Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
boshe
Autor Wiadomość
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Sierpień 2005, 08:28   boshe

:przestraszony: internet w PTB ? Napewno nie SOFT!!!!!!! MIałem neta z omegi (ok 3 lata) tak spoko nie ma przerw w dostawach itp. niestety pomiędzy moj? anten? a nadajnikiem rosły sobie drzewka i latem była lipa (liscie). Tatiu? zdecydował na zmiane na softa :-/ teraz nie ma drzew pomiędzy anten? a nadajnikiem i netu tysh ni ma.... alno Neostrada albo polnet.... w PTB nie ma dobrego dostawcy netu drog? radiow? :(
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Sierpień 2005, 14:30   

no widzisz Ozer, bo kto bieże internet radiowy musi się z tym liczyć ,że czesto może go nie być hehe. A pozatym Soft od poczatku ma kiepskie łacze to raz a dwa, pomimo to iż maj? nadajniki w Łodzi i dzieki temu maj? taki zasięg to często gęsto co? im wysiada. W rezultacie czego tacy uzytkownicy tak jak ty nie maj? netu.Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Sierpień 2005, 20:39   

powoiem ci ze w zime nie mogłem powiedzieć złego słowa o radioofce bo neo 512kb wysiadało przy tym :] ale jak się liscie na drzewkach pojawiły to modem zapier^%$&#
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 4 Październik 2005, 19:49   

Dlatego mówie, radiówka nie jest najlepszym rozwiazaniem co? co idzie kabelkami jest o niebo lepsze. A pozatym, firma omega ma bardzo mały zasięg , głównie w obrebie swojego sklepu. Dlatego oni jako provider internetowy to nie maja nic do gadania i nikt sie z nimi nie liczy.
Na chwile obecna moge powiedzieć, że najlepszym dostawc? internetu w Piotrkowie jest Pol-Net. Podwójny transferek w nocy konto shell i brrak awari na co wiekszosc z nas narzeka.
dlatego zastanów sie nad zmiana.

Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Martinnus

Gość
Wysłany: 20 Listopad 2005, 21:43   

apropo softu to mam to G...... no i chyba musze rozwiazac umowe bo lipa jest. I wlasnie tu moje pytanie czy ktos juz wczesniej zrywal z nimi umowe przed czasem, no i czy sa tego jakies konsekwencje,no Ale przeciez to oni nie wywiazuja sie umowy a nie ja tak wiec mysle ze nie powinni ode mnie roscic zaplaty za zerwanie. P.S. od niedawna mam dostepna neostradke tak wiec sami rozumiecie..............
Wielkie dzieki za info!!!!!! POZDRAWIAM
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Listopad 2005, 16:07   

Witam

tzn powiem tak jesli im nie zgłaszałes,ze nie maszi nternetu i oni o tym
nic nie wiedzieli nie udokumentowali tego. moga spokojnie od Ciebie
zarzadac pieniedzy za zerwanie umowy. A dwa, kwestia taka jak masz
napisane w umowie w paragrafie dotyczacym zerwania umowy.
Masz neostrade to sie ciesz badz tez i nie dla mnei jest głupot? ja
posiadac a to dlatego,ze sa na niej ograniczenia w sciagnietych danych
jak mam miec stły dostep do intenetu to stały a nie,ze po przekroczeniu
limitu chodzi to gorzej niż modem. Ja dziekuje.
A wracajac do softu to przeczytaj umowei bedziesz wiedział wszystko.
Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Luty 2006, 22:50   

Ooo tego tematu nie zauważyłem Sofcik nasz hehe, nie znam osoby która by sie wypowiadał? pozytywnie o tej firmie a jednak sporo osób ma internet od nich. mój znajomy mam ja mu odradzałem ale jak poszedł to bóg wie co oni mu tam na obiecywali to teraz sie meczy hehe.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Luty 2006, 19:22   

Poprostu Soft to druga po Telekomunie największap orażkai nternetowa hehe. Nie ma co się okłamywać. Radiówka zawsze pozostanie radiówka hehe. mog? sobie podać reke razem z Mikrolabem z Piomy hehe, oni też tak nadawali łacz które im sie nie wyrabiaja i czesto ludzie nie maja internetu :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Luty 2006, 07:13   

Mikrolab b hmm.. cos tam mi sie o uszy obiło, bardzo dużo osób od nich zrezygnowało :hyhy: do?c nierzetelna firma:) Chociaż która teraz jest :P
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
SaGa 




Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 195
Skąd: PTB
Wysłany: 27 Luty 2006, 12:38   

Ja Wam powiem, że mi internet z Softu działa wyj?tkowo dobrze w porównaniu do innych osób, które znam i też maj? tam neta... :D Przez jakie? półtora roku nawet w ogóle nie miałam problemów z internetem .. Teraz sporadycznie nie działa, ale co do szybko?ci tego ł?cza to rzadko jestem zadowolona :/
_________________
.nie wszystko co pozytywne jest realne. ;|
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Marzec 2006, 17:35   

Hej, wiesz co niewiem jak teraz ale na poczatku i w zeszłym roku ludzie mieli nie lada problem serfować po necie. Soft miał łacze niezłe do ?ciagania ale aby przegl?dać strony www to był poprostu koszmar. Je?li sie poprawił tak jak piszesz no to super.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
SaGa 




Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 195
Skąd: PTB
Wysłany: 4 Marzec 2006, 19:08   

Moim zdaniem jest to uzależnione niestety od miejsca, gdzie internet jest założony, tzn. w której czę?ci miasta i z którego nadajnika się odbiera... Dla przykładu u mojej koleżanki chodzi bardzo kiepsko, a u mnie z dziesięć razy szybciej .. Już trudno mam tu neta, to niech sobie będzie :D Udręki jakiej? strasznej z tym nie mam ;)
_________________
.nie wszystko co pozytywne jest realne. ;|
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Marzec 2006, 19:12   

hmm to jest zalezny od łamania się fal :] bo jak by nie było jest to internet radiowy, ale wiem,ze można przechwycić sygnał Softu na Piomie nie powiem jak. :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Marzec 2006, 09:49   

gdyby nie te li?cie na drzewach to podejrzewam ze nie zakładał bym neta na kablu tylko dalej bym miał parabople na dachu :D ale cóż.... Polnecik chodzi pięknie :) ale Omega miała szybszy net :P
 
 
   
mOoNiEq 




Wiek: 38
Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb./Nysa
Wysłany: 23 Wrzesień 2006, 14:03   

SaGa napisał/a:
Ja Wam powiem, że mi internet z Softu działa wyj?tkowo dobrze w porównaniu do innych osób, które znam i też maj? tam neta... :D Przez jakie? półtora roku nawet w ogóle nie miałam problemów z internetem .. Teraz sporadycznie nie działa, ale co do szybko?ci tego ł?cza to rzadko jestem zadowolona :/

da sie podpisze pod slowami SaGi.
mam identycznie.
u mnie sofcik zapierdziela az milo, nie mam z nimi problemow, fakt od czasu do czasu cos tam przerywa, ale nie mam az takiego nalogu internetowego, ze musze siedziec 24h/dobe, wiec da sie im to wybaczyc, a mieszkajac w nysie mam neostrade i ona rowniez przerywa, bo nie raz zaleja im sie jakies studzienki, a to konserwacja, a to wymiana kabelkow itepe. takze moim zdaniem soft wcale tak zle nie wypada w swietle innych dostawcow.
ale musze sie pochwalic, ze teraz od pazdziernika bede mial 3play niach niach niach, widzialem mozliwosci tego lacza. miazgaaaa :D
_________________
>>>Nobody is perfect ... I'm Nobody<<<
[img]
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.