Chór No Name - Próbki utworów :)

Różowa Tina - 24 Kwiecień 2008, 20:11
Temat postu: Próbki utworów :)
Chciałabym wszystkim przedstawić próbki naszych utworów :) Jeste?my w trakcie nagrywania płytki :) i wszystkie utwory będzie można usłyszeć na wrzuta.pl lub na youtube.com
A póki co oto niektóre z utworów :)

Hide You - Kosheen:
http://www.wrzuta.pl/audi...o_name_-_hide_u

Psalm stoj?cych w kolejce - Krystyny Prońko:
http://pl.youtube.com/watch?v=l-C_q9mo2EM

Wieża Babel - Musical Metro:
http://pl.youtube.com/watch?v=W6xitSN3WIM

Prosiłabym o wyrażanie swoich opinii na nasz temat, które mog? nam pomóc, co? poprawić lub po prostu nas ucieszyć ;)

Johny Q - 25 Kwiecień 2008, 18:44

Różowa Tina, jestem pod wrażeniem Hide U . Niezły Beatbox hehe :)
Różowa Tina - 25 Kwiecień 2008, 19:34

cieszę się, że Ci się podoba :D
Neo - 27 Kwiecień 2008, 09:07

Różowa Tina, moja opinie o tym nagraniu już znasz. Dorównała? wokalem wokalistce Kosheen. Pamiętam jeszcze to nagranie z Herbaciarni z zeszłego roku hehe.
Różowa Tina - 27 Kwiecień 2008, 10:38

no miło mi, że tak my?lisz nadal, aczkolwiek porównanie mnie do wokalistki Kosheen to raczej lekka przesada :P jeszcze mi dużo brakuje :P
Neo - 27 Kwiecień 2008, 11:27

Chyba miała? na my?li ilo?ci ?ladowe różnicy ;) Mam nadzieje,że pomy?lisz wreszcie o indywidualnych nagraniach bez ?piewania z repertuaru .
Nobody - 27 Kwiecień 2008, 12:05

Różowa Tina, lukłem sobie inne wasze nagrania i przypadło mi do gustu wykonanie 20 latków. Macie niesamowite barwy głosów. Życzę wielu sukcesów ;)
Różowa Tina - 28 Kwiecień 2008, 08:25

nobody na żywo wszystko o wiele lepiej wygl?da ;) a tak ogólnie to dziękuję bardzo za wszystkie pozytywne opinie :)
iDQP - 8 Maj 2008, 15:23

słuchałem tylko "hide u" bo bardzo lubie ten utworek i jezeli mam oceniac subiektywnie no to lecimy:

- przede wszystkim akcent. Dziwnie brzmi "if" (chodzi mi o to dokładne "i" które w oryginale bardziej podchodzi pod "e") no i zamiast "protect you" słyszę "project you" ale akcent to w sumie nie jest taka prosta sprawa wiec cwicz ;)

- barwę głosu masz bardzo fajn? (ale słyszę, że wyżej ?piewasz dużo lepiej)

- ten beatbox mi nie podchodzi, z metronomem byloby duzo lepiej : P

ale ogólnie miłe wrażenie, daję 6/10
jak kiedy? co? swojego nagrasz to ci mogę zremiksować : )

pozdrawiam

Różowa Tina - 8 Maj 2008, 19:30

dzieki za slowa uznania i krytyki także bo to się przydaje ;) miło, że w ogóle zajrzałe? na stronkę z nagraniem :)
pozdrawiam :P

p.s. bardzo miło mi również, że chciałby? zremiksować mi co? :) aczkolwiek narazie dopiero z zespołem ustalamy repertuar :P

Mariola - 11 Maj 2008, 18:22

Różowa Tina, masz piękny głos, możesz się zamienimy. Bo ja strasznie piszczę jak ?piewam. :D
Różowa Tina - 12 Maj 2008, 10:34

Mariola nie słodĄ mi tak bo popadnę w samouwielbienie :D nie no tak serialnie to dzięki za komplement, ale jeszcze muszę dużo popracować nad swoimi strunami głosowymi, bo też niekiedy jak wysoko ?piewam, to piszczę, albo się wydzieram ;) pozdrawiam ;)
Lordi - 9 Kwiecień 2011, 23:13

Różowa Tina, strona wyparowała :( Materiał ostatni na YT jest z przed 3 lat, czyli wnioskuję,że z chóru nic nie zostało.
Neo - 29 Czerwiec 2011, 10:02

Lordi, strona działa tylko brakuje jje grafiki w kilku miejscach :D

Lordi napisał/a:
Materiał ostatni na YT jest z przed 3 lat
Wiesz każdy kiedy¶ kończy to liceum :P
Neo - 24 Sierpień 2013, 14:34

Strona jest zawirusowana. Odradzam odwiedzanie. :/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group