Sport w naszym mie?cie - Rolkarstwo w Piotrkowie

puzzel - 12 Marzec 2010, 19:39
Temat postu: Rolkarstwo w Piotrkowie
Wiosna idzie sniegi topnieja, czyli zaczynamy sezon na rolki. Gdzie najczesciej jezdzicie po naszym Piotrkowie, jak d³ugo czasu spedzacie na nich???. Przechodzac juz do sedna sprawy jesli zebra³o by sie dosc duza liczbe osob, chcia³bym zeby w naszym miescie powsta³o cos takiego jak KKF(Krakowski Klub Freestylowy) Jest to grupa ludzi interesujacych sie ³y¿wiarstwem organizujaca spotkania na lodowisku. W naszym przypadku by³o by to rolkarstwo. Da³o by rade cos takiego zrobic u nas?? :] Jesli byly by chetne osoby pisac pod moj nr Gadu 8198131 lub przez poczte puzzel@interia.eu
Krakersik - 16 Marzec 2010, 17:08

Jedyne na czym umiem je¥dziæ to wrotki. Na rolkach mam problemy z zatrzymywaniem. A gdzie je¿d¿ê? Po w³asnym osiedlu, co by sobie obciachu nie narobiæ :D
puzzel - 21 Marzec 2010, 12:57

Nie wa¿ne czy wrotki czy rolki wa¿ne zeby usk³adac grupe osób tak oko³o 15 i zorganizowac jakies przejazdy przez miasto o ustalonej wczesniej godzinie i dniu :]
ata - 21 Marzec 2010, 18:04

oki tylko uwazajcie na dziury....bo jak male kó³ko wpadnie w taka dziurke to moze byc problem :)
Lordi - 30 Marzec 2010, 13:46

ata napisa³/a:
bo jak male kó³ko wpadnie w taka dziurke to moze byc problem :)
Oj wyczuwam tu w³asne nieszczê?liwe prze¿ycia, zwi?zane w wrotkami/rolkami. :lol2:

puzzel, z ta 15 to chyba trochê za wcze?nie. Masê osób jest jeszcze wtedy w szko³ach/pracach itd. A i na ulicach jest bardzo du¿e natê¿enie ruchu. Zbyt du¿e prawdopodobieñstwo,¿e komu? siê co? stanie :)

Pomys³ ogólnie fajny. Jestem ZA !

cyb3rpunk. - 30 Marzec 2010, 14:04

Puzzlowi chyba bardziej chodzi³o o grupê piêtnastu osób ni¿ o godzine 15:00 ;)
ata - 30 Marzec 2010, 20:43

a czemu nie w 15 osob i nie o 15 :) :):)
15 na raz nie rozjada...

puzzel - 4 Kwiecieñ 2010, 23:42

Dobra jeszcze raz w skrócie. Chodzi³o mi o to zeby zebrac tak oko³o 15 osób interesujacych sie jazda na rolkach. Zalozyc wlasne forum. Umawiac sie w dane dni o danej wczesniej godzinie na jazde po miescie. Np: Daje post na forum ze w sobote 10 kwietnia o godzinie 19:30 spotykamy sie przed g³ownym wejsciem do parku. I jedziemy do jakiegos umowionego wczesniej celu. No cos w stylu jakis klub piotrkowskich rolkarzy xD i chce sie dowiedziec czy bylby ktos zainteresowany :D
Lordi - 13 Kwiecieñ 2010, 19:52

Wnioskuje,¿e spotkanie nie dosz³o do skutku w zwi?zku z tragedi? sobotni?. A co do tego co piszesz to tak jak bys za³o¿y³ Piotrkowska Grupê Rolkarsk?.
puzzel - 8 Maj 2010, 21:43

To nie mialobyc sptkanie tylko przyklad dalem :D
Lordi - 23 Pa¼dziernik 2010, 18:04

A cokolwiek Ci siê uda³o? Bo ja na mie¶cie wrotkarzy czy te¿ rolkarzy nie widujê w ogóle :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group