Kultura - Galeria Bezdomna 19 kwietnia 2008

Piotrków - 16 Kwiecień 2008, 16:45
Temat postu: Galeria Bezdomna 19 kwietnia 2008
Galeria Bezdomna już po raz kolejny zago?ci w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem nie w Areszcie Piotrkowskim lecz w murach Klasztoru Panien Dominikanek. Wielkie otwarcie już 19 kwietnia br. o godzinie 17:00. Swoje prace będzie można zawieszać w dniu 19.04 od godz. 8.00 do 16.00. Pamiętajcie, każdy kto chce może zaprezentować swoje prace. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Od 20 do 26 kwietnia Galeria Bezdomna będzie otwarta dla zwiedzaj?cych w godzinach 10:00-18:00.

Nobody - 18 Kwiecień 2008, 18:01

Zeszłoroczna galeria była niesamowita a to wszystko dzieki miejscu w którym sie odbywała. W sumie to chyba ludzie głównie dlatego tam przyszli aby zobaczyć jak wygl?da więzienie. :)

W tym roku również planuje się pojawić :)

Ada - 19 Kwiecień 2008, 10:23

Kurcze to już dzi?, aż nie mogę się doczekać :P
Peper - 19 Kwiecień 2008, 13:05

No ogólnie mogę wam powiedzieć że miejsce prezentuje się ?wietnie z powieszonymi zdjęciami. Naprawdę warto przyj?ć.
owca - 19 Kwiecień 2008, 21:36

Bardzo fajnie to wszystko wygl?da. Jedyne czego mi brakowało, to czasami było za ciemno :/
Trzeba będzie się tam wybrać w ci?gu dnia, jak będzie lepsza pogoda, bo wiele zdjęć chyba trochę straciło przez słab? widoczno?ć.

Ale zdecydowanie warto się wybrać :)

Peper - 19 Kwiecień 2008, 22:20

No fakt w czasie otwarcia już było do?ć ciemno. Niektórych zdjęć praktycznie się nie dało ogl?dać. No ale tam nie ma żadnego pr?du no i dzi? pogoda była fatalna.
Ogólnie dzi? było w okolicy 270 ludzi zwiedzaj?cych i 44 osoby które prezentowały swoje prace.
No a poziom prać jest bardzo różnorodny.

owca - 19 Kwiecień 2008, 22:31

Ja nie wypowiadam się co do poziomu, bo każdemu podoba się co? innego.
A często się zdarza, że podobaj? mi się zdjęcia, które pod względem technicznym s? kiepskie.
Ale różnorodno?ć prac jest na tyle duża, że każdy znajdzie co?, co jemu się spodoba.

matylda - 20 Kwiecień 2008, 07:45

owca napisał/a:

Ale różnorodno?ć prac jest na tyle duża, że każdy znajdzie co?, co jemu się spodoba.


Słuszna uwaga.
Jestem pod wrażeniem. Piękne zdjęcia w i?cie ciekawym miejscu.
W pewnym momencie, poczułam się jak w labiryncie... ;)

Gratuluję organizatorom.

Krakersik - 20 Kwiecień 2008, 15:57

Dopiero jutro będę mogła zobaczyć wystawę. Wczorajsza pogoda zniechęciła mnie do wychodzenia z domu :)
Neo - 27 Kwiecień 2008, 10:31

W zeszłym roku jako? sobie odpu?ciłem Galerie Bezdomna i trochę żałuje. Tegoroczna galeria wypadła całkiem nieĽle. Już na samym wej?ciu regulamin wystawy rozbawił mnie do łez.

Klasztor bardzo długo stał jako pustostan a przez tydzień zago?ciło w nim ponownie życie. A chyba najbardziej spodobały mi się zdjęcia Marchewy. Chociaż w wielu innych tez kilka elementów przypadło mi do gustu.

A to takie małe cu? zabawne :P


Ada - 27 Kwiecień 2008, 15:45

Nie pokusiała bym się o pozostanie w klasztorze na noc. Nie wiem czemu ale kojaży mi się on ze szkoła z Silent Hill. Co do samej wystawy, to były zdjęcia, które według mnie nadawały się do kosza ale i też takie które zawróciły mi w głowie. Jednak nie znalazłam swojego faworyta. :)
Krakersik - 29 Kwiecień 2008, 18:50

Kompletna cisza, to miejsce stawia wiele pytań . Szkoda,że kilka miejsc było niedostępne do celów zwiedzania.

Spore zróżnicowanie tematyki prac oraz poziomów wykonania. Spędziłam tam sporo czasu ale nic tak na prawdę nie zapadło mi w pamięć. Zobaczymy jak będzie za rok ;)

Pozdrawiam

MartaK - 30 Kwiecień 2008, 17:28

Zeszłoroczna galeria wypadła o niebo lepiej. Ze względu na miejsce oraz prace. Kto? miał pomysł ale nie do końca go dopracował.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group