Kino, Telewizja, Teatr - Prison Break

Mario - 23 Sierpień 2007, 21:33
Temat postu: Prison Break
Już 2 serie za nami tego popularnego na ?wiecie serialu o ucieczce 2 braci z więzienia Fox River :) Od wrzesnia ma być emitowana 3 seia w amerykańskiej telewizji. Ja już nie mogę sie doczekać chociaż pewnie już nestępne serie nie bed? takie fajne jak poprzednie. Ale ciekawy jestem co wymy?l? w tej serii...

Ogl?da kto? z Was ten serialik :) ?

Neo - 24 Sierpień 2007, 05:51

Pamietam jak dobry rok temu pierwszy raz powiedziałe? mi o tym serialu. Jakos nie byłem zbytnio do niego przekonany. Dopiero gdy w polsacie obejrzałem pierwszy odcinek nie mogłem się od niego oderwać heh. Serial jest bardzo wci?gaj?cy a to dlatego,że ludzkie zachowania s? bardzo nie przewidywalne :)

Po bardzo krótkim czasie od zakończenia drugiej seri w stanach stacja Polsat wypu?ciła zwiastun 2 sezonu "Prison Break" oraz ujawniła datę emisji pierwszego odcinka - zostanie on wyemitowany 9 wrze?nia.

Zapraszam do obejrzenia zapowiedzi:




Podobno scenarzysta ma pomysł prawie na 5 sezonów - jest to nie lada zaskoczenie ale czy ma to sens ?

3 sezon tuż tuż premiera 17 wrze?nia a nie jak wczesniej zapowiadano w ostatnim tygodniu sierpnia :( A co w nim ? Obejrzyjcie sami ;)


Mario - 24 Sierpień 2007, 10:49

No niezly ten trailer 3 sezonu. Zapowiada się spoko. Nowe więzienie i nowa ucieczka hehe
Paula - 24 Sierpień 2007, 11:27

Ja jak na razie obejrzałam cały pierwszy sezon na Polsacie. Mogłabym obejrzeć już drugi, ale nie chce mi sie czytać napisów :lol2: dlatego też czekam na 2 sezon, który będzie już we wrze?niu emitowany w Polsacie. Pocz?tkowo my?lałam, że to jakie? bzdety będ?, jak to niektóre amerykańskie seriale, ale myliłam się :D i zawsze po skończeniu jednego odcinku nie mogę się już doczekać następnego :D
Nobody - 24 Sierpień 2007, 13:45

Paula napisał/a:
zawsze po skończeniu jednego odcinku nie mogę się już doczekać następnego :D
To jest na prwde duza zaleta odcinka,że wzbudza w nas taka ciekawo?c,że nie idzie wysiedzieć na miejscu :D

Z obecnych seriali takich współczesnych to jest chyba królem po?ród nich :)

Mario - 24 Sierpień 2007, 13:48

Paula napisał/a:
Ja jak na razie obejrzałam cały pierwszy sezon na Polsacie. Mogłabym obejrzeć już drugi, ale nie chce mi sie czytać napisów :lol2:

Ja wole 100x bardziej z napisami niż z lektorem. Bo ten lektor tłumaczy jako? ciulowo np ?mieszne teksty. A z napisami można sie przynajmniej po?miać z niktorych np z tekstów T-Baga :D

Nobody - 24 Sierpień 2007, 14:09

Mario napisał/a:
A z napisami można sie przynajmniej po?miać z niktorych np z tekstów T-Baga :D
tzn ogl?dałem i z lektorem i z napisami :P ale jak to zawsze bywa w filmach z lektorem wiele tekstów jest tłumaczone tak jak im bardziej pasuje aby czasem czego? złego nie powiedziec.
***Anu?|*** - 8 Wrzesień 2007, 07:12

Prison Breaak ....ach ten Michael .....nie no oczywiscie żartuje ...Mozna powiedziec jestem wielka fanka tego serialu jak tylko dostałam obie serie na płytach to męczyłam je ile wlezie bywalo nawet tak ze chodziłam spać o 3 w nocy poniewaz miałam ustawione tak w subedicie ze nawet nie musiałam wstawac z łózka Aby właczyć kolejny odcinek ...Ale serial naprawde super jak dla mnie cały ten plan ucieczki i wszystko jak dla mnie bomba ..powiem szczerze ze już druga seria nie wzbudzała az takiego mojego entuzjazmu Ale nie byla najgorsza zastanawiam sie jaka bedzie trzecia podobno juz na jakims tam kanale zostały wyemitowane odcinki nowej trzeciej juz serii to ja poczekam cierpliwie na cała serie na płytkach i znowu bedzie maraton ......:)

Jesli chodzi o wersje z lektorem czy bez to najlepiej bez lektora i bez napisów wtedy film nabiera tego czego? od czego napisy czy lektor odci?ga nasza uwage :)

Neo - 13 Wrzesień 2007, 22:48

Mario napisał/a:
Ja wole 100x bardziej z napisami niż z lektorem. Bo ten lektor tłumaczy jako? ciulowo np ?mieszne teksty. A z napisami można sie przynajmniej po?miać z niktorych np z tekstów T-Baga :D
Heh to witam w klubie. Polacy tłumacz? zdania tak aby to brzmiało bardzo elokwentnie a przecież nie o to w tym chodzi....

***Anu?|*** napisał/a:
powiem szczerze ze już druga seria nie wzbudzała az takiego mojego entuzjazmu
dlatego,że zbyt dużo było filmów z motywem ucieczki po kuli ziemskiej :P troche się to przejadło. A co innego ucieczk? z samego więżenia zaprezentowana od samych podstaw a nie jak w filmie w 1 h już wszyscy sa za murami więzienia :D
Nobody - 15 Wrzesień 2007, 12:39

W poniedziałek juz premiera 3 sezonu oj będzie się działo :P
Neo - 28 Październik 2007, 16:09

3 sezonu nie można w żaden sposób porównać do 2 poprzednich to zupełnie nowa historia z kilkoma wybranymi bohaterami z pierwszych 2 sezonów.

dopiero 5 paĽdziernika będziemy mogli obejrzeć 6 oraz 7 odcinek. Tak dziwnie sie złożyło,że to niezła gratka dla fanów 2 h Prison Break pod rz?d :)


Johny Q - 30 Styczeń 2008, 18:06

Dobra wiadomo?ć dla fanów tego serialu będzie najprawdopodobniej więcej niż 13 odcinków 3 sezonu. Taka informację przekazał jeden z bohaterów serialu Dominik graj?cy Lincolna.

Jak dla mnie bomba, gdyby wszystko miało się zakończyć w 13 odcinkach było by to zakończenie wymuszone.

Neo - 4 Luty 2008, 02:03

Od 11 odcinku rozpoczyna się wreszcie ucieczka z sony. Hmm znowu :D


Krakersik - 4 Luty 2008, 19:25

Łeee wy tutaj piszecie o 3 sezonie gdzie ja dopiero skończyłam ogl?dać 2 :( Może we wrze?niu Polsat wykupi 3 serię to bede miała okazję obejrzeć.
drow(ka) - 5 Luty 2008, 11:24

A ja chyba muszę sobie w końcu zaserwować maratonik tych filmów bo chyba nawet moi rodzice bardziej zagłębili się w fabułe niż ja :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group