Szkoła, Studia, Praca... - gdzie do pracy?

obserwator - 27 Grudzień 2009, 15:43
Temat postu: gdzie do pracy?
Mam pytanko czy ktos zna jakas firme w piotrkowie przyjazna pracownikowi , czy u nas sa same firmy typu kaufland, hearing..?
Neo - 2 Styczeń 2010, 12:54

obserwator, każda firma jest przyjazna je?li jeste? na wysokim stanowisku hehe. A tak na prawdę, to najlepsza jest własna firma ;)
ata - 3 Styczeń 2010, 21:22

dokladnie tak...na swoim najlepiej bo nikt Ci nie mowi co masz robic, nie strzela fochów, i nie narzeka...ale tak naprawde duzo tez daje podejscie do pracy bo jak Nie chce ci sie pracowac to wszedzie bedzie zle....i zawsze kazdy bedzie sie czepial....
Ada - 1 Maj 2010, 17:10

obserwator, wszystko zależy od tego jakiej pracy szukasz. W PTB 90% firm oferuje Ci najniższ? krajow? lub dostajesz umowę zlecenie lub umowę na pół lub 3/4 etatu a pracujesz jak na całym.

A firma przyjazna pracownikowi to taka w której sam będziesz sobie szefem ;)

rodox - 19 Maj 2010, 00:29

to się zgadza. Ja również pracowałem na minimum krajowym i to w sklepie komputerowym, w którym widziałem ile szef zarabiał.... Piotrków jako miasto nie daje dużych perspektyw zawodowych no chyba, że na prawdę ma się własn? firmę, ale wtedy to inne problemy się pojawiaj?
Lordi - 21 Maj 2010, 13:33

Piotrków to miasto dorobkiewiczów. Firma ma przychody ale pracownik nigdy tego nie odczuwa finansowo. Wyciskaj? ludzi jak cytryny i dziwi? się,że ludzie nie chc? pracować.
danielghost - 23 Sierpień 2011, 18:42

@ Lordi - jasne, ale nie tylko tak jest w Piotrkowie:) Moja narzeczona skończyła germanistykę i jak dzwoniła do jakiejkolwiek pracy związaną z jej zawodem to zawsze słyszała: "minimum dwa lata doświadczenia i najniższa krajowa". Przecież to śmiech na sali, kiedy młody człowiek ma zdobyć doświadczenie, kiedy się uczy?:)

Dlatego ja szukając rozwiązania, rozwiązanie znalazło mnie:) Z resztą, w Bełchatowie, Piotrkowie i Tomaszowie zaczynam rozwijać bardzo ciekawe projekty i ludzi chętnych do pracy chętnie wdrożę w moje projekty;)

Ada - 26 Sierpień 2011, 21:21

danielghost napisał/a:
Przecież to śmiech na sali, kiedy młody człowiek ma zdobyć doświadczenie, kiedy się uczy?:)
Studiuj i rób w między czasie praktyki gdzieś w urzędzie jakimś. :D

danielghost napisał/a:
Z resztą, w Bełchatowie, Piotrkowie i Tomaszowie zaczynam rozwijać bardzo ciekawe projekty i ludzi chętnych do pracy chętnie wdrożę w moje projekty;)
Jaka branża? ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group