Gry PC i konsole - Gry na PC

Neo - 14 Październik 2008, 20:53
Temat postu: Gry na PC
Z racji tego,że nikt do tej pory nie założył tematu mówi?cego ogólnie o grach na PC, ten będzie takim głównym.

Z pewno?ci? wiele osób słyszało/czytało/grało w grę Tomb Rider ze słynna bohaterka Lar? Croft. Tym razem w jej rolę wcieli się zupełnie nowa osoba. Nie będzie to już Angelina Jolie lecz Alison Carroll. Będzie ona promować grę 'Tomb Raider: Underworld'. Zobaczcie film, który przestawia, jak Alison stawała się Lar?.


Krakersik - 22 Październik 2008, 00:00

Nie znam osoby, która by chociaż raz nie zagrała w tę grę :P Ja swoj? przygodę z owa gr? odbyłam dobre 8 lat temu - chyba w 1999 roku. wtedy nie mogłam sie od niej oderwać i koleżanka mnie siła odci?gnęła od komputera :D
Ale wiadomo, z niektórymi rzeczami tak jest , je?li już co? nas zafascynuje nie potrafimy przestać się tym zajmować. Tak też było ze mna i t? gr?.
Obecna aktorka, która wciela się w Lare Croft wydaje się być podobna do tytułowej postaci i to z pewno?ci? jest jej plus.

Lordi - 24 Październik 2008, 11:28

Czyżby Angelina była za stara na tego typu akrobacje ? ;) Chociaż nie powiem Alison jest do niej podobna i ma również zmysłowe ruchy :P
Sony - 31 Maj 2009, 14:27

Angelina może by i dała radę, ale widać nadszedł czas zast?pić j? młodszym egzemplarzem ;) A ja ostatnio szpilam w wolnych chwilach w Need For Speed Underground II. W sumie z serii NFS to nie celowałem jeszcze wyżej niż w NFS MW :D Jako? czasu brak :)
Lukazie - 15 Czerwiec 2009, 18:28

Ja gralem w prawie wszystkie częsci NFS , oprócz Pro Street (podobno lipa )

Najbardziej do gustu przypadła mi czę?ć Most Wanted ,
Carbon również był super , ale jako? tak wszystko błyszczało , ta grafika :D

a tak na codzień to GTA San Andreas , Vice City , Counter Strike , Soldat 2D:D , i gra w przegl?darce menelgame :D

rodox - 19 Maj 2010, 00:21

po przej?ciu underground II, Most Wanted, Carbona, Undercover, gram obecnie w Shifta i z powrotem w Most Wanted :) Jaki? taki sentyment do Tych Need For Speed-ów :)
Lordi - 21 Maj 2010, 13:49

A NFS nic nowego nie wypuszczał w tym roku?
rodox - 23 Maj 2010, 11:18

w tym nie wiem ale w ubiegłym Shift wyszedł
Neo - 7 Grudzień 2010, 20:05

NFS nic obecnie nowego nie wypuścił :P Ale za to pare dni temu ruszyły zapisy do beta testów nowego Battelfielda ;)


Lordi - 29 Grudzień 2010, 00:08

Ok, ja jestem zainteresowany ale kto mi zmodernizuje kompa?

Bo nie ma opcji aby na moim sprzęcie poszłą ta gra, czy też jakakolwiek z nowych. Mają takie wymagania,że szok.

Johny Q - 27 Kwiecień 2011, 11:31

Kurza twarz :D Ciężko się w to gra hehe. Co chwile ginąłem. Ledwo zdąrzyłem kogoś zauważyć to już dostawałem.

P.S. Mam gre Enter The Matrix, czy ktoś wie jak tam zmienić poziom detali? Bo w opcjach mam pusto. A gra mi się strasznie tnie. :P

Neo - 8 Czerwiec 2011, 11:24

Johny Q, w tym sęk,że nie ma. Tzn ja w mojej wersji też nie miałem. A skoro gra się tnie, to masz zbyt słabą grafike. Gra śmiga płynnie na parametrach 128/128 grafiki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group