Gry PC i konsole - Counter Strike

piterr27 - 23 Październik 2006, 20:32
Temat postu: Counter Strike
Team Pentagram Mistrzem |wiata
poniedziałek, 23 paĽdziernika 2006

Polski zespół „Team Pentagram” zdobył Mistrzostwo |wiata podczas finałów World Cyber Games odbywaj?cych się we włoskim mie?cie Monza.

Po długiej walce „Team Pentagram” w składzie Łukasz Wnęk, Filip Kubski, Wiktor Wojtas, Jakub Gurczyński oraz Mariusz Cybulski pokonali szwedzk? drużynę "NIP" 2:1 i zdobyli Mistrzostwo |wiata w grze Counter-Strike. To pierwszy w historii tak duży sukces Polaków podczas imprezy tej rangi. „Team Pentagram” jest tegorocznym Wicemistrzem Europy a w ubiegłym roku zdobył tytuł Mistrza Europy w „Samsung Europe World Cyber Games” w Hanowerze. Zespół od lat regularnie wygrywa krajowe eliminacje igrzysk gier komputerowych udowadniaj?c, że nie ma sobie równych.\

gratulacje chłopaki :) :super:

Neo - 23 Październik 2006, 20:44

Team Pentagram G-Shock, już nie po raz pierwszy mnie zadziwił chociaż w wakacje przegrali klanówke z jakim? drugoklasowym klanem hehe ^^

Być może Mistrzostwo |wiata przywiezione z Włoch przez „Team Pentagram G-Shock” przyczyni się do przychylnego rozpatrzenia przez Ministra Sportu petycji złożonej przez organizatorów WCG o dodanie e-gamingu do oficjalnej listy sportów w Polsce.

Fred_Side - 23 Październik 2006, 21:14

Pięknie Pięknie !!!! Tylko się cieszyć i życzyć team'owi dalszych sukcesów!! :hurra: :super:

Cytat:
Być może Mistrzostwo |wiata przywiezione z Włoch przez „Team Pentagram G-Shock” przyczyni się do przychylnego rozpatrzenia przez Ministra Sportu petycji złożonej przez organizatorów WCG o dodanie e-gamingu do oficjalnej listy sportów w Polsce.

była by to chyba precedensowa decyzja :looka: gdzie? na ?wiecie "gameWorking" jest wpisany jako sport??? No poza japoni? bo tam to jest normalna praca

Mario - 24 Październik 2006, 22:52

piterr27 napisał/a:
Polski zespół „Team Pentagram” zdobył Mistrzostwo |wiata podczas finałów World Cyber Games odbywaj?cych się we włoskim mie?cie Monza.

wow nieĽle nieĽle :D Widziałem kiedy? na jakim? filmiku chłopaków w akcji i muszę przyznać, że wymiatali nieĽle :) Gratulations :D

Neo - 26 Październik 2006, 21:50

Troszke znaj? mapki na pamięć i maj? niesamowity refleks i celno?ć. :)
RaDiO - 28 Październik 2006, 16:59

maj? dobry sprzęt i lata zgrania.ale znam kogo? kto gra bez teamu i nie ma sobie równych :D :D nie?miertelny szybszy niż szybko?c gaweruczi vel kWaSnY LaG :]
erNi - 7 Listopad 2006, 15:08

tyle że Kuben ma bana w ESL za Czity ... n/c
Neo - 7 Listopad 2006, 19:17

erNi napisał/a:
Kuben


A kto to niby jest ? :|

erNi - 7 Listopad 2006, 21:49

gracz Pentagram dziszołk.
Nie wiem jak doszło do tego ze najlepszy polski klan przyj?ł cheatera :)

Neo - 2 Styczeń 2007, 19:44

ale wiesz to ,że kto? raz co? próbował nie oznacza,ze będzie robił to zawsze. A na takich turniejach jak ten nie ma możliwo?ci czitować. A w ESL wielu jechało na haksach i przyznawali się jak odchodzili dopiero :P

--------------------------------------------

nowego tematu nie będe zakładał zapytam tutaj na jakich? ustawieniach gracie (czyli rozdzielczo?ć, czuło?ć myszki, wielko?c celownika itp) oraz na jakiej myszce gracie. piszcie... ;)

Nobody - 14 Marzec 2007, 18:59

Nie znam się na tyle na cs'ie ale wiem,ze jest taki team jak pentagram kilka razy widziałem gdzięs filmiki jak garaj?. wiele razy szczeka spadła mi dosłownie do podłogi na to co wyczyniali heh. Gratulacje, za zdobycie tak zacnego tytułu ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group