Szkoła, Studia, Praca... - Jaki jest Piotrków?

Kasia26 - 20 Lipiec 2009, 20:35
Temat postu: Jaki jest Piotrków?
Witam, sytuacja życiowa zmusiła mnie do przeprowadzki z Opola do Waszego miasta, niedługo zostanę Piotrkowiank? (poprawcie mnie, je?li inaczej się mówi ;)
W zwi?zku z tym moja ogromna pro?ba. Nigdy nie byłam w Piotrkowie, chciałabym uzyskać jakiekolwiek informacje na jego temat. Interesuje mnie wszystko, gdzie najlepiej wynaj?ć mieszkanie (może jaka? dzielnica jest szczególnie sympatyczna...), gdzie robić zakupy, chodzić na piwko, dobrze zje?ć... Jak tam się, w Waszym odczuciu, mieszka...
Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

TrzyDe - 21 Lipiec 2009, 07:06

Z miejsc gdzie warto zje?ć to przede wszystkim polecam Svejka przy ulicy Szewskiej ze względu na przefantastyczne pierogi :D , a je?li chodzi o pizzerie to chyba najlepsz? jest Tina, która znajduje się przy ulicy Słowackiego i druga, która jest w al. 3 Maja. Piwko... odwieczny problem "gdzie i?ć na piwo". To krótka lista niezłych pubów w P-kowie: (już wspomniany) Svejk, Starówka, która znajduje się tuż obok, a która aktualnie jest w remoncie, Skyy, które jest przy nie wiem jakiej ulicy bo nie pamiętam, ale też w Rynku, Pub Kino, Bizancjum. W razie, gdybym co? ominęła to proszę o uzupełnienie. S?dzę, że jak większo?ć ludzi pewnie lubisz poruszać nóżkami na lewo i prawo w rytm muzyki tak więc oto miejsca, gdzie można oddać się harcom: Piwiarnia (ul. Wojska Polskiego niedaleko DaGrasso), 66 (ul. Narutowicza), Mohito (nie mogę powiedzieć, że lubię to miejsce, ale chcę być obiektywna; ul.Belzacka w tym samym budynku co biblioteka) i to chyba tyle. Życzę miłego mieszkania w naszym małym i, jak s?dzę, przytulnym mie?cie ;)
Kasia26 - 21 Lipiec 2009, 17:40

dziękuję:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group