Auto-Moto - Gdzie dokonać przegl?du klimatyzacji ?

dj_rey - 12 Maj 2008, 15:38
Temat postu: Gdzie dokonać przegl?du klimatyzacji ?
Pytałem na Roosevelta i tam powiedzieli mi za nabicie klimy 150zł a odgrzybienie 50zł.
Może korzystali?cie z jakich? innych punktów, gdzie robi? to fachowo (zwłaszcza odgrzybianie) i w miarę tanio...

Johny Q - 12 Maj 2008, 19:20

Praktycznie wszędzie sa takie ceny. A lepiej nie szukać zbyt taniego bo może się okazać,że nic nie zrobi? a wezm? kasę. Kumpel tak miał :/
dj_rey - 12 Maj 2008, 20:31

...a wiesz może, gdzie s? jeszcze jakie? punkty serwisowe w Piotrkowie, gdzie bawi? się klim? ?
Sony - 31 Maj 2009, 14:33

Ja polecam taki milutki warsztacik na ul. Słowackiego 245. Tel. 501-622-011

Od kilku miesięcy odgrzybiaj? ozonem, a wiadomo że ozon jest najskuteczniejsz? metod? na chwilę obecn?. Krótko mówi?c sprawdzenie szczelno?ci, odgrzybianie i nabicie kosztuje u nich jakie? 150zł.

polAnka - 21 Czerwiec 2014, 12:35

Obecnie mam auto firmowe i jak jestem w Łodzi to robię przegląd w FeuVert http://www.feuvert.pl/oferta/uslugi/przeglady.html bo moja firma ma z nimi podpisaną umowę na obsługę bezgotówkową. Nie pamiętam ile u nich kosztuje przegląd klimatyzacji bo na koniec miesiąca wystawiają jedną fakturę zbiorczą. To firma która ma serwisy w całej Polsce i za granicą i chyba robią to dokładnie. Sądząc po cenach opon w ich sklepie firmowym, nie sądzę by było tam drogo. Do tego jeszcze pewnie nasza firma ma tam zniżki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group