/:P
jelOnek napisał/a:
nie pije alkoholu...

wreszcie zrozumiałe? --> ale i tak Ci nie wierzę :D :D bo wiem że pijasz procenty :P
jelOnek napisał/a:
na Kawke zapraszam

hmm..powinnam przestać pić kawkę, bo mi to na zdrowie ostatnio nie wyszło :( ale jako? nie umiem się oduczyć i chyba tego nie zrobię :/ nio ale za zaproszenie dziękuję i pomyslę:P
jelOnek napisał/a:
Foch za to ze nie we mnie się zakochać :( tylko w tej suczce mojej :zly: ;)

bo ona jeste cuuuudowna:P znaczy była jak była mała :D ajjj...jeszcze pamietam jak j? na rękach trzymałam :D :D hehe.. :D :D jak to dawno było :P

stacha - 22 Luty 2006, 08:39

DJ Neo napisał/a:
stacha, po pierwsze walnełas sie w tematach bo ten tój post powinien wyl?dowac w tym temacie :

no niby tak, ale to byłby post, który nic do tematu seksu nie wnosi to byłby aot taki chyba nie? Nie chce zeby mi posta usunęli :P
jelOnek napisał/a:
ale na Kawke zapraszam kiedy tylko chcesz

oh dziekuje :P napewno wpadne :P

[ Dodano: Sro 22 Lut, 2006 ]
Paula napisał/a:
no ładnie!! gdzie Ty do szkoły chodzisz?

"Chrobry" :P :P
Paula napisał/a:
stacha napisał/a:
ja wcale nie zaprzeczam

hmm.. czyli jeste?


nom :wstyd:
a nie wygl?dam :P

[ Dodano: Sro 22 Lut, 2006 ]
Jelonek wracaj do zdrowia!!!!!!!!!!!!!!! :zdrowko:

Paula - 22 Luty 2006, 12:34

stacha, o tej kawce to jelOnek do mnie mówił :P :P:P chociaż :luka: może i nie :> no ładnie... czuję się zazdrosna :P
do "Chrobrego" chodzisz powiedasz :P hmm:P będę Cię teraz ?ledzic :hyhy:
stacha napisał/a:
nom :wstyd:
a nie wygl?dam :P

nie-e-e bo Cię nie widziałam :D :D:P

stacha - 22 Luty 2006, 12:38

Paula napisał/a:
stacha, o tej kawce to jelOnek do mnie mówił

specjalnie to było :looka: nom... myslałam, że sie wprosze :P bo ostatnia osoba do ktorej na kawe zawsze chodziłam znalazł sobie kobite wiec mi głupio :P a do sasiada mi sie znudziło :P :P
Paula napisał/a:
hmm:P będę Cię teraz ?ledzic

yyyyyy :looka: a to z jakiej racji... :> Co Ty robisz w tej szkole?? :P :P
Paula napisał/a:
nie-e-e bo Cię nie widziałam

:rotfl:

Paula - 22 Luty 2006, 12:44

stacha napisał/a:
myslałam, że sie wprosze
a to jelOnka zapytaj czy też możesz jak co? przyj?ć do Niego na kawkę :P
stacha napisał/a:
ostatnia osoba do ktorej na kawe zawsze chodziłam znalazł sobie kobite
hmm.. to teraz trzeba sobie znaleĽć nowego faceta :P mam podobnie :> idziemy na łowy ? :luka:
stacha napisał/a:
do sasiada mi sie znudziło

skoro jeszcze sam Cię nie wygonił to korzystaj :D :D
stacha napisał/a:
Co Ty robisz w tej szkole??

nic tam nie robię :D żartowałam z tym ?ledzeniem :D jedyne co tam mam to kumpelę :P :D
stacha napisał/a:

:rotfl:
hmmm... muszę wyniuchać jakie? Twoje foto :D :D :>
stacha - 22 Luty 2006, 13:13

Paula napisał/a:
hmmm... muszę wyniuchać jakie? Twoje foto

absolutnie nie polecam :P dla zrowia psychicznego i fizycznego nie polecam. Władek zobaczył i umarł. Maciek zobaczył i też umarł. Zenek zobaczył i do tej pory jeĽdzi na wózku.
Paula napisał/a:
hmm.. to teraz trzeba sobie znaleĽć nowego faceta :P mam podobnie :> idziemy na łowy ?

nowego? a gdzie jest stary? :P :P łowy... :D spoko tata ma dwie wędki... :looka: pożycze jakby co ... :p
Paula napisał/a:
a to jelOnka zapytaj czy też możesz jak co? przyj?ć do Niego na kawkę

tylko w tym problem ze ja go nie znam :looka: ale... :P tak mi sie tylko napisało głupio bo ja tak czasami mam a tutaj halo już ... :P

Paula - 22 Luty 2006, 22:03

stacha napisał/a:
Władek zobaczył i umarł. Maciek zobaczył i też umarł. Zenek zobaczył i do tej pory jeĽdzi na wózku.
wiesz co.. ja się zaczynam Ciebie bać.. boszzz... modliszka jaka?.... a może Ty swoim głosem zabijasz.. tak jak syreny na morzach .... aaa!!! :D
stacha napisał/a:
a gdzie jest stary?

u Ciebie to ja nie wiem gdzie stary facet :P mój gdzie? się tu ukrywa :luka:
stacha napisał/a:
spoko tata ma dwie wędki... :looka: pożycze jakby co
kiedy? łowiłam z Tat?.. a teraz już nie.. ale wędki jak co? od siostrzeńców moge pożyczyć :D
stacha napisał/a:
w tym problem ze ja go nie znam :looka:
to możesz poznać :P miły, przystojny chłopak z Niego..a jakiego ma psa... zakochać się (tzn. słodziak był jak był mały - znaczy pies nie jelOnek :D )
stacha napisał/a:
tak mi sie tylko napisało głupio bo ja tak czasami mam
hmm.. sk?d ja to znam .. :D :D :wstyd:
jelOnek - 23 Luty 2006, 06:45

Ale macie BK'i^^ :D
JAk chcecie to Obydwie na Kaweke zapraszam tylko uprzedzić wcze?niej :P , żebym mój CENZURA mógł sprz?tn?ć :D :D

Mami Dzięki, Dzięki :P , a co Suczki juz nie jest taka ładna i miła :D :D

23.02.06 Edit by Nobody :)

Paula - 23 Luty 2006, 09:30

jelOnek napisał/a:
BK'i^^
że co przepraszam? (jestem tępa, nieinteligentna, wredna,..., itd i nie wiem o co loto) :D
jelOnek napisał/a:
Obydwie na Kaweke zapraszam
oooo stacha widzisz !?! napijemy się za darmo kawki :D :D
jelOnek napisał/a:
żebym mój CENZURA mógł sprz?tn?ć
hmm...teraz to zastanawiam sie nad t? kawk?.. do burdelu na kawke to tak niebardzo ;) :P:D
jelOnek napisał/a:
a co Suczki juz nie jest taka ładna i miła
hmm..bo urosła dlatego tak jest a szkoda.. nie jest miła powiadasz? a co że? j? szkolił na walki psów czy co :przestraszony: oby nie, bo to jest straszne :/


23.02.06 Edit by Nobody :)

jelOnek - 23 Luty 2006, 09:41

ajj Bk^^ = Bania, jazda :D :D
Ejj no CENZURA = bałagan :D :D jeszcze swojego nie otworzyłem :P :D

Nie była szkolona na walki, nie ta :) , ale ma starszn? wrodzon? agresje i Gameness (Nie odpoart? wole walki), a je?li chodzi o wygl?d to jest kłapołuch, bo nie mogełm jej kopiować uszu :kwasny:

23.02.06 Edit by Nobody :)

Paula - 23 Luty 2006, 09:46

jelOnek napisał/a:
jeszcze swojego nie otworzyłem :P
czyli masz w zamiarach :D :D no no :D :D
jelOnek napisał/a:
Nie była szkolona na walki
to dobrze, uff :P
jelOnek napisał/a:
ma starszn? wrodzon? agresje i Gameness (Nie odpoart? wole walki)
to niedobrze, eh?? :D
jelOnek napisał/a:
je?li chodzi o wygl?d to jest kłapołuch
tak jak ten osiołek z Kubusia Puchatka :D :D
jelOnek - 23 Luty 2006, 11:18

No moze kiedy? w przyszło?ci się coi? rozkręci, mam kilka koleżanek co by chętnie takow? prace podjeły :rotfl: :D

No No, a ja jestem -m!|- więc Puchatek :D :P

stacha - 23 Luty 2006, 16:13

Cytat:
a może Ty swoim głosem zabijasz..

Kobieto... jak Ty bys mogl głos usyłszała..... :/ trauma.....
Paula napisał/a:
elOnek napisał/a:
Obydwie na Kaweke zapraszam
oooo stacha widzisz !?! napijemy się za darmo kawki

no nie moge... kawa darmo... :D :D lol :D :D to kiedy idziemy??????????? ;)
jelOnek napisał/a:
ale ma starszn? wrodzon? agresje

o nie...... ja sie cholernie boje psów... od momentu jak sobie szłam spokojnie tak lalala słoneczko ?wieci i sie na mnie wilczur rzucił... też suka żeby nie było nie pies... no :(

jelOnek - 23 Luty 2006, 20:41

Stacha Akurat moja Suczka nie ma jakiej? agresji w stosunku do ludzi tylko do innych zwierz?t (zazwyczaj innych wiekszych psów), więc przychodz?c do mnie na kawe nie musicie zakładac polisy ubezpieczeniowej :D :D bo nie będziecie narażone na atak ze strony mojej Fetki :P
Paula - 23 Luty 2006, 22:15

jelOnek napisał/a:
a ja jestem -m!|- więc Puchatek
hmm.. no no :P w sumie być może i tak :P
stacha napisał/a:
Kobieto... jak Ty bys mogl głos usyłszała..... :/ trauma.....
hmm.. fajny dzwonek bym miała w komie :P :D:D
stacha napisał/a:
kawa darmo... :D :D lol :D :D to kiedy idziemy??????????? ;)
nie co dzień się taka okazja trafia no nie?:D:D a jaki termin Ci pasuje?:D
jelOnek napisał/a:
przychodz?c do mnie na kawe nie musicie zakładac polisy ubezpieczeniowej :D :D
ja już nie muszę :D
jelOnek napisał/a:
nie będziecie narażone na atak ze strony mojej Fetki :P
no jak ona taka słodziuteńka i ahh.. taka milusieńka.. kochana.. taka hmm... mniami do schrupania :D :D:D
stacha - 24 Luty 2006, 18:24

wstydz się przyzanc ale jestem chora... :wstyd:. Bior? pod uwae to, że w tym roku szkolnym miałam 3 razy zapalenie oskrzeli, raz zapalnie ucha i gardła na raz i raz zapalenie samego gardła (nie licz?c tego, że przez cały rok mam przewlekłe przerostowe zapalenie krtani ze względu na moj? dolegliwo?ć :P ) i nigdy, ae to powatrzam nigdy nie mam gor?czki (no jak jestem chora to mam 36,8 i jestem umieraj?ca, bo normalnie to mam 35,8 :P ), a teraz mam 37,6 to jakby sie moi znajomi o tym dowiedzieli to by nie uwierzyli, albo przybiegli od razu z talerzem rosołu, który bym wyrzygała bo nie czuje nawet smaku herbaty :looka: pocieszycie mnie? aha... i w ogole to dopiero teraz dotarłam do domciu... jak wyszłam o 7:30. Po szkole poszłam sie użerać z kochanymi dziećmi do MOKu potem miałam próbe potem znowu z dziecmi sie bawiłam... to ja chyba pol piotrkowa zaraziłam.
Paula... idziemy na kawe jak wyzdrowieje :P
aha... wystawiam w czwartek spektakl a nie jest zrobiony cały :looka: swoja drog? nie zapraszam :P bo nie... :P

Paula - 25 Luty 2006, 12:30

stacha napisał/a:
miałam 3 razy zapalenie oskrzeli, raz zapalnie ucha i gardła na raz i raz zapalenie samego gardła (nie licz?c tego, że przez cały rok mam przewlekłe przerostowe zapalenie krtani ze względu na moj? dolegliwo?ć :P ) i nigdy, ae to powatrzam nigdy nie mam gor?czki (no jak jestem chora to mam 36,8 i jestem umieraj?ca, bo normalnie to mam 35,8 :P ), a teraz mam 37,6
ooo matko :przestraszony: jeste? chodz?c? wielk? bakteri? :D :D:D:D a kysz !!! :P :D ja wła?nie też jestem na antybiotyku (znów) bo mam zatoki chore wła?nie :/ a w ogóle byłam chora całe ?więta Bożego Narodzenia na anginę ropn? i umierałam po prostu ... haftowałam 3 dni... nawet porz?dnie nie najadłam się w ?wieta.. żyłam na herbatkach i ziółkach :/ potem zachorowało mi się w styczniu :/ i brałam jaki? antybiotyk znów.. a teraz ... znów jestem na prochach :/ żyć nie umierać po prostu....
stacha napisał/a:
Paula... idziemy na kawe jak wyzdrowieje :P
hehe ok :D :P
stacha napisał/a:
swoja drog? nie zapraszam :P
oki nie przyjdziemy :D
stacha - 25 Luty 2006, 12:34

Paula napisał/a:
ooo matko :przestraszony: jeste? chodz?c? wielk? bakteri?

:looka: a Ty to może nie? :P a co tam w ogole u was słychać??? :P

Paula - 25 Luty 2006, 12:54

stacha, no chyba zaczęłam ni? być od ?wi?t :/ ehh..

a nic nie słychać stacha :D ja mam kaca :D :D ogólnie wszystko mnie boli :D

jelOnek - 26 Luty 2006, 06:46

O_o przyszedłem do domu w nocy znaczy nad ranem się przyciorałem, a już nie ?pie :| ajĆ głowa boli....:(, ale ogólnie sobote oceniam na zajebisty dzionek w galantym Towarzystwie :] , sobotnia noc to już inna historia ...:P

Pozdro dla Skacowanych :P i nieskacowanych również ;)

Paula - 26 Luty 2006, 09:01

A ja Ostatki spędziłam sama w domku :( ale co tam :D nie moja wina, że mnie do dzi? wszystko boli po imprezce pi?tkowej w ChillOucie :D a z jakim bólem głowy wczoraj wstałam to nie powiem :/ na szczę?cie szybko przeszło :D
jelOnek napisał/a:
Pozdro dla Skacowanych :P i nieskacowanych również ;)

należę dzi? do nieskacowanych i dziękuję za podrówki :P buĽka :*

jelOnek - 26 Luty 2006, 09:25

Mami jakbym miał Twój numer telefonu, to spędziła by? ze mn? ten wieczór przy piwku :P .
Nobody - 26 Luty 2006, 09:35

Widze,ze wszyscy jako? tam sobie ten weekendzik spędzili. A ja nie powiem spędziłem go w domciu i było bardzo przyjemnie. Pozdrawiam icieszmy sie póki jeszcze jest niedziela :]
stacha - 26 Luty 2006, 09:39

Nobody napisał/a:
Widze,ze wszyscy jako? tam sobie ten weekendzik spędzili

ta.... jako? :P nie ma to jak siedziec w domu w sumie to leżec i nie móc za dobrze oczami przewracać bo bol?........ :( a ja mam jutro 2 poróby... :/ ciekawe jak półjde jak zgon jestem ;(

Paula - 26 Luty 2006, 12:21

jelOnek napisał/a:
Mami jakbym miał Twój numer telefonu
no pięknie, przecież miałe? mój numer :> ładnie, ładnie.. zapamiętam to sobie :P :D
Nobody napisał/a:
wszyscy jako? tam sobie ten weekendzik spędzili
no spędziłam weekendzik jako? :D w pi?tek imprezka a w sobotę leczenie kaca :D a dzi? niedziela i rodzinka mi się zjechała :D lepsze to niż nic w sumie :P
stacha - 26 Luty 2006, 12:26

Paula napisał/a:
lepsze to niż nic w sumie

masz racje...
ja poprosiłam mame godzine temu, żeby zrobiła chremu dziecku mięte bo mnie zgaga piecze i znowu bede rzygac krwia a ta nawet wody mi nie wstawiła :( nikt mnie nie kocha w tej rodzinie... :(

Marlenka - 26 Luty 2006, 12:26

no ja ten weekand spedzilam bardzo milo i przyjemnie no i jeszcze dzis bedzie ok ;) dzieki za pozdrówki jelOnek, Buziaczki :*
jelOnek - 26 Luty 2006, 12:32

Niedziela - jeden z dni których nie lubie, ale dzi? się skusiłem i powędrowałem z własnej nieprzymuszonej woli do Ko?cioła :) . Dawno nie byłem więc poszedłem, klimat jak to w Ko?ciele...ale łze uroniłem, a to do mnie nie podobne :( .

Mami Jakbym posiadał Swój stary numer i star? karte, to pewnie miałbym Twój numer :P , ale jestem w trakcie zmiany numeru telefonu, więc nie mam numerów do nikogo :P

Pozdrawiam i życze miłej dalszej czę?ci Niedzieli ;)

Paula - 26 Luty 2006, 12:39

stacha napisał/a:
ja poprosiłam mame godzine temu, żeby zrobiła chremu dziecku mięte bo mnie zgaga piecze i znowu bede rzygac krwia a ta nawet wody mi nie wstawiła :(
bidulko :( ehh..niestety takie s? "uroki" jak jest sie chorym.. inikt Ci nic nie chcę pomóc .. sk?d ja to znam.. :(
stacha napisał/a:
nikt mnie nie kocha w tej rodzinie... :(
nie smutaj :* tu na Forum masz drug? rodzinkę, która Cię baaardzo kocha :P a t? rodzink? jeste?my MY :]
jelOnek napisał/a:
Dawno nie byłem więc poszedłem, klimat jak to w Ko?ciele...ale łze uroniłem, a to do mnie nie podobne :(
ja chodze tylko ostatnio 15-ego każdego miesi?ca, bo to dzień jak dla mnie ważny ... :( eh?.. łezkę uroniłe?..fakt niepodobne do Ciebie, bo Ty na małego twardziela wygl?dasz (rodzinne - po mnie:P )
jelOnek napisał/a:
Jakbym posiadał Swój stary numer i star? karte, to pewnie miałbym Twój numer :P , ale jestem w trakcie zmiany numeru telefonu, więc nie mam numerów do nikogo :P
a nio chyba, że tak :P to wybaczam w takim razie :P
stacha - 26 Luty 2006, 13:02

Paula napisał/a:
tu na Forum masz drug? rodzinkę, która Cię baaardzo kocha

to ja chce być w rodzinie kims a nie tylko być :P
jelOnek napisał/a:
ale łze uroniłem

a czemuż to???????

jelOnek - 26 Luty 2006, 13:25

Stacha Dlatego, że niedawno była rocznica ?mierci mojego Ojca, i Babci której nawet nie pamietam ...:(.


Mami No no może fizycznie tak, ale przez pare lat i kilka miejsc w których byłem jednak psychike mam z deka ?cioran?...
Musimy się trzymać :) . Bużka Mami ;*

Dosyć użalania się nad sob? :]

Paula - 26 Luty 2006, 16:00

jelOnek napisał/a:
niedawno była rocznica ?mierci mojego Ojca
nie smutaj <przytul> znam ten ból.. każdego miesi?ca w jednym dniu czuję się tragicznie.. :( ehh..
co do babć i dziadków to została mi tylko jedna babcia :( lipa jak nie wiem co :(
takie życie :( ale trzeba jako? żyć dalej i tak jak napisałe?
jelOnek napisał/a:
Dosyć użalania się nad sob? :]
i
jelOnek napisał/a:
Musimy się trzymać :)

stacha - 26 Luty 2006, 19:59

jelOnek napisał/a:
do swojego miejsca zamiszkania godzine czasu :kwasny: , to była porażka jakich mało

to gdzie Ty mieszkasz??????? na wierzejach??????? :P

jelOnek - 26 Luty 2006, 20:06

Stacha nie, mieszkam na Wyzwolenia :]
Paula - 26 Luty 2006, 20:16

:cisza: stacha, jelOnek, :!: chyba wam się posty pomyliły :ups:
stacha - 26 Luty 2006, 20:21

Paula napisał/a:
stacha, jelOnek, :!: chyba wam się posty pomyliły

nie. specjalnie to przeniosłam. bo po co rozmywać tamte teamty, jak już mamy jeden, w którym mozemy gadac o pierdołach i o wszystkim!!!!!!!! po co rozmywać.......

Paula - 26 Luty 2006, 20:26

stacha, aha :P no oki :D ale my?lałam że Wam sie cu? popitoliło i ten teges :D ale jak nie to szpoko :P
jelOnek - 26 Luty 2006, 21:42

Mami wydaje mi się, że to z Tob? prowadziłem dzi? poważn? romowe na temat poprawnej polszczyzny :suchy:, a tutaj w Twoim po?cie mi jakie? szpoko się pojawia.
Przymkne oko na to "szpoko" i nie było nic ;)

stacha - 26 Luty 2006, 21:59

przestań się czepiać szczegółów :P ludzie gorsze błędy popełniaj? na forum i nikt na to nie zwraca uwagi :)
jelOnek - 26 Luty 2006, 22:05

Widocznie nie zauważyłem owych błędów :]
Pozatym napisałem to dla żartu, a nie na zło?ć :]

stacha - 26 Luty 2006, 22:13

jelOnek napisał/a:
Widocznie nie zauważyłem owych błędów :]
Pozatym napisałem to dla żartu, a nie na zło?ć

ależ braciszku ja wiem o tym... nie zło?ć się na siostrzyczkę...
żartowałam...... no ......... :(

jelOnek - 26 Luty 2006, 22:22

Nie moge i nie umiem...
się na Ciebie gniewać ... ;)

Tymczasem idę spać, od jutra cięzki i pracowity tydzień :) .
Mam nadzieje, że pochwale się Wam czym? do jego końca...:P
Chwalipięta ze mnie - wiem ;)

Nobody - 26 Luty 2006, 22:24

Hmm Ludziki moje drogie nie wolno się zło?cic, zło?c piękno?ci szkodzi. Piękny weekend mamy za sob?. Szkoda,że był ot już ostatni tegoż karnawału ale za rok będzie kolejny :D .
Dobranoc i miłej nocy a jutro Poniedziałek. Oj jak nie nie lubie poniedziałków :)

Paula - 26 Luty 2006, 22:42

jelOnek napisał/a:
Mami wydaje mi się, że to z Tob? prowadziłem dzi? poważn? romowe na temat poprawnej polszczyzny :suchy:, a tutaj w Twoim po?cie mi jakie? szpoko się pojawia.
oj no ... każdemu się zdarzyć może :P już nie będę :P (chyba) i wiem, że to na żarty było :P
stacha napisał/a:
przestań się czepiać szczegółów :P
broń mnie córko przed mym synem :D a dostaniesz 5 złotych kieszonkowego jak na poczatek :D
Nobody napisał/a:
zło?c piękno?ci szkodzi
jeszcze trzeba by było być pięknym żeby tak było :P
Nobody napisał/a:
jak nie nie lubie poniedziałków :)
a kto lubi :suchy:
fakt jutro do szkółki nie idę :P mam woolne :P :D

stacha - 27 Luty 2006, 15:55

Paula napisał/a:
broń mnie córko przed mym synem :D a dostaniesz 5 złotych kieszonkowego jak na poczatek

o ja!!!!!!!!!!!!!! mama mnie kocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szukam męża ;)

jelOnek - 27 Luty 2006, 19:25

Stacha Czy chciałaby? zostać moj? żon?? Będe Ci wierny aż do końca ...<= moje o?wiadczyny ;) .

Mnie Mama też kocha i się nie chwale ;) :D


Setny post w tym temacie :cool:

Paula - 27 Luty 2006, 20:38

stacha, jakbym mogła nie kochać swoich dzieci.. już tak szczerze mówi?c to się pogubiłam w tym kto jest kim, jak i dlaczego :D :D ale to 5 złoty wydaj na co? przydatnego, a nie na papierochy czasem :luka:

stacha napisał/a:
szukam męża ;)
ja też szukam :D
SaGa - 27 Luty 2006, 20:48

Paula ale chyba to, dlaczego ja jestem Twoj? córk? to pamiętasz :> w końcu jestem ni? już do?ć długo :P :) no i mnie kochasz oczywi?cie bo inaczej być nie może :D :D

ja też szukam męża o_O :D :D:D

Paula - 27 Luty 2006, 21:02

jelOnek, stacha nie może być Twoja żon? ponieważ jeste?cie rodzeństwem :D :D:D tak mi przykro :D

Aga Ty za młoda na męża.. ja to muszę szybko wyj?ć za m?ż, bo już mi się takie życie nudzi :D

stacha - 27 Luty 2006, 21:37

Paula napisał/a:
jelOnek, stacha nie może być Twoja żon? ponieważ jeste?cie rodzeństwem

a kto tak powiedział??? :P on do mnie tylko Sarenko mówił :P a to nie znaczy, że ja siostr? jestem :P
jelOnek napisał/a:
Stacha Czy chciałaby? zostać moj? żon?? Będe Ci wierny aż do końca ...

no jasne, że tak :D :D:D

szukam kochanka :luka: :P

SaGa - 27 Luty 2006, 21:39

Paula no na męża to fakt, za młoda, ale przydałby się kto? taki bardzo bardzo fajny i kochany :zawstydzony:
stacha - 27 Luty 2006, 21:44

Cytat:
ale przydałby się kto? taki bardzo bardzo fajny i kochany

pożycze Ci Teodora na jeden dzień, chcesz????

SaGa - 27 Luty 2006, 21:46

hehe a Teodor to kto ? :D
stacha - 27 Luty 2006, 21:47

czemu nie moge wiadomo?ci wpisać do shout boxa?????????????????

[ Dodano: Pon 27 Lut, 2006 ]
Cytat:
hehe a Teodor to kto ?

mój męższczyzna... (czyt. szczur)

Paula - 27 Luty 2006, 21:56

SaGa, no taki kochany, kochany, kochany, ..... , kochany.. i kochany.... przydałby się taki kto?..oj przydałby się :zawstydzony: ale nie ma na razie :(

SaGa, Teodorek to staszki szczurek :D takie zwierzę co ma pół metra :D :D

jelOnek - 27 Luty 2006, 22:04

Mami & SaGa, po co Wam jeszcze kto? kochany jak macie mnie? Już Wam nie wystarczam :( ;) .

Sarenko, prosze Cie no nie szukaj kochanka, jeszcze dobrze nie poznała? męża :P :D

Paula - 27 Luty 2006, 22:06

Ejj.. znikn?ł Wam ShoutBox ?? bo mi tak.. i czuję się jako? dziwnie.. jak odcięta od ?wiata... Nobody zrób co? z tym.. zepsułe? to teraz napraw :( niooo :(

jelOnek napisał/a:
po co Wam jeszcze kto? kochany jak macie mnie? Już Wam nie wystarczam :( ;)
no wiesz, ale to nie o to chodzi :P ja Cię kocham tak samo jak Was tu wszystkich :P ale męża mi brak :(
jelOnek - 27 Luty 2006, 22:16

[b]Mami[/b[ wstrzymaj się jeszcze pare latek, jak podrosne to ja zostane Twoim męzem :cool: ;) .

Shoutbox poszedł się p******ić :/
Sorry, za wylgaryzmy, ale jestem starsznie zły i nie wiem co ze sob? zrobić.

Ide spać. Milej nocy wszystkim użytkownik? życze i oczywi?cie udanego jutrzejszego dnia :]

See yaa.

Paula - 27 Luty 2006, 22:26

jelOnek napisał/a:
wstrzymaj się jeszcze pare latek, jak podrosne to ja zostane Twoim męzem :cool: ;)
ulalala... mam kandydata :D ale kurde nie wiem czy wytrzymam... będę się starać ;)
jelOnek napisał/a:
Shoutbox poszedł się p******ić :/
no wła?nie zauważyłam :( buu..... mam nadzieje, że nasz kochany Nobody psuj jeden niezno?ny naprawi to co zepsuł :luka: bo jak nie to klapsa zarobi ode mnie :P
jelOnek, a Ty już tam się nie zło?ć, zabraniam :P


kolejna poprawka dla mojego Synka: nie
jelOnek napisał/a:
użytkownik?
ale "użytkownikom" :) wszystkie (chyba) rzeczowniki (chyba) w dopełniaczu liczby mnogiej maja końcówkę "-om" (dopełniacz odpowiada na pytania "komu?czemu? - się przygl?dam:) ) , np. zwierzętom, adminom :P , moderatorom :P , krasnoludkom, kwiatom, itd :) jako? chyba tak to leci :luka: jak się mylę to mnie poprawcie :D :D


a ja też już znikam :P a więc miłej nocki i słodziu?kich snów Wszystkim życzę :)
..:::DOBRANOC:::..

stacha - 28 Luty 2006, 10:08

jelOnek napisał/a:
Sarenko, prosze Cie no nie szukaj kochanka, jeszcze dobrze nie poznała? mę

żartuje kochany mężu mó... nie będę szukała :)
jelOnek napisał/a:
wstrzymaj się jeszcze pare latek, jak podrosne to ja zostane Twoim męzem

ej no!!!!!!!!!! a mi to kochanka nie pozwalasz sobie znale?ć :P już mnie zdradzasz??????? :(

SaGa - 28 Luty 2006, 14:25

stacha to fajnego masz tego mężczyzne [szczura :D ] muszę go poznać ;)

jelOnek oczywi?cie, że jeste? kochany, ale Ty jeste? mój Braciszek kochany ;)

Paula staraj, się staraj Mamu? ;> z samego gadania to wiesz, że nic nie ma :D

stacha - 28 Luty 2006, 15:10

SaGa napisał/a:
muszę go poznać

no nie wiem nie wiem... "jest bardzo agresywny... jak kogo? nie zna od razu rzuca mu się do gardła..." :P
i zagadka: "Sk?d pochodzi ten cytat??? :P "

jutro ide do szkoły :D :D:D od razu na ruski i na skazanie :/

SaGa - 28 Luty 2006, 15:13

Ja też bywam agresywna, więc nie powinno być problemu :rotfl:

Cytat nie wiem sk?d :| :D

stacha - 1 Marzec 2006, 08:28

Teodorek uciekłw nocy z klatki. I przeszedł do mnie!!!!!!!! Włożył mordke do mojego noska i tak niuchał jak spałam... ja sie budze a on koło mojej buzi sobie siedzi i sie patrzy na mnie... jaki on jest cudowny ...............
jelOnek - 1 Marzec 2006, 10:31

Moja Suka jak przychodzi do mnie do łóżka to już raczej nie po?pie :D
Odrazu zaczyna skakać i chce na dwór wyj?c :) .

Kiedy? kumpel miał jazde był w nocy gdzie? w lesie (Obóz harcerski) i spał w szałasie, rano patrzy przed wej?cie a oko w oko z nim stał lis. Lis się wystraszył i uciekł, a kumpel z deka przerażony schował się spowrotem do szałasu :D

Ja Osobi?cie nie chciałbym się obudzić z niczym ani nikim oko w oko orpócz kobiety :P .

Pozdrawiam :)

SaGa - 1 Marzec 2006, 13:08

To ten kolega miał szczę?cie, że ten lis nie był w?ciekły :P Bo wtedy to nie wiem kto by się wystraszył :D ;)
stacha - 1 Marzec 2006, 21:04

Jelonek a moze przestaniesz mnie wreszcie zdradzać? i zajmniesz sie swoj? żon???
Jejku występy mam jutro i się denerwuje... jak nigdy... moze to dlatego, że w tym momencie nie mam jeszcze strojów??? :P nie... chodzi o to, że łapie "zwiechy" na scenie i nie mgoe się wysłowić... :/

SaGa - 1 Marzec 2006, 21:10

stacha nie denerwuj się ;) spróbuj jako? się opanować i nie mieć takiej tremy :) będziemy trzymać kciuki za udany występ ;)
Nobody - 1 Marzec 2006, 21:14

występ napewno bedzie ok :] sprytna Bestia jestes :) , ja mam nadzieje,że Jak jutro Neo będzie to mi się nie dostanie za to moję piastowanie urzedu Admina :] :hyhy: oby
stacha - 1 Marzec 2006, 21:19

nie dostanie!!!!!!!!!! Tylko pchwałe dostaniesz taka że oho!!!!!!!!!!!!
SaGa napisał/a:
nie mieć takiej tremy

ja nie mam tremy. nigdy. tylko po prostu nie moge sie wysłowic. w zyciu codziennym nieraz tez tak mam... :/

Paula - 1 Marzec 2006, 22:06

stacha, spoko będzie :P dasz radę :) 3mam kciuki za Ciebie :P pogratulować tylko, że tremy nie masz :) ja bym chyba wyszła na scenę i od razu z niej zeszła :D
Nobody napisał/a:
sprytna Bestia jestes :)
a ja też jestem sprytna ? też chcę być taka no :( :D :(
Nobody napisał/a:
Jak jutro Neo będzie to mi się nie dostanie za to moję piastowanie urzedu Admina :] :hyhy:
nio jutro ma Micha? wpa?ć być może na Forum a czy Tobie się opierdzielik dostanie to raczej nie :) Nie ma za co zreszt?, bo dałe? sobie ?wietnie radę, pomijaj?c już że nam ShoutBoxa zepsułe? :P upsss... :P
SaGa - 2 Marzec 2006, 08:46

stacha napisał/a:
ja nie mam tremy. nigdy. tylko po prostu nie moge sie wysłowic. w zyciu codziennym nieraz tez tak mam...


no, ale w każdym razie będzie dobrze, nie ma co się martwić na zapas :) powiesz nam jak było ;)

stacha - 2 Marzec 2006, 09:40

kurde!!!!!!!!!! a!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz musze tam isc!!!!!!!!!!!! a!!!!!!!!!!!! a ja w ogole nie wiem jaki mam stroj!!!!!!!!! aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! i polowy rzeczy na spektakl nie mam!!!!!!!!!! aaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bu :(
opowiem opowiem :P

Paula - 2 Marzec 2006, 10:18

stacha, spokojnie kobito :D nie panikuj bo serce Ci stanie ;) wdech-wydech-wdech-wydech.. :D :D policz do 10-ciu i bedzie ok ;) 3mam kciuki :P jak wrócisz to zdaj nam relację :)

BuĽka

Neo - 2 Marzec 2006, 14:43

Widze,że z tematu pozdrowień zrobiła się taka rozmowa o wszystkim i o niczym hmm... co? w tym jest... Ten temat ma najwięcej wy?wietleń i odpowiedzi :] A ja sobie jestem w stanie wolnym :P nowy nie używany na wydaniu :P

Pozdrawiam

P.S. Powróciłem do ?wiata żywych....

Paula - 2 Marzec 2006, 15:29

DJ Neo, w końcu gadamy tu o wszystkim i o niczym :P więc co tam :D
DJ Neo napisał/a:
A ja sobie jestem w stanie wolnym :P nowy nie używany na wydaniu :P
stan wolny to wiem.. ale nieuzywany to może być samochód a nie człowiek :luka: chyba, że identyfikujesz się z jakim? nowiutkim Mercem :P
DJ Neo napisał/a:
Powróciłem do ?wiata żywych....
tzn. ? :|

Pozdrówki

stacha - 3 Marzec 2006, 09:18

i po wystepach.......... dzieki za trzymanie kciuków... :*
Paula - 3 Marzec 2006, 09:39

stacha, i jak było ?? Opowiadaj ino raz :P Ze szczegółami tylko :luka:
SaGa - 3 Marzec 2006, 13:08

stacha napisał/a:
po wystepach.......... dzieki za trzymanie kciuków... :*


no co Ty .. tylko tyle ? :D ja też podobnie jak Paula chciałabym usłyszeć jak było ;)

jelOnek - 3 Marzec 2006, 13:37

Siedze w biurze Oriflame u Siostry i zaraz się roz**be z nudów :/
Wpadnij ktos pogadamy :D

stacha - 3 Marzec 2006, 13:59

SaGa napisał/a:
a też podobnie jak Paula chciałabym usłyszeć jak było

wszystko sie okaże jutro... na wynikach... na razie wiem, że było dobrze... nawet chyba bardzo dobrze... jedno przedstawienie,w ktory brałam udział "przysypane" zreszta LSY też brał ;) spodobało się BARDZO!!!!!!! powiedzieli, że jestemy prawie profesjonalistami... drugie, czyli "Ja- zabawka" na podstawie "Piaskownicy" gdzie gram ja i moj kolega tylko i to był w całosci nasz spektakl, nikt go wczesniej nie widzial...poszedł podobno też dobrze. Mówie podobno bo mnie tak bylała głowa, że nie pamietam 4 sceny :/ Ale... jaka? pani podeszła do mnie po występie i zaczeła mi dziekowac, powiedziala ze ona tyle zrozumiala przez ten spektakl i ze był taki piekny, wspaniały wręcz... i generalnie jurorom ponoć też się podobał, tylko że raczej nas dalej nie puszcz?... mam takie przeczucie. Ale jestem zadowolona,bo podszedł do mnie juror dzisiaj i wzi?ł numer telefonu, bo powiedział, że chce nam występ załatwić, gdzie sdalej, w Polsce!!!!!!!!!!! ciesze sie niesamowicie:) a trzeci spektakl, w którym generalnie najwieksza role miał LSY też poszedł dobrze:P Podobał się... z tymże to jest klasyka bo "CZekajac na Godota" i oni nam powiedzieli (Ci jurorzy), że było za mało czekania... no tak ale ze spektaklu ktory trwa jakies 60 minut zrobilismy 35 bo tyle musielismy i według mnie go sie super oglada... ale generalnie im się podobało :) CZyli nie musiałam sie denerwować... poza tym... powiedziałam swoj? kwestie :looka: o dziwko... kolezanka sie modliła pomoc przed wystepem zebym to powiedziała :P a ja psiukus nawet sie nie zajaknęłam :P hehe... jutro wyniki... i napisze kto przeszedł dalej w tym przedl?dzie, czyli do Łodzi :)
aha Rosiu dzięki :)

jelOnek - 5 Marzec 2006, 05:12

No więc tak:

Stacha, & LSY, Szacunek i Gratulacje kieruje w Wasz? strone za to, że w ogóle odwarzyli?cie się zagrać w w/w przedstawieniach i Wam to wyszło. :)
Ja bym się spalił ze wstydu na samym wej?ciu... i by była klapa. :zawstydzony:


Ogólnie jest po 6:00 rano. Nie spałem cał? nocke, teraz gdy jest, już widno nie usne tym bardziej. Chciałbym, aby ta niedziela skończyła się jak najszybciej, a dla mnie będzie trwać i trwać... :(

Cóż, pozostało mi życzyć Wam udanego ostatniego dnia weekend'u, oby pogoda dopisała. :)

Pozdrawiam. :)

stacha - 5 Marzec 2006, 12:49

aha. zapomniałam że Justyna też z nami wystepowała :P i WYGRALI|MY!!!!!!!!!!!!!!!
jelOnek - 5 Marzec 2006, 13:00

No to ukłon również w strone Justyny. :)
Moje serdeczne gratulacje. :kiss:

stacha - 5 Marzec 2006, 13:09

oto szczegóły... jury przyznało dwie nagrody główne z nominacj? do dalszego etapu przegl?du. Nominacje dostały dwa zespoły z Piotrkowa: "Po prostu" z MOKu i "Łysi i przyjaciele" (czyli Justyna, LSY i ja...) też z MOKu. Poza tym jury przyznało dwie nagrody specjalne dla zespołu z
I LO "za 10 minut" ( LSY i ja m.inn. występujemy tam)i dla zespołu "Między Słowami" (ja:P ). Zespoły te pojaa na dalszy etap przegl?du, który odbędzie sie w Łodzi jednakże wystawiaja swoje spektakle poza konkursem. Jad? jako go?cie.
co do wyróżnień to nic nie wiem bo mnie nie było na rozdaniu nagród :/ a szkoda... bym sobie 3 razy na scene wyszła :P

[ Dodano: Pon 06 Mar, 2006 ]
dostałam przed chwila telefon, że

I LO "za 10 minut" ( LSY i ja m.inn. występujemy tam)i dla zespołu "Między Słowami" (ja:P ). Zespoły te pojaa na dalszy etap przegl?du, który odbędzie sie w Łodzi jednakże wystawiaja swoje spektakle poza konkursem. Jad? jako go?cie.

to nie prawda!!!!!!!!!!!! jury zmieniło zdanie!!!!!! i wszystkie 4 w tym 3 moje jad?!!!!!!!!!! na konkurs do łodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nobody - 6 Marzec 2006, 16:14

Gratulacje, życzę dalszych sukcesów z przedstawieniami :)
Gosiaczek:P - 6 Marzec 2006, 17:50

:D :D nie wiem o co biega za bardzo:D:D:D ale skoro wygralismy to gratuluje:D:D:D pzdr:D ;)
SaGa - 6 Marzec 2006, 20:16

Ja również serdecznie gratuluję :) i oczywi?cię życzę, aby szczę?cie dalej dopisywało ;)
stacha - 8 Marzec 2006, 22:10

co słychać ludzie????? :D :D:D dobrze wszystko? nogi was nie bola? bo mnie cos nerki bola...
Neo - 8 Marzec 2006, 22:12

Dawno mnie tu nie było i odrazu jak przeczytałem to co staszka napisała to się połozyłem ze ?miechu :D co maja nogi do nerek to ja nie mam zielonego pojecia... Pij mleko bedzie krasnoludkiem :D

Jesli ktos to z Was zrozumie to fajnie posłuchajcie co wam powiem:

i like it when everything is in the right place:
bread on the table policeman on a corner
war in the middle east
pig in a butcher's bed

i know what i know
the sun is round
the earth is flat like a coin

besides
everyone has great wings
and a small cage

Gosiaczek:P - 9 Marzec 2006, 00:22

Neo ostatnie zdanie jest intrygujace.. "wszyscy maja doskonałe skrzydła i mał? klatke..." ?więta prawda.... czasem nawet ta klatka.. robi się coraz większa...
Paula - 9 Marzec 2006, 00:26

Micha?... interesuj?ce.. tylko że ja nic nie rozumieć :( ...buu...
Co nas boli? hmm.. mnie główka.... ale to już od jakiego? czasu standard...

stacha - 9 Marzec 2006, 08:04

wiecie co? znowu zaspałam do szkoly... :looka: i jestem zła... bo na polski, a przeczytała lekture :D :D:D pierwsza w tym roku :D :D:D:D:D i zaspałam :(
Micha? :D :D:D:D:D

jelOnek - 9 Marzec 2006, 08:13

O_o dawno mnie tutaj nie było. :P
Ale dużo się nie zmieniło. :D


Aczkolwiek to sobie na pralke przyklej. :luka:

SaGa - 9 Marzec 2006, 09:10

:luka: wszyscy maj? 'aczkolwiek' na pralce a ja na lodówce :luka:

Pozdrawiam Wszystkich i zbieram się do nudnej szkoły :D

wszystkich co? boli a mnie wczoraj z?b bolał jak wróciłam od dentysty tzn. czułam jak mi się co? w nim rozpływa bo chyba mam tam jakie? druty :D czy nie wiem co :P :zdziwko:

jelOnek - 9 Marzec 2006, 13:01

SaGa, to Ty jaki? cyborg jeste? . :luka: :D


Mnie język znowu boli. :/ :(

SaGa - 9 Marzec 2006, 16:18

jelOnek czemu znowu cyborg :D ja po prostu nie wiem co mie?ci się w ?rodku mojego z?bka :D a kto Ci gagu w jęzor zrobił :luka:
stacha - 9 Marzec 2006, 19:07

"A co ona jest kur** cyborg? " - sk?d ten cytat??? :P

a tak poza tym to jak tam u was??? Nic nie słychać??? ja juz teodorka swobodnie wypuszczam po pokoju... :D i robi postępy bo juz nie sika wszędzie tylko na moj? rękę :looka: i nie robi kup gdzie popadnie :D

jelOnek - 1 Kwiecień 2006, 08:58

Zastuj się tutaj zrobił. :luka:

Witam Wszystkich po dłuższej, aczkolwiek nie za długiej nieobecno?ci. :P

Co tam ludzie u Was :?:


Pozdrawiam. :)

Paula - 1 Kwiecień 2006, 10:55

jelOnek, a nic... stara bida... co mamy tu pisać jak nic nie słychać.. jedynie ptaków ?piew i krzyki bachorków za oknem :D

A tak poważnie to do szkoły jeszcze chodzę.. piszę pracę, zostałam pochwalona przez promotora.. a jak już mnie pochwalił to mi się nic nie chce i mam zastój w pisaniu pracy licencjackiej :D :D i nic od tygodnia nie napisałam :/ hmm...co tam jeszcze.. jestem dumna z mojej głupiej siostry, bo awansowała na stanowisko dyrektora i wódkę niedługo postawi (chyba) :hyhy: A w ogóle to się ostatnio obciełam i farbnęłam i.... zostałam wczoraj wygwizdana przez stado buraków.. heh.... idę sobie kulturalnie, idę i idę.. a tu jaka? paczka buroli stoi i gwiżdż? na mnie :| nie znoszę czego? takiego :/ wiem, że tragicznie wygl?dam, ale to nie jest powód, żeby gwizdać na mnie :( szkoda, że jeszcze jajkami mnie nie obrzucili :hyhy: chamy :/ a tak poza tym..to chyba już nic nie słychać :] zreszt? sama nie wiem...

A co tam u Ciebie Synek :?:


Pozdrówki :)

Gosiaczek:P - 1 Kwiecień 2006, 10:55

Brasiszku:) wszystko w porz?dku:) życie płynie ?wiat sie kręci:) a co u ciebie?:>
jelOnek - 1 Kwiecień 2006, 11:12

No więc u mnie po staremu, ale chyba lepiej. :P
Wziołem się wrescie za muzyke, w tym tygodniu postaram się mix'a umie?cić. :D
Ucze się, ale nie zdam raczej w tym roku. :rotfl: Pozatym i tak chce zrezygnować ze szkoły. :P

Mami, Gratuluje pochwały od promotora, :) ale nie spoczywaj na laurach i bierz się dalej do pisania. ;) Bruaków olej, nie ma co się przejmować takimi pajacami, poprostu chcieli by zagadać do Ciebie, ale nie wiedzili jak i zaczeli gwizdać. :D :]

Siostrzyczko, oby ten ?wiat się nie przekręcił za bardzo, a życie nie upłyneło za szybko. ;)

Pozdrawiam Panie. :kiss: :)

P.S. Wie kto? co? na temat tego:
Widziałem dzi? jak przez miasto jachały Ople Calibry (moje wymarzone auto). Było ich około 20-25. Na większo?ci z nich powiewały flagi, na których był napis, na temat jakiego? zlotu, dokładnie "XXV", ale dalej nie wiem co było. :(
Wie kto? z Was o co chodzi, czy w piotrkowie jest jaki? zlocik dzisiaj Opelków? :)


Pozdrawiam. :)

Paula - 1 Kwiecień 2006, 11:21

jelOnek, no będę pisać, będę.. zapewne we wtorek nie pójdę na seminarium, bo nic nie mam ale co tam :D :D a co do buraków to olałam ich nie zwracaj?c na nich najmniejszej uwagi :] placki jakie? po 18-20 lat (bez obrazy) .. ale po prostu nie trawię takiego czego? :/

Skoro się wzi?łe? za muzykę no to ja czekam na mixa, którego chcesz nam zaprezentować :) oby powalał na kolana :P A co do szkółki Twojej to nie pierdziul, że nie zdasz. Bierz się w gar?ć a będzie ok :)


P.S. ja o tych Opelkach nic nie słyszałam, może to jaka? plota :?: zreszt? ja nie wiem..



Pozdrówki :kiss:

jelOnek - 1 Kwiecień 2006, 11:40

Heh Jeden telefon do znajomego i, już wiem co się dzieje. :] Jest zlot urodzinowy Calibra-team. Zapraszam Wszystkich na piotrkowskie lotnisko. :!: Znajomi się zjechali i będzie się działo. :]


PóĽniej postaram się wrzucić jakie? fotki, na forum. :]

Paula - 1 Kwiecień 2006, 16:54

Hmm.. no proszę.. a nic nikt nie wiedział - przynajmniej ja nic nie słyszałam o jakim? zlocie.... Pewnie że? tam Przemek wybył to jak cosik to napisz relację jak było :)

Pozdrówki :P

Gosiaczek:P - 1 Kwiecień 2006, 17:00

aa wlasnie.. wie kto?może gdzie znajdzie inforamcje i fotki na temat wczorajszej 'bomby" w carfeurze?:> bo jestem ciekawa jak wygladal ten gigantycznyt korek:)
stacha - 1 Kwiecień 2006, 19:53

gosia ja dostałam pare zdjęć od Nikla ale ona korka nie pokazuja :P
Negro - 11 Maj 2006, 14:45
Temat postu: Pzdr
Pozdroofki dla Piotrkowa od Bydgoszczy ;)
a szczególnie dla PTK Group ;) :rotfl: :padam: :super: :wstyd:
heh... Negro

stacha - 14 Maj 2006, 13:53

Negro tubka wazeliny poszła :D :D:D:D
Paula - 26 Maj 2006, 23:44

Witam Dziab?gi :D

Z okazji tego, że wczoraj, czyli 26 maja, miałam imieninki to chciałam podziękować tym, którzy o mnie pamiętali :)

A więc i ludkom z forum: Marlenka, Anu?, Efelynka, Gosiak, jelOnek, Kaczy....
i nie z forum: Pablo, Spiderek, Tomecek, Wiolcia, Moniszonek :P gratki wielkie kochani
:kiss:

Gosiaczek:P - 27 Maj 2006, 13:49

Paula nie ma za co:P :kiss: zawsze do uslug :D :lol: :lol: ;) :D
Marlenka - 27 Maj 2006, 14:18

no wła?nie nie masz za co dziękować ;)
Paula - 27 Maj 2006, 15:46

Gosiaczek:P, Marlenka, jest za co :P za pamięć :P

A jeszcze chciałam podziękować mojej mamuni i siostruni i reszcie rodzinki :hyhy:

Ooooo..i jeszcze Tobie Negro, bo też mi złożyłe? życzonka :P póĽno ale jednak :) Bo jak to się mówi : lepiej póĽno niż wcale :]

Buziaki :kiss:

Marlenka - 27 Maj 2006, 19:27

Paula napisał/a:
Gosiaczek:P, Marlenka, jest za co :P za pamięć :P
ja mam nieraz z pamięci? kłopoty ale jako? daje rade :P heheh to co najważniejsze pamiętam :D ;)
stacha - 27 Maj 2006, 20:17

wstyd mi :wstyd: bo ja zapomnialam..... :wstyd: ale i tak Cie kocham mamusiu :kiss:

?ciełam włosy.....

i jestem przedmiotem, wiecie? moge byc az stoma rzeczami wiec jak czegos bedziecie potrzebowac nie wahajcie sie... przyzwyczailam sie

Gosiaczek:P - 28 Maj 2006, 13:30

:D ja tez scielam wlosy :x i wiecie co??? jestem z tego baaardzooo zadowolona :D
SaGa - 28 Maj 2006, 13:59

Widzę, że wszyscy zmieniaj? image :D ja Wam powiem w tajemnicy, że też chcę co? zrobić z włosami, ale to dopiero po zakończeniu roku szkolnego :wstyd:
Paula - 28 Maj 2006, 17:32

stacha napisał/a:
wstyd mi :wstyd: bo ja zapomnialam..... :wstyd:
jak mogła? o matce zapomnieć :( eh?...
stacha napisał/a:
ale i tak Cie kocham mamusiu :kiss:
no ja myslę :luka: hmm.... aaaa wybaczę Ci że zapomniała? mi życzenia złożyć w moje imieniny, no bo jakbym mogła córce nie wybaczyć, nieprawdaż :?: :P
stacha napisał/a:
?ciełam włosy.....
ooo, no no ... ciekawe jak wygl?dasz :P wklej now? fotkę z obciętymi włoskami :)
Gosiaczek:P napisał/a:
ja tez scielam wlosy :x i wiecie co??? jestem z tego baaardzooo zadowolona :D
do Ciebie Gosiak ta sama pro?ba - wklej fotę, no chyba, że jako? na dniach się zobaczymy, bo ostatnio - chyba w czwartek to było - miała? jeszcze długie włoski i nawet rozpuszczone :!: :D
SaGa napisał/a:
ja Wam powiem w tajemnicy, że też chcę co? zrobić z włosami
hmm...no my to że?my się widziały kurde wczoraj :D a włoski masz ok :P a co chcesz niby z nimi zrobić :?: ?ci?ć :? tylko nie na łyso - broń Boże :!: bo nie przyznam się do Ciebie :D

SaGa napisał/a:
Widzę, że wszyscy zmieniaj? image :D
no no :D ja też niedługo idę do fryzjera się wypięknić :D a zaraz po wizycie u fryca ?migam do fotografa, żeby mi cykn?ł fotkę do dyplomu :D :D a jak sobie j? zeskanuję to wstawię na forum (chyba, że wyjdę tragicznie to jej nie ujrzycie :D )

Pozdrówki :kiss:

SaGa - 28 Maj 2006, 17:40

Paula napisał/a:
hmm...no my to że?my się widziały kurde wczoraj a włoski masz ok a co chcesz niby z nimi zrobić ?ci?ć :? tylko nie na łyso - broń Boże bo nie przyznam się do Ciebie


no no widziały?my się :hyhy: ciule :D chcę zrobić może jak?? ?mieszn? grzywkę i w ogóle asymetryczne te włosy :D pocieniować czy cu? :D zobaczę :P aa i tak by? się do mnie przyznawała i tak :D

Paula napisał/a:
a jak sobie j? zeskanuję to wstawię na forum (chyba, że wyjdę tragicznie to jej nie ujrzycie )


jak nie wstawisz to Cię osobi?cie pójdę odwiedzić i zobaczę i tak :hyhy: więc nie masz co ukrywać :P

Paula - 28 Maj 2006, 17:52

SaGa napisał/a:
no no widziały?my się :hyhy: ciule :D
proszę Cię przestań :hyhy: tylko bez ciuli, bo normalnie jak to słyszę czy czytam to ryję ze ?miechu :hyhy:
SaGa napisał/a:
chcę zrobić może jak?? ?mieszn? grzywkę i w ogóle asymetryczne te włosy :D pocieniować czy cu? :D
no to jednym słowem zaszalejesz :D : P ale ja nigdy nie zrobię sobie grzywki, bo jak debil wygl?dam :D
SaGa napisał/a:
jak nie wstawisz to Cię osobi?cie pójdę odwiedzić i zobaczę i tak :hyhy: więc nie masz co ukrywać :P
osz... fakt... to zmienię miejsce zamieszkania :D ale tak poważnie to postaram się jako? ładnie wyj?ć na focie, bo zawsze jak debil wychodzę :/ :D
SaGa - 28 Maj 2006, 18:15

Paula napisał/a:
no to jednym słowem zaszalejesz : P ale ja nigdy nie zrobię sobie grzywki, bo jak debil wygl?dam

hmm w sumie jeszcze nie wiem czy odważę się na ten krok :hyhy: nie wiem jak będę wygl?dać.. ale zobaczę :D jak byłam malutka to miałam grzywkę i mi było ?wietnie :rotfl:

Paula napisał/a:
osz... fakt... to zmienię miejsce zamieszkania ale tak poważnie to postaram się jako? ładnie wyj?ć na focie, bo zawsze jak debil wychodzę

nie musisz zmieniać, bo i tak nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz :D no powiedz fotografowi, że jakby co to komputerowo by Ci przerobił :hyhy:

Paula - 28 Maj 2006, 20:03

SaGa napisał/a:
jak byłam malutka to miałam grzywkę i mi było ?wietnie :rotfl:
ulala..ale teraz jestes duziutka i może już Ci nie być tak ?wietnie :D
SaGa napisał/a:
nie musisz zmieniać, bo i tak nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz :D
nie wiesz ?? hmm... a kiedy? chyba była? u mnie po mnie z Mońk? i A?k? Zacofan? :D ale dawno.. bo która? z Was mi mówiła ale nie pamietam która, a mnie wtedy nie było w domu :D
SaGa napisał/a:
powiedz fotografowi, że jakby co to komputerowo by Ci przerobił :hyhy:
nie chce być przerabiana przez fotografa :D będzie robił mi foty do skutku, aż mi się które? szczególnie spodoba :D
Marlenka - 28 Maj 2006, 20:05

Paula napisał/a:
no no :D ja też niedługo idę do fryzjera się wypięknić :D a zaraz po wizycie u fryca ?migam do fotografa, żeby mi cykn?ł fotkę
nie bede się chwalić ale ja już byłam u fryzjera i też ide do fotografa :P :] a jak :D
Paula napisał/a:
proszę Cię przestań :hyhy: tylko bez ciuli, bo normalnie jak to słyszę czy czytam to ryję ze ?miechu :hyhy:
nie Ty jedna :D ja już wczoraj wieczorem nie mogłam jak się rozstawały?my 2 godziny :P
Paula napisał/a:
ale tak poważnie to postaram się jako? ładnie wyj?ć na focie, bo zawsze jak debil wychodzę :/ :D
nie słuchajcie jej bo ona pierdzieli głupoty :!: mam jej jedno zdj?tko i wyszła przecudownie :D ta urode ma po mnie :P :] ale skromno?c hehehe :D
Paula - 28 Maj 2006, 20:11

Marlenka napisał/a:
nie bede się chwalić ale ja już byłam u fryzjera i też ide do fotografa :P :] a jak :D
chcę znów otrzymać Twoje zdj?tko, bo jedno już mam :D a co :] chcę więcej i więcej :hyhy:
Marlenka napisał/a:
ja już wczoraj wieczorem nie mogłam jak się rozstawały?my 2 godziny :P
Ty nie mogła? :?: mi to jeszcze siusiu się po piwie chciało to omal nie popu?ciłam :wstyd: :D ciule... :D
Marlenka napisał/a:
nie słuchajcie jej bo ona pierdzieli głupoty :!: mam jej jedno zdj?tko i wyszła przecudownie :D
które zdj?tko :luka: to co dałam Ci z podpisem z tyłu :?: przecież to tragedia... jeszcze fotograf mnie roz?mieszył :/ cham.. :D
Marlenka napisał/a:
urode ma po mnie :P :]
ooo..a tego to nie wiedziałam :D a Ty po mnie masz :D
Marlenka - 28 Maj 2006, 20:26

Cytat:
chcę znów otrzymać Twoje zdj?tko, bo jedno już mam :D a co :] chcę więcej i więcej :hyhy:
a Tobie ci?gle mało i mało :P
Paula napisał/a:
które zdj?tko :luka: to co dałam Ci z podpisem z tyłu :?: przecież to tragedia... jeszcze fotograf mnie roz?mieszył :/ cham.. :D
?liczniutko że? wyszła i nie pierdziel bo się wkurze zeskanuje i wkleje :!: :P
Paula napisał/a:
ooo..a tego to nie wiedziałam :D a Ty po mnie masz :D
a jak :D :D wkońcu Sis nieprawdaż :?: :kiss:
Paula - 28 Maj 2006, 20:37

Marlenka napisał/a:
a Tobie ci?gle mało i mało :P
no a jak :D
Marlenka napisał/a:
?liczniutko że? wyszła i nie pierdziel bo się wkurze zeskanuje i wkleje :!: :P
a se wklejaj :D a pfff.. :D
Marlenka napisał/a:
wkońcu Sis nieprawdaż :?: :kiss:
ba :kiss: i się kochamy jak dwa aniołki :hyhy: :D
Marlenka - 28 Maj 2006, 20:44

Cytat:
a se wklejaj :D a pfff.. :D
mam dowód ludzie mam dowód :D a zobaczysz je jutro najpóĽniej pojutrze :D
Cytat:
ba :kiss: i się kochamy jak dwa aniołki :hyhy: :D
no no :D :kiss:
Paula - 28 Maj 2006, 20:52

Marlenka napisał/a:
mam dowód ludzie mam dowód :D a zobaczysz je jutro najpóĽniej pojutrze :D
a wklejaj, ale jak ludzie się wystrasz? i ode mnie uciekn? to koniec z nami :!: ;)
SaGa - 28 Maj 2006, 21:47

Paula napisał/a:
ulala..ale teraz jestes duziutka i może już Ci nie być tak ?wietnie

wiem, bo ogólnie to czasy mojej ?wietno?ci już przeminęły :hyhy:

Paula napisał/a:
nie wiesz ?? hmm... a kiedy? chyba była? u mnie po mnie z Mońk? i A?k? Zacofan? ale dawno..

co? mi się nie wydaje.. :D bo jakby tak było to bym pamiętała ;)

Paula napisał/a:
będzie robił mi foty do skutku, aż mi się które? szczególnie spodoba

tylko żeby Ci póĽniej maj?tku nie kazał za to zapłacić :rotfl:

Marlenka - 29 Maj 2006, 12:58

Paula napisał/a:
a wklejaj, ale jak ludzie się wystrasz? i ode mnie uciekn? to koniec z nami :!: ;)
z nami nigdy nie bedzie koniec :!: zrozumiała? :?: :P
Paula - 29 Maj 2006, 14:02

SaGa napisał/a:
wiem, bo ogólnie to czasy mojej ?wietno?ci już przeminęły :hyhy:
uuuu.. zawiało chłodem :D
SaGa napisał/a:
co? mi się nie wydaje.. :D bo jakby tak było to bym pamiętała ;)
ale ja pamiętam :D chyba mi to Gosia mówiła :D
SaGa napisał/a:
tylko żeby Ci póĽniej maj?tku nie kazał za to zapłacić :rotfl:
łiiiii tam :d ucieknę :D i tyle mnie zobaczy :hyhy:
Marlenka napisał/a:
z nami nigdy nie bedzie koniec :!: zrozumiała? :?: :P
tak jest pani generałko :hyhy: :D
Gosiaczek:P - 29 Maj 2006, 14:04

hehe Paula :D wszyscy robia sensacje z moich rozpuszczaonych wlosow :D :D teraz .. bede miec praktycznie zawsze rozpuszczone :x hmm no dzisiaj wieczorem bede miec fotki robione jak tylko wrocilam od fryzjera :D :D:D wiec jesli wyszly ladne to wkleje :D
SaGa - 29 Maj 2006, 14:09

Paula napisał/a:
uuuu.. zawiało chłodem

eee tam już bez przesady :D zimna bywam, ale serce mam gor?ce :hyhy:

Paula napisał/a:
łiiiii tam :d ucieknę i tyle mnie zobaczy

no ładnie, ładnie :P wykorzystać i porzucić :rotfl:

Paula - 29 Maj 2006, 14:12

SaGa napisał/a:
zimna bywam, ale serce mam gor?ce :hyhy:
wof :D o tym to ja nie wiedziałam, ale już wiem :P :D
SaGa napisał/a:
no ładnie, ładnie :P wykorzystać i porzucić :rotfl:
a jak :] bo zawsze było odwrotnie, więc teraz ja się pobawić troszkę chcę :hyhy: ;)
Marlenka - 29 Maj 2006, 14:16

Paula napisał/a:
tak jest pani generałko :hyhy: :D
<lol2> hehehe :D
Gosiaczek:P napisał/a:
wiec jesli wyszly ladne to wkleje :D
nir gadaj tylko wklejaj :D :D
SaGa napisał/a:
no ładnie, ładnie :P wykorzystać i porzucić :rotfl:
to w jej stylu :P żartuje oczywi?cie ;)
SaGa - 29 Maj 2006, 14:16

Paula napisał/a:
wof o tym to ja nie wiedziałam, ale już wiem

a przyda Ci się to do czego? ? ;> :D
Paula napisał/a:
teraz ja się pobawić troszkę chcę

ale żeby tak od razu biednym fotografem ... :P

Gosiaczek:P - 30 Maj 2006, 13:05

Marlenka no n iestety nie wkleje bo wyszly wszystkie rozmazane :( i i lipa.... :(
SaGa - 30 Maj 2006, 13:10

Gosiaa ... a może jednak nie s? aż takie rozmazane i dałoby się co? na nich ujrzeć ? :D
Marlenka - 30 Maj 2006, 16:40

Gosiaczek:P napisał/a:
Marlenka no n iestety nie wkleje bo wyszly wszystkie rozmazane :( i i lipa.... :(
:zrozpaczony: chlip chlip :( szkoda... :(
Gosiaczek:P - 30 Maj 2006, 19:59

SaGa napisał/a:
Gosiaa ... a może jednak nie s? aż takie rozmazane i dałoby się co? na nich ujrzeć ? :D
no tak.. cos tam widac... na e***sie s? :)
SaGa - 30 Maj 2006, 20:56

no widziałam ;) t? jedn? mniej rozmazan? mogłaby? wstawić ;> bo fajnie Ci w tych włoskach :)
Paula - 30 Maj 2006, 23:11

Gosiaczek:P napisał/a:
no n iestety nie wkleje bo wyszly wszystkie rozmazane :(
oj no weno..wklej chociaż jedn?, ze dwie :P plisss :P a jak nie to wyslij mi na maila :luka:
Gosiaczek:P napisał/a:
cos tam widac... na e***sie s? :)
nie pamiętam swojego konta i hasła tymbardziej :hyhy: :D
Gosiaczek:P - 31 Maj 2006, 12:33

Aga dziekuje za mile slowa :* :*:* ale jestem tam nie usmiechnieta:PP i nie wstawie jej:D:D:d paula zastanowie sie :x ;) :D
SaGa - 31 Maj 2006, 13:15

Gosia a czy to na fotkach zawsze trzeba być u?miechniętym? :D oj marudzisz, marudzisz :P no ale jak sobie chcesz ja i tak widziałam to nie naciskam :D
Paula - 31 Maj 2006, 16:25

Gosiaczek:P napisał/a:
paula zastanowie sie :x ;) :D
ojj tam nie zastanawiaj się tylko wysyłaj mi na maila albo cu? :P cekam :P bo jak nie to najazd Ci na dom zrobię i już nie będziesz miała wyj?cia :D
stacha - 7 Lipiec 2006, 22:03

oj.. no to zitegrowali?my się dzisiaj troche, co nie?? fajnie było szkoda ze musialam wczesniej wyj?ć :/ buu.... a moja mausia to ma takie fajne dzowniki na komorke, ze ho!!! za tydzien powtorka :)
Gosiaczek:P - 7 Lipiec 2006, 22:31

stacha napisał/a:
za tydzien powtorka :)
nie ma bata :P ja juz jestem za :P hie hie hie , stacha wyspała? sie :P :D
Paula - 8 Lipiec 2006, 00:40

No suuuuper było :D :D Stacha Twój ?miech przebija wszystko dosłownie :lol2: masz to chyba po mnie (prawie) :D kurcze ale jestem max wyczerpana, bo cały dzień łażę tu i tam a jeszcze to kino i browarek i.... :ziew:
stacha napisał/a:
za tydzien powtorka :)
no wła?nie ja nie wiem, za tydzień przecież s? Dni Europy (czy jak to tam się zwie) na lotnisku :D no wiecie.... Hity na Czasie i te sprawy :D ja raczej tam sie pojawię :D
stacha - 10 Lipiec 2006, 19:39

ja raczej nie bo wyjezdzam w sobote (albo w piatek nie wiem w sumie:P )
kaczy - 10 Lipiec 2006, 21:09

Ja też wyjeżdzam, ale... w pi?tek wieczorem powinienem być jeszcze w Piotrkowie (chyba).
Paula - 10 Lipiec 2006, 21:40

A ja nigdzie nie wyjeżdżam... może dopiero koło 20 lipca st?d wyjadę w pizdu.... i mnie nie będzie.... A w ogóle jest mi smutno strasznie :( Nie nawidzę być okłamywana... :(
Gosiaczek:P - 10 Lipiec 2006, 23:11

ja tez nigdzie nie jade.. ale jakos musz ez tym zyc :P hehe co do Dni Europy.. szukam ludkow ktorzy ze mna pojda :x :D
Marlenka - 12 Lipiec 2006, 15:17

a ja może pójde :D jeszcze to jest do uzgodnienia z moj? SiS bo bez niej się nie ruszam :] hiehie :D no i oczywi?cie ekip? bo jakby inaczej :D
Gosiaczek:P - 12 Lipiec 2006, 15:18

łee widze ze nikt nie ce ze mna isc :( :D
Marlenka - 12 Lipiec 2006, 15:32

Gosiaczek:P, napisałam że ekip? a Ty się do niej wliczasz ;) i się nie smutaj :D
kaczy - 12 Lipiec 2006, 20:02

Panie i Panowie... jutro z samego rana jade służbowo do Katowic, ale okazuje się, że w pi?tek wieczorem w Piotrkowie będe na bank, także musowo się wybieram. Stacha też jeszcze będzie, więc... może uda się j? jako? namówić, mimo iż wyjeżdza w sobotę, więc pewnie będzie się wykręcać- "te?ciowa" pomóż... Ja wyjeżdzam w niedziele lub poniedziałek- służbowo/rekreacyjnie i nie będzie mnie przez kilka dni, ale wrócę jeszcze... proszę nie płakać ;)
Paula - 12 Lipiec 2006, 20:54

kaczy napisał/a:
"te?ciowa" pomóż...
cały czas to robię, a nie widać :?: :lol2:
Raven - 13 Lipiec 2006, 17:51

Skoro to sa luĽne rozmowy, to ja Chcialem sie przywitać, jako, że dzi? sie zarejestrowalem na forum, więc witam się. Co do tego kim jestem, to kilka osob mnie zna z CS-a, kilka zapewne z czatu, trzeba tylko powiazać nick i fotke. Pozdrawiam.
Paula - 13 Lipiec 2006, 19:21

Raven, ja Cię znam :D z czata :D ty? Neo Lukas, je?li się nie mylę :) Jak tam studia? Już 4 roczek, czy może jaka? poprawka i wrzesień? Jak kot żyje ? :lol2: bosz... kopę lat o Tobie nie słyszałam, a wczoraj Cię widziałam na Słowaka, z jak?? pann? chyba szedłe? (znaczy koło niej ale czy z ni? to nie wiem) :D .. oo a jak ja miałam obronę pracy (3 lipca) to też Cię widziałam przed A|. Hmm.. i tyle :D
stacha - 13 Lipiec 2006, 20:01

witaj!!!!!!! witaj!!!!! przybyszu, z której planety pochodzisz?
Raven - 13 Lipiec 2006, 22:09

Stacha z Marsa :P

Paula tak nie mylisz sie, chociaz zastanawiam sie skad taka niepewnosc bo kto jak kto ale ty powinnas mnie poznac po fotce...A studia niestety sie zatrzymalem i mam dwie poprawki, ale jedno to zalka ze statystyki ktora jest ogolnie eksperymentem wprowadzonym przez nowa pania dziekan, i odrazu uwalila 190 osob z 260 chyba, nie wiem ile jest teraz osob na roku. Kot to zalezy ktory, bo jak szary, to dobrze, tylko ze doszla jeszcze kocica i teraz jeszcze jest male. A to ze o mnie nie slyszalas to sie nie dziwie, bo juz na ten czat nie wchodze bo nie ma po co, na epie zlikwidowalem konto, bo tez tam nie wchodzilem. A z "panna" szedlem wczoraj chyba na albo przedwczoraj nie pamietam, a ta panna to moja najlepsza przyjaciolka. Pozdrawiam.

Boszsze jakie te jezyki sa zboczone...

stacha - 13 Lipiec 2006, 22:15

Raven napisał/a:
Stacha z Marsa

nie, ja z Plutona :D

Paula - 13 Lipiec 2006, 22:20

Lukas no kurcze ja już tak skapowałam, że to Ty po Twoim nr gg :) ale nie byłam zbyt pewna, bo miałe? swojego czasu chyba więcej tych nr :D a jak wstawiłe? fotkę no to już praktycznie się wszystko wyja?niło, chociaż miałam w?tpliwo?ci jeszcze, bo to mało sobowtórów chodzi po ?wiecie :P :D Co do studiów przykro mi :( Pani dziekan jest z deczka walnięta.. ale wiesz.. palma do głowy odbija i tyle.. i nie tylko jej.. np u mnie na roku do obrony niedopu?ciła chyba z 6 osób :/ i maja wrzesień.. na szczę?cie ja się u niej nie broniłam.. A statystykę ja miałam na studiach :D jak dla mnie fajny przedmiot, chociaż nie powiemm, że niektóre rzeczy s? trudne :) jak miałam z tego egzamin to cudem na 3 zaliczyłam, no a trochę ludu poszło na poprawkę.. nawet były i warunki wtedy :| Ja na czaciku też już nie bywam, znudziło mi się to :D poznało się troszkę osób i tyle :) a teraz to tam raz na ruski rok zagl?dam :D a z pann? szedłe? wczoraj bo pamiętam :D

Pozdro :)


Raven napisał/a:
Boszsze jakie te jezyki sa zboczone...
takie jak Ty :P :D
Gosiaczek:P - 13 Lipiec 2006, 22:43

:o kogo ja widze :P sieeemka Raven :P tu Mońka :x
Raven - 13 Lipiec 2006, 22:47

Wiem Gosia domyslilem sie :P
Gosiaczek:P - 13 Lipiec 2006, 22:50

wow Lukasz jaki ty domyslny :P P :D :D:D ;)
kaczy - 13 Lipiec 2006, 23:23

stacha napisał/a:
nie, ja z Pluto

MężczyĽni s? z Marsa, Kobiety z Wenus ;)

stacha - 14 Lipiec 2006, 07:31

kaczy napisał/a:
MężczyĽni s? z Marsa, Kobiety z Wenus

a Stacha z Pluton :!:

Paula - 14 Lipiec 2006, 07:56

stacha napisał/a:
a Stacha z Pluto :!:
a nie przypadkiem Pluton :?: :lol2:
stacha - 14 Lipiec 2006, 08:06

Paula napisał/a:
a nie przypadkiem Pluton

aaaaaaa :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: mama! jak córke wychowała? że takie błędy robi? :P

** Dodano: Pi? 14 Lip, 2006 **
Mamu?ka powiem Ci że nawet chyba powinno być z Plutona..... to sie odemienia? osz. ale sobie wybrałam cinżk? nazwe planety :hahaha:

** Dodano: Pi? 14 Lip, 2006 **
albo z Plutonu..... ale to brzmi jakbym z wojny wróciła.... :hahaha:

Paula - 14 Lipiec 2006, 08:24

stacha napisał/a:
mama! jak córke wychowała? że takie błędy robi? :P
no ja Cię chciałam nauczyć, ale Ty wolała? z chłopakami chodzić i piwo pić :hahaha:
stacha napisał/a:
Mamu?ka powiem Ci że nawet chyba powinno być z Plutona..... to sie odemienia?
no odmienia się ale ja specjalnie napisałam to w mianowniku, bo jakby nie było nazwa planety to Pluton, a nie Plutona :rotfl: :D
stacha napisał/a:
albo z Plutonu..... ale to brzmi jakbym z wojny wróciła.... :hahaha:
chyba raczej z Plutona :hahaha:
kaczy - 14 Lipiec 2006, 08:34

stacha napisał/a:
Mamu?ka powiem Ci że nawet chyba powinno być z Plutona..... to sie odemienia? osz. ale sobie wybrałam cinżk? nazwe planety

Ehh.. już wyja?niam i prostuje w?tpliwo?ci. Powinno być faktycznie "Stacha z Plutona", ponieważ owszem- odmieniamy tę nazwę. Gdyby? napisała "z plutonu" znaczyłoby to zupełnie co innego, a konkretnie chodziłoby o pluton w wojsku.

stacha - 13 Sierpień 2006, 21:06

dobra ludzie teraz kolejna historia z cyklu "nie ma jak być Stach?"- otóż proszę państwa wasza Staszka nabiła sobie siniaka w oku :zdziwko: i najlepiej, że nie wie jak do tego doszło... mozliwe ze jak byla na sloweni ponad tydzien temu a tam ja zaatakował patyk i uderzył w oko to zostawił siniaka ktory jest sprytny i sie ujawnia dopiero po 10 dniach.... albo kolejna wersja jest taka ze jej nie ma wiec mi pomozcie... moze pamietacie, ze cos mi sie na filmach przydarzyło? Moze neo ktory siedzial kolo mnie wywinal mi z lokcia ? :D
Marlenka - 14 Sierpień 2006, 13:44

stacha napisał/a:
Moze neo ktory siedzial kolo mnie wywinal mi z lokcia ? :D
no to teraz wszystko jasne :hahaha:
Neo - 4 Wrzesień 2006, 00:09

stacha napisał/a:
Moze neo ktory siedzial kolo mnie wywinal mi z lokcia ? :D


Hmm ja nic nie pamietam :D a gdzie miałem rece to tym bardziej :hahaha:

Marlenka - 4 Wrzesień 2006, 16:27

Neo napisał/a:
a gdzie miałem rece to tym bardziej :hahaha:
można się domy?lić :]
Raven - 4 Wrzesień 2006, 17:19

Zapewne na oparciach...
Neo - 4 Wrzesień 2006, 21:25

Marlenka napisał/a:
można się domy?lić :]


hmm ej bo ja tu wyjdę na zboczucha :D

Raven napisał/a:
Zapewne na oparciach...


Masz nie fart bo akóratnie nie na opracicach pfff :P

Marlenka - 5 Wrzesień 2006, 11:24

Neo napisał/a:
hmm ej bo ja tu wyjdę na zboczucha :D
nie wyjdziesz bo już wyszedłe? :D
Neo napisał/a:
Masz nie fart bo akóratnie nie na opracicach pfff :P
ja wiem na czym.... :wstyd:
stacha - 5 Wrzesień 2006, 15:08

Marlenka napisał/a:
Neo napisał/a:
hmm ej bo ja tu wyjdę na zboczucha :D
nie wyjdziesz bo już wyszedłe? :D

i to dawno juz tak dawno ze az ho ho :zab:

Neo - 5 Wrzesień 2006, 17:21

Marlenka napisał/a:
nie wyjdziesz bo już wyszedłe? :D


no to dzięki :lol2:

Marlenka napisał/a:
ja wiem na czym.... :wstyd:


hmm :luka: a ja nie :hahaha:


stacha napisał/a:
i to dawno juz tak dawno ze az ho ho :zab:


ej tak nie wolno :D ja jestem spokojny i nie wiem nawet co to sex :lol2:

stacha - 6 Wrzesień 2006, 06:13

Neo napisał/a:
ja jestem spokojny i nie wiem nawet co to sex :lol2:

a czy ja sie pytam o to? albo marlena ? no teraz to juz wyszedłe? z sil? potrojon? normalnie na zobczucha.... neo zboczuch !!!!
Pierwszy forumowy jawny zboczuch :!:

p.s. z tego co pamietam juz robilismy jakas kolejnosc ale to nie zmienia faktu ze teraz neo sie wybił.... tak tak proszę państwa wybił sie na sama góre... jak kurczak z jajka...

Neo - 6 Wrzesień 2006, 10:53

:hahaha1:

To chyba mam już pozamiatane wszędzie. Ale trzeba być twardym, ja się tak nie poddam bez walki ;)

Marlenka - 6 Wrzesień 2006, 17:22

Cytat:
hmm :luka: a ja nie :hahaha:
wystarczy pomy?leć :] :lol2:
stacha napisał/a:
a czy ja sie pytam o to? albo marlena ? no teraz to juz wyszedłe? z sil? potrojon? normalnie na zobczucha.... neo zboczuch !!!!
Pierwszy forumowy jawny zboczuch :!:
dokładnie ja się o to nie pytałam :) no ale skoro już to napisałe? to musze zgodzić się ze stach? :D
Neo napisał/a:
To chyba mam już pozamiatane wszędzie. Ale tzreba być twardym ja się tak nie poddam bez wali ;)
pozamiatane to mało powiedziane :hahaha: ;)
stacha - 6 Wrzesień 2006, 18:09

Cytat:
pozamiatane to mało powiedziane :hahaha: ;)
_________________

dokładnie...
neo współczuje Ci normalnie....

a tak poza tym to powiem ze chora jestem znow.... i ze przepraszam Rosia.....

Neo - 7 Wrzesień 2006, 01:01

Ale ?wirujecie kobietki :P moze to dlatego,że już po wakacjach hehe

Staszka a było rowerem do szkoły jechać :P

Paula - 7 Wrzesień 2006, 08:45

Neo napisał/a:
Staszka a było rowerem do szkoły jechać :P
ona to chora.. zapalenie oskrzeli bidula ma.. a Ty ja na rower wyganiasz :looka: pfff.. :lol2:
Neo - 7 Wrzesień 2006, 09:17

Paula napisał/a:
a Ty ja na rower wyganiasz :looka: pfff.. :lol2:


No tak, co by czytać tekst ze zrozumienie.... :hahaha:

Przecież napisałem,że ona stacha pojechała rowerem do szkoły a nie, żeby dopiero nim pojechała... gratulacje :lol2:

stacha - 7 Wrzesień 2006, 14:02

Neo napisał/a:
Staszka a było rowerem do szkoły jechać :P

nie miałam innego wyj?cia.... :(

aha w zwi?zku z tym, że umieram... już ledwo żyje to napisałam testament... i odcytanie jego nast?pi w ta sobote o 9:30 pod wież? ci?nień... każdy kto przyjedzie posłuchać mojej ostatniej woli musi wzi?ć z sob? rower.... tak już postanowiłam.... także... licze na was....

Paula - 7 Wrzesień 2006, 18:15

Neo napisał/a:
No tak, co by czytać tekst ze zrozumienie.... :hahaha:

Przecież napisałem,że ona stacha pojechała rowerem do szkoły a nie, żeby dopiero nim pojechała... gratulacje :lol2:
wiesz ja tam w Twoim tek?cie nigdzie nie widzę znaku zapytania ( ? ) :| także można taki tekst jak napisałe? zrozumieć jako zdanie w takim znaczeniu, że mówisz do Stachy, że mogła jechać do szkoły rowerem a nie czym? innym :] (je?li nadal nie rozumiesz to podam przykład: powiedzmy, że nie poszedłe? dzi? na miasto, potem żałujesz, a siostra Ci mówi "a było i?ć na to miasto"). Ot co m?dralo :]
Pisz ze zrozumieniem dla innych a nie tylko dla siebie, to inni Cię zrozumiej? tak jak powinni, a nie póĽniej masz brecht z niczego, bo sam nawaliłe? :rotfl: lol

Neo - 7 Wrzesień 2006, 19:01

to jest zdanie twierdz?ce Paula :)

btw. nie rób ze mnie idioty, bo tym co napisałas obrażasz moj? inteligecnję. i z mojej strony EOT

stacha, tzn domy?lam się o co chodzi z tym testamentem. A i tak masz kopa odemnie. Wiesz dobrze za co :P

Paula - 7 Wrzesień 2006, 21:22

Neo napisał/a:
to jest zdanie twierdz?ce Paula :)
raczej inaczej to się nazywa, ale nie pamietam jak :lol2: :hahaha:
Neo napisał/a:
btw. nie rób ze mnie idioty, bo tym co napisałas obrażasz moj? inteligecnję.
nie robię z Ciebie idioty tylko napisałam jak to odebrałam.
Neo napisał/a:
i z mojej strony EOT
jestem "za" i więcej nic nie dodam :]
Krakersik - 31 Grudzień 2008, 10:13

Drogie Ludki mega pozdrowionka dla Was i najlepszego w nowym roku ! Oby był lepszy przynajmniej o ten 1 % od mijaj?cego :D !!!


:*


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group