Kultura - Wystawa fotografii 2008

Piotrków - 12 Marzec 2008, 19:00
Temat postu: Wystawa fotografii 2008
Zapraszamy serdecznie na wernisaż Piotrkowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego Fcztery, który odbędzie się już w najbliższa sobotę 15 marca o godz. 19:00 w Galerii "U Panien" ul. Rycerska 3 przy Ko?ciele Akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej |nieżnej. Swoje prace prezentować będ?: Abratkiewicz Czesław, Checińska Joanna, Goska Jacek, Kendra Paweł, Kołek Dariusz, Kołudzki Zbigniew, Krak Karol, Łaski Dariusz, Pawlak Piotr, Stępień Artur, Szewczyk Jacek, |cieglińska Justyna, Wężyk Marcin, Widawski Mariusz.

Wstęp bezpłatny !

feety - 12 Marzec 2008, 20:09

Na Pawlaka Piotra wybiorę się na pewno ;)
stacha - 13 Marzec 2008, 20:37

a jak dlugo ta wystawa potrwa?
Neo - 15 Marzec 2008, 20:17

Cytat:
a jak dlugo ta wystawa potrwa?
do 27 marca :)
Mr.Kamil - 16 Marzec 2008, 16:05

Byłem wczoraj na tej wystawie i jestem z niej zadowolony bo s? ciekawe fotografie niekóre
Krakersik - 16 Marzec 2008, 16:49

Ja również miała okazje być na wystawie ale dopiero koło 20. Prace były nawet przekrojowe chociaż niektóre dosyć tandetne. Widać niektórzy poszli na łatwiznę. Wiele prac to widoki oraz portrety ;)

Polecam wszystkim, wej?cie jest za free także nic nie tracicie.

Ada - 18 Marzec 2008, 13:20

Byłam dzisiaj na wystawię i nie jestem ani zadowolona ani zawiedziona. dlatego,że w sumie nie wiedziałam, czego mam się spodziewać po takiej wystawię. W pamięci utkwiło mi zdjęcie mostu we mgle oraz 2 zdjęcia na których były kobiety autorka jednego z nich była Justyna |cieglińska. Kilka zdjęć było nie potrzebnie powiększonych bo straciły na jako?ci.
Lordi - 20 Marzec 2008, 10:40

Ada, przy samym wej?ciu po lewej stronie było mało wyraĽne zdjęcie go?cia z łopat?. Chyba,że kto? chciał aby to tak wygl?dało. Ale tak w ogóle to to zdjęcie widziałem tutaj na forum gdzie? :D
Peper - 20 Marzec 2008, 21:28

Lordi w gwoli wyja?nienia.Zdjęcie "go?cia z łopat?" było celowo takie.Powiększenie nie ma nic tu do rzeczy.Wogóle żadne zdjęcie nie straciło na jako?ci przez powiększenia.Tam gdzie były szumy to były dodawane celowo.No może z jedno zdjęcie lub dwa niekontrolowanie straciły na jako?ci przez powiększenie.
Pozdrawiam

Mariola - 21 Marzec 2008, 20:33

Dla mnie wystawa jaka? taka smutna/ponura była.
Krakersik - 26 Marzec 2008, 15:11

Mariola, może troszeczkę ze względu ma małe zróżnicowanie kolorystyczne.
Nobody - 28 Marzec 2008, 22:30

Ja nie znam się jako tako na fotografii i oceniam pod kontem podoba i nie podoba. Nie znalazłem tam nic dla siebie :D Przykre ale prawdziwe.
Lordi - 29 Marzec 2008, 15:26

Peper, w takim razie w ogóle nie rozumiem koncepcji.

Peper napisał/a:
Wogóle żadne zdjęcie nie straciło na jako?ci przez powiększenia.
To chyba patrzymy na to z innej strony. bo dla mnie je?li po powiększeniu widać pixeloze to zdjęcie sie do niczego nie nadaje.
Peper - 30 Marzec 2008, 22:18

Je?li na który? zdjęciach były szumy to było to zamierzone a nie przez powiększenie.
Lordi - 30 Marzec 2008, 23:18

Peper, ale pixeloza to jedno a szumy to drugie. Także daj spokój z tymi szumami. Bo by wyszło,że 90 % zdjęć z wystawy miało szumy a ewidentnie była to pixeloza.
MartaK - 8 Kwiecień 2008, 19:48

Ja byłam pierwszy raz na takiej wystawie. Mam mieszane uczucia i czuję niedosyt pod względem tematycznym prac. :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group