Kultura - Juwenalia 2011

Johny Q - 27 Kwiecień 2011, 11:23
Temat postu: Juwenalia 2011
Cisza o tegorocznych juwenaliach... w sieci znalazłem tylko informacje rzekomych artystach,którzy mają wystąpić:

Leniwiec, Farben Lehre, Pezet, Video, Milczenie Owiec i Symbolic.

Pezet, Video, Farben Lehre są dosyć kosztowni, aż trudno uwierzyć w ten spis. Ktoś może wie coś więcej?

Mariola - 28 Kwiecień 2011, 22:12

Wiem tyle samo co Ty :D czyli od wujka google.
Ada - 4 Maj 2011, 14:59

Moja znajoma uczęszcza na UJK i potwierdziła te informacje. Szkoda,że Video tak późno bo w sobote do pracy :P
Neo - 9 Maj 2011, 23:00

Odsyłam tutaj :P

http://piotrkowianie.com/...a-studenci,1461

Krakersik - 8 Czerwiec 2011, 10:46

Ubaw po pachy był na juwenaliach. Szkoda,że tylko 2 dni, ja bym mogła tak z tydzień.
Neo - 15 Czerwiec 2011, 12:47

Krakersik napisał/a:
Szkoda,że tylko 2 dni, ja bym mogła tak z tydzień.
Piątego dnia ja bym już nie był w stanie się ruszać hehe. Ogólnie koncerty wypadły bardzo pozytywnie. ;)
Paula - 14 Sierpień 2011, 13:03

Miałam iść na Video, ale niestety moje plany pokrzyżowała moja córeczka, która chyba przeczuwała, że chcę gdzieś iść i zamiast iść spać przed 22 to poszła o 23... i takim sposobem słuchałam Video będąc w domu :D
Ada - 26 Sierpień 2011, 21:27

Paula napisał/a:
i takim sposobem słuchałam Video będąc w domu :D
To chyba blisko mieszkasz 12-nastki ;) Ja na 4szłam do pracy w sobotę ale Video zaliczyłam :D (bez skojarzeń tylko proszę ^^ )
Johny Q - 6 Wrzesień 2011, 07:21

Paula napisał/a:
i takim sposobem słuchałam Video będąc w domu :D
ale nie z płyty? żartuje oczywiście. ;)

Powiem Wam,że tegoroczne juwenalia wypadły całkiem przyzwoicie. Pomijając niektóre głupawe konkursy i brak muzyki w przerwach. Wreszcie pojawił się jakiś artysta HH, bo od niepamiętanych czasów takowego nie było na juwenaliach, o ile w ogóle. :P A komuś coś lub ktoś się nie podobał?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group