Piotrkowska Grupa Rowerowa (PGR) - Pielgrzymka Rowerowa 25-27 sierpnia

Rosiu - 17 Sierpień 2006, 11:07
Temat postu: Pielgrzymka Rowerowa 25-27 sierpnia
UWAGA UWAGA!!!!
PIERWSZA PIOTRKOWSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNˇ GÓRĘ!!!!
zbiórka o godz. 9.00 przy pomniku Jana Pawła II przy klasztorze Ojców Bernardynów (deptak) dnia 25. sierpnia

szczegóły wygl?daj? tak:
jedziemy do Częstochowy tempem turystycznym przy wsparciu miejskich służb porz?dkowych, dojeżdżamy na miejsce tego samego dnia i...je?li kto? słyszał o tym wcze?niej to nast?piła w tym miejscu mała zmiana... nocujemy w szkole podstawowej przy ulicy |w. Barbary. Należy zatem zabrać jedynie karimatę i ?piwór, nie a potrzeby taszczenia namiotu! jeden nocleg kosztuje 7PLN, my spędzimy tam dwie noce, a więc 7+7=14PLN
powrót do Piotrkowa dnia 27. w niedzielę

nie ma żadnych dodatkowych opłat!!!!

stacha - 28 Sierpień 2006, 09:48

no i po pielgrzymce :D było wręcz cudownieee... ta atmosfera... to chrapanie... ten Pan co noge podnosil do gory przez sen co 5 minut... no po prostu nie do opisania.... chmara rowerzystow Bełchatów + Piotrków w nocy po mie?cie... taka mała masa... lachony... kontuzja stachy.... (jednak jestem palcem robiona :( ) i w ogole... mrrr....
Rosiu - 28 Sierpień 2006, 10:20

oj tak...poznali?my Częstochowskich masowiczów, ?migalismy w deszczu po mokrych ulicach u?pionej już Częstochowy, spacerowali?my w?ród setek tysięcy innych pielgrzymów, a te noclegi przy akompaniamencie chrapi?cych panów i pań, to lenistwo...niemuszenie robienia czegokolwiek, ...w skrócie, niech żałuje ten kto nie był
Neo - 29 Sierpień 2006, 00:06

Kurcze to mieli?cie weekend pełen wrażen. A tym bardziej bo jako tako rozpoczęli?cie go już w czwartek zlotem razem z Nami :) Jak widze, leżeli?cie "do góry bykiem" :d i tak to miało raczej być hehe. Z tego co się dowiedziałem od Rosia to było Was tam aż 18 osóbek to spora grupka tylko pogratulować :)
stacha - 11 Październik 2006, 17:34

Rosiu napisał/a:
a te noclegi przy akompaniamencie chrapi?cych panów i pań

i pana co noge przez sen podnosił :hahaha1:

Paula - 12 Październik 2006, 09:18

stacha napisał/a:
i pana co noge przez sen podnosił :hahaha1:
to to jeszcze nic :D gadanie przez sen to jest dopiero co? :lol2:

A tak poza tym wła?nie zlukałam fotki z Pielgrzymki Rowerowej (z deka mam opóĽnienie ale lepiej póĽno niż wcale :] ) jak zwykle foty :ok:
Najlepsze s? te zdjęcia jak jeste?cie z rowerami w ko?ciele :hahaha: nietypowo to wygl?da, ale co tam :D
A fota nr 54 ewidentnie pokazuje zboczenie spedalonego Rosia :hahaha:
W Częstochowie jak zawsze masa ludzi :) W tym roku nie miałam okazji tam być, a takto zawsze co rok tam jeĽdziłam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group