Komputery, oprogramowanie, www, bezprzewodowo, ... - Nowy portal internetowy miasta

Piotrków - 23 Sierpień 2006, 14:51
Temat postu: Nowy portal internetowy miasta
Dobiega końca przygotowywanie zintegrowanego systemu informacji dla miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Nowy portal internetowy miasta będzie zawierał m.in. interaktywn? mapę miasta, internetowy informator oraz interaktywny spacer po Piotrkowie Trybunalskim. Osoba korzystaj?ca z Internetu będzie mogła na naszej nowej stronie obejrzeć Piotrków korzystaj?c ze zdjęć wykonanych specjaln? technik?, która pozwala ogl?dać dane budynki i ich wnętrza np. Muzeum lub inne zabytki. Interaktywna mapa ułatwi znalezienie każdego wpisanego w wyszukiwarkę obiektu, ulicy, czy punktu usługowego na terenie miasta.
Stara strona miasta ma już 4 lata i jest już przestarzała. Nowe rozwi?zania informatyczne, które zastosowane s? w nowym miejskim portalu pozwalaj? na szybk? edycję i aktualizację strony. Nad strona pracuj? Biuro Prasowe i Promocji Miasta oraz Referat Informatyki. Adres strony pozostanie ten sam www.piotrkow.pl . Start nowej witryny planowany jest na 1 wrze?nia, po tym terminie będziemy czekali na uwagi i sugestie od internautów nt. nowej miejskiej strony.

mOoNiEq - 23 Wrzesień 2006, 14:06

sadze, ze nie zauwazyles bledu w adresie stronki, jaka podales?
sprawdz sobie roznice miedzy

fajny walek :)

Paula - 23 Wrzesień 2006, 14:39

mOoNiEq, :hahaha: ale masz łoko że ho ho ;)
Wła?nie.. niby głupia kropka a tyle z ni? zachodu :)
Do poprawki :D

Neo - 23 Wrzesień 2006, 18:43

Wiesz co jako? mnie otwiera się normalnie strona piotrkowa. Głupie IE nie potrafi zintepretować poprawnie adresu strony. :] btw. poprawiłem aby nie było.
mOoNiEq - 23 Wrzesień 2006, 20:13

mozliwe, ale ja nie korzystam z IE, tylko z FF :P wiec nawet nie mam pojecia jak sie zachowuje IE w takim przypadku :D
Neo - 23 Wrzesień 2006, 21:16

A to ciekawe bo jako? posty piszesz z IE :] Portal działa, tylko jak narazie nikt nie raczył ustawić go jako strone główna, tylko wchodzi się poprzez link.
mOoNiEq - 24 Wrzesień 2006, 09:53

widze ze mam ikonke przy postach IE, ale to jest przyczyna taka, ze musialem troche przerobic swojego FF (v. 2.0b2) w skryptach i konfigu, tak aby mial kompatybilnosc z IE i nie musze dzieki tym przerobkom czekac w kolejkach na megaupload.com :D :D :D
Nobody - 14 Marzec 2007, 19:12

wiecie co ? byłem na nim wczoraj i wyglada do bani, nic tam znależc nie można. Wydarzenia sa tylko na stronie głównej nigdzie więcej nie ma do nich dostepu. Wstydzli by się zamieszczać co? takiego ehh a wykonała to jakas podobno profesjonalna firma. :|

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group