PTK Group - Stronka

Ozer - 18 Sierpień 2006, 18:13
Temat postu: Stronka
No to zrobiłem stronke :)
Zajrzyjcie i piszcie duuużo :] jest forum, jest download i galeria.
W download nie wstawiam tylko naszych utworów ale także moge wstawić inne produkcje wiec piszcie jak co? :)

Tutaj jest link do tej stronki

Neo - 19 Sierpień 2006, 13:59

Tak jak już ci pisałem na gg, minus darmowy hosting a tym bardziej yoy.pl ma bardzo wolne serwery i strony wczytuja się strasznie powoli. A dwa,że posiadaj? czeste awarie. Proponuję jak najszybciej przenie?ć strone do innej firmy hostuj?cej.

A je?łi chodzi o sam? stronke to prezentuje się o niebo lepiej niż poprzednia, jest bardziej przejrzysta, nie tzreba tyle szukać aby cokolwiek znależć. Ma się to na wyci?gnięcie dłoni.

P.S. Popraw w plikach od stylu górna tabele bo jest przesunieta i logo lepiej by wygladało gdyby było od lewej do prawej.

Ozer - 20 Sierpień 2006, 09:08

Neo, dzierki za szczer? opinie ... jak znajde seQ to poprawie :] :D
Neo - 23 Sierpień 2006, 23:17

Lukałem przed chwilk? twoj? stronkę i zauważylem,że nie ma twojego logo za to jest bannerek grupy która zajmuje sie php-fusion. proponował bym się tego pozbyć. Tak to pozostałe lementy sa wporzadku. Dziekuje serdecznie w imieni administracji forum za zamieszczenie na stronie głównej Banneru reklamowego Naszego Forum.

Pracuj dalej nad stronk? :0


Ozer - 25 Sierpień 2006, 23:46

Neo ci?gle pracuje ... już chyba 7 raz wklepuje dane bo raz se to skope innym razem co? innego ... baner zmieniony, reklama forum jeszcze nie ale dojde i do reklamy wiec też bedzie :]

Ludki odwiedzać stronke Stronka

Dodałem kilka rzeczy jest pare zmian wiec zapraszam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group