Nasi Providerzy Internetowi - Kogo polecicie? Internet do 80 zł.

Patryk1708 - 9 Grudzień 2007, 11:30
Temat postu: Kogo polecicie? Internet do 80 zł.
Witam.
Za trzy miesi?ce kończy mi się umowa z Orange (Twój Internet GPRS - masakra) i nareszcie będę mógł wybrać ofertę innej firmy.
A więc chodzi mi głównie o to, aby abonament miesięczny nie przekraczał 80 zł, a prędko?ć wynosiła 512 lub 1024 kb/s. Najlepsz? ofert? byłby dla mnie internet bez abonamentu telefonicznego, ale je?li telefon byłby wymagany to abonament nie mógłby przekroczyć 85 zł. Może znacie jak?? firmę w Piotrkowie, która by zmie?ciła się w tych wymaganiach? Od razu muszę zaznaczyć, że mieszkam na nowym osiedlu, na którym jeszcze nie założyli kablówki, ani nie dostarczyli żadnej oferty internetowej dla mieszkańcó. (nie licz?c softu, ale ten ma niezbyt dobre opinie z tego co zauważyłem ;]] ). Dzięki z góry za odp. Pozdrawiam. ;)

Lordi - 9 Grudzień 2007, 17:51

Możesz sprobować pilick? ... z Netu od operatorów kom. nie korzystałem to nie proponuje ich.
TrzyDe - 10 Grudzień 2007, 19:20

ja jestem całkiem zadowolona z netii
Nobody - 11 Grudzień 2007, 14:57

Podobno telekompromitacja polska zakłada radiówki :) podpytaj
Patryk1708 - 30 Grudzień 2007, 15:33

TrzyDe napisał/a:
ja jestem całkiem zadowolona z netii


no i chyba spróbuję netii.. zapoznałem się z ofert?, w miarę ciekawa ;)

dzięki za odp. :)

Ozer - 30 Grudzień 2007, 20:53

Lordi napisał/a:
Możesz sprobować pilick? ... z Netu od operatorów kom. nie korzystałem to nie proponuje ich.



Tragedia - Neo może powiedzieć wiele na ten temat.... mieli?my niezłe przeboje z pilick?...


z daleka!!!

na temat netii nie powiem - nie miałem styczno?ci!

Od iplusów i blueconectów itp z daleka!

Johny Q - 18 Styczeń 2008, 13:55

Z tego co mnie wiadomo, to na umowach na czas okre?lony masz zawsze niższy koszt abonamentu. Tak jest w przypadku Chello i Pol-netu.
karolk - 18 Styczeń 2008, 23:20
Temat postu: Re: Kogo polecicie? Internet do 80 zł.
Patryk1708 napisał/a:
Od razu muszę zaznaczyć, że mieszkam na nowym osiedlu, na którym jeszcze nie założyli kablówki, ani nie dostarczyli żadnej oferty internetowej dla mieszkańcó.


mozna wiedziec ktore to osiedle zostalo "zapomniane" przez nasze piotrkowskie kablowki ? az w szoku jestem jak to czytam , chyba ze to osiedle TBSu to bede w stanie zrozumiec .... problemy formalne od samego poczatku , wiec wykonanie moze sie odwlecze a moze do skutku nie dojdzie .

stacha - 25 Styczeń 2008, 04:16

ja polecam ret sat :D ja mam 256 kb/s i chodzi o niebo lepiej niz neostrada 512, moge nawet powiedziec ze smiga :D aha i place 20 zł :D
Patryk1708 - 11 Luty 2008, 11:08
Temat postu: Re: Kogo polecicie? Internet do 80 zł.
karolk napisał/a:
mozna wiedziec ktore to osiedle zostalo "zapomniane" przez nasze piotrkowskie kablowki ? az w szoku jestem jak to czytam , chyba ze to osiedle TBSu to bede w stanie zrozumiec .... problemy formalne od samego poczatku , wiec wykonanie moze sie odwlecze a moze do skutku nie dojdzie .


to osiedle tbs-owskie żwirki ;)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, ale na 90% wybiorę 1024 Neostradę z umow? na 3 lata.
No chyba, że jakie? promocyjki będ? miały miejsce...

Pozdrowionka.

karolk - 11 Luty 2008, 11:21
Temat postu: .
A to rzeczywiscie masz racje , tam z kablowkami problem , jednak chyba tp tez jest , no i oczywiscie radiowki , bo sami dostarczamy tam do klienta .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group