Po godzinach... - zakupy grupowe- wasze opinbie

joaska20 - 11 Październik 2011, 10:18
Temat postu: zakupy grupowe- wasze opinbie
Hejka! Czy ktoś z was decydował się na zakupy grupowe? Jakie są wasze doświadczenia/opinie na ten temat? Razem z koleżanką przeglądałyśmy ostatnio kilka stron w tym temacie. Nawet ostatnio skusiłyśmy się na manicure:P (nie wiem czy kojarzycie taką stronkę smartbuyers.pl)
Zamiast 50 zł zapłaciłyśmy tylko 25:P Tak więc doświadczenie całkiem sympatyczne;)
A może macie na oku jakieś ciekawe oferty? piszcie:D

Neo - 11 Październik 2011, 22:13

Czasami trudno jest zebrać określoną ilość osób aby dokonać takiego zakupu, dlatego ja z tego nie korzystam. Zdecydowanie wolę przeglądać allegro/ebay ;)
laddy - 18 Luty 2013, 15:44

ja tez nie korzystam ztego typu zakupów, ponieważ zbyt wiele czytalam o tym jakie jest to w rzeczywistosci okradanie sprzedawcow... Wymagaja aby ktos przecenil oferte o 50% a potem zabieraja mu z tego dodatkowo 30% albo i wiecej.
tymon - 22 Lipiec 2013, 20:28

Też nie korzystalem nigdy z czegos takiego - moglabys napisać cos więcej? Na czym to polega? Duże zakupy chemiczno - kosmetyczne robię na tej stronce
http://www.superkoszyk.pl...elacze-107.html no ale chyba nie o cos takiego Ci chodzi?

Neo - 24 Sierpień 2013, 15:36

Google prawdę powie co do tych zakupów. A tak przy okazji, to całkiem ciekawą stronę podesłałeś, muszę się jej przyjrzeć ; )
Johny Q - 30 Wrzesień 2013, 12:43

Nie kupowałem, nie wiem :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group