Piotrkowska Grupa Rowerowa (PGR) - budowa toru

dh - 7 Wrzesień 2008, 14:02
Temat postu: budowa toru
Witam chciałbym zaproponować budowe hopek i dropów w lesie obok michałowskiej czy bed? chętni do pomocy?
Tofik - 8 Wrzesień 2008, 21:24

pewnie ze tak:D :D
tylko czy jest sens budowania?? bez pilnowania długo nei wytrzyma;/

Nobody - 9 Wrzesień 2008, 21:23

W sumie kto będzie łaził po lesie i niszczył co? takiego ?
Tofik - 10 Wrzesień 2008, 17:14

uwierz mi ludize jak nei maja co robic to niszcza...;/ kiedys było cos ala tor dirtowy...jak sie jedzie na raków w lesie po dawnych lejach dombowych...było cos a z czaem nie było nic;/
dh - 10 Wrzesień 2008, 20:21

Ja jednak proponuje co? zbudować je?li chodzi o szpadle to się załtwi gorzej z ziemi? która wlesie nienadaje sie zabardzo na budowe noi potrzebna jest jeszce taczka a co do dropa to ja z pracy moge mieć palety więc co? sie zbije:)
Neo - 10 Wrzesień 2008, 20:39

Hmm a może tak na Michałowskiej 33, tam gdzie odbył się zlocik w minion? niedziele. Teren jest spory na miejscu mieszka wła?ciciel także miał by pod okiem teren. Co Wy na to ?
Tofik - 11 Wrzesień 2008, 13:14

tam nie gupi pomysł ale tam raczej typowy dirtowy tor... a w lesie mozna zrobci nawet jakiegos ns'a:D

chocaiz nieorganiczone sa nasze mozliwosci w tworzeniu:D

Krakersik - 14 Wrzesień 2008, 18:03

A może na wolborskiej za restauracj? le?n? po lewej po prawej stronie (w kierunku trasy) ?

Tam jest sporo miejsca, tylko,że miejsce znajduje się blisko drogi w miejscu byłego boiska i bywa dosyć często odwiedzane. To miejsce mi do głowy wpadło.

Tofik - 14 Wrzesień 2008, 19:02

a pozwolenie bys miała zeby tam zdudowac cos??? nie bo to pewnie miasta;/
Mariola - 28 Listopad 2008, 19:33

A gdyby tak dogadać się z naszym UM ? Skoro wybudowali "mini" skate park to może znaleĽli by fundusze na taki tor.
Krakersik - 2 Grudzień 2008, 22:04

Pomysł nie głupi. Ów Skatepark miał swojego pomysłodawcę z pewno?ci?. Bo przeciez "nasi urzędnicy" sami by na to nie wpadli. sportowcy z nich prze wspaniali (widać to było na meczu MLPN :lol2: )

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group