Projekt Piotrków - Projekt Piotrków-2.0.5-Album-"5lat jarania dzien w dzie

P.Piotrkow - 5 Listopad 2006, 13:20
Temat postu: Projekt Piotrków-2.0.5-Album-"5lat jarania dzien w dzie
A to nasz drugi projekt :D .... Tym razem z przekazem atakuje twoj? beze :D
Robimy ten projekt 2lata jest on na zwolnionym tempie,
Chcemy ten materiał dopracować mówili?my już wcze?niej o tym projekcie ale to były same zapowiedzi teraz jest efekt tego co robili?my i co będziemy robić. :D
Na płycie znajdzie się osiemna?cie kawałków w którym s? ludzie z różnych końców miasta. :P Dla wrogów odwieczny to dylemat, ze jestem i tworze!
Koniec z uprzejmo?ci? czas wzi?ć sprawy w swoje ręce!
Umieszczam na forum na razie dwa linki z płyty „5lat jarania dzień w dzień”
Projekt Piotrków – 2.0.5. – Intro powrót z materiałem
Projekt Piotrków – 2.0.5. – Dwa zero pięć


http://s004.wyslijto.pl/?...986756283278078

http://s004.wyslijto.pl/?...920809668515898

Neo - 5 Listopad 2006, 16:39

Czesc S?siad :)

Słyszałem już to intro byłem jednym z nielicznych którzy usłyszeli je przed premierowo. Poprzednia wersja tzn 1 była bez vocalu i od pocz?tku spodobał mi sie ten bit ^^
Przy "Dwa zero pięć " bardzo zaszokowała mnie prędko?ci bitu, zazwyczaj spotykałem się wolwniejszym bitem do rymowania :D ale masz swój styl i to wła?nie cenie i muzyków,że nie staraj? sie kogo? na?ladować tylko robi? co? własnego w swoim stylu

Ozer - 5 Listopad 2006, 18:55

Neo, też tak s?dze... Bity to maj? szybkie ale super sie pod to nawija (miałem przyjemno?ć) i niezły efekt wychodzi na koniec ...

Chłopaki z P 2.0.5. - 3mam kciuki - czekam na materiał...

P.Piotrkow - 5 Listopad 2006, 21:28

Jeszcze bede myslal zeby zaproponowac wspolny material z PTK Group.... :D czekam na odpowiedz elo
Ozer - 5 Listopad 2006, 21:32

P.Piotrkow, to nie tylko ze mn? trzeba rozmawiać


Na stronce ptk groub docelowo bedzie postawione malutkie forum na wła?nie takie tematy wiec z tym poczekamy oki ?

P.Piotrkow - 5 Listopad 2006, 22:01

Riczej .... ;) ;) ;) ;) ;) :p
Teraz robie drums'n'bass i nawiniemy pod niego ale taki bardziej melodyjny hip hop tylko perkusjia połamana elo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group