Kultura - Studencki koncert "JESTE|MY"

rakkar - 8 Maj 2007, 16:16
Temat postu: Studencki koncert "JESTE|MY"
Studenci piotrkowskiej Filii Akademii |więtokrzyskiej już po raz czwarty organizuj? koncert zatytułowany „Jeste?my”.
Jego celem jest podkre?lenie obecno?ci ?rodowiska studenckiego w życiu kulturalnym Piotrkowa Trybunalskiego.
„Wychodzimy; kontynuuj?c tradycje Igrców Żakowskich do miasta, by zaprezentować „zderzenia działań scenicznych”, na które składaj? się:
skecze, piosenki, monologi, parodie, recytacja” – napisali piotrkowscy studenci.

Przywołuj?c hasło XVII – wiecznych żaków:

„I mnie z pamięci to wypadło,
Że biednym żakom skończyło się jadło!
Kto im da kawał pieczeni,
Temu Bóg życie na lepsze odmieni.
Kto im da bochenek chleba
Tego Bóg weĽmie do nieba!”

Studenci zachęcaj? wszystkich piotrkowian do pomocy w realizacji idei, by impreza ta na stałe wrosła w tradycję uczelni i miasta akademickiego, jakim jest Piotrków Trybunalski.

Studenckie przedstawienie „Jeste?my” odbędzie 9 maja 2007 roku o godz. 18.30 do sali widowiskowej MOK-u.

jacques - 10 Maj 2007, 12:22

yyyyyyyyy... wszystko fajnie ze koncert robia studenci i to oglaszaja ale moze przydaloby sie powiedziec cos o juwenaliach albo umiescic kalendarz imprez 2007 bo nie chce kolejny raz byc poinformowany o wszystkim w ostatniej chwili.

P.s. w ogole to wstyd zeby oficjalna strona piotrkowa nie byla aktualizowana od nie wiem jakiego czasu!!!!!!!!! coraz bardziej irytuje mnie to miasto


pozdrawiam

Nobody - 20 Maj 2007, 15:03

Cytat:
P.s. w ogole to wstyd zeby oficjalna strona piotrkowa nie byla aktualizowana od nie wiem jakiego czasu!!!!!!!!! coraz bardziej irytuje mnie to miasto


tzn masz na my?li piotrkow.pl ?

jacques napisał/a:
yyyyyyyyy... wszystko fajnie ze koncert robia studenci i to oglaszaja ale moze przydaloby sie powiedziec cos o juwenaliach albo umiescic kalendarz imprez 2007 bo nie chce kolejny raz byc poinformowany o wszystkim w ostatniej chwili.

to proponuje Ci sie zgłosić do samego samorz?du a nie mieć pretensje do "NAS" :|


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group