Puby & Kluby - Darmowe bilety do kina HELIOS...

predatorback - 11 Marzec 2010, 12:43
Temat postu: Darmowe bilety do kina HELIOS...
Za oknem jeszcze zima, więc przegl?dam sobie ostatnio piotrkowskie strony. Natkn?łem się na www.verona.piotrkow.info na której znalazłem informacje o darmowych biletach do kina HELIOS. Całkiem ciekawa propozycja, tym bardziej że w kinie nie byłem od dawna. Mam tylko pytanie czy smak dań w VERONIE idzie w parze z atrakcyjno?ci? tej strony i reklamy? Je?li kto? tam był niech napisze...
Neo - 12 Marzec 2010, 00:06

Pizza w Veronie nie odbiega smakiem od innych. Sosom brakuje troche smaku i odpowiedniej konsystencji. Dobrze,ze mamy wybór i nie musimy chodzić tylko w jedno miejsce hehe.
Krakersik - 16 Marzec 2010, 17:15

Autoreklama... pfff Nie lubie Verony. Essposito is the best ! :D
ata - 21 Marzec 2010, 18:17

tez uwazam ze pizza w Esposito jest najlepsza, ale opinie sa rozne....

co do heliosa to miejsce tygodnio obskakuje ok 15 tysia ludzi nic dziwnego ze kazdy chce sie tam reklamowac

Lordi - 30 Marzec 2010, 13:43

predatorback, a nie natkn?łe? sie na to czase, bo pracujesz w firmie,która wykonała stronę? Płytkie.

Verona ma kiepskie ciasto a i ceny sa mało zadowalaj?ce. W skrócie: NIE POLECAM.

predatorback - 30 Marzec 2010, 14:29

I widzisz Lordi - w pewien sposób zmusiłem Cię do napisania czego? w tym po?cie. Czy pracuję, czy nie to inna bajka... Liczy się efekt pozycjonowania. I nie jest to wcale nic zdrożnego w erze Google.
Lordi - 13 Kwiecień 2010, 19:59

Jakim tam efekt? Firma nigdzie sie nie reklamuje i 90% ludzi nie wie,ze może w ogóle odebrać pizze jaka? darmow?. Także szkoda czasu na takie "auto reklamy".
ata - 23 Kwiecień 2010, 18:31

a to mozna pizze w kinie dostac.... <wow> :roll:
Johny Q - 23 Kwiecień 2010, 23:14

Chyba pizza xD

Verona sie lansuje bo nikt tam nie chodzi hehe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group