Puby & Kluby - miejscówka na osiemnatkę

justyna.pt - 2 Grudzień 2009, 19:45
Temat postu: miejscówka na osiemnatkę
witam ;)
jakie możecie polecić lokale na urz?dzenie niedużej osiemnastki dla znajomych?
może ewentualnie jaki? bar, który można wynaj?ć?
...albo jakie? inne propozycje?

ata - 2 Grudzień 2009, 22:06

witaj ja swoja 18 (co prawda jakis czas temu :) ) robilam w pizzeri "jedynka" ul.Wojska polskiego.... natomiast jesli chcesz zaprosic naprawde nie wielka ilosc osob to polecam kredens rowniez wojaks polskiego, espositoi czy nowy lokal Hels Kitchen (lokal po Bizancjum)ul. Słowackiego..natomiast znajac zycie to znajmoi pomysla o jakims bardziej chodliwym miejscu i zakonczy sie na planie b lub innym tego typu, co tez nie jest glupia sprawa szcegolnie jak na 18 gdzie trzeba sie bawic:)
A no i wszystkiego najlepszego :) ;) :lol2:

Nobody - 7 Grudzień 2009, 12:57

ata napisał/a:
Hels Kitchen
Ten lokal odradzam, no chyba,ze kto? lubi czuć non stop zapach z kuchni bo tam jest tak kiepska klimatyzacja.

Polecić można: Eden ul. Sienkiewicza, SZATNIA lokal u zbiegu dwóch ulic Łódzka i Sadowa, Vojak Svejk ul.Szewska, Skyy ul. Rycerska :)

No to Heja banana :D

ata - 9 Grudzień 2009, 16:55

nobady masz racje w sumie nie zwrocilam uwagi na zapach, moze dlatego ze bylam tam jak bylo malo ludzi jakos jeszce dalo sie oddychac :) lokale jakie proponujesz sa ok, kwestia tylko tego jaka kto muzyke lubi....
editt - 9 Grudzień 2009, 17:48

A ja polecam DJ na 18stke ;) Adres masz tutaj www.night-music.pl ;)
PaniKa - 10 Grudzień 2009, 08:18

ata napisał/a:
lokale jakie proponujesz sa ok, kwestia tylko tego jaka kto muzyke lubi....


Wydaje mi się, że jak się urz?dza imprezę w lokalu, to chyba można zarz?dzić jaka muzyka ma być :)

ata - 10 Grudzień 2009, 21:18

tak jasne jezeli wynajmujesz caly lokal tylko dla siebie , bo jak to musisz sie dostosowac....
Johny Q - 23 Kwiecień 2010, 23:33

In-Centro, czy jak to sie tam nie nazywa to syf. Zamówiłem pizze z dowozem. Fajnie, bo przyjechała całkiem szybko ale to oc ujrzałem, to przerosło moje naj?mielsze oczekiwania... G*wno przybrane warzywami - tak to mogę opisać. Bez smaku, wygl?du, ilo?ci ?ladowe wszystkiego - ODRADZAM ta pizzerie. :[
ata - 30 Kwiecień 2010, 20:13

no to co reprezentuje soba in centro to jest smiech na sali..ja bedac tam poprostu przezylam szok...pizza k****wygladala jak mapa polski i nie przypominala pizzy tylko krowi placek.... nie polecam nie polecam i jeszcze raz nie polecam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group