Piotrkowska Grupa Rowerowa (PGR) - Masa Krytyczna w Piotrkowie

Rosiu - 21 Luty 2006, 06:40
Temat postu: Masa Krytyczna w Piotrkowie
Witam serdecznie...posłuchajcie tego....

W paĄdzierniku ubiegłego roku zapocz?tkowano w naszym mie?cie co?, co zna już cały ?wiat, co? co raz w miesi?cu trzęsie całym ?wiatem...

Otóż w każdy ostatni pi?tek miesi?ca o godz. 18.00 pod Akademi? |więtokrzysk? (popularne WSP) spotykaj? się rowerzy?ci....i wszyscy inni napędzani sił? własnych mię?ni...

Po co? ....hmmmm..... rower rz?dził drogami na długo przed samochodem....pierwsze rysunki roweru wykonał Leonardo da Vinci...niestety w dzisiejszych czasach władzę ma ten kto silniejszy...czyli blaszane pułapki na czterech kółkach....
A więc rowerzy?ci na całym ?wiecie spotykaj? się raz w miesi?cu..i jad?...wszyscy w tę sam? stronę, chc?c spędzić trochę czasu w?ród podobnie pozytywnie zakręconych osobników...

Sk?d się to wzięło? z San Francisco....w 1993 odbyła się pierwsza Masa....a do tej pory jeĄdzi już kilkaset miast na całym ?wiecie....

A kto jeĄdzi na Masy? Wszyscy...ludzie wracaj?cy z pracy, młodzież dojeżdżaj?ca na wieczorne spotkania i randki, zapaleńcy i zboczeńcy, których tak jak mnie poprostu ci?gnie do 'pedałów' (rowerowych), te?ciowie mojego kumpla, siostra kolegi, s?siad, kumpel z podstawówki, kuzyn, pan z aktówk? wracaj?cy z biura, pani z mięsnego, studenci, liceali?ci, podstawówka, doro?li, dzieci, kobiety, mężczyĄni.....poprostu każdy kto chce....

Czy dam radę? jassssne.prędko?ć jest minimalna, to nie wy?cig...to wspólna przejażdżka..to demonstracja naszej pedałuj?cej siły...więzi, przyjaĄni, promocja zdrowego trybu zycia....

Ile to kosztuje? nic a nic...

Czy tylko po mie?cie? Masa jeĄdzi zgodnie z tradycj? ulicami miasta....ale poza tym jeĄdzimy na wycieczki w plener.....a w wakacje....oj.to się dopiero będzie działo....chcemy wyskoczyć gdzie? dalej....

no dobra..to jeszcze raz, gdzie i kiedy?
każdy ostatni pi?tek miesi?ca, 18.00 pod WSP......
SprawdĄcie sobie nasz? stronkę www.masa.mojpiotrkow.pl ..tam jest więcej informacji

Pozdrawiam i zapraszam

Ps. ostatni pi?tek ......to już w tym tygodniu

feety - 21 Luty 2006, 07:20

No w końcu nie będę sama do siebie pisać ;) No więc proszę Państwa nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić wszystkich w pi?tek o 18.00 pod WSP!!! Wasze rowery już chyba wystarczaj?co wynudziły się w piwnicach!! ;D
DO zobaczenia w pi?tek!!! :super:

[ Dodano: Wto 21 Lut, 2006 ]
Cytat:
.....a w wakacje....oj.to się dopiero będzie działo....

Nooooo Michale...! Trzymam za słowo...!!! ;D Ale w razie czego to ja zamawiam hol ;D wiesz jak? :hyhy:

Rosiu - 21 Luty 2006, 12:20

Feeciu....zawsze chętnie Cię popchnę....eee...wezmę na sztywny hol...oj...ale to brzmi....w każdym razie...możesz na mnie liczyć w potrzebie...

A co do wakacji.to naprawdę szykujcie się na co? większego..

Nobody - 21 Luty 2006, 12:45

Nie mam nic przeciwko samej takiej imprezie, ale niewiem czy organizator nie zauwazył,że jest zima. I napewno nie jest to pora na jazde na rowerze. :) Takie akcje mozna przeprowadzac wiosna, latem czy też wczesn? jesieni?. bynajmnije takie jest moje zdanie. bo nie problem pojechac na taka akcję i wrócic z zapaleniem płuc :]
Rosiu - 21 Luty 2006, 13:47

Nobody, widzę, że nigdy nie byłe? na Masie...serdecznie zapraszamy....zobacz i przekonaj się o czym my tu mówimy....

pierwsza sprawa wymagaj?ca wyja?nienia....Masa nie ma organizatorów, i to jest piękne....każdy jest współorganizatorem...i od tego jak każdy się zachowuje i jakie ma pomysły zależy powodzenie imprezy...

druga sprawa....najłatwiej jest oczywi?cie siedz?c w fotelu mówić, że to nie dla mnie, że za zimno, że ja nie dam rady, że jak ja nie pojadę to nic się nie stanie, niech się martwi? inni, że chyba tylko debile jeżdż? zim?, że choroby, że z cukru jestem, że to fajna inicjatywa ale niech sobie radzi sama....itd. itp.
trudniej niestety samemu dołożyć swoje 5 groszy, zrobić co? dla idei, dla zdrowia, dla miasta, dla siebie.....

trzecia sprawa....faktycznie jest zima, ale Masa Krytyczna jeĄdzi cały rok....co miesi?c, bez względu na pogodę....to wieloletnia tradycja

czwarta sprawa...ja jeżdżę na rowerze od 7 lat, i o?wiadczam państwu, że nikt i nic nie zrobiło dla tak wiele jak te kilkana?cie kilogramów rurek i drucików sprytnie zmontowane w najbardziej ekologiczny, najbardziej ekonomiczny i najzdrowszy pojazd na ziemi...
od kiedy zacz?łem jeĄdzić na całego...zapomniałem jak wygl?da mój lekarz....a byłem za młodu baaaardzo chorowity

pierwsza Masa...było to w paĄdzierniku, zgromadziła 54 osoby...trwała ok. 2 godzin, zimowe Masy s? krótsze, nieraz zakończone ogniskiem, albo jak?? inn? atrakcj?....
je?li kto? chce się odł?czyć wcze?niej, nikt tam nikogo sił? nie trzyma...

Spróbujcie, naprawdę warto...

Nobody, czekamy....prędzej czy póĄniej będzie na tyle ciepło, że sam siebie nie oszukasz....

stacha - 21 Luty 2006, 13:49

Hehe jak słyszałam już o tej akcji, ale niestety nie smigam tak rowerkiem... żeby aż tak się tym fascynować. Dostałam ultokę od jakiego? przemiłego chłopca w momencie kiedy chciałam zmusić go do wzięcia udziału w moim reportażu :P i się udało.. b?dĄ co b?dĄ wisi uloteczka do tej pory nad biureczkiem... wtydaje mi się że idea jest super :) Masa Krytyczna może sporo zmienić w tym jak postrzegani s? ludzie posługuj?cy się innymi ?rodkami transpotru.. i moze zmusi wreszcie kierowców do tolerancji na jezdni.
Nobody napisał/a:
ale niewiem czy organizator nie zauwazył,że jest zima

wiesz... na mojej wsi cały czas kto? jeĄdzi na rowerku... tylko napewno prędzej o jaki? wypadeczek czy przeziębienie. Ale takich ludzi nic nie powstrzyma. To się nazywa pasja. I podziwiam ich za to, bo ja bym nie wyjechała na rowerze jak jest 10 stopni a co dopiero jak jest snieg :P :P :looka:

Rosiu - 21 Luty 2006, 14:10

a któż dał Ci tę uloteczkę? bo bardzo prawdopodobne, że byłem to ja... :)
tylko proszę...nie nazywaj nas 'innymi' :)

wpadnij na Mase kiedy?...tu nie chodzi tylko o pedałowanie, ta cała atmosfera, Ci wszyscy ludzie, niepowtarzalne....naprawdę... a juz napewno nie zaobserwujesz tego w?ród zmotoryzowanych....no może motocykli?ci...ale oni s? podobni trochę do nas...

dzięki za słowa uznania, masz rację...w wielu przypadkach to jest pasja...to jest to co się w życiu liczy, ludzie zawodz?, zdradzaj?, zadaj? ból...a rower to jest to co kocham.....ale nie trzeba być takim zapaleńcem jak ja, żeby dostrzec pozytywne strony jazdy rowerkiem..
blisko?ć przyrodu, pozdrowienia innych rowerzystów...
spróbuj..

stacha - 21 Luty 2006, 14:24

Rosiu napisał/a:
.nie nazywaj nas 'innymi'

heh to było w sensie, że innymi ?rodkami transportu niż samochody :) bo nie ukrywajmy, że to one my?l?, że s? najważniejsze i same na ulicach.
ale ok:)
Rosiu napisał/a:
spróbuj..

namawiasz... namawiasz..... :P
Rosiu napisał/a:
a któż dał Ci tę uloteczkę? bo bardzo prawdopodobne, że byłem to ja...

nie mam zielonego pojęcia. Nawet nie wiem jak ten kto? wygl?dał... ale jeżeli zaraz po daniu uloteczki mówiłe? do kamery, że Ci brakuje w Piotrkowie ?cieżek rowerowych to to byłe? Ty :P
nie wykluczone ze pewnie sie wybiore... moi znajomi tam cały czas jeżdż? i rozwieszaj? po szkole ogłoszenia, także robi się coraz ciekawiej... można by o czym? większym pom?leć... ale to może jeszcze nie teraz...

Nobody - 21 Luty 2006, 15:27

Powiem tak mnie nie bawi? tego rodzaju przedsięwzięcia. A co do organizatorów to miałem na my?li pomysłodawców całego tego przedsięwzięcia. Jako? wole poruszac sie na piesz niż rowerem w trakcie zimy :] Moze kiedy? skorzystam ale raczej nie prędko...
feety - 21 Luty 2006, 19:21

Poszłam wczoraj do piwnicy po kartofle...stał tam mór rower...Noooi nie wytrzymałam!!!! Musiałam się kawałek przejechać...!!!! :rotfl: .....szkoda że tylko pół metra ... :suchy:

[ Dodano: Wto 21 Lut, 2006 ]
Rosiuuu!! Wł?cz juz wiosnę!!!!!! :prosze:

Paula - 21 Luty 2006, 21:12

hehe Fitka Ty to powinna? wyj?ć za rower bo go jak widze ubóstwiasz :P
Ja też słyszałam o Masie i to nie raz i to oczywi?cie od Naszej Feetki :P ale nie miałam okazji jeszcze z Wami po?migać gdzie? :P w ogóle mój wehikuł to hmm.. nadaje sie do wymiany i zamierzam sobie sprawić jakie? rowerzysko na wiosenkę :] no i może, może.. hmm.. pojadę z Wami chociażby na jedna Masę :P zobaczymy jak to będzie.
A ogolnie uważam że Masa Krytyczna to fajowa impreza rowerowa. Może wreszcie kierowcy na ulicach zaczn? doceniać rowerzystów - bo nie raz się nawet słyszy różne "kur**" i inne bluzgi w kierunku do rowerzystów.. ja przynajmniej słyszałam :/ i może wreszcie powstanie więcej ?cieżek rowerowych :) oby :) każdemu bedzie łatwiej :P

Pozdrówki :P

Rosiu - 22 Luty 2006, 03:33

hmmm...staram się wł?czyć wiosnę...tylko mam słabe baterie po zimie....i czasem mi się jeszcze wył?cza.... :)

Cytat:
bo nie ukrywajmy, że to one my?l?, że s? najważniejsze i same na ulicach

Cytat:
bo nie raz się nawet słyszy różne "kur**" i inne bluzgi w kierunku do rowerzystów.. ja przynajmniej słyszałam


no wła?nie...ja też słyszałem wyzwiska, przeżyłem czołowe zderzenie, i też mnie to zabolało....więc biorę sprawy w swoje nogi

?cieżkami tez już się zajmujemy...spoko...

Paula je?li bedziesz potrzebowała porady czy pomocy w doborze sprzętu, to wal smiało...z przyjemno?ci? pomogę....

Cytat:
można by o czym? większym pom?leć... ale to może jeszcze nie teraz...

ale po co czekać? zbliża się wiosna, myslę, że lada dzień wznowimy wycieczki w plener...a w wakacje planujemy wyskoczyć gdzie? dalej, z namiotami.....może za granicę...hmmm...

stacha - 22 Luty 2006, 08:33

Rosiu napisał/a:
myslę, że lada dzień wznowimy wycieczki w plener

myslałm o jakiejs imprezie dla rowerzystów... ;) takiej jakiej? fajnej...

Rosiu napisał/a:
?cieżkami tez już się zajmujemy...spoko...

?cieżki to jest temat rzeka... ja 2 lata temu widziałam plan ?cieżek rowerowych ktore miały byc zrobione i jakos ani widu ani słychu... na debacie wyszło, że w piotrkowianom potrzeba scieżek, pisma poszły do wladz miasta i do posłów i na razie żadnego oddĄwieku nie ma:/ chociaz całyczas zareczaja ze robia....

Paula - 22 Luty 2006, 12:31

Rosiu napisał/a:
no wła?nie...ja też słyszałem wyzwiska, przeżyłem czołowe zderzenie

czyli nie jestem jedyna, która słyszała bluzgi ?migaj?c rowerem :/ o Twoim wypadku słyszałam, przykro mi, mam nadzieję, że już jest wszy?ciuteńko w porz?deczku :)
Rosiu napisał/a:
Paula je?li bedziesz potrzebowała porady czy pomocy w doborze sprzętu, to wal smiało...z przyjemno?ci? pomogę....

a dziękuję bardzo :P jak co? to będę pamiętać i dam znać :P
stacha napisał/a:
ja 2 lata temu widziałam plan ?cieżek rowerowych ktore miały byc zrobione i jakos ani widu ani słychu...

Cytat:
na razie żadnego oddĄwieku nie ma:/ chociaz całyczas zareczaja ze robia....

normalka.. czemu mnie to nie dziwi :/

Rosiu - 22 Luty 2006, 15:35

impreza...według naszych pomysłów i rozmów z kim trzeba...bardzo możliwe, że to będzie rowerowa majówka....ale narazie mówię tylko po cichutku....

co do ?cieżek...ja te plany widziałem tydzień temu bo zamiast pisma...sam tam polazłem...no...szczerze mówi?c brałem udział w zebraniu Zespołu do spraw ?cieżek rowerowych .... i zostałem CZŁONKIEM zespołu.....dumnie to brzmi :P

i chyba nie zdradzę tajemnicy zebrania je?li powiem, że dlatego to tak długo i mozolnie idzie, bo chodzi oczywi?cie o pieni?dze...i bezsensown? biurokrację....życie byłoby o niebo łatwiejsze bez zbędnej papierkowej roboty....

a co do wypadku..to dziękuję..już się podĄwign?łem..chociaż do tej pory doskwiera mi kontuzja barku.....w sobotę odbieram rower z naprawy...

Nobody - 22 Luty 2006, 15:38

Członkiem :hyhy: bardzo dumnie :D

A co do majówki poczekamy zobaczymy :)

stacha - 22 Luty 2006, 20:16

Rosiu napisał/a:
że to będzie rowerowa majówka....ale narazie mówię tylko po cichutku....

jak co? to Młodzieżowa Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oferuje się do współpracy ;)

Paula - 22 Luty 2006, 21:49

Rosiu napisał/a:
rowerowa majówka...
hmm..chyba musze się stre?cić z kupnem nowego wehikułu czasu :D :D jak co? to tr?b gło?no o wyprawie majowej :P
Rosiu napisał/a:
zostałem CZŁONKIEM zespołu...
no no :> gratulacje :P Panie Prezesie :P sprawuj sie tylko tam porz?dnie :P
Rosiu napisał/a:
do tej pory doskwiera mi kontuzja barku....
buuu.. przykro mi :( mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie :)
Nobody napisał/a:
Członkiem :hyhy: bardzo dumnie :D
a Ty jak zwykle masz zboczone mysli :luka: jeste? 3 zboczuchem -- jawnym zboczuchem :D :D bo reszta jeszcze sie nie ujawniła, poza mn? i stach? :D
stacha napisał/a:
jak co? to Młodzieżowa Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oferuje się do współpracy ;)
hmm.. czyli tam działasz ? :luka:
stacha - 22 Luty 2006, 21:56

Paula napisał/a:
a Ty jak zwykle masz zboczone mysli :luka: jeste? 3 zboczuchem -- jawnym zboczuchem :D :D bo reszta jeszcze sie nie ujawniła, poza mn? i stach?

chciałam to napisac ale stwierdziłam ze se dam spokój :P :P
Paula napisał/a:
hmm.. czyli tam działasz ?

jestem przewodnicz?c?...... :rotfl:
co do majówki to ja napewno na rower nie wsi?de :P :P takie wypadki z dzieciństwa :looka: ale pomysł ciekawy

Paula - 22 Luty 2006, 22:10

stacha napisał/a:
chciałam to napisac ale stwierdziłam ze se dam spokój :P
hehe :P a ja zawsze musze napisać praktycznie to co mi akurat na my?l przychodzi :D :D no w końcu się ujawnił :D :D :P więc już co? wiemy o Panu Nobody :)
stacha napisał/a:
jestem przewodnicz?c?...... :rotfl:
łał :P no to gratulacje :P
stacha - 23 Luty 2006, 16:16

tak... już to komu? mówiłam... :looka: ale apeluje do Pana Admina o utworzenie kolejnej grupy na forum tj. "jawne zboczuchy" a przy avatarze będzie się pojawiał.... :wstyd: no dobra... nie kończe... :P wstawcie se co chcecie.....

masak krytyczna... romiar ma znaczenie;)
powodzenia.....

Nobody - 23 Luty 2006, 16:41

Nasze forum zechciało by być patronem Medialnym tej imprezy :) , tyle o ile mi przekazał wczoraj Neo :) . . . Je?li Rosiu był by? zainteresowany skontaktuj się z Neo.

Pozdrawiam

stacha - 23 Luty 2006, 16:58

Nobody napisał/a:
Nasze forum zechciało by być patronem Medialnym tej imprezy

której ??? ? :P heh... widzisz rosiu? niedługo Masa Krytyczna będzie tak sławna, że sobie nie dasz z tym rady ;) :P

Nobody - 23 Luty 2006, 17:00

Mam na my?li "Rowerow? Majówkę" :)
Rosiu - 23 Luty 2006, 21:35

jestem zainteresowany wszelk? współprac? i wsparciem...

a wiecie czemu mi tak nieĄle idzie? bo mam w życiu cholerne szczę?cie spotykać wła?ciwych ludzi we wła?ciwym miejscu....

Młodzieżowa Rado.....bardzo miło mi to słyszeć, liczę na owocn? współpracę, przecież to dopiero pocz?tek...
Nobody, oczywi?cie jestem zainteresowany...jak będę znał więcej szczegółów dam wam znać...

Stacha...a co je?li Cię przekonam, że nie ma się czego bać? je?li co? zaczyna brzmieć jak wyzwanie, tym bardziej mnie to podnieca :)

więcej wie?ci jak się wy?pię...

stacha - 23 Luty 2006, 21:47

Rosiu napisał/a:
mnie to podnieca

czwarty jawny zboczuch!!! :rotfl:
Rosiu napisał/a:
liczę na owocn? współpracę

my też... :)
mozna by zrobić debate nt. zwi?zane z rowerzystami tylko nie mam pomysłu... może wy jaki? macie?
Rosiu napisał/a:
Stacha...a co je?li Cię przekonam, że nie ma się czego bać?

zobaczymy jak mnie przekonasz... ;)

feety - 24 Luty 2006, 09:16

Rosiu... :rotfl: to już dzi?...!!!! :rotfl:
Marlenka - 24 Luty 2006, 20:33

ja bym sie chetnie na taki rajd wybrala tylko jest problem bo nie mam roweru...:( musialabym od kogos pozyczyc :D ale uwielbiam jezdzic na rowerze :P :P
justyna - 24 Luty 2006, 21:20

Aaaa:) widziałam Was dzisiaj na słowackiego :P
widowiskowo to wygl?dało ;)

Rosiu - 24 Luty 2006, 22:29

stacha..co rozumiesz pod pojęciem 'debata'? bo pomysłów mam pełen łeb

Feety......rz?dzimy...?wietna impreza jak zwykle, nie?

Marlenko.....założę się, żę jaki? s?siad ma rower...i napewno chętnie pożyczy...jak nie to mog? być rolki albo wrotki, czy deskorolka...cokolwiek napędzane sił? własnych mię?ni...

Justynko.......widowiskowo to wygl?da jak jest nas 50....to może Tobie machałem???
jeszcze zobaczycie widowisko..... :)

a co do nadanego mi uroczy?cie tytułu zboczucha.....no cóż..każdy to robi, ale nie każdy jest na tyle odważny i szczery, żeby o tym otwarcie mówić....

Uwaga, 12. lutego w niedzielę wycieczka rowerowa w plener....spotykamy się o 10.30 pod WSP...do zobaczenia

justyna - 24 Luty 2006, 23:23

Rosiu napisał/a:
Justynko.......widowiskowo to wygl?da jak jest nas 50....to może Tobie machałem??


oj, zdaję sobie sprawę, że jednak liczba ma znaczenie, ale tyle wokół Was było mundurowych... :P [a moze to nie była policja/straż miejska? bo ja przechodziłam przez ulicę ze znajomymi i jako? się tak specjalnie nie przygl?dałam...] no, w każdym b?dĄ razie Pan w bardzo sympatycznym wdzianku moro cykał akurat zdjęcia :] i wygl?dało widowiskowo :P

ym, chyba nie mi machałe? :)

pozdrawiam.
P.S. Podziwiam za wytrwało?ć i konsekwensję w działaniu, rili... :ok:

Rosiu - 25 Luty 2006, 08:53

szkoda, że nie widziała? Masy |wi?tecznej, tam się dopiero działo.. :super: ..Mikołaje na rowerach, fajerwerki, ognisko, kiełbaski, błyski fleszy na każdym kroku....ale my się dopiero rozkręcamy....także zapraszam na kolejne masy i wycieczki.
zamiast stać z boku i podziwiać, lepiej wzi?ć w tym udział i być podziwianym.... :hyhy:

A wytrwało?ć i konsekwencja? no cóż, znam wiele osób o słomianym zapale, ale ja jak już się w co? angażuję, to daję z siebie wszystko i wkładam całe serce..a to jest moja pasja..tym żyję, więc gdybym się poddał byłbym jak ryba bez roweru ;)

feety - 25 Luty 2006, 09:22

NO to poMASOWANE ;D Rosiu, atmosfera jak zwykle była super ;) , ludzie jak zwykle pozytywni :) !!! Tego mi wła?nie brakowało przez zimę !! Szumu afsaltu pod oponami, ?wistu wiatru w uszach i zazdrosnych spojrzeń przechodniów ;) :rotfl:


P.S.: No i dzieki za...przykręcenie ?wiatełka ;) :ok:

justyna - 25 Luty 2006, 12:24

a wiesz Rosiu, że głupim nie jest pomysł, żeby się na tak? masę wybrać?! Hyym, jeszcze paru znajomych zaci?gn?ć... :oczami:

to naprawdę strasznie fajna sprawa jest. Kiedy nastepna masa? 12 lutego? Czy to wycieczka?

bożesz tylko mój rower taki straszny jest.... :suchy:

Rosiu - 25 Luty 2006, 15:24

Feeciu..ja Tobie ?wiatełko to mogę zawsze i wszędzie...bo mam odpowiednie narzędzie :)

moja droga Justyno....to jest jeden z lepszych pomysłów na ?wiecie...?ci?gnij znajomych i walcie jak w dym na następn? Masę....która odbedzie się 31 marca o 18.00

nawet je?li znajomi będ? kręcić nosem, to przyjedĄ sama..my wszyscy też się nie znali?my, aż do momentu kiedy poł?czyła nas wspólna idea....nie ma listy obecno?ci, opłat, obowi?zków, więc czemu nie spróbować...?? każd? now? twarz serdecznie witamy, i nawet możemy Cię u?ciskac jak będziesz chciała....

A rower? nawet je?li jeĄdzisz różowym Buli 2 na czterech kółkach, to jedyne z czym się spotkasz to szacunek, nikt tam nie ocenia sprzętu, to nie pokaz mody pedałów, tylko doskonale spędzone chwile w przemiłym gronie

a 12 marca jedziemy na wycieczkę w plener, to też jest piękna sprawa
jest to niedziela, więc jak kto? się wykręca prac? albo nadmiarem obowi?zków, to jest to cienka ?ciema...
spotykamy się o 10.30 pod WSP jedziemy poza miasto, tym razem najprawdopodobniej, jesli warunki pozwol? na zachód...

następna wycieczka planowana jest na 26 marca..poł?czona z topieniem Marzanny...

jak to wygl?da? kupa dobrego humoru, pozytywni ludzie, pomoc w razie potrzeby, jaka? knajpka po drodze....trzeba tego do?wiadczyć...serio...

Rower to jedna z dwóch czynno?ci jakie znam, które powoduj? przyjemne mrowienie w całym ciele, pot na czole, przyspieszony oddech, westchnienia gdy zbliżasz się do szczytu, krzyk rado?ci gdy osi?gniesz już szczyt, i u?miech zadowolenia gdy po wszystkim leżysz sobie w łóżeczku....

i jest to jedna z dwóch czynno?ci, które....a jakże....można robić samemu, ale nie daj? takiej przyjemno?ci jak jazda grupowa...

NiKiEL - 1 Marzec 2006, 17:02

justyna napisał/a:
Rosiu napisał/a:
Justynko.......widowiskowo to wygl?da jak jest nas 50....to może Tobie machałem??


oj, zdaję sobie sprawę, że jednak liczba ma znaczenie, ale tyle wokół Was było mundurowych... :P [a moze to nie była policja/straż miejska? bo ja przechodziłam przez ulicę ze znajomymi i jako? się tak specjalnie nie przygl?dałam...] no, w każdym b?dĄ razie Pan w bardzo sympatycznym wdzianku moro cykał akurat zdjęcia :] i wygl?dało widowiskowo :P

ym, chyba nie mi machałe? :)

pozdrawiam.
P.S. Podziwiam za wytrwało?ć i konsekwensję w działaniu, rili... :ok:


Justynko ten pan we wdzianku moro to ja bylem :P ;) a po za tym jaki pan ??? nie postarzaj mnie ;)

[ Dodano: Sro 01 Mar, 2006 ]
Justynko :>:>> czyli na nastepnej masie bedziesz ma sie rozumiec ?? :>:>:>
aha i na wycieczce tez sie pojawisz :>:> ??? ?

feety - 1 Marzec 2006, 17:41

Kamil, niepoprawny podrywaczu...;) Ale! W końcu każy sposób dobry żeby Masonów było jak najwięcej!!! ;) :ok:
NiKiEL - 1 Marzec 2006, 18:47

fitka...kto powiedzial ze ja kogos podrywam ??? ?

po prostu zadałem pytanie...
a po za tym jakbym chcial kogos poderwac to bym priva wyslal :P

justyna - 1 Marzec 2006, 22:02

Oj, na wycieczce, to moze nie... ale na następnej masie.... zobaczym, zobaczym ;)

p.s. naprawdę - fajne wdzianko ;)

NiKiEL - 1 Marzec 2006, 22:05

przeciez w koncu szeregowy jestem :P (od dzisiaj) co prawda na odroczce ale jestem :P
Neo - 2 Marzec 2006, 15:06

Widze,że nawet masa się osttanio odbyła.. może uda mi się wybrać na nia :) miałem okazję być obserwatorem pierwszej masy, wypadła super jak na pierwszy raz dopisała pogoda jak i ludzie.

Natomiast co do tego aby forum nasze było patronem medialnym to przychylam się do tej decyzji, na czym będzie polegać nasza współpraca poinformuje już w najbliższym czasie.

Pozdrawiam

Rosiu - 5 Marzec 2006, 03:47

Neo, czekamy z niecierpliwo?ci?....
patronat patronatem, ale przybywajcie tłumnie na Masy, wtedy mamy posłuch i budzimy respekt....
mnóstwo ludzi jeĄdzi.ale samemu.a w ten sposób nas nie widać i nic nie zdziałamy....a więc w kupie siła...

NiKiEL - 7 Marzec 2006, 19:39

Rosiu napisał/a:

mnóstwo ludzi jeĄdzi.ale samemu.a w ten sposób nas nie widać


rosiu ja jak jade wieczorkiem to mnie widac :D :D:D: bo moj rower sie odroznia od innych :D :D:D:D

Rosiu - 7 Marzec 2006, 21:51

wiem, wiem,.........widziałem zdjęcie.niezły jest..dobry pomysł...
NiKiEL - 7 Marzec 2006, 23:11

na masie bede juz mial pewnie oba kola podswietlone ;)
gdyby nie dzien kobiet to juz bym mial zrobione a takto musze sie wyzylowac na kobite ;)

BuBa - 8 Marzec 2006, 18:38

No na tak? przejażdżkę można by się kiedy? wybrać widziałem fotki z Wypadów Masy Piotrkowskiej i Łódzkiej fajny musi być klimacik
NiKiEL - 8 Marzec 2006, 18:39

no to w czym problem ??? rowerek i jazdaaaaaa ;)
Gosiaczek:P - 9 Marzec 2006, 00:32

mnie nie będzie na 100%:]
NiKiEL - 9 Marzec 2006, 00:34

a dlaczemuz to ??? :cisza:
Gosiaczek:P - 9 Marzec 2006, 00:35

1) boi mam wtedy angielski
2) zim? nie jeżdże na rowerze

NiKiEL - 9 Marzec 2006, 00:37

zima sie skonczyla :P a angielski mozna raz odlozyc ;)
Gosiaczek:P - 9 Marzec 2006, 00:37

zima skończy sie 21 marca.tym razem nie można.
NiKiEL - 9 Marzec 2006, 00:38

no oki....nie bede sie narzucac...
feety - 10 Marzec 2006, 08:17

Tutturututuuuu!!! Ogłaszam wszem i wobec że powstał na stronie MASY powstał nowy dział "MASO-CHI|CI"!!! JEste? MASONEM i chcesz bliżej przedstawić się społeczeństwu? Nic prostszego!! Wy?lij do Nikla kilka swoich fotek i parę słów o sobie ( wzór formularza do pobrania na stronie)!!! A potem to już tylko rozdawaj na ulicach autografy i wymieniaj u?ciski dłoni :hyhy: :rotfl: Ku chwale MASY!!! :ok:
NiKiEL - 10 Marzec 2006, 12:24

fitka...hehe dzieki za reklame :D :D:D
Rosiu - 11 Marzec 2006, 16:13

ku chwale Masy pani Generał!!!!
racja, nasze grono się powiększa...warunkiem bycia sławnym jest udział w Masach

BUBA i inni, wyci?gać sprzęty z piwnic czy garaży i ruszać z nami....a klimacik...masz Buba rację, niepowtarzalny....hmmm......
Gosiaczku....zima to pojęcie względne...to kwestia podej?cia, a angielskiego to możemy Cię na Masie pouczyć...ja przynajmniej mogę, z reszt? to tylko raz w miesi?cu....

aha...i nie uwierzę, że w niedziele o 10.30 macie jakie? poważne zajęcia, lekcje czy co? takiego....a wtedy się odbywaj? wycieczki...

apropos jutro (w niedzielę) jedziemy na wycieczkę, zapraszam o 10.30 pod WSP, ruszamy na Borow? górę...

Zapraszamy i czekamy[/b]

NiKiEL - 11 Marzec 2006, 17:15

no szeregowy bedzie na 100% :]
Rosiu - 12 Marzec 2006, 21:07

szeregowy!! za karę dostaniesz zadanie...wyniklować mi rowerek...

a wycieczka była przecudowna jak zawsze....powinni?cie tego do?wiadczyć...zagl?dajcie na nasz? stronkę...będ? wkrótce zdjęcia

NiKiEL - 12 Marzec 2006, 21:11

hehe zdjecia beda jak zrobie :P
Gosiaczek:P - 13 Marzec 2006, 13:30

Rosiu jak bedzie cieplej to moze bede z wami jezdzic:)narazie musze odmowic:) pozatym... nie mam kondycjji do jazdy na dlugie dystansy:)
stacha - 13 Marzec 2006, 14:32

ja na mase sie wybiore na 100%... ale z wycieczkami u mnie gorzej będzie... :P bo ja jako? nigdy nie mam czasu :looka: a i tak nic nie robie :P
NiKiEL - 13 Marzec 2006, 14:36

stacha bierz jerrego i jazdaaaaa :] a po masie na jakies piwko sie skoczy :]

[ Dodano: Pon 13 Mar, 2006 ]
Cytat:
nie mam kondycjji do jazdy na dlugie dystansy:)


Gosiu...jak bedziesz z nami jezdzic :>:>:> to kondycja sie wyrobi...wiesz mozeMY razem jezdzic gdzies rowerkiem czesciej :>:> przeciez wiesz ze z rowerkiem sie nie rozstaje...no chyba ze kapcia zlape i nie chce mi sie skleic detki ;)

stacha - 13 Marzec 2006, 14:52

NiKiEL napisał/a:
stacha bierz jerrego

no widze, że mnie obgadywali?cie dzisiaj :P :P :P bywa...

wezme go :P i wpadniemy kiedysss....

NiKiEL - 13 Marzec 2006, 14:54

hehe nie "kiedy?" tylko na następn? :P

Cytat:
no widze, że mnie obgadywali?cie dzisiaj


ale tylko troszQ ;)

feety - 13 Marzec 2006, 14:58

Gosiaczek:P nawt je?li z Twoj? kondycj? jest niezbyt dobrze to nie masz sie o co martwić!!! Rosiu i reszta chłopaków na pewno pomog? Ci na cięższych etapach!!;) Gdyby nie oni, to pewnie do dzi? leżałabym w jakim? rowie w okolicach Polichna :D :D:D albo dogorywała w le?nych krzakach :D :D ;)
NiKiEL - 13 Marzec 2006, 15:01

fitka powiadasz "w krzakach" :>:>:>:>:> :roll: :D :D:D:D:D:D
Gosiaczek:P - 13 Marzec 2006, 15:32

:D ale to i tak musze pozcekac do wiosny:)bo w taka pogode nie bedem jezdzic:]jestem ciepło lubna:] no ja my?le że by mnie nie zostawili na pastwe losu...chociaż kto wie...;) feety, Kamil dziekiz a słowa otuchy:*:)
NiKiEL - 13 Marzec 2006, 16:25

hehe ja wlasnie sie bylem przejechac 4 kolkami :D :D:D suuuupppppeeeeerrrrrrr sie jezdzi :]
Rosiu - 13 Marzec 2006, 22:08

ja Ci dam 4 kółka.. :) ....dętkę sklej lepiej....i szykuj się na następn? wycieczkę :P

za dwa tygodnie nie lada eskapada....
tym razem mamy poważn? misję do wykonania....
panoszy się w?ród nas kto? kto nam strasznie zawadza....
a to my w tym miasteczku rozdajemy karteczki....a więc do roboty...

jest pewna kobita której trzeba się pozbyć, wszyscy wiemy jak....trzeba zadbać o to aby utonęła...

Kryptonim akcji: misja 'Marzanna'
data: 25 marca - sobota
czas: 10.30 pod WSP

Marzannę dostarcz? uczniowie jednej ze szkół z Moszczenicy, gdzie został ogłoszony konkurs na najładniejsz? Masow? Marzannę...


Gosiaczku, Stasiu i inni...czytajcie uważnie!! do przejechania kilkudziesięciu kilometrów nie potrzeba nie wiadomo jakiej kondycji, na jednym bananie bez problemu przejeżdża się 5 km (aha.trzeba go zje?ć, nie ujeżdżać :) ),
ja w swoim życiu już się bananów nażarłem, więc z chęci? was popchnę jak padniecie (nie doszukiwac się podtekstów) :) chodzi o to, że chętnie podam pomocn? nogę każdemu kto będzie jej potrzebował :)

ale nie róbmy ze szprychy widły, rower to nie podnoszenie ciężarów, to najbardziej oszczędny ?rodek transportu jaki kiedykolwiek istniał....
więc albo przyznajcie się do lenistwa :) albo utopmy tę Marzannę jak się należy!!!!!!

Gosiaczek:P - 13 Marzec 2006, 22:10

przemy?le to:);) nie no jak bedzie ladna pogoda to moze sie wybiore z wami....:)
NiKiEL - 13 Marzec 2006, 22:16

gosia jedziesz z nami bez wzgledu na to jaka bedzie pogoda :P juz ja sie o to postaram :]

rosiu a mozeby jakies ognisko skombinowac ?? :>:>:> trzeba aleXa zwerbowac i druida mariana moze jakis napoj magiczny upichci :D :D:D:D:D

a co do wyjazdu to ja 100% jade...moze uda mi sie my Girlfriend namoowic na wyjazd...moze wezme kamerke :] znaczy raczej wezme :D :D:D takze bede miec aparat i kamerke :D :D:D

rosiu a co do moich 4 kolek to wiesz...nie mam prawka jeszcze takze jestem niegrozny dla srodowiska :D :D:D:D

Gosiaczek:P - 13 Marzec 2006, 22:21

Kamil ze mn? nie jest tak łatwo:):):Pnie dasz rady:D
NiKiEL - 13 Marzec 2006, 22:23

qrcze nawet jakbym mial Cie na rame wziac to i tak pojedziesz :D :D::P
Gosiaczek:P - 13 Marzec 2006, 22:24

Kamil:D:D:D nie roz?mieszaj mnie:P:D mówiłam już ze mna nie ma tak łatwo:D jak sie upre to koniec:D:D:D:D
NiKiEL - 13 Marzec 2006, 22:24

oj tam...to sie nie upieraj.....
Gosiaczek:P - 13 Marzec 2006, 22:27

Kamil mówiłam że sie zastanowie:)wszystko zależy od pogody... i mojego brata:x:)
NiKiEL - 13 Marzec 2006, 22:29

a dlaczego od brata.... ??? ??
Gosiaczek:P - 13 Marzec 2006, 22:30

bo nie wiem czy mi pożyczy rowerek:P:D
NiKiEL - 13 Marzec 2006, 22:31

to ja z nim pogadam i Ci pozyczy :P
Gosiaczek:P - 13 Marzec 2006, 22:35

dobra:)nie wiem czy pojade czy nie:) przemy?le to:) to tyle na dzis w tym temacie:]
NiKiEL - 13 Marzec 2006, 22:40

przemysl pozytywnie :P ;)
Rosiu - 14 Marzec 2006, 05:34

Nikiel z tym ogniskiem to też już pomy?lałem, skontaktowałem się z Alexem,
wszystko zależy od tego gdzie pojedziemy, bo może grilla uda się załatwić...ale je?li gdzie? w bardzo wielk? dzicz, to ognisko jak najbardziej...ale będzie impreza :) każdy kto j? przegapi, niech już powoli zaczyna żałować....
Super....mam nadzieję, że tym razem Twoje 100% to przynajmniej 75% :)
Lubię wycieczki na których masz aparat, bo wtedy nawet mnie czasami widać na zdjęciach :)

Nie należy bać się pogody, je?li tylko nie będzie padał deszcz, to każde inne warunki atmosferyczne s? do przezycia, jak kto? potrzebuje wskazówek co do ubioru to służę do?wiadczeniem...

Gosiaczku z góry dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszej propozycji, i już Cię powoli cieplutko witamy w naszych szeregach

Paula - 14 Marzec 2006, 09:46

Gosiaczek:P, musisz mieć moje pozwolenie, żeby jechać :hyhy: nie zapomnij :D :D:D:D

Pozdrówki :)

NiKiEL - 14 Marzec 2006, 12:09

ROSIU....hehe teraz bede na pewno...sobota jak najbardziej mi pasuje :] gadałem wczoraj z moj? girlfriend...moze pojedzie ale to nic pewnego ;) no ale ja jade :P

PAULA ja Moj? Gosie "rozkosie" zabieram i nie ma ze nie ma :P

Paula - 14 Marzec 2006, 13:16

NiKiEL, Ty to sobie możesz :P Gosia mnie koffa a nie Ciebie :P i mnie posłucha, Ona beze mnie ani rusz :P pFfff :P
NiKiEL - 14 Marzec 2006, 13:19

no oki oki....ale masz jej nie zabraniac jechania z nami :P

[ Dodano: Wto 14 Mar, 2006 ]
a nawet sama wez bike'a i wybierz sie z nami ;)

Rosiu - 14 Marzec 2006, 14:16

podoba mi się to co napisała Paula, że Gosia bez Ciebie ani rusz, a więc jedĄcie razem....przy okazji poznamy się oko w oko...
Gosiaczek:P - 14 Marzec 2006, 14:56

Rosiu jak będzie taka pogoda jak dzisiaj to na pewno nigdzie nie pojade... a z tego co wiem to zima do 25marca nie ust?pi.. więc niestety nie zawitam chyba jeszcze w waszych szeregach...
Paula - 14 Marzec 2006, 18:19

Rosiu, ja wiem że ty masz dar przekonywania, ale wiesz... jak będzie taka pogoda jak np dzi? albo bedzie ?nieg leżał czy co? to neVer :] ja jestem tak jak Gosiak - osóbka ciepłolubna :P zreszta się okaże jak to bedzie :D
feety - 14 Marzec 2006, 18:54

Dziewczyny!! Nie macie się co martwić!! Nawet jak bedzie 20 stopni na minusie to od Rosia bedzie biło takie ciepło i energia że wycieczka bedzie sam? przyjemno?ci?!!!! ;) NOrmalnie letnia rowerowa zadyma w ?rodku zimy!!! :rotfl: :ok: ;)
Gosiaczek:P - 14 Marzec 2006, 18:58

feety moze i tak:] ale ja nie odważe sie jechać rowerem po ?niegu:D
feety - 14 Marzec 2006, 19:22

Uhhh dziewczyno ciężki mamy z Toba los...!! ;D Ale cóż, zrobisz jak będziesz uważała! ;) Nie będziemy Cię namawiać na siłę, bo trzebaby było stworzyc nowy temat ;D W każym razie zapraszamy!!!:):):) :ok:
NiKiEL - 14 Marzec 2006, 20:58

Ficiu...My tam jedziemy :] i bedziemy sie dobrze bawic :] prawda ?? :>:>:> :* ;)
Rosiu - 15 Marzec 2006, 13:09

Kochane moje dziewczynki nie ma strachu, jest mało prawdopodobne, żeby ?nieg leżał na drogach...a inny nas nie interesuje....

Feećku chciałbym powiedzieć, że przesadzasz...ale to co mówisz to szczera prawda, tylko, że nie ja sam wytwarzam tak? atmosferę, a my wszyscy. To nasze gor?ce serduszka sprawiaj?, że każdy następny kilometr staje się smaczniejszy, każda chwila na rowerze to niesłychana frajda, każdy postój to doskonała zabawa, każde ognisko, grill czy przydrożna knajpka to wy?mienita uczta dla ciała, serca i ducha, każda Masa czy wycieczka to cudowny masaż dla naszych skołatanych przytłaczaj?c? codzienno?ci? nerwów.....i w końcu każdy uczestnik to bardzo dobry znajomy, kumpel, towarzysz, przyjaciel czy ukochany....dlatego jedyne o czym my?lę na koniec każdej rowerowej eskapady to.......kiedy następna??

eh...rozmarzyłem się.......niech mnie kto? jeszcze posmyra za uszkiem i jestem nie do użytku przez następne kilka godzin....

NiKiEL - 16 Marzec 2006, 21:11

no to powoli przygotowujemy sie do wycieczki 25 marca :] ...
- plakaty zrobione i niedługo beda drukowane...
- pojawił sie sponsor "firma poligraficzna ktora zrobi nam nalepki na ten nizwykly dzien"
- trzeba tylko chetnych do rozklejania plakatów i roznoszenia ulotek po mie?cie ;)

KTO JEST CHETNY ?? :>:>:>

feety - 17 Marzec 2006, 14:39

JA jajajajajajajajajaaaa!!!! :rotfl:
Rosiu - 17 Marzec 2006, 15:49

mam nadzieję, że to pytanie nie było skierowane do mnie...bo wiecie, że ja to robię od pocz?tku....i nie trzeba się mnie o to pytać :)

[ Dodano: Pi? 17 Mar, 2006 ]
słuchajcie moi drodzy...dobrze by było, żeby kto? po szkołach porozwieszał...albo chociaż każdy w swojej...

NiKiEL - 17 Marzec 2006, 15:51

Rosiu ja sie pytalem wszystkich oprocz nas :D :D:D
Gosiaczek:P - 17 Marzec 2006, 16:04

ja moge u siebie w szkole przywiesić:)
NiKiEL - 17 Marzec 2006, 16:04

gosieQ ja u CIebie w szkole tez moge powiesic :P
Rosiu - 23 Marzec 2006, 13:57

Przypominam Państwu o Marzannie Krytycznej w sobotę...zapraszamy i czekamy na Was <cmok>

10.30 pod WSP...zabierzcie kiełbaski

Paula - 23 Marzec 2006, 15:50

Rosiu, przyjdę tam.. będę Was podgl?dać zza słupa, albo jakiego drzewa :hyhy: Mam nadzieję, że spiszecie się na medal i porz?dnie utopicie t? Marzannę, bo ja chcę już wiosnę :!: (a najlepiej jakby już lato było :] )

Pozdrówki :)

stacha - 23 Marzec 2006, 16:21

Paula napisał/a:
Mam nadzieję, że spiszecie się na medal i porz?dnie utopicie t? Marzannę, bo ja chcę już wiosnę

jak tak to sama się przył?cz mamusiu a nie cwanikaujesz i innym każesz :P Zza słupa?? no co Ty... mamo... słup ?:( łojejku

zapowiada sie ciekawie a zawsze jak jest ciekawie to mnie nie ma:( ja nie utopie... niestety...

Rosiu - 30 Marzec 2006, 15:02

jak ten czas pędzi.... i znowu nadchodzi wielkimi krokami masowy pi?tek
tak, tak, to już jutro o 18.00 pod WSP co? mi mówi, że będzie nas więcej niż ostatnio :)

Paula - 30 Marzec 2006, 19:26

Rosiu, no tylko nie staranujcie tam jakiego człowieka jad?c rowerami :P Miłej przejażdżki życzę :P :)
Gosiaczek:P - 31 Marzec 2006, 20:03

i jak przejazdzka?? czekam na relacje:):P
Rosiu - 1 Kwiecień 2006, 07:31

Gosiaczku a jak mogło być? superowo....było ok 20 osób...trochę nowych twarzy...powróciło kilka osób z pierwszych Mas....no i stały trzon ekipy...
w sumie Masa trwał? relatywnie długo...ponad 3 godziny....bo dobrze się bawili?my...
malutki deszczyk nie przeszkodził nam w niczym...nie jeste?my z cukru...
widzieli?my bombę w markecie, i byli?my preawie w każdej czę?ci miasta...

a Wy jak zmarnowali?cie pi?tkowy wieczór?

Paula - 1 Kwiecień 2006, 09:44

Rosiu napisał/a:
a Wy jak zmarnowali?cie pi?tkowy wieczór?
ja nie zmarnowałam wieczorku :P poza tym i tak o 18 to jeszcze mnie w Piotrkowie nie było jak Masa się rozpoczynała :P bomby nie widziałam (tylko mnie słuchy o niej doszły), ale widziałam za to gigantyczny korek na Słowackiego, bo odcinek od ronda na Sikorskiego do ul. Kostromskiej był zablokowany i policja kierowała kierowców z ronda do Słowackiego.. tragedia po prostu.. jeszcze tak wolno to ja samochodem chyba nigdy nie jechałam..
Negro - 11 Maj 2006, 13:47
Temat postu: kurczaki
KURDE! Wy to macie fajnei w tym Piotrkowie.. a nasze "niby" wielkie miasto BDG ... nie ma takich patentów a ja s?dzę że jednak fajnei by było pobrykać tak na rowerq! nie do?c że to samo zdrowie to jeszcze zbliża mieszkańców!...
PoZdRaWiAm.... Negro :padam:

stacha - 13 Maj 2006, 20:37

negro to na co czekasz? organizuj ;)
swoja droga bylam ostatnio na masowej wycieczce i o dziw dałam rade... jestem dumna z siebie wiec powiem jedno. nie bojcie sie ze nie dacie rady, bo dacie!!!!!!!!

Paula - 14 Maj 2006, 09:52

stacha, no no i przy okazji miałysmy wtedy okazję się poznać wreszcie :kiss: ale normalnie.. że mnie nie poznała? to buuu :( .... A potem nasz u?cisk w wersji telenoweli brazylijsko-wenezuelsko-argentyńsko-kolumbijskiej .. :D :D heheh :D a nie zapomnę Twojego spojrzenia jak Rosiu powiedział "Pierwszy postój za 70km" :rotfl: To Twoje przerażenie w oczach było boskie :D Ja to wiem, że dała? radę, bo mi póĄniej na gg pisała? :P Nawet Rosiu nie musiał ręki używać do holowania a tymbardziej gumy, znaczy dętki :D :P
Ja jakbym pojechała to też bym dała radę, a co ja nie jeĄdziłam na rowerze czy co :D fakt faktem kiedy? czę?ciej ?migałam sobie rowerkiem jak teraz, ale cóż.. nadrobię to w wakacje :]

Rosiu - 14 Maj 2006, 13:32

Negro witam i pozdrawiam
widzę, że w opisie masz słowa Afeni Shakur....
a to słowa jej syna
'Heaven on Earth can only be seen by a team unified in trust...'

ale przejdĄmy do tematu...
co? niezazbytnio się orientujesz co sie dzieje w Twoim własnym mie?cie...w kwietniu odbyła się 28 masa....czyli działa to już ponad 2 lata...i z tego co mi wiadomo działa bardzo prężnie...nawet chłopaki z Bydgoszczy (a konkretnie Ronin) założyli ogólnopolskie forum Mas Krytycznych

skoro jeste? tak pozytywnie nastawiony do tej ideologii, to jedĄ na masę majow? i krzyknij gło?no, że wszyscy maj? pozdrowienia od Masy Piotrkowskiej...

startuj? spod Hali Sportowej 'Łuczniczka'

szacuneczek dla Stasi zuch kobitka....a ?miga galancie..aż się kurzy...

Paula bez obrazy...ale Ty narazie to tylko gadasz...bierz przykład ze Stasi, wskakuj w gatki i jedĄ z nami...

Następny wypad...sobota 20.05 godz. 10.30 pod WSP jedziemy na Groble za Bełchatowem...(ok 80-90km w obie strony) tam można zje?ć ?wież? rybkę, pochodzić po wysepkach...bardzo romantyczne miejsce....

a bezpo?rednio po następnej masie w pi?tek 26.05 ruszamy na nocn? wycieczkę na kopalnię....to jest niezapomniane wrażenie....kopalnia noc?...jakby tysi?ce choinek...nie...jedna wielka choinka...
na miejscu będziemy ok północy, albo i wcze?niej...potem zabiorę Was w tajne miejsce, gdzie zrobimy ognisko....kiełbaski, 'napoje' itp... każdy co chce to bierze...
i tam na miejscu się zdrzemniemy...więc należy zabrać ?piwory, a jak kto? chce to namioty..... gdyż zapewniony będzie tylko dach nad głow?, bez ?cian

na drugi dzień rano...jak już wstaniemy, ruszamy w dalsz? drogę....pojeĄdzimy sobie jeszcze troszkę....
planowany powrót- sobota popołudniu
je?li komu? nie pasuje cało?ć imprezy, to można się oczywi?cie odł?czyć w dowolnym momencie...

a Masa jak zawsze pi?tek 18.00 pod WSP, je?li kto? się szykuje na nocn? imprezę, to powinien wzi?ć już cały sprzęt ze soba na Masę

Paula - 14 Maj 2006, 16:12

Rosiu napisał/a:
Paula bez obrazy...ale Ty narazie to tylko gadasz...bierz przykład ze Stasi, wskakuj w gatki i jedĄ z nami...
wypraszam sobie, wyobraĄ sobie, że ja w sobotę, i to niejedn? już, byłam o tej porze w szkole u promotora, więc sorry... raczej ważniejsza jest dla mnie szkoła, sesja i obrona pracy niż wycieczki rowerowe :/ i nie mów, że tylko gadam, bo to tak zabrzmiało jakby? mnie znał nie wiem ile i jakbym ja puszczała słowa na wiatr, a ja nigdy nie robię wła?nie tak :/ Poza tym mam inne rzeczy czasem na głowie, które s? dla mnie ważniejsze niż wycieczki, ale to już inna bajka... :/ :( Tak więc daruj sobie takie sformułowania typu, że ja tylko gadam... :/
Rosiu napisał/a:
Następny wypad...sobota 20.05 godz. 10.30 pod WSP
i od razu mówię, że mnie nie będzie, bo zapewne nie będzie mnie w Piotrkowie. A 26.05 mam imprezę rodzinn? więc również odpada :/
I to tyle...

Rosiu - 14 Maj 2006, 21:30

Paula spokojnie....jak przeczytałem Twojego posta mało mi szczęka nie wypadła na podłogę.......potwierdĄ albo wyprowadĄ mnie z błędu, ale mam wrażenie, że się obraziła?....
to było lekko podszyte żartem zaproszenie...przynajmniej taki był zamysł tego zdania o gatkach....
poza tym, gdybym chciał Ci nawrzucac...to nie musiałbym/nie chciałbym tego robić na forum....

je?li opacznie mnie zrozumiała? to oficjalnie przepraszam...i będę na przyszło?ć wiedział, żeby żarty zostawić dla siebie i ludzi którzy mnie znaj? i wiedz?, że nie leży w mojej naturze urażanie innych

a zatem przepraszam!

Paula - 15 Maj 2006, 20:12

Rosiu, po pierwsze jestem bardzo spokojna, nie rzucam się tu ani nic. Ja po prostu mówię i piszę to co my?lę, jak mi co? nie pasuje to to mówię, jak mi co? pasuje - tak samo. Prosto z mostu.
Po 2: ja się nie obrażam, bo nie jestem typem obrażalskiej osoby, która foszy się o byle co. Ja tylko napisałam jak jest i tyle.
Po 3: nie znasz mnie, więc nie pisz takich rzeczy, że
Rosiu napisał/a:
Ty narazie to tylko gadasz
bo jak już wyżej wspomniałam to zabrzmiało tak jakby? mnie znał w 100% a ja jakbym słowa na wiatr rzucała :/ Jakby nie było to miłe nie było .. ale spoko..
Rosiu - 17 Maj 2006, 04:55

nie miałem takiego zamiaru....a nie znam Cię tak naprawdę wogóle, co chyba nie jest tajemnic?....(s?dzę, że przez ł?cza internetowe nie można poznac tak naprawdę drugiej osoby...mam na ten temat swoje teorie, ale nie o to tu chodzi) i nigdy nie twierdziłem że jest inaczej....
to co miałem na my?li mówi?c te nieszczęsne słowa, znaczyć miało jedynie tyle, że naprawde staram się rozkręcić nasze u?pione miasto, w końcu ja to wszystko zacz?łem, i zależy mi na tym jak diabli....i chętnie bym Cię ujrzał na siodełku....
s? takie osobniki, które obiecuj? od paĄdziernika....
wiem jednak, że s? ważniejsze rzeczy....i nikomu nie każę przedkładać roweru nad studia czy sprawy rodzinne......nie każdy musi być tak przekręcony jak ja...

więc będę ostrożniejszy z żartami, i żeby unikn?ć dalszych nieporozumień kulturalnie przeprosiłem.....

wyci?gam rękę na zgodę.....przyjmiesz j???? :prosze:

Paula - 17 Maj 2006, 06:42

Rosiu, czasem nawet i znaj?c człowieka w realu nie poznasz go do końca, bo bywaj? ludzie fałszywi i dwulicowi. No ale to już inna sprawa. Domy?lam się, że nie chciałe? mnie urazić, bo raczej nie wygl?dasz na takiego, który chciałby to zrobić (mam tak? nadzieję), ale jednak miłe to nie było....
Rosiu napisał/a:
naprawde staram się rozkręcić nasze u?pione miasto, w końcu ja to wszystko zacz?łem, i zależy mi na tym jak diabli....
wiem i za to Cię podziwiam, że co? chcesz zrobić dla naszego miasta :)
Rosiu napisał/a:
i chętnie bym Cię ujrzał na siodełku....
jak wszystko mi się poukłada to napewno mnie ujrzysz :)
Rosiu napisał/a:
wyci?gam rękę na zgodę.....przyjmiesz j???? :prosze:
przyjmę :) "Trzeba umieć wybaczać, a nie działać pię?ciami" :) :kiss:
Rosiu - 18 Maj 2006, 13:35

Witam, to znowu ja, Rosiu
przypominam i informuję o wycieczce w najbliższ? sobotę, na Groblę, gdzie można poje?ć ?wieżo złowionej rybki, pieczonej kiełbaski, kaszaneczki itp....bardzo romantyczne miejsce...
do przejechania mamy jakie? 80-90km, jak zwykle tempo turystyczne więc każdy da radę...
spotykamy się o 10.30 pod WSP

druga sprawa...zbliża się wielkimi krokami Masowy pi?tek...a tuż po masie, tego samego dnia....nocna wycieczka na kopalnię...tego widoku nie można przegapić.....po seansie jedziemy na ognisko i nocleg...więcej szczegółów w póĄniejszym terminie....ale szykujcie ?piwory

Pozdrawiam i proszę o przekazanie tej informacji wszystkim znajomym....

[ Dodano: Czw 25 Maj, 2006 ]
witam...tu znowu Rosiutym razem wiadomo?ci o nietypowej MAsie Krytycznej i następnej wycieczce

a więc przejdĄmy do rzeczy:
Najbliższy pi?tek jest pi?tkiem Masowym, a więc spotykamy się zgodnie z tradycj? o godz. 18.00 pod WSP
a teraz proszę o uwagę...
bezpo?rednio po masie, czyli ok. godz. 21 Ci z Nas, którzy zechc? i przygotuj? się odpowiednio, jad? na nocn? wycieczkę na kopalnię...
niesamowite widoki, super atmosfera...i możliwo?ć zrobienia czego? 'innego'....naprawdę warto
po obejrzeniu kopalni, jedziemy na ognisko i nocleg...należy zatem zabrać co? do jedzenia i spiwór..ewentualnie namiot...gdyż nocleg będzie nie w budynku ale pod dachem...
jedziemy na cał? noc....więc należy pamiętać o wystarczaj?cej ilo?ci jedzenia i płynów....sklepy będ? zamknięte...
prosze również pamiętać o ciepłych ciuszkach...noce s? jeszcze do?ć zimne...a więc napewno długie spodnie i jaka? dodatkowa bluza....po drodze też nie będzie najcieplej....
pamiętajcie też o o?wietleniu roweru

po ....przespanej nocy prawdopodobnie rozdzielimy się na dwie grupy...tych którzy musz? rano wracac do domu...i tych którzy nie musz?...i chc? jeszcze pojeĄdzić....ja należę do tej drugiej grupy..

a je?li chodzi o następn? wycieczkę...to jedziemy do Sławna...obejrzeć zawody rowerowe Skoda grand prix MTB, zbiórka w sobotę 3 czerwca o 10.30

proszę o przesłanie tej informacji dalej i pozdrawiam
Rosiu


post scriptum do informacji o Masie....
w najbliższy piatek już od godziny 14 aż do 18, czyli do masy, chłopaki z klubu będ? pokazywać co potrafi?...na placu Czarneckiego...koło rynku trybunalskiego...pokaz jazdy extremalnej....
roze?lijcie dalej i nie przegapcie takiej okazji....

feety - 26 Maj 2006, 20:14

No to poMASOWANE!! :D Niedawno weszłam do domu, jestem zmęczona ale szczę?liwa!! :rotfl: Pokazy na placu Czarneckiego oczywi?cie były, chłopaki pokazali co potrafi?!!! Było parę momentów krew w żyłach mroż?cych, ale na szczę?cie nikt nie ucierpiał, choć niektórych od trwałego uszczerbku na zdrowiu dzieliły dosłownie centymetry :D Rosiu co? o tym wie ;) O 18.00 pod WSP juz czekały na nas 2 l?niace, ?liczne radiowozy :hyhy: które eskortowały nas aż do Bugaju :looka:
Moim zdaniem była to jedna z lepszych MAS więc kto nie był niech żałuje i szykuje się na kolejn?!!! :super:

Gosiaczek:P - 26 Maj 2006, 21:02

hie hie moje kumpele byly:P pozdro dla JOleczki i marzenki :P P no ja sie moze w koncu kiedys wybiore.. heh.. tylko szkoda ze nigdy czasu nie mam :(
stacha - 27 Maj 2006, 07:53

a ja byłam!!!!! i nikt mi nie podskoczy :D :D fakt ze nie na całej ale... zawsze...
feety napisał/a:
od trwałego uszczerbku na zdrowiu dzieliły dosłownie centymetry

oj... co sie działo?? Rosiu znowu robił zdjęcia pod skaczacymi?
feety napisał/a:
Moim zdaniem była to jedna z lepszych MAS

wiadomo:D bo stacha przyjechala i banki mydlane robila :D mieliscie kiedys taka kolorowa mase? :P
:rotfl:

zarty zartami ale bylo naprawde fajnie.

feety - 27 Maj 2006, 12:00

Przyjechała stacha, bańki mydlane porobiła, ale czapki to zdj?ć nie cjciała!! :D o pozowaniu do zdjęć nie wspomnę :D :D Było fajnie :)
stacha - 27 Maj 2006, 21:26

feety napisał/a:
ale czapki to zdj?ć nie cjciała!!

zdjęłam to Marian powiedział ze mam brzydka grzywke.
a tak w ogole to kto dał Marianowi do mnie numer? :looka: :luka:
jak znajde to.....

a juz sie wycieczka masowa szykuje :D :D kolejna :D

Neo - 12 Czerwiec 2006, 17:03

wiem,że oststanio była jaka imprezka wasze bodajże w t? sobotę i na niej równiez mnie nie było. ale mogę powiedziec ,że na najbliższa z miła checia sie wybiore. :)
Rosiu - 27 Czerwiec 2006, 09:03

co do uszczerbku na zdrowiu, to Sta?ka ma trochę racji :) jeden ze skoczków odbił mi się od głowy :) a inny wyl?dował mi na nogawce, bardzo blisko mojej strefy wolno?ci j?drowej :) ale było super


Przypominam wszystkim o Masie w najbliższy pi?tek, 18.00 pod Akademi? |więtokrzysk?

feety - 29 Czerwiec 2006, 11:55

No no! Masa juz jutro!! Wyruszam więc zaraz w teren poinformować społeczeństwo ;D
stacha - 30 Czerwiec 2006, 19:04

oj dzisiaj masa była cudowna wręcz :D nawet kto? glebe zaliczył tak dla wesoło?ci :D ( szczę?cie ze sie nic nie stalo :P bo wygladało groznie :P ) i nawet Gosiaczek sie pojawił no no :kiss:
Gosiaczek:P - 30 Czerwiec 2006, 20:30

no to pierwsza masa juz za mna !! <jupi> I wiecie co?? Bardzo się cieszę, że się na niej pojawiłam :) hehe było na prawde bardzo fajnie :) atmosfera - super :D no niestety jeden mały wypadek po drodze ale na szczę?cie nic się nie st?ło :kiss: hehe zobaczymy czy jutro będę stękać :D po tych 30km :D ale miejmy nadzieje że nie :D dzięki za mile spędzony czas :) pzdr
stacha - 30 Czerwiec 2006, 20:33

Gosiaczek:P napisał/a:
po tych 30km

nie zrobilismy az tyle.... gora 24....

Gosiaczek:P - 30 Czerwiec 2006, 20:34

stacha napisał/a:
nie zrobilismy az tyle.... gora 24....
hmmm mój licznik pokazuje dokładnie 30,27 km:)
feety - 30 Czerwiec 2006, 21:03

Ja mam na liczniku 32 ;) hyhy było zabawnie ;D Gosiek mam nadzieję że się nie przestraszyła? :D tak na prawdę to my jeste?my normalni...czasem... :rotfl: :hyhy: :P
Gosiaczek:P - 30 Czerwiec 2006, 21:08

feety napisał/a:
Gosiek mam nadzieję że się nie przestraszyła? :D
czemu wszyscy mysla ze sie was wystraszyłam?? Czy ja az tak zle wygladałam?? Przepraszam, no ale wiecie jak to jest pierwszy raz :D musze sie zaklimatyzowac i wogole :D :D:D ;) Wy na prawde jestescie normalni :) Znam ludzi o wiele bardziej zakręconych :) na prawde bardzo miło spedziłam czas.
Rosiu - 30 Czerwiec 2006, 21:54

to skoro taka tendencja to ja pykn?łem dzi? ponad 130km.. :P ale to nieistotne...niezmiernie się cieszę, że mogli?my dzi? powitać nowych uczestników, a jeszcze bardziej się cieszę z...uczestniczek..

była to pierwsza Masa, która wyjechała poza miasto, ale chyba było warto, nie?
Ja osobi?cie jestem bardzo zodowolony...
a co do tego czy jeste?my normalni...to ja bym się zastanowił :P :P

pozdrawiam i do zobaczenia...pamiętajcie w ?rodę o 18.00 zebranie

Gosiaczek:P - 30 Czerwiec 2006, 22:36

Rosiu napisał/a:
a jeszcze bardziej się cieszę z...uczestniczek..
:o :o to mowa chyba m.in o mnie :D :D:D :lol: :lol: bozsz wali mi ( przepraszam :D ) udanej wycieczki jutro :)
Rosiu napisał/a:
pamiętajcie w ?rodę o 18.00 zebranie
yy jakie zebranie ? :> (ach.. ta moja ciekawosc :D :) )
feety - 1 Lipiec 2006, 08:40

A tak wogóle to liczył kto? ile nas wczoraj było? :luka:
kaczy - 1 Lipiec 2006, 10:35

Buuu.. dlaczego ja nie mam swojego roweru, no dlaczego... no nawet na komunie nie dostałem (zegarka też nie!) Ja chce na MASE... ja chce... będe tupać! :rozpacz:
Rosiu - 6 Lipiec 2006, 08:06

Kaczy, założę się, że jest jaki? s?siad albo kuzyn z rowerem, który akurat w czasie masy nie jeĄdzi....rower można pożyczyć, nie musi to być jaki? super bolid, byle się kółka kręciły
kaczy - 6 Lipiec 2006, 12:06

Wiesz Rosiu, z tym pożyczeniem to wła?nie kiepsko, bo nie bardzo jest od kogo. Nie chce kupować takiego za 200zł z marketu, a na lepszy mnie niestety nie stać w tej chwili. Doszedłem ostatnio do wniosku, że najlepszym rozwi?zaniem (je?li faktycznie od nikogo nie pożyczę) będzie wła?noręczne zespawanie swojego bajcykla. Jako? mnie tak natkn?łe? pozytywnie tym swoim ostatnim postem:
Rosiu napisał/a:
nie musi to być jaki? super bolid, byle się kółka kręciły

dlatego wła?nie postanowiłem, że zaprojektuję taki wstępny model z cyklu "złóż se sam". Panie i Panowie, oto ON:



To dopiero prototyp- pierwsze szkice. Jestem już w trakcie załatwiania spawarki. Liczę na szczere i konstruktywne uwagi. Z góry dziękuje.

stacha - 6 Lipiec 2006, 14:14

hm... bagażnik by się przydał tak na wszeli wypadek i błotniki zeby Cie nie zachlapało jak pada. ALe no piekne kaczy :kiss: piene zrobiłęs co nie Go¶ć ??
feety - 6 Lipiec 2006, 14:51

Piękny i taki... awangardowy! :D Dla zainteresowanych: wczoraj odbyło się kolejne spotkanie PGR-u. Omawiano na nim BARDZO WAŻNE kwestie, co widać na zał?czonym obrazku :cisza: Prawda stacha? ;D

***Anu?|*** - 6 Lipiec 2006, 14:59

stacha, zgadzam sie z Toba bagaznik to podstawa :) Poza tym fajna sprawa jechać gdzies rowerkiem odpręzyć sie lub wysilić na maXa :) Moze kiedy? będę miała okazję do was doł?czyć :)
kaczy - 6 Lipiec 2006, 15:31

stacha napisał/a:
hm... bagażnik by się przydał tak na wszeli wypadek i błotniki zeby Cie nie zachlapało jak pada

Posłuchawszy (jak zwykle zreszt?) Twoich cennych rad, postanowiłem wprowadzić do mojego sprzętu drobne modyfikacje. Dodałem wspomniane błotniki, oraz bagażnik. Poszedłem nawet krok dalej i zamontowałem o?wietlenie, aby czuć się bezpiecznie!

feety napisał/a:
Piękny i taki... awangardowy!

Tak. To poprzez dobór odpowiedniej kolorystyki pojazdu. Niew?tpliwie przyci?ga oczy. Dziękuje wszystkim za kontruktywne uwagi dotycz?ce konstrukcji rowerka.

stacha - 6 Lipiec 2006, 15:41

dobrze to teraz jeszcze hamulce. chyba ze chcesz jak Fred Flinston -> nogami :rotfl:

tak ficia prawde godosz ;)

Paula - 6 Lipiec 2006, 17:47

kaczy, po prostu Twój projekt roweru mnie powala :hahaha: jest niesamowity :P jak wyprodukujesz takiego to dasz sie przejechać, prawda :?: :luka: :D
kaczy - 6 Lipiec 2006, 18:29

stacha napisał/a:
dobrze to teraz jeszcze hamulce. chyba ze chcesz jak Fred Flinston -> nogami

Heh... szczerze mówi?c, mój projekt zakładał na pocz?tku całkowity brak chamulcy i pedałów, gdyż planowałem podczepić się link? do Rosia korzystaj?c z jego uprzejmo?ci i siły jego mię?ni, natomiast w drodze powrotnej przyspawać jak?? czę?ć swojego rowerka do Twojego, ale... po kilku ciężkich godzinach projektowania zrobiłem OSTATECZN· wersję mojego satanistycznego bajcykla:

Paula napisał/a:
jak wyprodukujesz takiego to dasz sie przejechać, prawda?

Siur, że tak. Będzie atrakcj? masy. Może nawet się jakie? logo z niego zrobi i każdy sobie flagę doczepi. Dziękuje wszystkim za uwagi i komentarze. Poważnie mówi?c... niech kto? pożyczy rower :placze:

stacha - 6 Lipiec 2006, 18:35

kaczy napisał/a:
planowałem podczepić się link? do Rosia korzystaj?c z jego uprzejmo?ci i siły jego mię?ni, natomiast w drodze powrotnej przyspawać jak?? czę?ć swojego rowerka do Twojego

a co my, pomoc drogowa jeste?my :?: :rotfl:

ostateczna...... hm... ale dalej nie ma hamulcy.... ;)

[ Dodano: Czw 06 Lip, 2006 ]
aha i nazwa "Pojaz masochistyczny" bardziej mi sie podobała ;)

Marlenka - 12 Lipiec 2006, 14:28

feety, to piwo jest :?: wiedziałam :!! ale że? mi teraz ochoty narobiła to masakra :D
feety - 12 Lipiec 2006, 15:03

Marlenka, zgadła? :D Piwo to nasze Masowe paliwo :D zwłaszcza z sokiem imbirowym za 3.60 ze zniżk? studencka w Kinie :D
Paula - 12 Lipiec 2006, 17:02

Wypa?nie to piwko na tej fotce Ficia :D ale z sokiem imbirowym to ja jeszcze nie piłam nigdy, a jest takie cu? w ogóle w Kinie :?: no ja niestety już nie jestem studentk?, bo swoje 3-letnie studia zakończyłam w tym roku i zabrali mi legitkę :( ale od wrze?nia oczywi?cie ruszam dalej się kształcić :lol2: ciekawe co z tego wyjdzie :D
Marlenka napisał/a:
ale że? mi teraz ochoty narobiła to masakra :D
nie tylko Tobie, bo mi też się teraz tak jako? zamarzyło ziiiimne piwko :) hmm....oby do pi?tku, bo wtedy być może będziemy pić :D
Rosiu - 26 Lipiec 2006, 07:48

to ja tylko szybko przypomnę o Masie
w najbliższy pi?tek 18.00 pod WSP
przybywajcie tłumnie, bo czę?ć naszej stałej ekipy jest na przeróżnych wyjazdach i będzie nas mniej....

POMOŻECIE??

stacha - 26 Lipiec 2006, 09:37

Rosiu napisał/a:
POMOŻECIE??

jaha!!!!!
ja bede wspierać duchowo bo w piatek o 20:24 mam poci?g...... :(

feety - 26 Lipiec 2006, 13:23

Sie Rosiu głupio pytasz ;D
Rosiu - 27 Lipiec 2006, 10:33

powodzenia Sta?ku, ja o tej mniej więcej porze też będę miał pewnie już poci?g...do piwka z imbirem w Kinie :)
stacha - 27 Lipiec 2006, 13:52

Rosiu musisz mnie dołować jeszcze bardziej ? :(

** Dodano: Wto 15 Sie, 2006 **
zbliża sie wilekimi krokami kolejna masa.... zabierzcie znajomków i w ogole.... w koncu to juz bedzie lol 1 wrzesnia wiec... ;) moze jakas niespodziewanka? :D :D

Rosiu - 17 Sierpień 2006, 10:15

masz rację Sta?ku, w zwi?zku z pielgrzymk? rowerow? przesuwamy Masę Krytyczn? na ostatni pi?tek wakacji, czyli dzień 1. wrze?nia o stałej porze 18.00 pod Akademi? |więtokrzysk?.
Rosiu - 23 Sierpień 2006, 21:21

uwaga!!!

Masa Sierpniowa, która odbędzie się 1 wrze?nia (ale to zabrzmiało :) ) zakończy się nocn? imprezk? z ogniskiem nad wod? itp. na Wygodzie....
zapraszamy chętnych na mini wyprawę,
należy zabrać karimatę i spiwór, i jak kto? chce to namiot, jednak na Wygodzie jest co? w rodzaju dachu nad głow?...

Rosiu - 26 PaĽdziernik 2006, 11:02

Witam, tu Rosiu z PGRu...
pragnę Państwu przypomnieć o Jubileuszowej Masie Krytycznej...to już w ten pi?tek..o 18.00 jak zwykle, i jak zwykle zbiórka pod Akademi? |więtokrzysk?, ale tym razem będzie to Masa Przebierańców...każdy kto ma ochotę przebrać się za cokolwiek czy kogokolwiek...no cóż....powiniem to zrobić.. :)

Kolejna sprawa...w sobotę o 16.00 zbiórka osób chętnych na imprezkę Jubileuszow? w Sulejowie...należy zabrać karimaty i ?piwory, ewentualnie namiot no i prowiant na ognisko lub grilla.....robimy zrzutkę kasy na Masowe Leczo, przygotowane przez naszych fachowców od kuchni wszelakiej, czyli Żelka i Tofika...
chętni na imprezę proszeni s? o kontakt ze mn?

no i jeszcze jedna sprawa, je?li zamawiałe?/a? koszulkę masow?, to będzie j? można odebrać na dworcu PKP w czwartek o 21.08...cena nie uległa zmianie i wynosi 26PLN....

a więc do zobaczenia...pozdrower...aha...przyprowadĄcie znajomych na Masę....niech nas będzie więcej niż zwykle..w końcu to jubileusz...

stacha - 28 PaĽdziernik 2006, 16:27

masa byla swietna.... najlepsza na jakiej bylam... mrrrr
Rosiu - 31 PaĽdziernik 2006, 11:16

Masa była genialna...przebierańcy byli conajmniej prze?liczni i komiczni...Klimat, jak zawsze ?wietny...

Proponuję takie Masy przebierańców czę?ciej...

było super..dziękuję wszystkim....głębsze podziękowania na naszej stronie i naszym Masowym Forum...

aha...a Masa Party 2006...aż brak słów..Ci, którzy nie stawili się na Party maj? czego żałować....

PGR!!! Kocham Was...

owca - 31 PaĽdziernik 2006, 13:18

Miałem zamiar napisać co? więcej na temat Masa Party, ale tego nie da się opisać, to trzeba było przeżyć. Takich imprez się nie zapomina. :super:
zigi - 7 Listopad 2006, 08:20

Owca... |więte słowa...
Ta osoba która choć raz weĄmie udział w organizowanych przez nas: Masie Krytycznej, rajdach, wycieczkach, eskapadach i wszelakich impezach rowerowych nie będzie żałować swej decyzji. Wspólnie propagujemy jazde na rowerze i zwi?zan? z tym rekraację i sport.

NIE MA ZNACZENIA JAK· MASZ KONDYCJĘ I ROWER, ważne jest iż masz chęć i chcesz aktywnie spędzać wolny czas. Jad?c z nami nigdy nie zostaniesz w tyle, zawsze pomagamy tym którzy maja jakiekolwiek problemy. Wspólnie jedziemy i wspólnie wracamy. Każdy z nas ma różne podej?cie, lecz mamy wspóln? pasje... Pasj? t? jest Jazda na rowerze.

Q chwale PGR-u !!!

owca - 7 Listopad 2006, 08:37

Tak mi się jako? to zdjęcie skojażyło :)
http://masa.mojpiotrkow.p...album=54&pos=67

zigi - 7 Listopad 2006, 08:45

W rzeczy samej Owca... Ta fotka jest niezbitym dowodem na to...
stacha - 7 Listopad 2006, 11:39

zigi napisał/a:
NIE MA ZNACZENIA JAK· MASZ KONDYCJĘ I ROWER,

o tak... i ja jestem najlepszym przykładem na to

feety - 7 Listopad 2006, 13:29

I ja!! I ja!! ;D PGR4Ever ;)
zigi - 9 Styczeń 2007, 09:59

PIOTRKOWSKA GRUPA ROWEROWA serdecznie zaprasza wszystkich rowerzystów 26 Stycznia 2007r. na XV MASĘ KRYTYCZN·. :!: :D

Masy Krytyczne odbywaj? się w ostatni pi?tek każdego miesi?ca o godzinie 18:00 przed budynkiem filii Akademii |więtokrzyskiej (dawna WSP) ul. J. Słowackiego 114/118[/b]

Neo - 9 Styczeń 2007, 15:56

Widze,ze nie próżnujecie nawet "zima" je?li można tak okre?li obecna porę roku :P Ja ze względu na prace nie mam możliwo?ci się pojawić, pracuje na popołudnie... dlatego 98 % pi?tków mam z głowy...
zigi - 9 Styczeń 2007, 18:03

Neo... nie ma znaczenia jaka jest pora roku...
Nie ma znaczenia jak jest pogoda...

NA ROWER ZAWSZE JEST POGODA :!: :!: :) :)

Szkoda iż nie masz czasu... :( Jak co? to wiesz gdzie nas szukać :)

Neo - 9 Styczeń 2007, 18:38

Tzn wiesz jak się nie ma błotników to jednak nie zawsze jest pogoda. A tym bardziej,ze moja kolarka po crash te?cie poszła na złom.

Pamiętam, jak kiedy? jad?c mztka przez kostromsk?, przez to niby rondo :lol2: widziałem pierwszych "masochistów" hehe podziwiałem Was wtedy nie powiem ;)

Mam nadzieję,że wreszcie uda mi się trafić na "mase".

zigi - 9 Styczeń 2007, 18:59

Widze iż nie znasz Killera od Nas :)
Co do błotników, to nie ma znaczenia czy s?czy ich nie ma. Jak wjedziesz w teren to i tak będziesz czuł błoto i ?ciółkę le?n? w spodenkach.
Zobacz tutaj http://www.masa.mojpiotrk...album=58&pos=11
Mimo iż miałem błotnik długi to i tak nie uchronił mnie od błota :)

Neo - 9 Styczeń 2007, 19:20

zigi napisał/a:
Jak wjedziesz w teren to i tak będziesz czuł błoto i ?ciółkę le?n? w spodenkach.


98 % wakacji spędziłem na mazurach pod namiotami :] ?pi?c na łóżku które sobie sam zrobiłem m.in. więc takie rzeczy to mnie to rybka :P

ale wiesz teraz to mi do niczego same błotniki, skoro roweru nie mam, a siostra nie chce pożyczyć. Zobaczymy za jaki? czas, na razie mam sporo wydatków więc zakup roweru idzie na plan dalszy.

zigi - 9 Styczeń 2007, 21:17

Mam nadzieje iż miałe? na Mazurach rower, chociażby wodny :)
My na wypadach i wycieczkach ?pimy tam gdzie padniemy :) Oczywi?cie karimaty to nasze łóżka :)
Co do zakupu roweru to zależy jaki chcesz przeznaczyć fundusz na niego...

Neo - 9 Styczeń 2007, 21:25

zigi, widzisz ja bardziej kocham muzykę niż rower dlatego fundusze id? na ni? i na sprzęt. A uwierz mi nie jest on tani.
S?dzę,że koło wakacji będę mógł sobie pozwolić na zakup roweru. A ile to będzie nie mam zielonego pojęcia. Na Mazurach nie miałem roweru wodnego hehe, miałem moje nogi, które przeszły tysi?ce, hmm no już mogę powiedzieć tak,że tysi?ce kilometrów. To był mój jedyny ?rodek transportu ale za to zwiedziłem wspaniałe miejsca.

zigi - 9 Styczeń 2007, 21:34

Wierze ,wierze iż nie jest on tani... Ale powiem Tobie iż rowery również nie s? tanie (przynajmniej te co ja preferuje).
Mówisz tysi?ce kilometrów, to zar?bi?cie dużo :!: :!: :!: :!: Byłe? na całkowitym pustkowiu i do najbliższego sklepu miałe? 15 km ?? :) Naprawde jestem pod wrażeniem ilo?ci tych kilometrów :!:

Neo - 9 Styczeń 2007, 21:45

Tzn nie było to 15 km tylko 10 do 12 km. (Narazie rekord w pokonaniu tego odcinka to 1 h 5 minut :) nie wiem czy to dużo czy mało, ale dla mnie to było bardzo szybko ) .

Rowery wiem,ze bywaj? drogie szczególnie te wyczynowe i markowych firm to już dubelt. Ja nie jestem wymagaj?cy co do rowerów, wystarcza 2 kółka i kierownica, dosłownie :P

zigi - 10 Styczeń 2007, 20:03

Neo napisał/a:
Ja nie jestem wymagaj?cy co do rowerów, wystarcza 2 kółka i kierownica, dosłownie :P

A co powiesz odno?nie siodełka ?? Zbędne jest jak dla Ciebie ?? :) ;)

Neo - 10 Styczeń 2007, 21:38

aaa no wła?nie siodełko no dobra to 3 rzeczy (2 kółka, kierownica i siodełko ) i jazdaaa ;)
feety - 11 Styczeń 2007, 16:12

Chłopcy :D ja mam dla Was propozycję. Załóżcie nowy temat o sprzęcie rowerowym a nie :D
Neo - 11 Styczeń 2007, 19:10

feety, obiecuje, że już nie będę ale to tak samo z siebie wyszło :lol2: ja byłem grzeczny.

Pozdrawiam i udanej masy ;)

Mario - 11 Styczeń 2007, 23:55

26 stycznia... hmmm szkoda, że wtedy mam sesje. Ale zawsze można sie zwolnic co nie :D
zigi - 12 Styczeń 2007, 00:54

Neo napisał/a:
feety, obiecuje, że już nie będę ale to tak samo z siebie wyszło :lol2: ja byłem grzeczny.

Pozdrawiam i udanej masy ;)


Ja również byłem grzeczny :)

Fitu? spokojnie. Ten temat rozwin?ł się samoczynnie ;p

feety - 12 Styczeń 2007, 16:28

Mario, czy Ty kiedykolwiek Ąle bawiłe? się na naszych imprezach? ;D
Mam nadzieję że pora roku nie odstraszy rowerzystów i na styczniowej, pierwszej w Nowym Roku Masie, pojawimy się w licznym gronie :)

Mario - 12 Styczeń 2007, 22:09

feety napisał/a:
Mario, czy Ty kiedykolwiek Ąle bawiłe? się na naszych imprezach? ;D

Heh, Ąle to nigdy :D Sylwek jest tego przykładem :D

Rosiu - 25 Styczeń 2007, 12:54

gdzie i kiedy każdy wie -> pi?tek 18.00 WSP/A|
dodam natomiast co postanowiono:

Po MASIE odbędzie Się WIELKIE |NIEŻNE MORDOBICIE - czyli wojna na ?nieżki

ZAPRASZAMY

feety - 26 Styczeń 2007, 21:05

Moi Drodzy! Wła?nie wróciłam z kolejnej Masy Krytycznej :) ChodĄ pogoda nie dopisała i warunki drogowe ciężkie, na miejscu naszych comiesięcznych spotkań stawiło się 15 osób!! W końcu co to dla nas 12 stopni mrozu i ulice zasypane ?niegiem ;) Styczniow? Masę zakończyli?my nietypowo- ?nieżn? wojn? w parku miejskim :D Kto nie był niech żałuje!! :D Ale!! Je?li nawet opu?cili?cie t? niesamowit? imprezę, to nic straconego!! W sobotę, 27 stycznia, na deptaku przed kinem Hawana, odbędzie się kolejna bitwa na ?niegow? amunicję!! Na wszyskich chętnych i odważnych czekamy o godzinie 11.00. ZAPRASZAMY!!!
MALY - 19 Luty 2007, 14:08

Przegl?daj?c pi?tkow? prase zauważyłem że kierowcy wbełchatowie s? oburzeni że cykl?ci chc? smigać przez centrum miasta a policja podobno ma wystawiac mandaty za jazde po ulicy jak obokbędzie scierzka rowerowa
Rosiu - 12 Marzec 2007, 23:41

tak wiem o tym, jestem na bież?co z tematem Masy Bełchatowskiej i wspieram j? całym sercem i rad?.

w odpowiedzi na zarzuty w kierunku rowerzystów mam pytanie....
nie tak dawno jechałem sobie jedn? z większych piotrkowskich ulic, konkretnie Słowackiego i..... jaka? banda wariatów w samochodach jechała tak wolno, że blokowała ulicę, nie mogłem przejechać, każdy z nich zajmował co najmniej kilka metrów kwadratowych i hałasował.... czemu nie dostali mandatów?

Neo - 13 Marzec 2007, 00:26

MALY napisał/a:
obokbędzie scierzka rowerowa
stanowczo wole jeĄdzić po ulicy, niż po ?cieżce. Wiadomo jazda po kostce a po prostym asfalcie (nie wszędzie ale jednak) :)
Paula - 15 Marzec 2007, 09:29

Neo napisał/a:
Wiadomo jazda po kostce a po prostym asfalcie (nie wszędzie ale jednak) :)
prosty asfalt?? hmm.... to rzadko?ć w naszym mie?cie :lol2: to już ta kostka jest bardziej prostsza :lol2:
A mi to wsio po czym jeżdżę...a swoj? drog? daaaawno nie jeĄdziłam :D

feety - 29 Kwiecień 2007, 19:48

Kochani! Kolejna piotrkowska Masa Krytyczna za nami :) W zeszly piatek po raz osiemnasty spotkalismy sie pod WSP :) Pogoda jak na zamowienie, uczestnicy rowniez dopisali. Bylo nas 35 sztuk! ;D Oprocz stalych uczestniikow pojawili sie m.in. nasi Przyjaciele z belchatowskiego Zgrzytu, ktorzy w zeszlym miesiacu sami rozkrecali swoja pierwsza Mase :) Nie zabraklo rowniez Mariana, ktory, chociaz z reka w gipsie, przyszedl by wesprzec nas duchowo ;D Trasa przejazdu przebiegla tym razem troche inaczej niz zwykle, ale dzieki temu mielismy okazje pokazac sie spoleczenstwu w innych czesciach miasta ;) Atmosfera jak zwykle byla niesamowita, ludzie rowniez nie zawiedli! :) )) Wieczorem, ok. 21.30 czesc ekipy wyruszyla na nocny biwak na Borowa Gore. Ognisko, rozgwiezdzone niebo i dlugie rozmowy do rana- nie ma przyjemniejszego sposobu na spedzenie weekendu ;) Fotorelacje z Masy i biwaku mozna juz obejrzec nanaszej masowej stronie wiec zapraszam serdecznie i...do zobaczenia na sciezkach rowerowych...!! ;)
Rosiu - 16 Sierpień 2007, 10:07

najnowsze wypieki z kuchni PGRu:

MASA RETRO
Tak, tak moi drodzy, najbliższa masa, która odbędzie się 31.08 w pi?tek, o godz. 18.00 (jak zawsze) przebiegnie bardzo nietypowo
Będzie to MASA RETRO-czyli mile widziane wszelakie Ukrainy i inne Jubilaty czy Wigry 3 wyci?gnięte z piwnicy, jak i garnitur ?lubny dziadka wygrzebany z lamusa, albo zapaska czy chustka babci
Swoj? obecno?ci? zaszczyci nas też Poseł Ziemi Piotrkowskiej Pan Artur Ostrowski wraz ze swoj? ekip?, który bardzo chce zakosztować tej niepowtarzalnej Masowej atmosfery. Ufunduje On też 3 pendrive’y, które zostan? rozlosowane w?ród uczestników.

Masa tym razem pojedzie szlakiem rzeĄb miejskich, a więc je?li nie widziałe? wszystkich rzeĄb, to masz niepowtarzaln? okazję zapoznać się z niecodzienn? sztuk? w tak doborowym towarzystwie.

Roze?lij tę informację do znajomych, zapro? kumpli, weĄ mamę, te?cia, kogo chcesz i przyjeżdżajcie. WARTO!!

Zapraszamy
ROSIU i Piotrkowska Grupa Rowerowa

Tmikus - 1 Styczeń 2008, 21:52

Chyba autorzy masy "olali" swój dział tutaj :)

Dawno nie było tu aktualizacji.

K-Bay - 1 Styczeń 2008, 22:36

Oficjalne forum znajduje się gdzie? indziej, patrz na stronę główn? Piotrkowskiej Grupy Rowerowej: http://www.pgr.mojpiotrkow.pl
Tmikus - 1 Styczeń 2008, 22:41

Cytat:
Oficjalne forum znajduje się gdzie? indziej, patrz na stronę główn? Piotrkowskiej Grupy Rowerowej: http://www.pgr.mojpiotrkow.pl
znam ich stronę ale mnie chodzi o ich dział tutaj a nie gdzie indziej. :)
Tofik - 16 Luty 2008, 14:38

ale tutaj jest tylko dodatkowa informacja... TAM EJST OFICIALNE FORUM... a tu jest poprsotu dział....

zaintrygował mnie twoj podpis pod postami:D
"Tofik nie wiesz co sie dzieje w Piotrkowie ? Przył?cz się do nas"
ja wiem co sie dzieje w piotrkwoie:P:P zeby nie byłoD:

Nobody - 16 Luty 2008, 18:05

Tofik przeczytaj ten temat i będziesz wiedział o co biega :)

http://piotrkowianie.com/...nick-vt1094.htm

Dałe? się nabrać :D

Tofik - 16 Luty 2008, 18:17

aaaaaaaaaaaaaaa :P :P:P

nieładne forum:P ale dobre to to:D

ale ?łdnie to tak offtofika robic:P??

Krakersik - 7 Marzec 2008, 18:36

Aaa własnie co robia masochi?ci między masami ? bo Masa jest przecież raz w miesi?cu.
owca - 7 Marzec 2008, 21:04

Krakersik napisał/a:
Aaa własnie co robia masochi?ci między masami ? bo Masa jest przecież raz w miesi?cu.


Między masami też jeĄdzimy i to bez względu na pogodę :) Chociaż teraz pogoda robi się już wy?mienita.

Już w niedzielę kolejna wycieczka, po raz kolejny wybieramy się nad jezioro Żółkień, zbiórka o 9:00 pod A|.

A wszelkie informacje na temat tego co się dzieje s? tutaj: http://pgr.mojpiotrkow.pl/
oraz na forum http://mojpiotrkow.pl/mod...=viewforum&f=27


Dobra zabawa gwarantowana :) Zapraszam.

Krakersik - 15 Kwiecień 2008, 16:57

Ani na stronie ani na tamtym dziwnym forum nie znalazłam info o najbliższej imprezie :/
Tofik - 15 Kwiecień 2008, 17:58

Krakersik... wybacz.. ale po pierwsze... to forum jest dziwne:P
a po drugie.. moze na stronie nie ma aktualizacji czastej o imprezach ale na forum sa najpozniej 3-4 dni przed impreza.... zawsze piasne przez Rosia i sa napewno...

no to tyle:P sprawdz jeszce raz dobrze "dziwne forum" a moze znajdziesz!!:D

pozdrower:)

Krakersik - 15 Kwiecień 2008, 19:23

Tofik napisał/a:
Krakersik... wybacz.. ale po pierwsze... to forum jest dziwne:P
Tam jest straszny bałagan i dlatego nie mogła nic znaleĄć konkretnego.

A 3 czy 4 dni przed to dla mnie za póĄno. Ja muszę sobie planować wszystko z wyprzedzeniem. Napięty grafik.

owca - 15 Kwiecień 2008, 21:01

To ja napiszę, że wycieczki odbywaj? się praktycznie co dwa tygodnie, zbiórka w niedziele o 9:00 pod A|. I tego terminu staramy się trzymać.

O szczegółach poszczególnych wycieczek decydujemy we wtorki w tygodniu poprzedzaj?cych wycieczki, ponieważ z większym wyprzedzeniem ciężko przewidzieć jaka będzie pogoda, ile osób pojedzie itd.

W ten weekend wyruszamy na Górę Chełmsk? (niedaleko Przedborza). Wyjazd w sobotę o 9:00. To tak w skrócie.


Je?li natomiast jeste? zainteresowana wycieczkami to w miarę możliwo?ci informacje na ten temat pojawiaj? się tutaj http://mojpiotrkow.pl/mod...=viewforum&f=27

Poza tym na stronie można podać swoje gg i wtedy jeszcze też o wycieczkach rozsyłana jest informacja (to też w miarę jak kto? ma więcej czasu, bo rozesłać info do 150 osób zajmuje trochę)

No a żeby mieć informacje "z pierwszej ręki" to można przyj?ć na zebranie. Każdy wtorek 19:30 Pub Kino.

Pozdrower i do zobaczenia w siodle :)

Krakersik - 13 Maj 2008, 15:41

Troszkę mnie nie było, ale teraz już wiem co i jak. Także być może niedługo sie zobaczymy.
owca - 13 Maj 2008, 16:12

Krakersik napisał/a:
Troszkę mnie nie było, ale teraz już wiem co i jak. Także być może niedługo sie zobaczymy.


Zapraszamy :)

Rosiu - 9 Czerwiec 2008, 17:23

zapraszamy serdecznie,
to, że nas tu trochę nie było, wzięło się st?d, że zadomowili?my się w międzyczasie na naszym rodzimym forum, a przecież życie biegnie do przodu nie tylko w internecie,
postaram się wrzucać też tutaj informacje o naszych imprezach
pozdrower

Rosiu - 28 Styczeń 2009, 19:22

Przypominam, że w najbliższy pi?tek o godz. 18.00 odbędzie się kolejna !!MASA KRYTYCZNA!!
zbiórka jak zawsze przed budynkiem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego (dawna Akademia |więtokrzyska).

Po Masie zainteresowani udadz? się na wernisaż fotograficzny naszej koleżanki do restauracji 'Szwejk'.

Zapraszamy serdecznie
Rosiu i Piotrkowska Grupa Rowerowa

kontakt GG 8351294
kom. 604 078 320

!!Zastanów się zanim podasz kolejn? kiepsk? wymówkę, ROBIMY TO DLA CIEBIE!!

faja18 - 20 Kwiecień 2010, 22:49

mam pro?bę potrzebuje informacji na temat Piotrkowa zwi?zanych z turystyk? np. jakie? zabytkin i ich powstanie, budowa i obiekty warte zwiedzania. z góry dzięki
PaniKa - 21 Kwiecień 2010, 06:30

faja18 napisał/a:
mam pro?bę potrzebuje informacji na temat Piotrkowa zwi?zanych z turystyk? np. jakie? zabytkin i ich powstanie, budowa i obiekty warte zwiedzania. z góry dzięki


Piszesz pracę na ten temat? Skontaktuj się z Centrum Informacji Turystycznej. Polecam również wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Biblioteki Pedagogicznej - obie biblioteki maj? niezgorszy zbiór regionaliów.

No i wykaż się inwencj? ;) Wpisz w google'a frazę "Piotrków zabytki"...

Ada - 1 Maj 2010, 16:17

faja18, czytać nie umiemy? W górnika sie bawisz?

:devil:

Neo - 7 Grudzień 2010, 20:17

Kolega lubi wykopaliska hehe. Widzę,że Masochi¶ci na forum zamarli, ale na mie¶cie ich często widać ^^
Johny Q - 24 Grudzień 2010, 20:26

Oj widać widać :D Skupili się bardziej na zacie¶nianiu więzi fizycznie niżeli w sieci ;)
Neo - 29 Czerwiec 2011, 13:52

Johny Q napisał/a:
Oj widać widać Skupili się bardziej na zacie¶nianiu więzi fizycznie niżeli w sieci
Dokładnie ;)

www.pgr.mojpiotrkow.pl - tam szukaj informacji i kontaktu ;)

Neo - 24 Sierpień 2013, 14:42

Mała aktualizacja dotycz±ca adresu ich strony: www.pgr-piotrkow.pl

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group