Auto-Moto - Nie parkuj jak ło? !!!

Ozer - 5 Wrzesień 2005, 06:38
Temat postu: Nie parkuj jak ło? !!!
[center]Radio piotrków i Tydzień Trybunalski przył?czyły się do akcji "Nie parkuj ak Ło?" Moim zdaniem to bardzo dobra i fajna akcja. Sami chyba widzicie jak ludzie parkuj? :D
Czasem nie wiadoo czy ?miac się czy płakać :D :D:D
Popatrzcie sami oto foty z www.nieparkuj.pl :]










Tylu ich mamy :)

Lider prowadz?cy w sondarzach na www.nieparkuj.pl to:


A mój osobisty lider:


Tyle mojego :)
Pozdrawiam [/center][/center]

Paula - 7 Styczeń 2006, 23:28

Nie no po prostu katastrofa :przestraszony: Jak tak w ogóle można parkować? Ludzie to naprawdę czasem maj? jakie? co? nie po kolei w głowie, jakby mogli to na drzewie by też zaparkowali. A Ci którzy w blokach mieszkaj? to najchętniej by jeszcze wjechali na swoje piętro do domu :/ A ta policja to już w ogóle dała wypasiony przykład :/ na miejscu dla inwalidów :/ porazka dosłownie :!:

P.S. a od Łosiów ogólnie proszę się odczepić :rotfl:


Pozdrówki

Neo - 12 Luty 2006, 15:29

Dlaczego mnie to nie dziwi hehe a o to the best of the best :


Paula - 12 Luty 2006, 16:05

Michał :przestraszony: sk?d że? to foto wytrzasn?ł ?? Nie no po prostu brak słów.. nic nie mówię.. Trzeba być zdolnym, żeby tak umieć parkować :] heh...
Nobody - 12 Luty 2006, 18:00

:hyhy: poprostu brak słów ludzie sa niesamowici... ale takich agentów jak ten to ja jeszcze nie widziałem. Poprostu pogratulować :D
BaD_ToMi - 22 Luty 2006, 18:35

a juz myslalem ze ja tu gdzies sie znajde :D :D:D
nie no swiry pozadny kierowca ze mnie ;) ;)

Mr.Kamil - 22 Luty 2006, 21:37

No nie którzy naprawde parkuj? jak łosie.Policja mi się podoba ah szkoda pisać
POZDRAWIAM

BuBa - 9 Marzec 2006, 15:52

No ludzi parkuj? tragicznie !!! dobrze, że ja tak nie parkuje;) przynajmniej nie ma mojego parkowania (chyba) nikt udokumentowanego;)
Marlenka - 9 Marzec 2006, 15:55

po prostu brak słów :zdziwko: jak mozna tak wogóle parkowac :?: nie wiem.....
Ozer - 9 Marzec 2006, 21:25

Dobra a teraz wyobraĽcie sobie jak bed? wygl?dać parkingi, po naukach jazdy... Przecież zlikwidowali plac :P ja tam autko chowam do garażu :D :)
Nobody - 9 Marzec 2006, 21:30

co rusz sie widzisz jakiego pajaca który parkuje na chodniku bo nie potrafi sobie miejsca znależć... dlatego takie osoby powinny dostawać konkretne mandaty. Według mnie bardzo dobrze,ze nie ma placu bo jak ludzie ise ucza,ze maja miec pachołek pomiedzy tym a tym punktem w samochodzie to jak przychodiz zaparkować miedzy samochodami to oni niewiedza jak bo nie ma pachołków tylko stoji samochów :| A własnie zdarzaja siei tacy którzy nie umieja skrecać w która? ze stron np... :]
SaGa - 9 Marzec 2006, 21:46

No ładnie, niektórzy ludzie to kompletnie pojęcia nie maj? :zdziwko: Na szczę?cie nie mam auta, bo od tej pory zaczęłabym się obawiać, że gdy pewnego pięknego ranka spogl?dnę przez okno to mogę zobaczyć, że jaki? mało wprawny kierowca zdemolował mi autko albo zablokował wyjazd :D A niech się ucz? w normalnej rzeczywisto?ci a nie na placu ... Bo się nie przejmowali tym i nie uważali zbytnio na to czy str?c? pachołek czy też nie .. Teraz chyba bardziej będ? uważni widz?c przed sob? dwa prawdziwe samochody między którymi trzeba będzie sprawnie zaparkować ;) Tylko czasem może się to Ľle skończyć...
Ozer - 9 Marzec 2006, 22:12

Ja widze ci suie dzieje jak liudzie przyjeżdzahj? po swoje pociechu do szkoły ... nie ma gdzie stan?ć to stoj? na ulicy (na asfalcie) i zagracaj? droge... a jak chce zaparkować pod domem to już nie raz dym go?ciowi robniłem zeby odjechał :-/ kochani rodzice ... po mnie jako? nikt nie jeĽdził do szkoły :-/
Neo - 4 Wrzesień 2006, 00:57

Tzn wiesz je?li dane dziecko mieszka w drugim końcu miasta, to też nie ma co sie dziwić rodzic?,że po nie przyjeżdzaja. Fakt faktem to bardzo wkurza, jak ustawiaj? sie pod szkoła i tamuj? tam ruch. Jak by nie mogli kawałek dalej gdzie jest miejsce tylko nie jak najbliżej... przeciez zawsze mog? się przej?c te pare metrów.

wielu ludzi nie potrafi zaparkować nawet na parkingu przed blokiem bo zamiast postawić samochód prosto to stawiaja pod skosem i zajmuja 2 miejsca zamiast 1. i jak im się zwróci uwagę to czuj? sie wielce oburzeni.

Królewna_Lufka - 4 Wrzesień 2006, 11:39

Ozer napisał/a:
A mój osobisty lider

i mój również :D

jednym słowem mówi?c: katastrofa :]

Mario - 4 Wrzesień 2006, 11:51

Jak tak patrze na te zdjęcia no to totalna porażka :lol2: Najgorzej jest jak Ci kto? postawi samochód że potem nie można wyjechać :kwasny:
Neo - 4 Wrzesień 2006, 12:11

Dzisiaj takie parkowanie "Łosi można zaobserwowac koło Gim. Nr. 3 na wysokiej, ludzie poustawiali się po lewej i prawej stronie gdzie szeroko?c jezdni jest bardzo mała i mzetka jechała 10 minut pomiedzy tymi samochodami aby ich niezarysować... to tzreba być naprawde głupim aby tak blokować ruch na ulicy.
Marlenka - 4 Wrzesień 2006, 16:09

Neo napisał/a:
mzetka jechała 10 minut pomiedzy tymi samochodami aby ich niezarysować... to tzreba być naprawde głupim aby tak blokować ruch na ulicy.
no to niezle sie ustawiaj? :/ i tak jak dobrze Michał napisałe? zwróci się uwage to wielkie oburzenie i obraza majestatu :!:
Neo - 4 Wrzesień 2006, 21:31

A co najlepsze pamiętam to już było kiedy? z kumplem takie samochody przepychali?my bo nawet nie było jak wyjechac z pod bloku :D dobrze ,że stały na luzie a nie na ręcznym. Kretyni nawet mi wjazd pod blok zastawili i nie było możliwo?ci wyjechania.
Nobody - 26 Wrzesień 2007, 19:28

To jest dopiero ło? :D


Neo - 24 Październik 2007, 18:11

hehehe raczej sam tak nie zaparkował. Kilka razy widziałem maluszka wstawionego między dwa drzewa :D
Lordi - 11 Listopad 2007, 22:25

http://www.nieparkuj.pl/c...C02854-d666.JPG

to niby jest lider ? Go?c po prostu zaparkował samochód i była zawierucha :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group