Humor - Niesamowite rysunki

Luck - 12 Marzec 2006, 12:32
Temat postu: Niesamowite rysunki
dostalem ten pokaz od kolegi bylem pod wielkim wrazeniem talentu tego kolesia ktory narysowal na chodniku te wspaniale rysunki jestem ciekaw co wy sadzicie na ten temat :) prosze o to link do tego pokazu :) pozdrawiam

Pokaz z Rysunkami

stacha - 12 Marzec 2006, 12:33

luck popraw bo sie nie da nic z tym zrobic ....
Luck - 12 Marzec 2006, 12:35

oki juz poprawione :)
stacha - 12 Marzec 2006, 12:38

wkleiłam sobie do przegl?darki obejżałam i jestem pod wrażaniem... ale... kurde dla mnie apre z tych rysunków jest po prostu nierealnych... poza tym nieraz całe zdjęcie wygl?da jak rysunek... albo mi sie juz po prostu w głowie przewraca... :P
Luck - 12 Marzec 2006, 12:41

no coz czasem nasz umysl plata nam figle :) widocznie ten koles umie oszukac nasz umysl i powstaja takie niesamowite rysunki :)
Paula - 12 Marzec 2006, 12:45

Kilka z tych zdjęć już kiedy? widziałam. Po prostu masakra! Jestem pod wielkim wrażeniem :) Aż się nie chce wierzyć, że takie co? jest możliwe, no a jednak :) Kolesie maj? niesamowity talent, aż podziw bierze :) Po prostu super :ok:
***Anu?|*** - 12 Marzec 2006, 13:00

|wietne rysunki Zastanawia mnie jak on to robi ?? Może kto? zna odpowiedz na to pytanie??
stacha - 12 Marzec 2006, 13:20

**SanDra** napisał/a:
Może kto? zna odpowiedz na to pytanie??

tam pod koniec sie pojawia pare fotek jak to wygl?da bez zrobieia zdjęcia pod odpowiednim k?te. ot cała filozofia ;)

Gosiaczek:P - 13 Marzec 2006, 15:56

aaaaaa:D to jest zajebiste:D Qrde.. koles ma talent to trzeba przyznac:) nadal nie moge w to uwierzyc:] szczegolnei w te ostatnie:) chcialabym zeby narysowal cos takiego w piotrkowie:] :)
Marlenka - 13 Marzec 2006, 19:16

nie no niesamowite :) super po prostu jestem pod wrażeniem :) go?c się musi znać na rzeczy ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group