Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
eXtreme Sports
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 13:41   eXtreme Sports

Przegl?daj?c sobie youtube natrafiłem na filmik z III Nieoficjalnego Zlotu Landkitingowego na terenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim.

III NZL 2007 (Landkiting in Piotrków Trybunalski)



Co o tym s?dzicie ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 19:35   

co o tym s?dzę - jedna wielka kicha, parę czubków i tyle :)
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2007, 06:29   

Powiem tak "WOW" , z chęci? bym spróbował swoich sił w tym sporcie. Filmik pomimo,że dosyć krótki ale zrobił na mnie wrażenie. Chociaż na chwile można się unieć w powietrz :D

bogusia napisał/a:
jedna wielka kicha, parę czubków i tyle
czemu odrazu czubków ?

Przeciez oni jedynie robi? to co lubi?, jest to żadko spotykany sport i nie wiele osób go uprawia :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 23 Kwiecień 2007, 12:52   

bogusia napisał/a:
co o tym s?dzę - jedna wielka kicha

Jaka kicha kobieto?! Mnie się bardzo podoba.

Nobody napisał/a:
czemu odrazu czubków ?

No wła?nie... czemu, czemu?
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Kwiecień 2007, 13:29   

kaczy napisał/a:
No wła?nie... czemu, czemu?
temu że ja mogę np. pojeĽdzić na rowerze, nagrać to i wam pu?cić i to też będzie kicha :) to był poprostu zwykły film nic ciekawego i tyle...
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Kwiecień 2007, 14:47   

bogusia napisał/a:
temu że ja mogę np. pojeĽdzić na rowerze, nagrać to i wam pu?cić i to też będzie kicha to był poprostu zwykły film nic ciekawego i tyle...
Bogusiu ale przecież tu chodzi o sam sport jaki został zaprezentowany na tym filmiku, jest grupka ludzi która go uprawia i czerpie z tego dużo frajdy i to jest dla nich najważniejsze ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Kwiecień 2007, 17:55   

Mi się podoba, a niektóre momenty s? ?wietne :D Mimo, że jestem kobiet? to jeszcze potrafię docenić co? co inni robi?, a co jest czym? niezbyt rozpowszechnionym w Polsce :) i nawet sama też bym sobie tak pohasała i powariowała :D bo to nie tylko do?ć specyficzny i rzadki sport, ale i też fajna zabawa :)

bogusia napisał/a:
jedna wielka kicha, parę czubków i tyle :)
bogusia napisał/a:
temu że ja mogę np. pojeĽdzić na rowerze, nagrać to i wam pu?cić i to też będzie kicha :) to był poprostu zwykły film nic ciekawego i tyle...
lol ale że? powiedziała.... :| czemu akurat nazywasz tych ludzi czubkami to ja nie wiem :| wg mnie to oni s? jak najbardziej normalni i robi? to co lubi?. To tak jakby? Ty uprawiała jaki? sport mało spotykany w Polsce i kto? by o Tobie powiedział, że jeste? czubkiem, bo to robisz :| n/C :| Raczej ta wymy?lona przez Ciebie jazda na rowerze jest zwykła, a ten sport jest raczej niezwykły i nie każdy może sobie na niego pozwolić :] dlatego też w 100% zgadzam się z Tomkiem...:
Cytat:
oni jedynie robi? to co lubi?, jest to żadko spotykany sport i nie wiele osób go uprawia :)


[ Dodano: Czw 26 Kwi, 2007 ]
P.S. zapomniałam dodać, że muza w tle super pasuje do tego filmiku :D to na pocz?tku to chyba Linkin Park? :D czy się mylę? :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Kwiecień 2007, 13:13   

bogusia napisał/a:
temu że ja mogę np. pojeĽdzić na rowerze, nagrać to i wam pu?cić i to też będzie kicha to był poprostu zwykły film nic ciekawego i tyle...
Ale tu nie chodzi o sam fakt nakręcenia filmiku tylko o to co oni robi? :]

dlatego nie można ich obrażać ;)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 09:06   

Nobody napisał/a:
dlatego nie można ich obrażać
ale ja ich nie obraziłam jeżeli tak to przepraszam, wyraziłam poprostu moje zdanie i tyle:)
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Kwiecień 2007, 14:06   

Paula napisał/a:
to na pocz?tku to chyba Linkin Park?
tak to jest Linkin Park z albumu Hybird Theory :)

Fajnie,że s? ludzie w Piotrkowie którzy robi? co? takiego, lepsze już to niż wystawanie przed blokiem lub w bramie.

Jestem ciekaw ile czasu trzeba było by się uczyć aby ?migać na tej rolko-desc lub tym pojeżdzie 3 kołowym :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
oxy 




Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 24 Maj 2007, 10:23   

Witam wszystkich jestem jedn? z osób , które organizuj? takie zloty w Polsce, tego w Piotrkowie by nie było gdyby nie kolega Shefix, za co należa mu się brawa.... :D

Pierwszy taki zlot zorganizował Enozo ponad rok temu, tradycja utrzymuje się nadal, jeste?my bardzo zgran? ekip?, wszystko jest pięknie , neistety ciężko jest miejscówkami w Polsce gdzie można uprawiać ten sport, jednak to nas tylko i wył?cznie mobilizuje do dalszego działania, tworzymy forum, portal internetowy pod adresem www.landkiting.pl , jest też kilka channeli na You tube gdzie możecie zobaczyć inne równie ciekawe filmiki naszej produkcji :)

Je?li można to podam kilka i zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy , sport jest cholernie popularny w innych krajach, u nas jedynym problemem jest własnie to ,że ludzie wol? to co prostsze - czyli np wyj?cie na rower :P :P

www.youtube.com/landkiting
www.youtube.com/oxyrider


Zapraszam chętnych na kolejny wypad jak macie jakie? pytania to ?miało pisać!!

Pozdro
Ostatnio zmieniony przez oxy 24 Maj 2007, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Enozo 



Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Maj 2007, 10:30   

Dokładnie tak jak napisał kolega powyżej...z mojej strony dodam tylko ze osoba która nagrywa takie filmiki biega kilka godzin z kamer? potem filmik jest składany przez kilka godzin dziennie...przemy?lenia pozostawiam Wam

Filmiki powstaj? na pami?tkę zlotów dla ludzi którzy w nich uczestnicz? a nie jako reklama sportu...choć jak widać też się w tej kwestii sprawdzaj?

pozdrowienia dla ludzi z Piotrkowa, tych pozytywnych

Zapraszamy na zloty...każda zainteresowana sportem osoba jest mile widziana...o sprzęt a raczej jego brak nie ma się co martwić każdy chętnie udostępni swój...najwyżej jakie? piwko w ramach podziękowania
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Maj 2007, 20:51   

Wow nie s?dziłem,że sami "organizatorzy" do nas trafia. Cieszy mnie to niezmiernie. W gruncie rzeczy ja pierwszy raz na oczy widziałem ten sport własnie na waszym filmiku, robi on wrażenie.

Jesli byscie planowali zrobic sobie jaki? mini zlot lub tez zjazd na lotnisku w Piotrkowie był bym wdzięczny za uprzednie podesłanie takiej informacji na maila redakcja@pulsmiasta.pl ;)

Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Enozo 



Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29 Maj 2007, 20:59   

postaram sie pamiętać...można też monitować www.landkiting.pl
pozdros
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.