Kino, Telewizja, Teatr - Underworld: Evolution

Mr.Kamil - 12 Styczeń 2006, 13:48
Temat postu: Underworld: Evolution
Underworld: Evolution
Pamietacie pierwsza cze?ć tego filmu?
O kolejna czę?ć mrocznych przygód pięknej wojowniczki Seleny na tle odwiecznej, ?miertelnej walki pomiędzy ras? władców – arystokratycznymi Wampirami, a zbuntowan? ras? brutalnych, siej?cych grozę Lykanów. Cofniemy się do czasów prehistorycznych, poznamy dalszy ci?g rodz?cego się uczucia pomiędzy Selen? a Michaelem. Tym razem sceny walk sfilmowano z brawur? i i?cie epickim rozmachem. Zobaczymy imponuj?ce efekty specjalne w mrocznej, bogatej scenerii. Poznamy pocz?tki wielkiej wojny i największ? bitwę w historii dwóch ras. Pojedynki, intrygi, zakazana miło?ć a wszystko to w konwencji gotyckiego fantasy i ultranowoczesnej ba?ni.

Dystrybutor filmu : Best Film
Produkcja : USA , 2006
Premiera : 2006-01-20

Reżyseria :Len Wiseman
Obsada : Kate Beckinsale, Derek Jacobi, Scott
Może bedzię cikawa ta drugo cze?ć ale to sie okaże.
POZDRAWIAM

Neo - 12 Luty 2006, 13:37

Hej,

Poprzednia cze?c wyszła w 2003 roku, dla mnie to takie mała nawi?zanie do Bleda wyszło. Tematyk taka sama. Narazie nie miałem okazji obejżęć tego filmu, chcociaz nie powiem ciekawo?ć mnie troszeczke zżera co tym razem wymyslili.

Pozdrawiam zał?czam mała galerie z filmu i z 2 trailery jak kto? by chciał zobaczyć o co biega w filmie.

Galeria











Zwiastuny Filmu:


Mały Prezencik tepetka z tego filmu (kliknij aby powiększyć...)


Nobody - 21 Luty 2006, 16:59

Ogl?dałem tylko i wył?cznie 1 czesc tego filmu, dla mnie to jest on kiepski bardzo prosta fabuła, nie za dużo w tym filmie sie dzieje... nie ma zbytnio przy czym zbytnio pomy?leć w tym filmie. Sadze,ze raczej druga czesc nie jest lepsza chociaz wszytsko jest mozliwe.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group