Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Mleko Raper z Piotrkowa ! ! !
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 15 Czerwiec 2005, 11:18   Mleko Raper z Piotrkowa ! ! !

Gdy w radiu I telewizji pojawił się ze swoim utworem "Kto dogoni psa", wszyscy już wiedzieli, że będzie to hit. I tak się stało raper z Piotrkowa o którym nikt nigdy wcze?niej nie słyszał, wydał swój pierwszy album pt. "Ogólne tematy". Na płycie go?cinnie wystepuje wokalistka o pseudonimie Kaeka. Czy płyta rozejdzie sie w milionowym nakładzie to wszytsko zalezy od was. Raper ten jest czysty przykładem na to, że je?li się ma się w życiu jaki? cel to można go osi?gn?ć. Na płycie znajduje sie 19 tracków, miedzy innymi singiel promujacy cały album " Kto dogoni psa". Cały materiał jak jest zamieszczony na płycie zrealizowany został w cało?ci w Piotrkowie Trybunalskim :) . Tak jam sam raper napisał " Wsytarczy chcieć a można stworzyć rzetelna produkcję tu na miejscu. Trzeba tylko wierzyć w to co się robi i walczyć o sowje"



Tracklist:

01. Mleko - Intro
02. Mleko - Bomby
03. Mleko - Kto Dogoni Psa
04. Mleko - Martwa Cisza (feat. Kaeka)
05. Mleko - Stop Klatka
06. Mleko - Nie_Zmienie Sie
07. Mleko - Skit 1
08. Mleko - Podzielony
09. Mleko - Chodnikowe Klimaty
10. Mleko - Skit 2
11. Mleko - Strza
12. Mleko - Komuna (feat Kaeka)
13. Mleko - Skit 3
14. Mleko - Szach I Mat
15. Mleko - Telefon
16. Mleko - Skit 4
17. Mleko - Mój Styl
18. Mleko - Wolnosc
19. Mleko- Outro


Płyta jest już do nabycia we wszytskich sklepach muzycznych. W tym między innymi w piotrkowie w sklepie muzyczny mieszcz?cym sie w Rynku Trybunalskim. Cena płyty nie jest wygórowana, a więc siegnijcie do kieszeni I zakupicie sobie jeden egzemplarzyk.Oczywi?cie możecie wiecej.

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Czerwiec 2005, 17:36   

Mam płytke jest fajniutka ....

Mleko nagrał już płyte a Ogólne tematy to drugi CD (1997r w bon juses)

a następca Łap? KOMUNA !!!



p.s. 3 kawałki u mnie nagrywał



Pozdrawiam :]
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Czerwiec 2005, 17:43   

no prosze tego to ja niewiedziałem ,ale w suemi jak masz studio. to sie nie dziwie.
jak narazie tylko ja zn iego nie skorzystałem, tworzy w domku ale to nei to samo
zobaczymy czy inne kawałeczki sie ludzia spodobaja wszytsko na najlepszej drodze.
Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 16 Czerwiec 2005, 18:19   

"...raper z Piotrkowa o którym nikt wcze?niej nie słyszał..."???? :szok: A Born Juices?? a współpraca z Pej??? Mleko ma mocne korzenie w kulturze hh i to nie tylko piotrkowskiej i warto prze?ledzić dokładniej przebieg jego twórczo?ci. W końcu to nasz człowiek w showbuisnesie a to się zdarza rzadko :cool: ;)
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Czerwiec 2005, 18:41   

On siedzi prawie 20 latek w tym ... Bawił sie w didzejke, a potem zacz?ł raować... z tego co wiem też breack dance (ale to nie jestem pewien). Nagrywał nielegale, i zawsze wspierał zapalonych raperów :) Teraz wydał płyte i bo Mleko to i tamto ... jak by nagle powstał jak Verba czy 18L :D :D No ale nic .... Zostawie to do waszej opinii .... Moim zdaniem chłopak wie co robi i bardzo dobrze to robi :)
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 16 Czerwiec 2005, 21:39   

Pod jego adresem padło wiele nieprzychylnych komentarzy: a to że ma ?mieszny flow, a to że się rytmu nie trzyma, a może to jest wła?nie sposób żeby wyróżnić się z tej jednolitej masy która pisze i rymuje wszystko "pod linijkę"? Mleko wie co robi,a że robi to po swojemu to tylko powinno mu się chwalić, bo nie każdy miałby odwagę po latach milczenia powrócić z nowym projektem. Niech ludzie oceni? sami. A nawet je?li się im nie spodoba to przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza ;)

P.S.: Ozer a co do tego breaka to też mi się obiło o uszy że brał nawet udział w turniejach :) No co tu dużo gadać :] po prostu wszechstronny go?ć :cool: ;) :]
 
 
   
lol_ek
[Usunięty]


Wysłany: 16 Czerwiec 2005, 22:19   

nO jEstem chYba zbyT młOdy bO nic wce?niej o człowieQ nie słyszałem :P nO ale jE?li znalazł sie ktO? w piOtrkOwie ktO wybił sie pOnad reszte tO bardzO dObrzE :) . NO mi osObi?cie sie nie pOdObra "ktO dOgOni pSa" nO ,ale cóż każdy ma swój gust ;) , ale mimO wszystkO re5peCt dla mlEcznegO :padam: :)

P.S. a mÓj ziOm przyjechał i twOrzymy teraz prOjekt swÓj :] J.A. PtB

Ozer pOzdrO dla Ciebie ;) 3M sie chłOpaQ.

feety dzięki ... a tO już wiesz za cO;)
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Czerwiec 2005, 18:02   

lolu? ... a co nagrywacie ?? napisz có? gdzies tu na forum o tym projekcie chętnie poczytam :]


Feety... wiesz ile trzeba pracować nad takim flou? To mi się najbardziej podoba w jego muzie :] Bo nikogo nie ma tak wyróżniaj?cego się (ewentualnie Focus czy Nullo) ...


Pozdrawiam
 
 
   
lol_ek
[Usunięty]


Wysłany: 17 Czerwiec 2005, 20:41   

nO więc zbOcze z lekka z tematu :P

Ozer więc jak by niepatrzeć tO tylkO i wył?cznie hH nagrywamy ;) , MOże kOjazysz takiegO kOlesi QtÓry ma kSywke ----->JODA :cool: nO jesli tak tO własnie z nim naGrywam :) w tamatym roQ tylkO sie odzieliłem na jegO płytce któr? nagrywał razem z --->AFRem :hyhy: . w ogóle mamy cOs zamiar stwOrzyć dO kOńca wakacji albO wcze?niej, pOnieważ mÓj ziOmal teraz najprawdOpOdObnije będzie wyDawał swOjegO pierWszegO legala w wytwurni------>ASFALT u O.S.T.R._a :cool: więc ma trOchE pracy=].

"...dlA każdegO pRawDziwegO re5pect mam.."
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Czerwiec 2005, 21:14   

lolu? to może by kiedy zgadać siem i razem nagrać có? ?? :D :D
 
 
   
lol_ek
[Usunięty]


Wysłany: 18 Czerwiec 2005, 18:14   

nO OZer ja nie wiDze rzaDnych przeszQd Q temu aby cOs kiedy? zrObić :D :D

".. cO tO jest hh i cO tO jEst graffiti ? TO sztUka ulicy nie dla was ?miertelnicy..."
tO wers z mOjegO kawałka :cool:

pOzdrO.
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Czerwiec 2005, 09:15   

Lolu? spoko jak có? to mam sobote po 18 zawsze wolne:] pisz na gg :)

Bede czekał na cynk :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Czerwiec 2005, 17:26   

cyt fitki :" nie każdy miałby odwagę po latach milczenia powrócić z nowym projektem"

Jak widze, tutaj już się Panowie zgadaliscie heh no to fajnie. A powracaj?c do tematu. nigdy wczesniej nie słyszałem "mlecznego". Dobrze,ze jest człowiekiem wszechstronnym. kawałeczek "kto dogoni psa" może i jest komercyjny, ale to co? w sobie. Natomiast cała płytka jako? tak strasznie mnie nie porusza. A ja słucham każdego gatunku muzyki, i słyszałem już wielu raperów. znanych czy nie znanych. Cenie to ,że udało mu sie wydać t? solow? płytke. Bo wiem,że nie jest łatwo w obecnych czasach.Fitka napisała cytuje: "nie każdy miałby odwagę po latach milczenia powrócić z nowym projektem", tu się mylisz. Z tym jest tak ,że nikt niechce aby o nim zapomniano. Każda muzyka niesie ze sob? jakie? przesłanie jest odzwierciedleniem czyji? uczuć, chce przekazać nam to swoj? wizje ?wiata np. to jak postrzega poszczególne rzeczy. Bardzo jestemciekaw kto tzn. co za Pani ukrywa sie pod pseudonimem KAFKA. Ma piekny wokal, a nigdy przedtem jej nie słyszałem. Szkoda aby taki wokal sie zmarnował dlatego mam nadzieję, że i jej wydanie tej płyty pomorze mianowicie otworzy droge do sławy. Pozdrawiam ;)

P.S. Powodzenia we współpracy panowie..... z miła checia bym co? z wami nagrał ale tworze w całkowicie innym gatunku muzycznym mianowicie Trance.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.