Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Berety
Autor Wiadomość
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Czerwiec 2005, 09:33   Berety

W maju ukazała się nowa płyta piotrkowskiego zespołu hip hopowego:
"P.T.K. group - berety..." Znajdziecie tu co? chyba dla każdego ...
Kolejna już czwarta płyta jest "w drodze" i niebawem bedzie dostępna na www.ptk.niczeq.com :)

Zapraszam do posłuchania :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 29 Czerwiec 2005, 17:22   

Miałem okazje usłyszeć twoje wcze?niejsze produkcje mianowicie jedne z pierwszych poprzedzaj?ce ten album. od poczatku jestem zawsze pod wrażeniem podkładów muzycznych. Ja preferuj? t? spokojniejsz? czę?ć hh :) . Bardzo przyjemnie mi się słuchało waszej nowej płytki. Wręcz byłem zszokowany gdy posłuchałem tytułowego kawałeczka "beret", podkładzik muzyczny jest Mezo - "Tylko, żeby nie było". Sadziłem ,że t? wersję "Beretów" , któr? słyszałem u Ciebie na telefonie, że to radiówka tzn. normalna a ona jest remixem hehe.NieĽle to wykombinowali?cie. Płytka jest spokojna, jak dlamnie bomba. Kawałeczek , który według mnie zasługuje na uznanie to "Ciosy". Jego tematyka daje dużo do my?lenia. Oby Ci którzy będa słuchali waszej płytki zwrócili uwagę na sens tekstów. Zauważyłem, że wokal Ci się zmienił od pierwszych kawałeczków to odbrze. Ale moja rada ćwicz sobie głosik i rytmike bo ot jest najistotniejsze, bez tego ani rusz. A Malec porada dla Malca niech więcej ?piewa i troszeczke musi zmocnic głos swój. I?iewa troszeczke pewniej, bo momentami tracił głosik.
Podsumowuj?c t? płytke mozna powiedzieć, że człowiek potrafi się uczyć dużo się zmieniło od pierwszych kawałeczków. Oby ta płyta , która ma wyj?c nie była ostatni? i aby?cie wydali swojego legala, tego wam życze. Pokażcie na co stać Piotrkowskich Raperów. Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 30 Czerwiec 2005, 19:14   :)

Dzieki za komentarzyk:)

Głos mi sie zmienił bo nie używam efektów w normalnym rymowaniu. W poprzednich był troszke podci?gany :)

Mówiłe? żeby nie kończyć na tej płycie. Więc odpowiadam ==> "Szary dom" w 80% skończony :]

Już niedługo koncerciek z najprawdopodobniej nowym raperem w PTK :) Ale narazie ciecho siedze .... napisze wszystko jak bede wsystkiego pewien :]

Pozdrawiam
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 1 Lipiec 2005, 18:32   

To super,, już nie mogę sie doczekac kolejnego albumu. Oby był jeszcze lepszy niz poprzednie. Mówie to oczywiscie w pozytywnym tego ?łowa znaczeniu. Pozdrawiam i nie pozostaje mi nic inengo jak tylko czekac .
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
NeGrO

Gość
  Wysłany: 1 Sierpień 2005, 15:28   KONCERT i PŁYTKA

Siema!!! zabieram głos na tym forum co do tego incydentu z koncertem... :/ wieem to był niewypał ale sam widziałe? Ozer że nie pasiło.. a że nie mięli innych terminów i próbowali usilnie co? zrobić na ostatni? chwilę to widzisz... wszystki się sypnęło!!.. trochę CENZURA ! sprawa :/ :zdegustowany: .. ale mam nadzieję że jak się co? trafi to będziemy mogli w końcu razem gdzie? na scenie pokazać na co nas stać.. :hyhy: :> haha dobra kończę i pozdrawiam NeGrO!!! :)

Edit by DJ Neo

Jesli jeszcze raz napiszesz chu..a itd poniesiesz tego konsekwencje, to jest forum na którym takie zachowania nie beda tolerowane.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.