Komputery, oprogramowanie, www, bezprzewodowo, ... - Rane Serato & Final Scratch 2

Luck - 1 Lipiec 2007, 11:49
Temat postu: Rane Serato & Final Scratch 2
Witam mam male pytanko odnoscie tych programow :) wie ktos moze cos na ich temat dokladniej chodzi mi o te plyty vinylowe i cd z Timecode czy one dzialaja z kazdym sprzetem dokladniej czy z kazdym gramofonem i odtwarzaczem ?? kolezanka to ma no ale nie mam jak sie teraz znia skontaktowac :-/ jesli ktos cos wie na ten temat niech pisze :) pozdro
Neo - 5 Lipiec 2007, 23:21

wiesz co pomógł bym ci ale nie miałme żadnej styczno?ci z tym. Ale czytaj?c na FMT to pisali,ze działa im bez zarzutu i widziałem tam w jednej wypowiedzi,ze podobno działa z Numark'ami AXIS 4 i 9. Czyli mój sprzet był by z tym kompatybilny :D
Luck - 6 Lipiec 2007, 12:05

no i super dzieku Michale :) to tez jest dobre z gramofonami stanton i wlasnie mysle o ich kupnie :) albo numark :) model TTX ;) znalazlem program identyczny tylko ze za mniejsze pieniadze nazywa sie M-AUDIO TORQ :) pozdro :)
Neo - 6 Lipiec 2007, 16:28

Luck napisał/a:
M-AUDIO TORQ
wczoraj trafiłem tez na niego na allegro :D

A co do Numarka TTX to jest to sprzecik z górnej półki juz bardziej cena jak dla mnie nawet przyziemna praktycznie tyle samo co moje AXIS'y 9 :P To jak Ty je kupisz to ja z moim Jaytec'iem sie nie pokazuje, jest to młodsze dziecko reloopa ale nie może sie równać do numarka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group