Fotografia - Sebastian Kaczorowski

knaitsabes - 29 Styczeń 2009, 11:52
Temat postu: Sebastian Kaczorowski
Witam
Zapraszam na moj? now? stronę: www.sebastiankaczorowski.com
Bardzo mile widziane opinie i sugestie dotycz?ce zdjęć jak i samej strony.
Pozdrawiam

Johny Q - 2 Luty 2009, 00:11

Z po?ród zdjęć,które miałem okazję obejrzeć na twojej stronie, to chyba najlepsze wydaj? się być czarno białe. W przypadku ?lubnych dopatrzyłem sie na kilku zbyt mocnego ?wiatła flesza, psuje to cała kompozycję. Oczywi?cie ja znawca tematu nie jestem, zatem mogę się mylić.

P.S. najlepsze fotki to portrety itd.

knaitsabes - 2 Luty 2009, 10:46

Johny Q napisał/a:
Z po?ród zdjęć,które miałem okazję obejrzeć na twojej stronie, to chyba najlepsze wydaj? się być czarno białe. W przypadku ?lubnych dopatrzyłem sie na kilku zbyt mocnego ?wiatła flesza, psuje to cała kompozycję. Oczywi?cie ja znawca tematu nie jestem, zatem mogę się mylić.

P.S. najlepsze fotki to portrety itd.


Dzięki za opinie. Co do zdjęć ze zbyt mocnym fleszem to niestety czasami ko?cioły i sale s? tak ciemne że nawet bardzo jasnym obiektywem i wysokim ISO nic nie można zdziałać i wtedy niestety musi i?ć flesz. Na szczę?cie to s? sporadyczne przypadki. :)
Pozdrawiam

Krakersik - 25 Luty 2009, 13:32

Zdjęcia ?lubne już mi się przejadły, także o nich nie napisze ani słowa.

Zdjęcia modelek maja dobre kadry, o?wietlenie aż miło się je ogl?da. Jak możesz dodaj do galerii fotki krajobrazów, miejsc itd. No chyba,że takowych nie robisz to ok.

P.S. strasznie wolno się ładuje ta galeria - bł?d ,że ładuje się wszystko na raz a nie pojedynczo.

Czę?ć prac można było obejrzeć już w tych tematach:

http://piotrkowianie.com/...t2655.htm#17486

http://piotrkowianie.com/...t1755.htm#11797

knaitsabes - 27 Luty 2009, 09:32

Dzięki. Galeria z modelkami faktycznie do?ć długo się ładuje, jednak jest to strona typowo ?lubna a zdjęcia modelek s? tylko miłym dodatkiem. ;) Jak tylko zrobię stronkę typowo z galeriami "modelingowymi" i przyrodniczymi (a takich fotek trochę w "szufladzie" mam) to obiecuję że będzie to lepiej chodziło :)
Pozdrawiam i zapraszam zainteresowane osoby na sesje.

Nobody - 7 Grudzień 2009, 13:00

Pojawiło sie sporo nowych zdjęć , no no chylę czoła koledze. Tak lukałem sobie głównie zdjęcia z sesji przed ?lubem plenerowe. Wiadomo,ze pary o tym decyduj?, ale takie niektóre do?ć oklepane. Dochodzę do wniosku,że naszym fotografom kończ? się pomysły :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group