Piotrkowska Grupa Rowerowa (PGR) - I Zjazd Rowerzystów Regionu Łódzkiego

zigi - 24 Czerwiec 2007, 15:23
Temat postu: I Zjazd Rowerzystów Regionu Łódzkiego
Na naszej stronce s? już umieszczone niezbędne informacje odno?nie I Zjazdu Rowerzystów Regionu Łódzkiego (plakat imprezy jak i program).

Poniżej umieszczam link za po?rednictwem którego można pobrać paczkę ze wszystkimi informacjami odno?nie Zjazdu Rowerzystów
(program imprezy - plik w formacie PDF programu Adobe Reader).


Szczegóły imprezy


Je?li kto? z Państwa nie ma aktualnie zainstalowanego programu Adobe Reader, może go bezpłatnie pobrać klikaj?c na link



Miejsce imprezy: GÓRA KAMIEŃSK

owca - 25 Czerwiec 2007, 17:37

Ja tylko dodam, że Piotrkowska Grupa Rowerowa wyjeżdża około godziny 18, zaraz po Masie Krytycznej, która w tym miesi?cu startuje wyj?tkowo o 17:00 spod A|.
Zapraszamy wszystkich chętnych, a w razie pytań zapraszamy na nasz? stronę, albo na priva.

Paula - 5 Lipiec 2007, 13:09

A ja sobie rower naprawiłam :D może kiedy? przejadę się z Wami na Masę :D ale to MOŻE :P
owca - 5 Lipiec 2007, 15:37

Oprócz Masy Krytycznej jeĄdzimy też na wiele wycieczek. W sumie to obecnie różnego rodzaju wycieczki i imprezy rowerowe, to nasza specjalno?ć, a Masa to tylko jeden z dodatków.

Po więcej informacji zapraszam na nasz? "now?" star? stronę.

Piotrkowska Grupa Rowerowa

stacha - 5 Lipiec 2007, 21:31

bylo całkiem przyjemnie, bylismy w elektrowni, zjezdzalismy, znaczy oni zjezdzali z gorki, wjezdzali wyciagiem, komus spadl z niego rower... generalnie bardzo milo bylo...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group