Muzyka - Armin Only - The Next Level (Complete 9 h Mix)

Neo - 17 Luty 2006, 12:41
Temat postu: Armin Only - The Next Level (Complete 9 h Mix)

jelOnek - 17 Luty 2006, 12:54

Nie no :zdziwko: Neo teraz przykozaczyłe?, Setha zassam i posłucham z przyjemno?ci? :]
Pozdrawiam :)

Nobody - 17 Luty 2006, 21:29

Witaj DJ, no prosze kurcze nie mozna nie posłuchac tekiego mixu aż 9 h wow kiedy ja to całe przesłucham heeh. A tak naprawde traklista jest wy?mienita i dj, który to zmixował faktycznie jest jednym z najlepszych.Dzieki wielkie.
Paula - 18 Luty 2006, 12:13

Aż 9 godz? :zdziwko: o rany.. :D hmm.. można sobie impreze w domu zrobić na cała noc aż do rana :D
jelOnek - 18 Luty 2006, 12:37

Mami impreze powiadasz :D to ja się wbijam, przy takiej muzyce z Tak? Kobiet? to mRrrrr ..... ;)


Zassałem jak dot?d 6 częsci i słuchałem pół nocki :) . Najbardziej do gustu przypadła mi trzecia czę?ć :) Godzinka zajebistego Trance'u :)

Paula - 19 Luty 2006, 23:16

jelOnek, a ciu? ciu? :P no jakby tak? imprezę zrobić to jakby nie było to jest 9 h słuchania to akurat na cał? noc :D Ludzie by już pijani leżeli pod stołem czy gdzie? w innych dziwnych miejscach a muzyczka by jeszcze grała :D Nieprawdaż :hyhy:
ja jak na razie mam 4 czę?ci i jutro może sobie następne ?ci?gnę :D


P.S. jak tam Twój słodki psiaczek ? :P chyba już urósł i niezłe bydl?tko z niego cio? :P :D

jelOnek - 20 Luty 2006, 10:10

Mami Nom Zasysaj ile wlezie :) Nutki maxx posiadam już cało?c :P
a Zbaczaj?c z tematu :P No Moja"Fetka" już urosła i to sporo ... jako? wstawie zdjęcia na forum to oblukasz :)

Nobody - 20 Luty 2006, 16:34

W Main Show Part 3 bardzo spodobał mi sie pierwszy kawałeczek mianowicie Marcel Woods - Advanced . Z tego co mi wiadomo to kawałek który promował Trance Energy 2006:] . Chciał bym wejsc w posiadanie tych kawałków ktore zostały zagrane w całych 9 godzinkach :P
jelOnek - 21 Luty 2006, 06:44

Ja Narazie chce wej?c w posiadanie nutek wła?nie z trzeciej czę?ci :)
Posiadam:
Marcel_Woods_-_Advanced
Randy_Katana_-_Play_it_Louder
MArko_V_-_False_Light
:)

Nobody - 21 Luty 2006, 11:33

wiesz co s?dze,ze do Neo tzreba bedzie sie ładnie usmiechn?ć :P bo on zapewne jest w posiadaniu tych kawałków. W ostatniej czesci podoba mi sie przejscie z Way Out West - Mindcircus (Gabriel & Dresden Club Mix) do Armin van Buuren featuring Justine Suissa - Burned With Desire (Rising Star Mix) te kawałeczki wchodza w siebie jak w masło ;]
Neo - 13 Lipiec 2006, 19:52

no cóż pliczki zostały usuniete z serwera to co mogę Wam teraz zaoferować to :

A State of Trance Radio Compilation


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group