Kino, Telewizja, Teatr - Wasz ulubiony serial??

Neo - 20 Grudzień 2005, 22:01
Temat postu: Wasz ulubiony serial??
Każdy z Was posiada napewno jakie? swoje ulubione seriale. To też ja zacznę pierwszy :

, nie mam ich zbyt wiele bo konkretnie 3. Dwóch z nich możecie nie kojażyć. Jak to ja

zamieszciłem Wam mini galerie do kazdego z nich. To może wam sie jakos przypomnie.

no to zaczynamy.



1.EZ Street

(polskie tłumaczenie to Okrutne Ulice)
















2.Band Of Brothers

(polskie tłumaczenie to Kompania Braci)

















więcej informacji znajdziecie na stronie serialu

www.bandofbrothers.xt.pl =>której autorem jestem ja :)


3.Danger Bay
(polskie tłumaczenie to Niebezpieczna Zatoka)









A jakie s? Wasze ? :ok:

feety - 21 Grudzień 2005, 11:43

Mój ulubiony to "Boston Public". Leciał kiedy? na Polsacie ale niestety skończyła się druga seria. Mam nadzieję, że dokręc? nowe odcinki :)
Nobody - 5 Luty 2006, 23:13

Tyych seriali tyle leiciało i leci w telewizji,ze niewiem na co mam sie zdecydowac hehe. Ale chyba moim ulubionym bedzie hmm.... własnie Band Of Brothers,
Lubuje sie w filmach o 2 wojnie a ta historia jest oparta na faktach tym bardziej mnie zainspirowała.

Pozdrawiam

Marlenka - 7 Luty 2006, 15:56

NIe wypowiem sie na ten temat bo nie wiem jaki jest mój ulubiony serial.... moze ten o Niani co leci na TVN :) ale napewno nie "Moda na sukces: :zdziwko: Buziaki
Neo - 12 Luty 2006, 13:13

niania jest niezła, ale ciut szybko znikła z ekranów naszych telewizorów. Do tych 3 seriali co wypisałem powyżej mogę doł?czyć Roswell :)
feety - 13 Luty 2006, 08:32

No ja mogę dodać jeszcze jeden : "Egzamin z życia" :rotfl: ehhh...Mateusz Damięcki... :oczami: :rotfl:
Neo - 13 Luty 2006, 16:26

To jaka? telenowela czy jak ? :] Jako? nie bardzo lubuje się w polskich serialach .
Nobody - 14 Luty 2006, 07:03

Neo ja tez nie mam zielonego pojęcia co to jest :hyhy: A tak przy okazji przypomniała mi się nazwa serialu który bardzo lubiłem swojego czasu , mowa tu o ER, serial o lekarzach :) leciał na Polsacie kiedy? urwali w ?rodku sezony :(
Neo - 4 Wrzesień 2006, 01:35

Kurcze ER - Ostry Dyżu wspaniały serial o lekarzach z jednego ze szpitali w stanach :) Szkoda tylko,ze polsac nie wykupił kolejnych sezonów :(

Nadal mam taka mała cicha nadzieje,że TVP wyemituje ponownie "Niebezpieczn? zatokę". hmm niby nadzieja matk? głupich :D

Raven - 4 Wrzesień 2006, 10:35

Wiec, serial który uważam za najlepszy serial komediowy na ?wiecie, lepszego jeszcze nie widziałem to "The Friends" - Przyjaciele.

"Szóstka ludzi Monika, Rachel, Pheobe, Joey, Chandler, Ros to bohaterowie najbardziej znanego serialu na ?wiecie. Mieszkaj? w Nowym Jorku przy Grove Street. Popołudniami spotykaj? się w kawiarni Central Perk, gdzie przesiaduj? godzinami i rozmawiaj? na najróżniejsze tematy ?wietnie się bawi?c i wci?gaj?c w tę zabawę widzów."

Serial bardzo gor?co wszystkim polecam.

Neo - 4 Wrzesień 2006, 10:44

Raven napisał/a:
za najlepszy serial komediowy na ?wiecie


WOW u mnie on nie ma takie rangi. Nie raz się w nim usmiałem ale z czasem zacz?ł mnie nudzić. S?dze ,że w szramki z Przyjacielami mog? stan?ć 2 seriale :

- Allo Allo
- Hotel Zacisze

S? to klasyki heheh i dla mnie o wiele ciekawsze niż Przyjaciele. Ale wiadomo s? gusta i gu?ciki. :)

Mario - 4 Wrzesień 2006, 11:55

Mój ulubiony serial to "Tajemnice Smallville" :D
http://smallville.aeri.pl/

Królewna_Lufka - 4 Wrzesień 2006, 12:01

Ja tam nie lubie seriali :P Czasem jak nie ma co ogl?dać to popatrze ale nie ?ledze dokkładnych wydarzeń z życia bohaterów :D
a te wszystkie mody na sukces i brazylijskie to uuhh :killer: zlikwidować w ogole :D

Mario - 4 Wrzesień 2006, 12:06

Królewna_Lufka napisał/a:

a te wszystkie mody na sukces i brazylijskie to uuhh :killer: zlikwidować w ogole :D

"Moda na sukces" to jest normalnie masakra pił? mechaniczn? :lol2: Nie wiem jak ludzie mog? to ogladać skoro tempo akcji w ogole nie ma tempa co ja gadam :hahaha:

Królewna_Lufka - 4 Wrzesień 2006, 12:09

Mario napisał/a:
Nie wiem jak ludzie mog? to ogladać skoro tempo akcji w ogole nie ma tempa

dokładnie :D tam jedna akcja ci?gnie się przez 10 odcinków :rotfl: i z tego co mi kolezanka opowiedziała gdyż jej babcia jest zagorzał? fank? tego serialu :hahaha: tak kazdy każdego z kazdym już zdradził :lol2: a odcinków to jest pewnie juz ze 3 tysi?ce :rotfl:

Neo - 4 Wrzesień 2006, 12:09

Mario napisał/a:
Tajemnice Smallville


Dobry serial, wreszcie możemy się dowiedzieć co się działo w młodzieńczych lata Supermena :)

Królewna_Lufka napisał/a:
a te wszystkie mody na sukces i brazylijskie to uuhh :killer: zlikwidować w ogole :D
,

Czyli kanał Romantica powinien zostać kompletnie usuniety, bo tam przez cały dzień leca takie seriale brazylijskie. Natomias moda na sukces hmm tam 1 aktor gra 10 ról :lol2:

Marlenka - 4 Wrzesień 2006, 16:21

Neo napisał/a:
ER - Ostry Dyżu
tez go ogladałam nie raz i to nawet z siork? ale wła?nie już ich nie ma i jest d**a :D <--może tak byc napisane :?:
Raven napisał/a:
Przyjaciele.
hehehe s? zajeb**** nie da się opisać i nie raz się u?miałam przy tym serialu jak dla mnie bomba :super:
Mario napisał/a:
"Tajemnice Smallville"
no to zgrałby? się z moim szwagrem :D też go lubi a jak raptem widziałam ze dwa odcinki :) to jest o tym chłopaku co ma co? tam z ogniem jak?? moc :?: dobrze kojaże :?: :D
Cytat:
"Moda na sukces" to jest normalnie masakra pił? mechaniczn? :lol2: Nie wiem jak ludzie mog? to ogladać skoro tempo akcji w ogole nie ma tempa co ja gadam :hahaha:
dobrze gadasz to się w kóło powtarza ten tego może zabić ta zdradziła męża po raz setny i może być w ci?ży a on j? z domu wyrzuca i po 20 odcinkach przyjmuje ja spowrotem itd :/ ehs... n/C :/
Królewna_Lufka napisał/a:
gdyż jej babcia jest zagorzał? fank? tego serialu :hahaha:
większo?ć babć to ogl?da :!:
Cytat:
tak kazdy każdego z kazdym już zdradził :lol2:
óóÓóó widze że co? przegapiałam :lol2:
Cytat:
Dobry serial, wreszcie możemy się dowiedzieć co się działo w młodzieńczych lata Supermena :)
oj to chyba nie trafiłam :/
Raven - 4 Wrzesień 2006, 17:21

Eee takie male sprostowanie co do serialu ER - Ostry dyżur leci sobie w TV o 17:15 na TVN 7, nie wiem czy to od tego tygodnia, ale napewno leci bo dzis przypadkowo wlaczylem sobie i akurat sie na ostatnie 15 min zalapałem.
Mario - 4 Wrzesień 2006, 19:13

Marlenka napisał/a:
to jest o tym chłopaku co ma co? tam z ogniem jak?? moc :?: dobrze kojaże :?: :D

Nom Marlenka to jest to :D Ma między innymi tak? umiejętno?ć, że może "walić" ogniem z oczu :lol2:

Neo - 4 Wrzesień 2006, 21:21

Raven napisał/a:
Eee takie male sprostowanie co do serialu ER - Ostry dyżur leci sobie w TV o 17:15 na TVN 7,


Masz nie fart bo to s? stare odcinki pfff żadna ze stacji nie wykupiła kolejnych sezonów :)

Marlenka napisał/a:
to jest o tym chłopaku co ma co? tam z ogniem jak?? moc


Hmm Supermen i ogień chyba mała pomyłka. To nie ten serial.

Raven - 4 Wrzesień 2006, 22:25

"Masz nie fart bo to s? stare odcinki pfff żadna ze stacji nie wykupiła kolejnych sezonów"

Pff a gdzie ja tam napisalem ze to sa nowe odcinki :D

"Hmm Supermen i ogień chyba mała pomyłka. To nie ten serial"

Hmm a czym niby wypalił na stodole znak pochodzacy z jego rodzimej planety ? Raczej onistymi promieniami.
Chociaz to też zalezy chyba od wersji bo rzeczywiscie w co poniektorych wyglada to na laser.

Informacje z Wikipedii:

"Potrafi latać niczym samolot, ma potężn? siłę fizyczn?, w razie zagrożenia ciska z oczu promieniami laserowymi, a także biega niemal z prędko?ci? ?wiatła i posiada sokoli wzrok"

Neo - 4 Wrzesień 2006, 22:44

Lol nie ognistym płomienie tylko laserem z oczu :P Troszkę ?ledziłem perypetie supermena więc wiem ,że nie był to normalny ogień :P A co do ER to na 100 % to s? stare odcinki :) wielka szkoda bo te sezony których nie wykupiły polskie stacje ogladałem w orginale.
Mario - 5 Wrzesień 2006, 00:04

Neo napisał/a:
Lol nie ognistym płomienie tylko laserem z oczu :P

Jakby? ?ledził to by? wiedział, że to wi?zka ognia :P A nie jaki? laser :kwasny: Ja już obejrzałem 5 serii i czekam na 6 :D

Neo - 5 Wrzesień 2006, 00:09

no to ciekawe bardzo.... no ale nevermind ja ogladam od poczatku i jako? nie jest sprecyzowane co to jest dokładnie :] no ale ok być może się pomyliłem :P ja to okre?liłem mianem laseru bo to tak wyglada :]
Marlenka - 5 Wrzesień 2006, 11:18

Mario napisał/a:
Nom Marlenka to jest to :D Ma między innymi tak? umiejętno?ć, że może "walić" ogniem z oczu :lol2:
Neo napisał/a:
Hmm Supermen i ogień chyba mała pomyłka. To nie ten serial.
no to w końcu tak czy nie :?: bo już się pogłubiłam :/
Raven napisał/a:
Hmm a czym niby wypalił na stodole znak pochodzacy z jego rodzimej planety ? Raczej onistymi promieniami.
no to wła?nie widziałam :)
Ozer - 6 Wrzesień 2006, 19:56

A ja lubie W11 z polskich seriali ... chetnie popatrze na komediowe ...

je?li chodzi o ku;ltowe napewno X-files, Roswell, kiedy? ogl?dałem Przystanek Alaska... Janosik, 4 pancernych itp ....


A naj naj naj jest...



|wiat wg. Bundych!!!


p.s. Mój piesek sie wabi Bandi !!!

Paula - 6 Wrzesień 2006, 21:05

łoooo jeszcze tu nic nie pisałam :D no to jazda :malysz:

feety napisał/a:
ehhh...Mateusz Damięcki... :oczami: :rotfl:
:rotfl: mam z nim fotkę (i nietylko z nim :P ) :D nawet mnie obj?ł a ja jego :D

Co do filnów to kiedy? jako? więcej TV ogl?dałam a teraz to prawie wcale, bo nie mam na to czasu :D a i ostatnimi czasy mało w domu siedzę :D
Je?li już co? to lubiłam takie filmy jak:
"Przyjaciele"
"Allo allo" i słynne "masz w tyrbie tyrt" Fitki :hahaha:
"Ostry dyżur"
"|wiat wg Bundych" z but tat? :hahaha:
"Przyjaciel wesołego diabła" ---> "ja kudłaty durnowaty reperuję stare graty" :hahaha:
"Roswell" czasem luknęłam :D

Pamietam, że nawet ogl?dałam "Dynastię" :hahaha: to była jazda :D nawet telenowele ogl?dałam jakie? na TVN :D hmm.. takie z logo słoneczka :hahaha: aaaa i taka jedna była fajna na TVP3.. o takiej małej dziewczynce, ale kurde nie pamiętam tytułu :D za to super telenowelka była :)

"Na dobre i na złe" lubiłam czasem lukn?ć :D
"Klan" :lol2: za to konkurencyjnych "Złotopolskich" nie trawiłam jak nie wiem co :lol2:

Ozer napisał/a:
ja lubie W11
dobrze gadasz ziOm :) fajny jest też "Detektyw" chociaż W11 fajniesze :D

A co do słynnej "Mody na sukces" to powinni to już pół wieku temu zdj?ć z ekranów TV, bo w sumie to ja nie wiem ile ten film lat się ci?gnie, ale z dobre 10 :lol2: bo moja siorka kiedys to ogl?dała jak była w moim wieku :hahaha:


Jak co? mi sie jeszcze przypomni to zapodam :zab:

Marlenka - 8 Wrzesień 2006, 21:28

Ozer napisał/a:
|wiat wg. Bundych!!!
nic nie przebije reki za paskiem i pilota w drugiej r?czce :lol2: jakbym miała takie łojca to óóÓóó :D
Paula napisał/a:
ziOm
Zieleń i Ochrona Miasta :hahaha: wiesz o co kaman Sis :?: :D
Paula napisał/a:
Ozer napisał/a:
ja lubie W11
dobrze gadasz ziOm :) fajny jest też "Detektyw" chociaż W11 fajniesze :D
zgadzam się z wami tez czasami to ogl?dam i bardzo mi się podoba :)
Paula - 8 Wrzesień 2006, 22:30

Marlenka napisał/a:
nic nie przebije reki za paskiem i pilota w drugiej r?czce :lol2: jakbym miała takie łojca to óóÓóó :D
dokładnie :hahaha: nawet mi to zaprezentowała? jakie? 40 min temu :wstyd:
Marlenka napisał/a:
Zieleń i Ochrona Miasta :hahaha: wiesz o co kaman Sis :?: :D
a jak :cool: ja bym nie wiedziała o co kaman :?: :D
Cytat:
zgadzam się z wami tez czasami to ogl?dam i bardzo mi się podoba :)
no W11 bardzo wci?ga :D super serialik :)
W ogóle maj? być nowe odcinki "Niani"... fajnie :D będzie się z czego po?miać :D i "Na Wspólnej" też będzie albo i już jest nawet :lol2:

Królewna_Lufka - 9 Wrzesień 2006, 12:57

Paula napisał/a:
W ogóle maj? być nowe odcinki "Niani"... fajnie

o jaaa ;] lubiłam tan serial nawet :D a teraz tvn nie mam :( buu i nie poogl?dam łe :P

Gosiaczek:P - 9 Wrzesień 2006, 13:42

hmm ulubione seriale.. ciężko jest to okre?lić.. na pewno wiele z tych już przez was wymienionych , tj Ostry Dyżur czy Allo Allo czy Przyajciele itd.

Ale jeszcze z tych nie wymienionych.. to Rodzina Zastępcza :D :lol2: Niby normalna rodzina.. a jednak :D hiih Alutka jest niepowtarzalna :D

Co by tu jeszcze. .jako? teraz nic mi nie przychodzi do głowy. Ale zauważyłam, że nikt nie wymienił np. Czterech Pancernych hi hi a to kiedy? takie popularnee było. I przy okazji max zabawne.

Co do Mody na Sukces to n/C najgorsza telenowela jak? kiedykolwiek widziałam :D
:o fajnym serialem był też " Kochaj mnie kochaj" ( o ile nie przekręciłam tytułu :) ) To co oni wyprawiali w tym serialu.. :D

Jak jeszcze mi się co? przypomni to dam znać :)

Neo - 9 Wrzesień 2006, 18:23

Gosiaczek:P napisał/a:
Ale zauważyłam, że nikt nie wymienił np. Czterech Pancernych

Gosiu Maciek Cię uprzedził w |rodę 06 Wrz, 2006
Ozer napisał/a:
4 pancernych itp ....


Ozer napisał/a:
A ja lubie W11 z polskich seriali


Szczerze dla mnie to nic nadzwyczajnego, banalna tre?ć, serial nisko budżetowy... eh

Cytat:
|wiat wg Bundych


Jednym slowem najgłupszy serial jaki ktokolwiek mógł wymy?leć. może sobie podać dłoń razem z "Rodzin? Kiepskich". Serial niskich lotów i tak banalny,ze scenariusz mógł by napiac do niego każdy... totalna kicha.

Widze,ze większo?ci podobaj? sie komercyjne seriale. Jestem ciekaw ktos z Was pamiętam polski serial "Siedem życzeń". Już od lata nie jest emitowany w TV. Serial powstał w 1984 roku, i cieszył sie sporo popularno?cia w swoim czasie ale jak nastała Era seriali amerykańskich wielu o nim zapomniało.

Kto? z Was go pamieta ?

Paula - 9 Wrzesień 2006, 18:44

Neo napisał/a:
Widze,ze większo?ci podobaj? sie komercyjne seriale. Jestem ciekaw ktos z Was pamiętam polski serial "Siedem życzeń". Już od lata nie jest emitowany w TV. Serial powstał w 1984 roku, i cieszył sie sporo popularno?cia w swoim czasie ale jak nastała Era seriali amerykańskich wielu o nim zapomniało.

Kto? z Was go pamieta ?
jaaaaa :lol2: ogl?dałam to :D i czarny kot o imieniu Rademenes :) super filmik :) mogliby w sumie jakie? powtórki w tv pu?cić tego serialu i Przyjaciela Wesołego Diabła :D
Neo - 9 Wrzesień 2006, 18:48

Paula napisał/a:
Przyjaciela Wesołego Diabła :D


Ale to był tylko film a nie serial. :)

Gosiaczek:P - 9 Wrzesień 2006, 21:21

Neo napisał/a:
Gosiu Maciek Cię uprzedził w |rodę 06 Wrz, 2006
rzeczywi?cie :) Czytaj?c to wcze?niej zauważyłam tylko Janosika i Przystanek Alaska a Czterej Pancerni jako? mi umkneli, może dlatego, że Maciek napisał " 4 pancerni " :)

Dzi? przez przypadek trafiłam w Tv na ?wietny serial, którego bardzo dawno nie ogl?dałam - mianowicie " Dotyk anioła " :) Jeszcze był taki fajny serial, niestety nie pamiętam tytułu ale gł. bohaterem był facet, na którego każdego dnia rano na wycieraczce czekała gazeta, w której było napisane co stanie się dzisiejszego dnia. I on wiedz?c o tym zapobiegał wszystkim tym wydarzeniom :)

Neo - 9 Wrzesień 2006, 21:56

Film z t? gazeta pamietam również ale jako? nie mogę sobie przypomnieć jego tytułu.

Przypomniał mi się jeszcze 1 serial, po którym bardzo chciałem zostać policjantem hehe. Czyli "Dempsey i Makepeace na tropie" Tego serialu chyba nie trzeba przestawiać jest jedyny w swoim rodzaju. Serial jest z lat 80 :)




Paula - 10 Wrzesień 2006, 10:23

Cytat:
Ale to był tylko film a nie serial. :)
a czasem to nie było w odcinkach :?: bo mi się co? kojarzy, że tak.
Gosiaczek:P napisał/a:
Jeszcze był taki fajny serial, niestety nie pamiętam tytułu ale gł. bohaterem był facet, na którego każdego dnia rano na wycieraczce czekała gazeta, w której było napisane co stanie się dzisiejszego dnia. I on wiedz?c o tym zapobiegał wszystkim tym wydarzeniom :)
ogladałam to i bardzo lubiłam ten serial :D a nosi on tytuł "Wydarzyło się jutro" :)
A ogl?dał kto? może "Siódme niebo" :?: Serial o takiej rodzinie, gdzie ojciec był pastorem :D Ich perypetie itd.... Fajny filmik wg mnie :)

Neo - 10 Wrzesień 2006, 13:19

Paula napisał/a:
a czasem to nie było w odcinkach :?: bo mi się co? kojarzy, że tak.


Nie było w odcinkach na 100%. Mogę się o wszystko założyć.

Gosiaczek:P - 10 Wrzesień 2006, 14:05

Paula napisał/a:
A ogl?dał kto? może "Siódme niebo" :?:
też to ogl?dałam :) Problemy ich rodziny były niesamowite i nie z tej ziemi :) hi hi ale wszystko potrafili dobrze zorganizować i korzystnie załatwić :)
Królewna_Lufka - 10 Wrzesień 2006, 19:52

Paula napisał/a:
A ogl?dał kto? może "Siódme niebo"

ja tez to ogl?dałam :D to było genialne :P uwielbiałam tę rodzinke :D

Neo - 10 Wrzesień 2006, 20:23

Serial bardzo puczaj?cy ale z czasem zrobiła sie taka spora monotonia jak dla mnie i przestałem go ogladac. :)
Andromeda - 11 Wrzesień 2006, 15:12

Widze, że wszystcy ogl?daj? seriale obyczajowe i komediowe a co z serialami fantasy i science-fiction :co: Czy nikt już nie pamieta Star Treku albo "Ziemii, ostatnie starcie". To były super seriale. Mogłabym ogl?dać je godzinami. Niestety jako? żaden program nie puszcza powtórek :zalamany:
Marlenka - 11 Wrzesień 2006, 17:28

Paula napisał/a:
dokładnie :hahaha: nawet mi to zaprezentowała? jakie? 40 min temu :wstyd:
pamiętam pamiętam :hyhy:
Neo napisał/a:
Kto? z Was go pamieta ?
szczerze :?: nie pamiętam.....
Królewna_Lufka napisał/a:
Paula napisał/a:
A ogl?dał kto? może "Siódme niebo"

ja tez to ogl?dałam :D to było genialne :P uwielbiałam tę rodzinke :D
nie Ty jedna super serial :D
Neo - 11 Wrzesień 2006, 21:04

Andromeda napisał/a:
Czy nikt już nie pamieta Star Treku albo "Ziemii, ostatnie starcie".


Ja pamietam i to nawet dobrze, ale nie jestem nimi zafascynowany. Najbardziej podobały mi się pierwsze odcinki Start-Trake poprostu klasyka. Natomiast je?li chodzi o "Ziemia, ostatnie starcie" było troszkę zbyt przekombinowane jak dla mnie. Postacie wygladały jak ze starych filmów o ufo.

Mario - 11 Wrzesień 2006, 22:36

Wła?nie niedawno zacz?łem ogl?dać serial "Prison Break". No i tak się wci?gnałem, że w ci?gu trzech dni obejrzałem 22 odcinki czyli cały 1 sezon :lol2: Film jest niesamowity. Polecam miło?nikom tego gatunku :) 2 seria już jest puszczana w amerykańskiej telewizji :D

Opis
Serial opowiada historię Michaela Scofielda - brata Lincolna Burrowsa oskarżonego o zabójstwo brata wiceprezydenta i skazanego na karę ?mierci w więzieniu stanowym Fox River. Scolfield przekonany o niewinno?ci brata - pomimo jednoznacznych dowodów wskazuj?cych na Burrowsa - postanawia dostać się do więzienia i uwolnić go. Nikt jednak nie spodziewa się, że Michael wcze?niej projektował plany więzienia. Z wytatułowanym na ciele planem więzienia pod postaci? nic nie znacz?cej grafiki oraz ze ?ci?le sprecyzowanym planem Scofield dokonuje napadu na bank, po którym dostaje się do więzienia. Z każdym odcinkiem poznajemy geniusz Michaela a wraz z nim kolejne elementy układanki wielkiej ucieczki.

Stronka
Kod:
http://prisonbreak.tv.pl/

Gosiaczek:P - 12 Wrzesień 2006, 17:06

Mario napisał/a:
Wła?nie niedawno zacz?łem ogl?dać serial "Prison Break". No i tak się wci?gnałem, że w ci?gu trzech dni obejrzałem 22 odcinki czyli cały 1 sezon :lol2:
no nie no jak bym " widziała " moich braci. Masz tak? sam? " obsesję " jak oni. Sprawdzaj? codziennie czy na stronce nie pojawił się przypadkiem nowy odcinek :D ( no dobra.. trochę przesadziłam, może nie codziennie ale kontroluj? co się dzieje, że tak powiem ) :P Ja szczerze powiedziawszy nie widziałam tego. Ale moi bracia uważaj? to za ?wietny serial :)
Paula - 13 Wrzesień 2006, 14:04

"Z Archiwum X" ogl?dali?cie :?: Takie o UFO :hahaha: ja lubiłam czasem na to lukn?ć szczególnie jak serial leciał wieczorem w tv :D
Królewna_Lufka - 13 Wrzesień 2006, 15:55

Paula napisał/a:
"Z Archiwum X" ogl?dali?cie

ja się tego bałam :lol2: taki bojek ze mnie kiedy? był :rotfl:
yyy... w sumie to do tej pory troche bojek ze mnie :P

Gosiaczek:P - 13 Wrzesień 2006, 20:20

Hmm też ?wietny serial. Kiedy? to starałam się nie przegapić żadnego odcinka :P I ten " romans " Mouldera i Scally :P
Neo - 13 Wrzesień 2006, 20:55

Kiedy? ogl?dałem odcinek za odcinkiem, ale pózniej jako? przestał mnie interesowac zbyt nurz?ce to się stało. Niektóre historie były niesamowite i bardzo realne.

skor już zeszli?my na tematyke o UFO to polecam serial Roswell .Max, jego siostra Isabel i najlepszy przyjaciel, Michael ukrywaj? przed ?wiatem niewyobrażaln? tajemnicę. Ze wszystkich sił i wszelkimi sposobami staraj? się zachować to w tajemnicy zarówno przed przybranymi rodzicami, jak i przed szeryfem Valenti, który za wszelk? cenę chce odkryć prawdę dotycz?c? katastrofy sprzed półwiecza. Serial miał 3 sezony, wszystkie odcinki mogli?my obejżec w Polsacie. Może Polsat pu?ci serial od pocz?tku? Hmm :luka:


Mario - 13 Wrzesień 2006, 22:43

"Z Archiwum X" nawet mogło być :) Szkoda, że Mouldera Ufo porowało :D Ale potem wrócił niby :D Słyszałem, że ma powstać pełnometrażowy film "Z Archiwum X" kolejna czę?ć jaka? :) A Roswell też niezłe było ale potem już jako? przegapiłem pare odcinków i nie ogl?dałem więc nawet nie wiem jak sie losy potoczyły...
Marlenka - 14 Wrzesień 2006, 14:28

Neo napisał/a:
Roswell
tak pamiętam ten serial :oczami: i nie tylko ze względu na UFO itd.... :wstyd: :D
Neo napisał/a:
Może Polsat pu?ci serial od pocz?tku? Hmm :luka:
oby kurcze poogl?dałabym sobie go jeszcze raz :)
Paula - 14 Wrzesień 2006, 14:35

Marlenka napisał/a:
i nie tylko ze względu na UFO itd.... :wstyd: :D
powiem tak --------> :hahaha: :hahaha: :hahaha: i chyba wiesz dlaczego tak :?: :luka:

Mario napisał/a:
"Z Archiwum X" nawet mogło być :) Szkoda, że Mouldera Ufo porowało :D Ale potem wrócił niby :D
:hahaha: buehehe :D no co napisałe? :D
Mario napisał/a:
Słyszałem, że ma powstać pełnometrażowy film "Z Archiwum X" kolejna czę?ć jaka? :)
ooo to fajnie by było :) chętnie bym sobie obejrzała :)
Królewna_Lufka - 14 Wrzesień 2006, 14:50

Roswell :D fajny ten serial był nawet :P troche tam ?ledziłam perypetie bohaterów :P :D ale niezby dokładnie :D jak to u mnie bywa z wiekszo?ci? seriali ;) :P
Mario - 20 Wrzesień 2006, 10:56

Ostatnio spodobał mi się serial "Supernatural". Jest on w takim klimacie horroru :D Można sie nawet momentami przestraszyć :D Niestety nie leci on jeszcze w polskiej telewizji...
Opis
Historia zaczyna się 20 lat temu. Gdzie? w Kansas mieszka sobie przeciętne małżeństwo z dwoma synami. Pewnej nocy Mary, matka i żona ginie w nie do końca wyja?nionych okoliczno?ciach. Jej m?ż, John postanawia zniszczyć to co zabiło jego żonę, a swoich synów wychowuje na wojwników.

Wracamy to teraĽniejszo?ci, John i Dean (starszy z braci) wci?ż poluj? na to co zabiło ich żonę i matkę, likwiduj?ć przy tym inne potwory. Za to młody Sam, który wła?ciwie nie pamięta jej, ma całkiem inne plany. Ma dziewczynę, chce zostać prawnikiem. Jednak los szykuje mu inne plany, w Halloween zjawia się u niego Dean. Mówi mu, że ich ojciec nie odzywał się od kilku tygodni i prosi go o pomoc w jego odnalezieniu. Sam zaraz po odnalezieniu ojca zamierza wrócić do swojego normalnego życia, ale tak to się nie skończy...

Neo - 20 Wrzesień 2006, 19:07

Pierwsze słysze o tym serialu. Chociaż nie zdziwiło by mnie jak bym już o tym gdzie? czytał. Seriali amerykańskich jest tyle co ziarenek na pustyni. Z samego opisu wydaje się być całkie całkiem ten serial. Ale wiadomo czytać a obejżec to dwie rózne rzeczy.
mOoNiEq - 23 Wrzesień 2006, 15:50

ludzie ludzie, chce Wam polecic jedenyny jak dla mnie najlepszy serial, pt: "That '70s show"
(czyli Rozowe lata siedemdziesiate). swego czasu puszczali pierwszy sezon tego serialu na tv4, ale jakos pozniej nie ciagneli tego dalej :D a szkoda.
ale nie ma co plakac, bo internet jest pelen tego serialu hie hie hie :D i tym oto sposobem jestem szczesliwym posiadaczem 7 sezonow tego serialu :D

kolejnym jaki moge Wam polecic, tyle ze tym razem jest to serial rysunkowy (kreskowki dla doroslych :D ) to Futurama (pol.: Przygody Fry'a w kosmosie) oraz The Family Guy (pol.: Glowa rodziny). naprawde mozna niezla beke na nich toczyc. szczegolnie na futuramie, ktora jest rezyserowana przez Mata Groeninga - tworce simpsonow :)

Paula - 23 Wrzesień 2006, 18:51

mOoNiEq napisał/a:
jak dla mnie najlepszy serial, pt: "That '70s show"
(czyli Rozowe lata siedemdziesiate)
nie opgl?dałam tego, ale pamietam ten tytuł :D :D :D
mOoNiEq napisał/a:
The Family Guy (pol.: Glowa rodziny).
to czasem ogl?dałam :D niezła polewka :lol2:
Marlenka - 24 Wrzesień 2006, 16:13

mOoNiEq napisał/a:
"That '70s show"
(czyli Rozowe lata siedemdziesiate).
a w tym czasem nie gra Ashton Kutcher :?: :luka: bo je?li tak to ja pamiętam ten serial :D :D
mOoNiEq - 24 Wrzesień 2006, 23:12

Marlenka napisał/a:
mOoNiEq napisał/a:
"That '70s show"
(czyli Rozowe lata siedemdziesiate).
a w tym czasem nie gra Ashton Kutcher :?: :luka: bo je?li tak to ja pamiętam ten serial :D :D

alez oczywiscie, ze tak !
to jest serial, na ktorym wypromowal sie Ashton Kutcher :D
juz zarazilem grono 6 osob tym serialem :D ciagle marudza mi o dostarczenie im nowych sezonow :D
tyko skad ja je wezme? przeciez sam ich nie nakrece :D :D :D

Gosiaczek:P - 25 Wrzesień 2006, 13:04

mOoNiEq napisał/a:
ludzie ludzie, chce Wam polecic jedenyny jak dla mnie najlepszy serial, pt: "That '70s show"
fakt, serial jest ?wietny. Może przy nim rozboleć brzuch od ?miechu :P P Osobi?cie ogl?dałam tylko kilka odcinków.. przypadkowo :D Ale młodzi ludzie ( bohaterowie tego serialu) byli niesamowici.
Neo - 9 Styczeń 2007, 07:34

Gosiaczek:P napisał/a:
"That '70s show"


nie udało mi się przebrn?c przez 1 odcinek nawet... :|

Jaki? czas temu postanowiłem obejżeć od pocz?tku Smallville i jestem narazie na 15 odcinku 3 sezonu. Gdy serial był emiotwany w telewizji nie miałem możliwo?ci obejrzenia nawet połowy 1 sezonu.
Odcinek trwa 40 minut ale gdy go ogladam czuje się jak by trwal dosłownie 15 minut. Osoby lubiace ten serial zapraszam na www.smallville.one.pl , tam możecie wiecej się dowiedzieć o serialu i wszystkim co z nim zwi?zane.

Mario - 12 Styczeń 2007, 00:39

Tak Smallville jest spoko ;) Jestem już na 9 odcinku 6 serii i wcale mi się nie znudził bo zawsze dzieje się co? nowego, ciekawego :) Pozatym ostanio miałem okazje obejrzeć kilka seriali nie wiem kiedy nawet to zrobiłem bo prawie wcale nie mam czasu :) Pierwszym z nich jest serial "Heroes". Bardzo mi się spodobał. Opowiada historię kliku ludzi ktorzy maj? nadzwyczajnę umiejętno?ci i mieszkaj? w różnych zak?tkach ?wiata. Ich zadaniem jest uratowanie ?wiata ale jeszcze o tym nie wiedz?. Serial jest naprawdę fajnie zrobiony. W niezłym stylu i bardzo wciag?. Polecam. Następnym serialem jest "Sleeper Cell" (U?piona Komórka). Jest to serial o siatce terrorystycznej w Los Angeles, w ktorej znajduje się agent FBI oczywi?cie pod przykrywk?. Serial jest bardzo dobry. Dużo dramaturgii i ?wietna muzyka. Juz jest 2 seria. Kolejnym jest serial "Kyle Xy". Serial jest o chłopcu, który tak jakby "spada z nieba". Nie wie jak się nazywa ani sk?d pochodzi. Przygrania go rodzina w której jest pani psycholog która ma mu pomoc w odzykaniu pamięci. Chlopiec posiada nadzwyczajne umiejętno?ci, które odkrywa z biegiem czasu. To by było na tyle o tych serialach :P
Neo - 12 Styczeń 2007, 06:28

Mario napisał/a:
"Kyle Xy". Serial jest o chłopcu, który tak jakby "spada z nieba". Nie wie jak się nazywa ani sk?d pochodzi. Przygrania go rodzina w której jest pani psycholog która ma mu pomoc w odzykaniu pamięci. Chlopiec posiada nadzwyczajne umiejętno?ci, które odkrywa z biegiem czasu. To by było na tyle o tych serialach
to bardzo ale to bardzo przypomina smallville, jedyna róznica to ta,ze Clark nie potrzebował sobie przypomnieć przesło?ci bo jej nie znał.
Mario - 12 Styczeń 2007, 09:50

Neo napisał/a:
to bardzo ale to bardzo przypomina smallville, jedyna róznica to ta,ze Clark nie potrzebował sobie przypomnieć przesło?ci bo jej nie znał.

Może i troche podobne do Smallville ale na pewno nie w takim stopniu. On nie ma takich możliwo?ci jak Clark :) Ale serial ciekawy. Już powstaje 2 seria. Pierwsza miała 10 odcinków po 40min.

Neo - 12 Styczeń 2007, 10:48

Hmm 10 odcinków to troche mało... chyba kto? pomysłów nie miał lub był zbyt mały budżet.

A co do możliwo?ci to nie wiem o jakie nadzwyczajne możliwo?ci Ci chodziło, dlatego porównałem to do smallville m.in. na podstawie tego.

Mario - 19 Styczeń 2007, 19:13

Neo napisał/a:
Hmm 10 odcinków to troche mało... chyba kto? pomysłów nie miał lub był zbyt mały budżet.

Faktycznie jako? mało. Ale teraz niektóre seriale robi? takie, że maja tylko po 10 odcinków w serii...

Neo - 20 Styczeń 2007, 22:38

Mario napisał/a:
Ale teraz niektóre seriale robi? takie, że maja tylko po 10 odcinków w serii...
Band Of Brothers, tylko,że odcinki kompani trwały prawie ,że po 60 minut.

Na razie jestem na 5 sezonie Smallville, kurcze ten serial na prawdę wci?ga.

Mario - 21 Styczeń 2007, 00:34

Neo napisał/a:
Na razie jestem na 5 sezonie Smallville, kurcze ten serial na prawdę wci?ga.

Heheh co Ty nie powiesz :P

Neo - 21 Styczeń 2007, 02:21

Mario napisał/a:
Heheh co Ty nie powiesz :P
już nie długo będę na bież?co tak jak Ty cwaniaku :D Niby ten serial ma prost? fabułę, ale reżyser potrafi na prawdę czasami tak zakręcić,że w jednym momencie stawiamy 100 pytań a w innym wszys5tko jest dziecinnie proste.

A je?li chodzi o smallville, to jedna rzecz mnie rozwala, byle kto kogo? puknie i ten w rezultacie się przewróci od razu łapie "?piocha" :lol2: i momentami, pokładam się ze ?miechu z takich sytuacji.

Mario - 21 Styczeń 2007, 12:45

Neo napisał/a:
A je?li chodzi o smallville, to jedna rzecz mnie rozwala, byle kto kogo? puknie i ten w rezultacie się przewróci od razu łapie "?piocha" i momentami, pokładam się ze ?miechu z takich sytuacji.

Nom dokładnie tak jest :D I potem nikt nikogo nie widział ani nikogo nie słyszał i budzi się w miejscowej klinice :D Chyba nie ma odcinka żeby nie było tej kliniki :D

Neo - 21 Styczeń 2007, 17:58

Po klinice widać,że jest sztuczna hehe. Przy okazji to Clark często jednym uderzeniem od tak sobie sprawa,że ludzie łapi? "?piocha" :D też bym tak chciał. Zrobić tak np na wykładach jak nie lubimy jakiego? profesora :D
Mario - 21 Styczeń 2007, 21:54

Neo napisał/a:
też bym tak chciał. Zrobić tak np na wykładach jak nie lubimy jakiego? profesora

Hehhe no to mnie chyba by nie mial kto uczyc potem :D Wiec lepiej nie :D

Neo - 21 Styczeń 2007, 22:17

Mario, he he dobre ;)

A tak przy okazji już w lutym 7 odcinek 3 sezonu LOST ^ ^. Reżyser planował nagrać tylko 1 sezon, ale nowe pomysły pojawiały się z dnia na dzień i w ten o to sposób doczekali?my się już 3 sezonu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group