Fotografia - Piotrków po raz 1

tadekk - 1 Styczeń 2008, 11:12
Temat postu: Piotrków po raz 1
Odwiedziłem Piotrków po raz pierwszy w życiu i zadziwiłem się jego uroda.
Zobacz mój fotoblog
Co my?licie o moim spojrzeniu na Piotrków Trybunalski?

rakkar - 1 Styczeń 2008, 13:54

Mieszkam w piotrkowie już prawie 20 lat i nie wiedziałem że on tak wygl?da, miasto powinno sie wzi?ć za te kamienice i je wyremontować nadaj?c im dawna ?wietno?ć
Neo - 1 Styczeń 2008, 15:13

tadekk, twoje spojrzenie to po prostu czysta prawda bez żadnego koloryzowania :)

Piotrków raczej od tej strony nie chce się reklamować. W ten sposób odepchnęli?my "turystów" którzy tu przyjeżdżaj?.

Tmikus - 1 Styczeń 2008, 21:57

Poruszaj?c sie głównymi ulicami nie zauważymy wielu rzeczy.

rakkar napisał/a:
iasto powinno sie wzi?ć za te kamienice i je wyremontować nadaj?c im dawna ?wietno?ć
Miasto nie jest wła?cicielem kamienic. Wszystkie sa sprywatyzowane. Nie mniej jednak może domagać się wykonania od nich remontu.
Krakersik - 2 Styczeń 2008, 22:35

Troszkę to przerażaj?ce ...
Marlenka - 3 Styczeń 2008, 18:10

Krakersik napisał/a:
Troszkę to przerażaj?ce ...
troszkę ? zamieszkaj tam a będziesz więcej wiedziała.... :/ ja w jednej z nich mieszkam od równego roku i nie jest to miłe...te dwa ostatnie zdjęcia to wl?anie moja kamienica... na szczecie jest ona na samym pocz?tku tego całego rynku tak więc jeszcze da się przeżyć...
Neo - 3 Styczeń 2008, 21:04

Cytat:
Posty: 1111
ale masz Marlenka ładny płotek :D

Marlenka napisał/a:
na szczecie jest ona na samym pocz?tku tego całego rynku tak więc jeszcze da się przeżyć...
na starowarszawskiej po prawej stronie od rynku sa bardzo podobne warunki do tych ze zdjęć dolnych z portfolio.
Marlenka - 5 Styczeń 2008, 19:37

Michał napisał/a:
ale masz Marlenka ładny płotek :D
no teraz się zmienił :P
a warunki s? jakie s?... w domciu jest 100...00 razy lepiej :D i to się liczy :D

Neo - 10 Styczeń 2008, 13:35

Marlenka napisał/a:
a warunki s? jakie s?... w domciu jest 100...00 razy lepiej :D i to się liczy :D
wnętrza już nie sa takie same jak kiedy?. Czasami szkoda ale przecież nie kazdy lubi stara architekturę ;)
Nobody - 11 Styczeń 2008, 23:31

tadekk napisał/a:
zadziwiłem się jego uroda.
rozumiem,że to jest przeno?nia ....

Każdy chodz?c po Piotrkowie widzi tylko to co chce zobaczyć. Wybrałe? star? cze?ć miasta, gdzie przoduj? kamienice z czasów I czy II wojny ?wiatowej i nawet starsze. Warunki tam nie sa wspaniałe ale to jest czę?ć historii.

stacha - 18 Marzec 2008, 14:08

ja tam kocham takie klimaty... obdrapane klatki schodowe, ciadne podworka... swietna sceneria do zdjec i filmow, szkoda ze tak malo osob do dostrzega...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group