Po godzinach... - Sklep z dopalaczami w Piotrkowie:)

dh - 15 Grudzień 2008, 15:41
Temat postu: Sklep z dopalaczami w Piotrkowie:)
Witam słyszeli?cie że otworzyli sklep z dopalaczmi w Piotrkowie na armi krajowej bliżej dzielnej mam nadzieje że będzie tanio pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!
cyb3rpunk. - 18 Grudzień 2008, 08:36

łooo hohoh, z tego co wiem, to sklep został otworzony na D?browskiego 15 ; )
poki co maly asortyment, ale pewnie sie rozkręci ;) , a co do cen - jest drożej niż mialby? kupować na stronie, ale to chyba logiczne (:

Nobody - 20 Grudzień 2008, 11:57

Wybaczcie ale nie bardzo wiem jakie dopalacze macie na my?li ?
cyb3rpunk. - 20 Grudzień 2008, 14:32

a takie to: http://www.dopalacze.com/, powiedzmy sobie tak legalne zamienniki nielegalnych substancji ; ) jedyn? wart? polecenia rzecz? tam s? ekstrakty z szałwi wieszczej (: oczywi?cie nie namawiam nikogo na nic (;

pozdrawiam

Krakersik - 31 Grudzień 2008, 09:41

Tylko,że lekarze nie sa w stanie potwierdzić,że od takiego dopalacza sie nie uzlaeżnicie. Także ja szczerze nie polecam. Jesli kto? nie opotrafi się bawić bez dopalacza to przykre.
TrzyDe - 6 Styczeń 2009, 10:56

Jeżeli kto? ma palić czy brać to i tak będzie to robić, jednak dopalacze s? legalnym rozwi?zaniem problemu z nielegalnymi używkami. Różnice s? takie (piszę o mieszance szałwii i innych ziół): działa dłużej, czasem dużo dłużej (potem już to działanie bardzo męczy i "muli" człowieka), ma inny smak i zapach (na pocz?tku jest słodkie, z czasem staje się bardzo kwa?ne) i oczywi?cie w zależno?ci od mocy potrzebna jest rożna ilo?ć. Nie piszcie o tym czy możliwe jest uzależnienie czy nie, tak naprawdę nie ma chyba używki, która nie uzależniałaby. Należy o tym pamiętać sięgaj?c choćby po kawę
Nobody - 9 Styczeń 2009, 14:14

TrzyDe, zgadzam się w 100%. Dobrze to ujęła?. :]
Lordi - 9 Styczeń 2009, 17:39

Kto? z Was może cokolwiek polecić z tego sklepu ? Ja nie jestem znawca tematu takich rzeczy.
cyb3rpunk. - 10 Styczeń 2009, 12:29

Krakersie ;D tu nie zawsze chodzi o zabawe, proponuje zagłębić się w temat szałwii wieszczej :) i doczytać, o co chodzi tak na prawdę :)

a czy moge cos polecic? moge, mieszanki ziołowe na czele z Genie. szławie moge polecic, jak kto? potrafi j? palic i nie zrazi sie, że za pierwszym razem nic mu nie bęðzie ;-)

pozdrawiam.

Lordi - 21 Styczeń 2009, 22:02

O widzę,że Pan znawca nam się trafił :D A co by? polecił je?li kto? nie pali tak jak jak :P
cyb3rpunk. - 22 Styczeń 2009, 09:56

znawca może nie, ale tester jak najbardziej ; ) a jeżeli nie palisz, to zostaj? Ci tablety, których nie polecam, bo s? syfiaste :P

a tak ciut od tematu, rz?d ma w planach delegalizacje BZP, a razem z tym syfem chc? zdelegalizować Szalvie Wieszcza, która gdyby nie te sklepy dalej byłaby w kręgach zainteresowanych. ;|

bobek - 30 Czerwiec 2009, 12:15

wie ktos jaki jest adres sklepu z dopalaczami w piotrkowie w rynku trybunalskim?
TrzyDe - 1 Lipiec 2009, 07:06

Teraz sklep z dopalaczami znajduje się przy ulicy D?browskiego, ale nie pamiętam numeru budynku. Jak się jedzie od Słowackiego to po lewej stronie:)
bobek - 4 Lipiec 2009, 13:50

Chciałem zobaczyć co tam jest
Ada - 4 Lipiec 2009, 14:35

TrzyDe napisał/a:
najduje się przy ulicy D?browskiego, ale nie pamiętam numeru budynku.
D?browskiego 15 obok Palady, schodkami w dół. :)
TrzyDe - 5 Lipiec 2009, 16:01

no wła?nie ;)
Sony - 5 Lipiec 2009, 18:39

No i mnie uprzedziły?cie :D Akurat ten sklepik jest praktycznie po s?siedzku mojego miejsca pracy :P
ceicehaigr - 28 Wrzesień 2009, 01:01

Teraz zamiast Candy Shopu będzie sklep partnerski dopalacze.com
Otwarcie 03.10.2009r sobota godzina 14.00 SprawdĽ nowe ceny!
Póki co candy shop caly czas czynny pomimo modernizacji drogi d?browskiego 15.

ceicehaigr - 10 Październik 2009, 15:22

Jakby kto? chcial się dowiedziec co jest na stanie lub jak jest czynny sklep w nietypowe dni (?więta itd) to tutaj podaję nr telefonu 721 150 196 lub gg: 2772540
Jest na oficjalnej stronie dopalacze.com lub na forum-dopalacze.com



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group