Kino, Telewizja, Teatr - Gwiazdy tańcza na lodzie

Krakersik - 9 Grudzień 2007, 23:08
Temat postu: Gwiazdy tańcza na lodzie
Kto wybrał Dode do jury ? Pomijaj?c jej wysokie IQ to robi z siebie taka straszna idiotkę,że az odechciewało się ogl?dać ten program. Przykład na to macie poniżej, chodzi mi o jej "kretyńskie" komentarze. Przecież nie każdy się urodził z łyżwami na nogach :-/

http://pl.youtube.com/watch?v=lcA7mjog5ek

Marlenka - 10 Grudzień 2007, 14:57

to fakt niektóre jej teksty po prostu były okropne ale jak widać Saleta nie został jej dłużny xD
TrzyDe - 10 Grudzień 2007, 19:33

dla mnie programy tego typu s? kretyńskie.... telewizja robi z nas amerykańska publiczno?ć i podaje nam chłam
Nobody - 11 Grudzień 2007, 14:39

to jest dobre hehe betonowe buty :D

Ona jest straszn? pozerka ale tak to jest w show biznesie.

Mariola - 12 Grudzień 2007, 17:51

TrzyDe napisał/a:
telewizja robi z nas amerykańska publiczno?ć i podaje nam chłam
prezentuja nam to co jest łatwo przysfajalne i "uzależnia" czyli tzw "papka".

Ten filmik już widziałam już jaki? czas temu. Saleta porusza się "kiepsko" ze względu na swoj? budowe ciała. Ale wszystkiego na nia zwalić nie można, wiem jedno lepiej aby nie jeĄdził na tych łyżwach już :P

Doda elektorda, robi wokół siebie mase szumu i to pomaga jej zbijać kase. Ciekawe co by było gdyby teraz napisała ten test na inteligencje jakie IQ by jej wyszło :lol2:

Neo - 14 Grudzień 2007, 23:51

strasznie sztywno sie poruszał na tym lodzie... a schylać się to chyba nie potrafi - ale tutaj w grę mog? wchodzić złe wspomnienia z więzienia :D (joke oczywi?cie)

Je?li Doda wrzucała wszystkim tak jak jemu to na prawdę nie wiem jakim cudem ten program się tyle utrzymał na antenie. Ona jest żałosna , a niektóre teksty w stosunku do Salety z "betonowymi łyżwami" to trochę prawda :P

Lordi - 19 Grudzień 2007, 18:40

Doda i łyżwy :D chyba by ja co? przeważyło albo chciała by swoimi "wdziękami" za?wiecić przed Jury. Ona w głowie ma próżnię nic na to nie poradzimy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group