Szkoła, Studia, Praca... - co sądzicie o pracy w Call Center

Wektorka - 6 Lipiec 2014, 20:49
Temat postu: co sądzicie o pracy w Call Center
Mój dziadek ciągle mi powtarzał: jak nie masz co robić to zdobywaj jakiś zawód. Ba ale jaki? Z obserwacji rynku pracy najwięcej teraz powstaje firm typu outsourcing call center. Usługi świadczone dla firm chcących zmniejszyć swoje koszty to ciągle rozwijający się rynek. Zewnętrzne biura podatkowe, firmy spedycyjne, biura rekrutacji pracowników, firmy reklamowe to był początek takich usług. Obecnie nowoczesny outsourcing to porady podatkowe, biznesowe, finansowe, rynku nieruchomości, sprzedaż bezpośrednia. Może czas od kursu Call Center. Myślę, że to powinien być obowiązkowy przedmiot w niektórych szkołach.
Z drugiej strony większość ogłoszeń pracy w Call Center dotyczy naciągania klientów, typu sprzedaż garnków za kilka tysięcy złotych. Sama już nie wiem co o tym sądzić.

Neo - 3 Październik 2014, 11:12

To rodzaj pracy kierowany głównie do studentów. znam tylko historię ludzi z pracy z Call center operatorów komórkowych i czuli się tam jak w obozach pracy. Zarobki bywają tam i dobre. Według mnie dużo lepsza jest praca w B2B lub B2C.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group