Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Titan Quest
Autor Wiadomość
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
  Wysłany: 22 Sierpień 2006, 15:00   Titan Quest

Dzisiaj przypadkiem pożyczyłem gierke Titan Quest. Jest ona lansowana jako nowe Diablo gdzies tak wyczytałem :D Więc gierka może być fajna? :)

Wymagania sprzętowe:
2.0 Ghz Intel Pentium IV; 512MB RAM; 128 MB NVIDIA GeForce 6800 albo ATI Radeon X800 serie lub podobne.

Opisik:
Titan Quest to oryginalne poł?czenie akcji i elementów fabularnych, sygnowane nazwiskiem Briana Sullivana, współtwórcy m.in. Age of Empires, stoj?cego na czele Iron Lore Entertainment, czyli developera gry. Akcja przenosi nas w czasy starożytnej Grecji i Egiptu, kiedy to tytułowi Tytani uciekli ze swego wieczystego więzienia aby siać spustoszenie na Ziemi. W walce pomiędzy starymi i nowymi bogami, to ludzie zdecyduj? o losie ?wiata. Zadaniem gracza jest podróż przez starożytny ?wiat i odkrycie sposobów na ponowne uwięzienie mitycznych Tytanów.

Dzięki Titan Quest gracze maj? okazję odwiedzić osławione miejsca, takie jak Partenon, labirynt w Knossos, Piramidy czy Wisz?ce Ogrody Semiramidy. Twórcy przygotowali ogromny arsenał broni, składaj?cy się z ponad 1,000 unikalnych i legendarnych przedmiotów. Postać gracza może doskonalić swoje umiejętno?ci i zdolno?ci dzięki elastycznemu systemowi klas, który daje praktycznie nieskończone możliwo?ci rozwoju. Grę stworzono w bardzo szczegółowej, niemal fotorealistycznej oprawie graficznej.

Stronka gry:
http://titanquestgame.com/
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 01:04   

Obejzałem sobie 2 trailery tej gierki. Dla ludzie lubiacych ten rodzaj gry jest to nie lada gratka. Hmm gierka na pocz?tku jako? tak przypasowała diablo, w podobny sposób się porusza i jako? tak niektóre sceny były jak kropla w krople z Diablo :P

Ale te trailery nie przekonały mnie do tego aby bliżej zapoznać sie z ta gr?. Je?li co? wole Frozena :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 10:59   

Ja już gram w ni? od czasu do czasu i bardzo mi sie podoba :) Grafike jest na wysokim poiomie i jest wiele udogodniem których nie było w Diablo. Moja postać już ma nawet 19 poziom :D A co do trailerów to nigdy nie odzwierciedlaj? "rzeczywisto?ci" a nieraz nawet s? za bardzo na pokaz :)
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 11:03   

Hmm tzn wiesz nie mam jako takiego porównania bo w diablo grałem hmm 1 raz :D i pamiętam ,że tam jest 99 poziomów :P

Z trailerami jest różnie, bo przy niektórych grach wyolbrzymiaja niektóre rzeczy a s? tylko możliwe na trailerze :lol2: To chyba będe musiał pozyczyć od Ciebie ta gierkę i zagrać z 1 raz :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.