Auto-Moto - Audi TT Shooting Brake Concept

Neo - 11 Październik 2005, 17:31
Temat postu: Audi TT Shooting Brake Concept
Witam

Auto to zaprezentowane zostanie na salonie w Tokyo. Można powiedzieć, że po czę?ci juz wiadomo jak będzie wygl?dało nowe Audi TT. Ten concept uchyla r?bka tajemnicy. ChodĽ napewno pare szczegółów będzie innych, ale ogolnie nowe TT bedzie prawie identyczne z tym conceptem. Oczywiscie seryjne TT bedzie miało nadwozie typu Coupe.

A o to kilka fotek, niewiem jak wy ale ja nie mogłem oderwać wzroku od tego samochodu.

Kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć....





Nobody - 11 Listopad 2005, 00:56

Oj chyba nie jednej i niejednemu z nas marzy sie taki samochodzik.
Takie dosc agresywne ?wiatła. smukła linia hehe. może kiedys za tysiac lat
bedzie mnie na niego staćnarazie pozostaje to wszytsko w swerzemarzen.

Marlenka - 11 Listopad 2005, 12:37

UUUUUU
Az miło popatrzeć na takie autko... buuu ale niestety tylko popatrzec... no chyba ze w nastepnym wcieleniu sobie kupie :P :P :P jak narazie pomarze o nim :D :D Pzdr

***Anu?|*** - 20 Październik 2006, 10:29

Piekny samochód ...naprawde az nie moge sie napatrzeć ...zupełnie inny niz dotychczasowe modele....Projektanci sie postarali ..Ale niestety tak jka mówili moi poprzednicy na takie Autko bedzie mnie stać moze w nastepnym wcieleniu albo jeszcze w nastepnym :)
Pozdrawiam.

Mr.Kamil - 20 Październik 2006, 11:46

Bardzo ciekawe autko i ładnie sie prezentuje szkoda że taki.............
POZDRAWIAM

Neo - 20 Październik 2006, 19:12

W zeszłym roku można było ten samochód ogl?dać na wystawie Tokyo Motor Show 2005 :) Samochód budzi podziw. Troszke przód kojaży mi sie z Bugati :P A o to kilka kolejnych fotek . Kliknij w fotke aby powiększyć.








RaDiO - 28 Październik 2006, 17:04

czy tylko ja mam takie wrazenie czy on naprawe podobny jest do bmw 1 i mazdy 3 :D :]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group