Komputery, oprogramowanie, www, bezprzewodowo, ... - FAJNE GG !!!

piterr27 - 12 Listopad 2006, 12:51
Temat postu: FAJNE GG !!!
INFOBOT

Infobot jest botem informacyjnym dostępnym w sieci Gadu-Gadu pod numerkiem gg:3217426. Oferuje prognozę pogody dla 381 miast, słowniki językowe: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, słownik języka polskiego, wyrazów obcych, ortograficzny, Wikipedię, wyniki Lotto, imieniny, program telewizyjny dla 224 stacji, kursy walut oraz informacje o zwi?zkach chemicznych.

Aby skorzystać z infobota, musisz w swoim programie IM (takim jak Gadu-Gadu, ekg, Kadu, Konnekt lub innym obsługuj?cym protokół gg) dodać numer gg:3217426. Pełna lista funkcji jest dostępna po napisaniu do infobota pomoc! oraz oraz tutaj:

http://infobot.pl/funkcje.php

Neo - 12 Listopad 2006, 13:03

piterr27, nie mów mi ,że dopiero go teraz odkryłe? ? Korzystam z tego bota od zeszłego roku około. Fajna sprawa, mozna bardzo dużo informacji uzysk?c nie przegl?daj?c żadnych stron.

Polecam ;)

Paula - 12 Listopad 2006, 13:11

Neo, nie każdy jest tak sprytny jak Ty :lol2:

Ja też teraz dopiero to widzę, wiadomo baba ze mnie :lol2: zreszt? nie interesuję się takimi pierdołami, żeby siedzieć na necie i szukać takiego typu cudek :D

piterr27 - 12 Listopad 2006, 13:17

Neo, nie mówię że teraz , a dałem linka dla innych aby Sobie zobaczyli o co chodzi i że co? takiego jest, bo zapewne wielu o tym nie wiedziało, a czy to Ľle??



** Dodano: Nie 12 Lis, 2006 **
i jeszcze jedna sprawa jak sie daje komu? piwko to się go potem nie cofa , tak jak w twoim przypadku , no zapewne wiesz o czym mówię , ale co tam szkoda na ten temat gadać

Neo - 12 Listopad 2006, 13:26

piterr27, nie napisałem,że to Ľle zadałem Ci tylko pytanie. to nie bulwersuj się tak.

piterr27 napisał/a:
No wiadomo ostatnimi czasy że Ty wiesz najlepiej o wszystkim ,to skoro wiedziałe? dlaczego nie napisałe??? GG < FIREFOX 2.0 < FOTORADARY no wszystko wiedziałe? bardzo ciekawe !!!


A czy ja musze o wszystkim sam pisać :] z tego co wiem nie.

** Dodano: Nie 12 Lis, 2006 **
piterr27 napisał/a:
i jeszcze jedna sprawa jak sie daje komu? piwko to się go potem nie cofa , tak jak w twoim przypadku , no zapewne wiesz o czym mówię , ale co tam szkoda na ten temat gadać


Dawałem dla testu... a btw to moja sprawa bo było ono odemnie :)

Paula - 12 Listopad 2006, 13:49

Że tak powiem, spokój na sali :lol2:

Neo, nie każdy wie o wszystkim co wchodzi w życie, ja np nie wiedziałam, że istnieje takie co? o czym napisał teraz piterr27, . Więc z łaski swojej nie wy?miewaj się z ludzi pisz?c np
Neo napisał/a:
nie mów mi ,że dopiero go teraz odkryłe? ?
bo to jest typowe wy?miewanie się z innej osoby. I jako? ja w tym nie widze normalnego pytania, tylko takie wiesz... jaki to wg Ciebie Piotrek jest głupi i tępy, że dopiero teraz to odkrył :| zreszt?, że On to napisał to nie znaczy, że teraz to dopiero odkrył, bo tak jak napisał - zamie?cił t? wiadomo?ć dla innych użytkowników, bo nie każdy wie, że takie co? istnieje :] a Twoje zachowanie w tym momencie jest jak dla mnie n/C... w takim razie ja też jestem głupia i tępa bo nie wiedziałam, że takie co? istnieje.

Fakt faktem zgadzam sie z tym:
Neo napisał/a:
A czy ja musze o wszystkim sam pisać :] z tego co wiem nie.
bo jakby nie było to jest forum, gdzie każdy może napisać sam od siebie o czym?, ale skoro już kto? pisze co?, tak jak Piotrek np, to Ty nie wy?miewaj sie za pomoc? głupich tekstów z tych ludzi, tylko uszanuj to, że kto? co? pisze i jako? się udziela :] A jak będziesz wła?nie w taki sposób pisał do ludzi, to prędzej czy póĽniej zobaczysz, że nikt sam nie będzie zakładał nowych tematów, bo niby będzie to istotne, że już każdy o tym wie :]

Co do tego piwka dla Piotrka to dałe? głupie wytłumaczenie, bo jakby nie było to piwko dla niego widniało parę dobrych dni a nie jeden dzień :] No fakt.. Ty możesz odbierać piwka ludziom, za to MY - zwykli użytkownicy tego nie możemy zrobić, i dobrze!! Bo kto co? daje i odbiera ten się w piekle poniewiera :] :diabelek:


A co do programiku opisanego przez Piotra - wydaje się być fajny. A jaki jest naprawdę - wyjdzie w praniu ;) :D

** Dodano: Nie 12 Lis, 2006 **
P.S. piterr27, piwko za ten temacik :)

Mario - 12 Listopad 2006, 19:14

piterr27 napisał/a:
Infobot jest botem informacyjnym dostępnym w sieci Gadu-Gadu pod numerkiem gg:3217426.

Nie wiedziałem o takim czym? :) Sprawdziłem i faktycznie można w szybki sposób uzyskać sporo informacji :) Piweczko Piotrkek :D

Paula - 13 Listopad 2006, 09:50

Mario napisał/a:
Sprawdziłem i faktycznie można w szybki sposób uzyskać sporo informacji :)
nio ja teraz dopiero przetestowałam sobie Infobota :) faktycznie działa :P fajna sprawa :) Piotrek fajnie, że napisałe? o tym :)

Pozdro ^^

Gosiaczek:P - 13 Listopad 2006, 14:59

niezła bajerka :) aczkolwiek mnie i tak raczej się nie przyda :P ale kto wie.. ;)
marysia09 - 22 Kwiecień 2009, 20:26

2927020 - tutaj macie kolejnego bota, ma nawet imię - Alice;)
Nobody - 23 Kwiecień 2009, 18:49

marysia09, ten twój bocik działa tak samo jak infobot? ;>
marysia09 - 26 Kwiecień 2009, 12:37

on nie jest mój tylko znalazłam w sieci ten nr;p
a działa trochę inaczej, bo nie trzeba wpisywać "pomoc" tylko wystarczy np. "program tv" "pogoda" nawet zwykłe "czesc" zeby pogadać, tak jak z żyw? osob?;p
czasem wychodzi to całkiem ?miesznie;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group