Szkoła, Studia, Praca... - Gdzie do pracy?

GoQ - 12 Listopad 2008, 09:45
Temat postu: Gdzie do pracy?
Witam wszystkich serdecznie.
Jestem ?wieżo po kursie na wózki widłowe i chciałbym aby?cie mi doradzili gdzie najlepiej starać się o pracę. Chodzi mi tutaj o różne magazyny w okolicy piotrkowa. Gdzie najlepiej płac? i najbardziej licz? się z pracownikiem? Zależy mi na dobrej pensji ponieważ przeprowadzam się do piotrkowa i chce się tam utrzymać a z tego co wiem mieszkania tanie nie s?. Tak więc proszę o poradę.

Krakersik - 14 Listopad 2008, 09:38

Gdzie? już chyba ktos o tym pisał :) Na pewno mogę ci odradzić Kaufland zarówno jak i market jak i magazyn przy Piotrkowie. Wszędzie lepiej ale nie tam.
Nobody - 15 Listopad 2008, 15:21

GoQ, to widze,że wysoko mierzysz ;] Magazyny znajduj? się na ul. Logistycznej (kierunek Raków) inne w Rokszycach I i II (kierunek Bełchatów).
Lordi - 16 Listopad 2008, 13:56

Nobody no co Ty chcesz skoro uważa,że tylko to może robić :)

Z praca w Piotrkowie jest tak sobie. 90 % ofert dotyczy pracy magazynowej, czyli kiszka. Pozostałe oferty pojawiaj? sie jednego dnia lub też wcale bo firmy załatwiaj? sobie pracowników wewnętrznie "po znajomych".

Mariola - 28 Listopad 2008, 19:43

Nie wiecie czasem czy gdzie? nie poszukuj? ludzi do pracy biurowej ? Bo fizyczna nie wchodzi w rachubę. nie po to człowiek się uczył tyle lat :)
pavelosek - 2 Grudzień 2008, 11:20

Aż tak strasznie jest w tych magazynach w Rokszycach? Spodziewam się, że lekko nie jest, ale chyba bez przesady ;-) Bo już kr?ż? o tym legendy :) Najważniejsze jakie zarobki tam s?? Podobno w Kauflandzie s? najwyższe - 2000zł brutto prawda to?
Nobody - 2 Grudzień 2008, 14:08

pavelosek, Kaufland to najgorszy magazyn logistyczny jaki obecnie działa w rejonie Piotrkowa. Głównie chodzi tu o poszanowanie pracownika. Wynagrodzenie jest podobne jak w kilku innych firmach z tej branży. Przy okazji aby? był tego ?wiadom, ludzie pracuj? tylko tyle godzin ile maja w grafiku. Także otrzymuj? standard około 1600 zł na rękę.

Wybierz każda inna firmę ale nie Kaufland. :!:

Krakersik - 2 Grudzień 2008, 22:02

Nobody, mogę napisać,że "wyj?łe? mi to z ust" :D
piter - 18 Marzec 2009, 19:46

mozesz spróbowac w Nomi tam nie jest cięzko lecz kasa malo atrakcyjna, spróboj rowniez na ulicy Logistycznej czyli na Rakowie tam ciagle buduja cos nowego i juz chyba 5 magazynow funkcjonuje, absolutnie odradzam Kaufland, podpisuje sie pod tym co napisano w poprzednich postach, pracowalem tam, szkoda czasu i zdrowia marnowac a zarobki coraz mniejsze w Kaufland, 1500 na ręke tam wychodzi obecnie, ale natyrac sie trzeba jak dzik przez 12,5 godziny
Nobody - 28 Marzec 2009, 08:35

Sugeruje wybrać sie również do firmy IKEA, znajduje się ona na obrzeżach Piotrkowa (kierunek ŁódĄ).
C E Z - 30 Marzec 2009, 21:26

Cze?ć.
Tak czytam i oczom nie wierzę. Wszyscy do pracy w sklepach i magazynach to się chyba nie dostaniemy. Może warto by było zrobić co? innego, co? dla siebie. Przecież jest net i możliwo?ci jakie daje.
Warto spróbować.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group