Zespół Północ - Zespół

Wiciu - 15 Luty 2006, 22:01
Temat postu: Zespół
W zasadzie wszystko czego chcecie się dowiedzieć o nas znajdziecie na stronie http://www.polnoc.rox.pl .

Trochę informacji o zespole:

Muzyka: trudno powiedzieć:). Co? rockowego z wstawkami cięzkimi. Nie utożsamiamy się z nikim ani ni porównujemy, ponieważ kształtujemy swoje pojęcie i kierunek muzyczny.

Skład:
Wokal: Dominik Radio Michalski
Gitara 1: Piotr Uhle
Gitara 2: Marcin Wiciu Witkowski
Bas: Wiktor Viku Warmus
Perkusja: Barłomiej Łysy Błaszczyński

A resztę możecie wyczytać na stronie. Zapraszam.

Neo - 15 Luty 2006, 22:55

Witam,

Serdecznie w naszych skromnych progach :) Fakt nie można Was z nikim porównać macie swój własny styl i to się liczy. Gracie to co lubicie. :)

justyna - 15 Luty 2006, 23:46

No...
Jedyny zespół, który stoi murem za nalesnikami z serem:)
Taak, godne zauważenia;)

Szczę?ć Wam Boże!:)

Nobody - 16 Luty 2006, 16:06

Cze?ć :D

Witam was serdecznie u nas, przejżałem sobie Wasza stronke prezentuje sie niezle. Kawałeczki jak narazie te które sie znalazły na waszej stronce sa super... Ciesza mnie slowa,ze nie utożsamiacie sie z innymi zespołami. Pozdrawiam i czekam na dalsze informacje o tym oc z Wami dalej bedzie.

RaDiO - 19 Luty 2006, 22:37

:padam: neo dzieki wielkie za pamięć

cóż moge dodać ;] przychodĄcie na koncerty - mam nadzieje ze coraz częstsze z racji tego ze robi się ciepełko . to tyle

stacha - 20 Luty 2006, 15:32

ale chłopaki s? uparci, no :looka: człowiek chce umie?cić ich mp3 na stronie niezależnych radia (nie mylić z wokalist? :P ) łódĄ a oni buu :looka: to nie! :P nie będę się prosić. A co do muzyki, to momentami mi pod Come troszke podlatywało, ale jak się bardzoej wsłuchałam, to jednak moje w?tpilow?ci zostały rozwiane i się z tego powodu bardzo cieszę :P
feety - 20 Luty 2006, 15:37

Niech was tylko wena nie opuszcza a będzie dobrze :]
justyna - 20 Luty 2006, 17:37

wena......................?
tjaaa :]

Neo - 20 Luty 2006, 19:01

justyna napisał/a:
wena......................?
tjaaa


A niby uważasz,ze nie posiadaj?c weny człowiek jest w stanie co? stworzyć... bo ja powiem ,ze raczej nie :] Czekam na jakie? nowe kawałki, co.? w stylu Irish ze skrzypcami. Poprostu zakochałem się w tym kawałeczku :)

Wiciu - 20 Luty 2006, 19:24

Tiaa. Wenna jest wła?ńie bardzo potrzebna. Bo bez niej możemy robić kupę kawałków przy której nikt a tym bardziej my się nie będziemy bawić. Muzyka ma pokazywać co my?limy. A bez wenny w postaci odpowiedniego wyrazu tych przemy?leń wszystko to będzie lipa a nie muzyka:P.
feety - 20 Luty 2006, 19:27

Ja jak czasem nie mam weny to mi się nawet zdania poprawnie złożyć nie chce... :suchy: :hyhy:
justyna - 20 Luty 2006, 19:28

oj tam. ten post miał głębsze znaczenie... ;)
Nie chodzi bynajmniej o to, że bez weny nie da rady... już ja o tym DOSKONALE wiem :P

Neo - 20 Luty 2006, 19:29

Zgadzam się z tym co Wiciu napisałe?, również zajmuje się tworzeniem muzyki akóratnie innego gatunku :] ale to już inna bajka. nie problem jest nagrać jaki? kawałek, ale ma on być odzwierciedleniem po częsci tego jacy jeste?my mamy się z nim utożsamiać. Tak jest bynajmnije w moim wypadku. Moje kawałki powstawały w róznych okolicznosciach, zależnie od nastroju i wielu innych czynników.
LSY - 20 Luty 2006, 21:36

Cóż, przeżywamy wła?nie duż? (a przynajmniej ja) fascynację wła?nie dekami i tak? zabaw?. Może kiedy? uda się nam zebrać i co? razem stworzyć? :luka:

A je?li chodzi o wenę to nawet Watykan niedawno wydał jakie? rozporz?dzenie, w którym mówił, że apeluje do wszystkich pisarzy, aby nie pisali, je?li nie maj? weny... nawet nie głupie...:p

feety - 21 Luty 2006, 07:33

Cytat:
nawet Watykan niedawno wydał jakie? rozporz?dzenie, w którym mówił, że apeluje do wszystkich pisarzy, aby nie pisali, je?li nie maj? weny...

...dla dobra ludzko?ci! AMEN.

LSY - 23 Luty 2006, 21:50

Zapraszamy do testowania strony na nowym serwerze www.polnoc.livenet.pl . Narazie jest testowo, więc wszystkie błędy prosze nam powytykać a postaramy się to nadrobić jak najszybciej.
Pozdrawiamy
załoga Północy:)

Nobody - 23 Luty 2006, 21:56

witam,

powiem tak wybraliscie sobie najgorsza firme hostingowa jaka tylko istnieje, rzecze wam tam powodzenia. Szlak was trafi jak cos nie bedzie działało, nie mozna tam nic załatwic z administratorami. HOSTING KASZANA ! Zagadajcie sobie z Neo on jest zorientowany, która firma hostingowa jest niezawodna i nie ma z nia problemów. A strone wszyscy znamy :]

LSY - 23 Luty 2006, 22:49

wiem, że znacie, ale chciałem, eby?cie sprawdezili czy i tu wszystko chodzi.
A je?li chodzi o ów serwer, to gdzie? nam się obiło o uszy, że mog? być jakie? dymy, ale na livenecie jest wszystko, czego potrzebujemy (jakie? DNSy i inne syfy), żeby potem z t? stronk? jako? i?c do przodu no i w sumie nie jest tak strasznie drogo... chyba że DJ NEO mógłby co? polecić...:)

RaDiO - 24 Luty 2006, 08:55

ale nea nie bedzie troche :-)
LSY - 24 Luty 2006, 10:31

teraz mi to mówisz?
:]

Nobody - 24 Luty 2006, 11:11

Fakt Neo nie bedzie z 2 tygodnie.... a przeciez na livenecie daja 2 tygodnie na test to nie masz co sie martwic. Moze wróci wczesniej :)
Paula - 25 Luty 2006, 22:26

A ja Dominika znam :D :D ale on mnie nie pamięta :( ale sobie przypomni - bo ja się o to już postaram :hyhy: i Ty Domini? też się staraj bo jak nie to zwrócę się do Twojego brata o pomoc jeszcze :D albo inne siły wynajdę bo mało ich nie jest :D
Ogólnie to nie słyszałam nigdy nic o zespole Północ (zacofana jestem - wiem - ale tylko czasem, żeby nie było :luka: ) ale postaram się to nadrobić :P jak gracie co? rockowego to już mi się podoba :P

Pozdrówki :)

stacha - 25 Luty 2006, 22:45

Paula napisał/a:
jak gracie co? rockowego to już mi się podoba

nie czaruj zespołu... :P no co Ty ich tak czarujesz??? :P :luka: nawet nie słyszała a już jej się podoba :P
bo
Paula napisał/a:
A ja Dominika znam

i wszystko :D :D

a o mnie mówi, że czaruje adminowi :P

Paula - 26 Luty 2006, 00:41

stacha napisał/a:
nie czaruj zespołu... :P
nie czaruję :P ja tak nie umiem jak Ty :P no nie słyszałam, ale nadrobie to :P a rocka lubię :P więc z góry zakładam, że mi się spodoba :P
stacha napisał/a:
Paula napisał/a:
A ja Dominika znam

i wszystko :D :D
no bo go znam a on mnie :D i nie czaruje kurde :D ej no.. za kogo mnie masz.. no ej :D
buziaki chłopaki :* :*:*:*:*:*:*:* :D :P

LSY - 26 Luty 2006, 13:41

Paula napisał/a:

buziaki chłopaki :* :*:*:*:*:*:*:* :D :P

przyjęte... :hyhy:

stacha - 26 Luty 2006, 15:31

Paula napisał/a:
buziaki chłopaki :* :*:*:*:*:*:*:*

i tubka wazeliny poszła!!!!!!!!!
:P
Paula napisał/a:
ja tak nie umiem jak Ty

jak ja????????? :P ej... ja nie czaruje ile razy mam Ci powtarzać ? :P
chłopaki mam nadzieje, że wam go?ciu na maila odpisał i że pojedziecie sobie :) na przegl?dzik :)

Paula - 26 Luty 2006, 16:04

LSY napisał/a:
przyjęte... :hyhy:
to się cieszę, że przyjęte buziaki ode mnie :P

stacha napisał/a:
tubka wazeliny poszła!!!!!!!!!
jakiej wazeliny :luka: ja chciałam być tylko miła (zreszt? zawsze taka jestem - chyba :luka: )

stacha napisał/a:
ja nie czaruje ile razy mam Ci powtarzać ? :P
tiaa :P a łyżka na to niemożliwe :P
RaDiO - 27 Luty 2006, 20:46

of czarowania to jest tu Natanael bo jest aniołem :] od robienia jest wiciu bo jest robotem a stacha jest od stachania :D :D co kolwiek to znaczy . Paula pracuje nad tym by sobie przypomniec ale troche z offtopem pojechały?cie :] no nic
feety - 28 Luty 2006, 10:58

wazelina jest w pudełkach
justyna - 28 Luty 2006, 12:49

Oooj, dzieci, dzieci :]

(Ja słyszałam o wazelinie w tubkach. O pudełkach nic mi nie wiadomo...)

A tak wła?ciwie... ja Wam dam buziaki od fanek! Do roboty się brać! Ćwiczyć i próby robić, a nie się operdzielacie....

Neo - 2 Marzec 2006, 15:12

szymoronek napisał/a:
eeee ja to tam opier......... cos na cieplo!!!! ;) ;) ;)


niewiem do czego ma się ten post :| (nadaje się do usunięcia :!: )

A co do hostingu to livenet jest jednym z najgorszych, za dużo awari maja. Przekonałem się o tym prowadz?ć Fora Muzyczne (DJ 4 DJ, TMT, FMF), dlatego je?li potrzebowali by?cie stabilnego hostingu to dajcie znać. Jako? sie dogadamy. Pozdrawiam :)

Ozer - 3 Marzec 2006, 09:30

O widze że nawet znajomy zespół tu się pojawił - w sumie co? nas ł?czy - studio nagrań. Słyszałem jak gracie (nawet na żywo) i mi się podobało chodĄ nie gustuje specjalnie w tego typu muzyce, ale dobrego grania zawsze można posłuchać :] :D
A więc trzymam kciuki i życze wiatru w żagle!!!
Pozdrawiam.

justyna - 23 Marzec 2006, 10:03

Może już czas obwie?cić dobr? nowinę ?wiatu :D ?
Może jaki? news?
Ten teges.... Hym? :luka:

pst - 23 Marzec 2006, 17:44



to dobra nowina numer 1

dobra nowina numer 2 - nagrali?my w przyzwoitej jako?ci (studio) irisha. można go pobrać z naszej strony - http://polnoc.rox.pl z działu pliki

pozdrawiamy

zespół ;)

stacha - 23 Marzec 2006, 19:25

mam dziwne wrażenie że za dużo elektryka jest w tym demie.....
Aga - 14 Sierpień 2006, 13:26

kiedy jaki? koncert w Piotrkowie ? pozdrawiam :)
Neo - 14 Sierpień 2006, 14:19

Jak narazie wychodzi na to,że chyba zespół zawiesił granie. Nie wiadomo jak to dalej będzie bo chłopaki rozjeżdżaj? sie po miastach. Bo to już studenci ;)
RaDiO - 17 Sierpień 2006, 20:10

zespół się zespolił - gramy i tworzymy powoli i bez ci?nień.
Neo - 19 Sierpień 2006, 13:19

To czekam z niecierpliwo?cia na jakie? info o koncercie lub nowej kopozycji.
LSY - 3 Wrzesień 2006, 02:21

powoli, powoli, ale do przodu.
szykuje się w najbliższym miesi?cu koncert w Radomsku, a potem jaki? do końca roku w chrobrym.
Pozdrawiam wszystkich b. serdecznie i w jak będę więdział co? więcej postaram się odezwać.





Jak już chyba kolega wspomniał w dziale Imprezy - w sob. zapraszam wszystkich na koncert. Wej?ce Free (dodam dla zainteresowanych)
pozdr. i zapraszamy

pst - 14 Wrzesień 2006, 12:15


zapraszamy :)

tak po cichu jeszcze powiem, że 20, w ?rodę gramy w chrobrym.

Paula - 14 Wrzesień 2006, 12:27

pst, widziałam dzi? plakacik na mie?cie :) ale na koncert sie raczej niestety nie wybieram, gdyż mam inne plany na ten wieczór :P Za to 3mam kciuki, żeby koncert się udał i życzę dużej publiki ;)

Pozdro :)

RaDiO - 15 Wrzesień 2006, 10:25

a ja chyba przyjde :D :D ;]
LSY - 12 Listopad 2006, 23:10

popelnili?my dwa nagrania ostatnimi czasy...

Dolina Drżeń
yousendit:
http://www.yousendit.com/...6EC02994D9D6A5B
wrzuta:
http://pst54.wrzuta.pl/au..._drzen_-_polnoc

Drzewo
yousendit:
http://download.yousendit.com/1C7D168709D50EC6
wrzuta:
http://pst54.wrzuta.pl/au...drzewo_-_polnoc

prosimy o opinie
miłego słuchania!

pzdr.



Szykuje się równiez koncert dnia 26. Jak będziemy wiedzieć damy wiecej info. Pozdrawiamy wszystkich - Północ was kocha :P

iDQP - 13 Listopad 2006, 04:00

Drzewo słyszałem już dawno temu za uprzejmo?ci? Dominika w trochę gorszej wersji i muszę powiedzieć, że jest to moim zdaniem wasz najlepszy utwór :) . Refren daje czadu, aż mi się chce pogo w domu uskuteczniać hyhy : ]
Pozdrawiam.

LSY - 23 Listopad 2006, 08:21

http://myspace.com/polnocofficial - zapraszamy!
załoga Północy

RaDiO - 11 Grudzień 2006, 08:43

zajelimy 3 miejsce w przegl?dzie zespołów " złote struny" :-)
drow(ka) - 11 Grudzień 2006, 11:20

wła?nie chłopaki gratki z sukcesu... może nie jest to pierwsze miejsce ale mysle ze najlepsza jest metoda "małych kroczków"... pozdrawiam i życze dalszych sukcesów zespołowi...
RaDiO - 12 Grudzień 2006, 14:46

nie odrazu rzym zbudowano :] ;)
Neo - 12 Grudzień 2006, 18:41

yyy a gdzie w ogóle takowy przeglad się odbył ? bo ja pierwsze słysze :-/

P.S. gratulacje

RaDiO - 13 Grudzień 2006, 11:08

był to ogólno?wiatowy (dżołk ;) ) przegl?d złote struny w MOKu który był rozgło?niony tak ze ło :D :D
LSY - 4 Styczeń 2007, 20:29

witam
nowe kawałki na http://www.myspace.com/polnocofficial i profil na wp - http://polnoc.mp3.wp.pl/
wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

Neo - 4 Styczeń 2007, 21:23

Przed chwil? przesłuchałem wasza nowa propozycje "Lain Coubert live". Od czego zacznę to sam fakt,ze jest to koszmarna jako?ć. Wokalu prawie kompletnie nie słychać i do tego jest nie wyraĄny, jedynie cały akompaniament słychać dobitnie :-/ Od 2:42 solówka gitaroa i skrzypce mnie dobiły... albo mnie słoń na uch nadepn?ł albo wam co? nie wyszło...

Kawałek jest do dopracowania...

justyna - 5 Styczeń 2007, 00:05

fju fju fjuuu.........
:)
ja jeszcze tego nie słyszałam, bo mi co? przerywało ci?gle:/ moja wina...

a kawałka nie znam... jako? tak... wiem jaka jest jego geneza:P ale nigdy nie usłyszałam w czystej formie...

pozdrawiam szacowny zespół.

LSY - 9 Styczeń 2007, 15:18

Neo napisał/a:
Przed chwil? przesłuchałem wasza nowa propozycje "Lain Coubert live". Od czego zacznę to sam fakt,ze jest to koszmarna jako?ć. Wokalu prawie kompletnie nie słychać i do tego jest nie wyraĄny, jedynie cały akompaniament słychać dobitnie :-/ Od 2:42 solówka gitaroa i skrzypce mnie dobiły... albo mnie słoń na uch nadepn?ł albo wam co? nie wyszło...

Kawałek jest do dopracowania...


mhm jesli mówisz o nagraniu live to masz rację - jest lipa :) , ale na my space jest w lepszej jako?ci. A jesli mówisz o my space, to w takim razie trza jeszcze popracować.
pozdr.

Neo - 9 Styczeń 2007, 15:31

Ja słuchałem te wersji co jest na wp i ona się do niczego nie nadaje :]

natomiast na myspace wreszcie zrozumiałem tekst "jupi" :lol2: kawałeczek ogólnie wyszedł taki stonowany, ale chyba mieli?cie takie założenie nagrywaj?c go. Zabrakło mu takiego impetu ... ja się nudziłem przy tym kawałku...

LSY - 12 Styczeń 2007, 22:43

:) no własnie problem polega na tym, że wszystko nagrywali?my praktycznie sami (ukłon dla PST!), a jak wiadomo, żeby nagrywać dobrze trzeba sporo wiedzieć. Dlatego nie wszystko jest tak, jakby?my tego chcieli, ale cieszymy się z jako?ci, mimo, że brzmienie upada nieco. Tak, czy inaczej jest nadzieja na to, że będzie lepiej :)
pozdr.

Neo - 13 Styczeń 2007, 14:06

Czekam na wasze nowe propozycje, zbliżaj? się ferie. A więc będziecie mieli sporo czasu aby pomy?leć nad nowa kompozycj?.

Pozdrawiam

RaDiO - 16 Styczeń 2007, 13:54

oczywscie neo my tez mamy takow? "\
Neo - 16 Styczeń 2007, 20:39

Tak ogólnie to chciał bym zauwarzyć,że na tyle czasu co istnieje zespół macie bardzo mało własnych kopozycji.. .to troche dziwne... planujecie w jaki? sposób poszerzyć swoj? dyskografie czy jest to nie realne ?
RaDiO - 17 Styczeń 2007, 21:29

malo czy duzo to kwestia umowna:] owszem mozaby zrobic kawalek typu "całuj mój nosek bo to jest twój nosek " (piosenka dody :] ) ale po co ?
mi osobiscie tępo takie odpowiada ale i tak chcemy i tworzymy nowe kompozycje :P

Neo - 18 Styczeń 2007, 16:19

RaDiO napisał/a:
malo czy duzo to kwestia umowna:] owszem mozaby zrobic kawalek typu "całuj mój nosek bo to jest twój nosek " (piosenka dody ) ale po co ?
widzisz co? w tym jets bo onaejst popularna dzięki takim kawałkom ^ ^ ale oczywi?cie nie mówie,że musicie się na niej wzorować i tworzyć takie kawałki jak ona :D

RaDiO napisał/a:
mi osobiscie tępo takie odpowiada ale i tak chcemy i tworzymy nowe kompozycje
to mam nadzieje, że materiału uzbieraz wam sie na jedna płytę.
RaDiO - 18 Styczeń 2007, 21:03

ja tez :] a wogóle to nie tępo mi odpowiada ale tempo :D :D ach to zycie akademickie:-)
LSY - 19 Styczeń 2007, 12:19

a tak na serio praca przy nowych kompozycjach nie idzie tutaj tak szybko, bo w kapeli panuje prawo veta, czyli jednej osobie się nie podoba i kawałek idzie do kosza. Już kilka takich kawałków przez to stracili?my ("arab", "4 stopnie w dół", czy nie?miertelna "złamana noga":P), co więcej planujemy okroić aktualny repertuar, ale musimy mieć co? w zamian. Problem pojawia się kiedy chłopaki s? poza p-kowem i jak do tej pory mieli?my chyba 2. próby w tym roku akademickim (popraw Radio, jak się mylę), co nie sprzyja powstawaniunowych kawałków, ale może kiedy? co? się zmieni...:]

dodam tylko, że 12 lutego zagramy w klubie Lizard King w Łodzi. macza w tym palce radio eska, ale dokładych informacji mi nie udzielono, wszystko się jeszcze okaże. wszystkich zainteresowanych zapraszam.

RaDiO - 19 Styczeń 2007, 18:35

no moze troche wiecej prob ale pozatym wszystko to prawda..
Neo - 20 Styczeń 2007, 22:42

Prawo Veta ? Hmm powiedzmy,że mogę się z tym zgodzić. ale nie jest to dobrym rozwi?zaniem, bo zawsze można jako? dopracować przerobić kawałek tak aby wszystkim się on spodobał a nie z niego rezygnować. Pomy?lcie nad tym.

LSY napisał/a:
Problem pojawia się kiedy chłopaki s? poza p-kowem i jak do tej pory mieli?my chyba 2. próby w tym roku akademickim
2 próby ? yyy to chyba co? nie tak... przecież to prawie 4 miesi?ce, w ten sposób nie nagracie nowych kompozycji ani nie dojdziecie do perfekcji. Kurcze przecież student do wszystkiego jest zdolny ^ ^ poprawcie mnie je?li się mylę.
RaDiO - 22 Styczeń 2007, 10:51

neo jak narazie radzimy sobie i egzystujemy a co do utworków to najpierw musi sie nam podobac i rzedewszystkim nam bo czy satysfacjonowaloby cie granie płyt których nie znasz lub nie lubisz ??
Neo - 22 Styczeń 2007, 18:29

Wielokrotnie biorę w ciemno różnych artystów ^ ^ i gram to co wymaga odemnie publika i nie zwarzaj?c na to czy mi się to podoba czy też i nie ;)
RaDiO - 22 Styczeń 2007, 21:18

no dobra zła kompilacja :] ale i tak wiesz pewnie o co mi chodzi
;)

LSY - 3 Kwiecień 2007, 18:05

http://www.bigstarfestiva....php?id=6&sub=1 głosuj na Północ !

:D

Nobody - 9 Kwiecień 2007, 18:21

Chłopaki a Wy co? jeszcze gracie ? Bo tak patrz?c po waszej stronie i dziale na forum to 0 informacji :P
pst54 - 19 Wrzesień 2007, 09:12

gramy, gramy.
jeżeli kogo? interesuje to szukamy kogo? na wokal, jakie? nagrania z tamtego roku: http://myspace.com/polnocofficial , ale jeste?my w trakcie rejestracji nowych tracków (wła?ciwie to tylko wokal nam został do nagrania, bo jako? w trakcie nagrywania się nam radio wykruszył :) )

pozdrawiamy i zainteresowanych prosimy o kontakt:
pst.north@gmail.com

stacha - 26 Wrzesień 2007, 07:19

pst54 napisał/a:
jeżeli kogo? interesuje to szukamy kogo? na wokal

ja chce, ja!!!!!!!!
moze i nie umiem spiewac ale jestem ładna :D :lol2:

Krakersik - 20 Styczeń 2008, 22:21

Słyszałam Was kiedy? na WO|P brzmieli?cie nieĄle. Patrzyłam stronę na myspace ale ostatni wpis odnosi sie do szukania wokalisty. Rozumiem,że nie udało się go znaleĄć i nic nie nagrywali?cie ???
pst54 - 7 Kwiecień 2009, 19:25

wokal nagrali?my, ale się tym generalnie nie chwalimy.

nowy wokalista, po ciężkich bojach, znalazł się. zapowiadamy powrót, czę?ciowo w nowej stylistyce :)

Neo - 8 Maj 2009, 11:56

pst54, to może tak pojawiliby?cie się na dniach miasta? :)
Ada - 3 Kwiecień 2011, 11:47

Lain Coubert brzmi fatalnie, szkoda,że to ostatnia wasza kompozycja. Istniejecie w ogóle jeszcze? Bo nigdzie nie ma informacji o waszych poczynaniach.

Irish rox <devil2>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group